Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2009., 15:50   #1
Najgluplji razlozi zbog kojih niste htjeli biti s nekim

Evo ja sam propustio biti sa jednom curom jer je bila previše zgodna. Ono nevjerovatno zgodna, gdje god bi išla svi su buljili u nju i tipovi su joj nonstop uletavali.
Zaključio sam da ne bih to mogao podnijeti. Koji sam ja debil...


Jednu sam super curu otkantao jer, pazite sad ovo, prigovorila je nešto o odnosima unutar moje obitelji pa sam zaključio da nema razumijevanja za mene.


Jednu zato što je pušila... a mjesec dana kasnije je prestala pušiti. U međuvremenu je i našla dečka.


Eh da bar postoji vremeplov...
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 15:51   #2
uuu baš si faca

ja si ne mogu pomoći ako tip ima piskutav, odnosno viši glas...zbog jednog dečka mogu samo reći - na žalost
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 15:52   #3
do sad nije bilo takvog razloga.
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:00   #4
Otkantala kao nakon druženja ili veze? Prije veze?

1. Jedan tip je koristio jako skupu kozmetiku (to je bilo prije šupendarske priče, tak da znate )
2. Jedan tip je bio prezgodan i rekla sam mu "Kaj će meni tak zgodan dečko?"
3. Upravo sam sad u dilemi da otkantam jednog dečka jer je predobar, premiran i predrag (nekaj mi tu ne štima)

A nakon veze : Najgluplji razlog ikad zbog kojeg sam s nekim prekinula je taj da sam zaključila da samo kočim osobu zbog svog zdravstvenog stanja, rekla mu da ga više ne volim i poslala ga u svijet da ostvari svoj potencijal. Uništila ga je cura s kojom je još uvijek. Ta ga ne pušta nigdje
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:02   #5
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
do sad nije bilo takvog razloga.
Yeah right... samo ti je neugodno priznati.


Evo jedna me otjerala jer je imala vidljive brčiće... umjesto da joj kupim kremu za izbjeljivanje ja pobjegao.


Jednu super curu sam otkantao jer smo na par spojeva malo više diskutirali pa sam važno ustvrdio da nismo kompatibilni.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:04   #6
Pa nikad nije samo jedan razlog.. ili ti se netko sviđa do kraja ili ne.
google2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:04   #7
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Yeah right... samo ti je neugodno priznati.
Šta ja znam, baš kontam i ja kako nemam to. Možda bi to nekom drugom bilo glupo, ali meni nije i nikad nisam požalila.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:05   #8
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post

Jednu super curu sam otkantao jer smo na par spojeva malo više diskutirali pa sam važno ustvrdio da nismo kompatibilni.
Ti stvarno imaš puno tih otkantanih
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:06   #9
Quote:
Black Molly kaže: Pogledaj post
3. Upravo sam sad u dilemi da otkantam jednog dečka jer je predobar, premiran i predrag (nekaj mi tu ne štima)
bez brige, samo ostani dovoljno dugo kraj njega, pa ćeš vidjeti da su takvi najgori


što se tiče onog zadnjeg...na njemu je bilo da ostane uz tebe, nemaš za čim žalit
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:06   #10
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Yeah right... samo ti je neugodno priznati.

ne, nije mi neugodno priznati. dovoljno sam zreo u glavi da preko gluposti mogu prijeci, ali ne mogu prijeci preko ozbiljnih stvari koje predstavljaju sa vremenom sve veci problem.
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:14   #11
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
ne, nije mi neugodno priznati. dovoljno sam zreo u glavi da preko gluposti mogu prijeci, ali ne mogu prijeci preko ozbiljnih stvari koje predstavljaju sa vremenom sve veci problem.
Pričam o stvarima koje se uočavaju i odbijaju prije nego se sa nekim stupi u vezu.

NITKO nije toliko zreo u glavi da nikada nije nekoga otkantao zbog bedastoće. To što si sada zreo ne znači da si bio. Ali valjda te sram priznati, neka neka, sve ok.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:16   #12
U stvari trebalo bi preimenovati temu u: Najgluplji razlozi zbog kojih niste htjeli biti sa nekim
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:19   #13
Zato što je on bio frajer, svi su trčali za njim, pa se ja nisam osjećala dovoljno vrijednom. Mislim, šta ću mu ja, kad može imati svaku?! A on izabrao mene!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:20   #14
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
bez brige, samo ostani dovoljno dugo kraj njega, pa ćeš vidjeti da su takvi najgori
Ma, ne da se meni toliko čekati. A i mislim da se previše zakačio za mene. Nekak mi je statičan
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:20   #15
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Pričam o stvarima koje se uočavaju i odbijaju prije nego se sa nekim stupi u vezu.

NITKO nije toliko zreo u glavi da nikada nije nekoga otkantao zbog bedastoće. To što si sada zreo ne znači da si bio. Ali valjda te sram priznati, neka neka, sve ok.
ako ti nisi zreo i nisi sposoban razdjelit emocije od razuma kada se to trazi ne znaci da su i drugi kao ti.
onda je moja greska sto nisam skuzio i odgovarao sam na temu u kojoj se ne pronalazim. isprike
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:23   #16
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
ako ti nisi zreo i nisi sposoban razdjelit emocije od razuma kada se to trazi ne znaci da su i drugi kao ti.
onda je moja greska sto nisam skuzio i odgovarao sam na temu u kojoj se ne pronalazim. isprike
Emocije od razuma? O pobogu...

Dakle ti si oduvijek bio emocionalno savršeno zreo i nisi nikada radio pi*darije? Nekako mi to baš ne djeluje vjerojatno.

Ja vjerujem u onu da učim dok sam živ i da se na greškama uči. Nažalost uglavnom na vlastitim, bilo bi puno lakše da se može na tuđim.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:30   #17
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Emocije od razuma? O pobogu...

Dakle ti si oduvijek bio emocionalno savršeno zreo i nisi nikada radio pi*darije? Nekako mi to baš ne djeluje vjerojatno.

Ja vjerujem u onu da učim dok sam živ i da se na greškama uči. Nažalost uglavnom na vlastitim, bilo bi puno lakše da se može na tuđim.
emocionalno zreo?! ne, samo imam vrlo visoku EI. i znam kada strasti treba smanjiti i racionalno odluciti. i vjerujem svojoj intuiciji. kad god sam je zanemario platio sam dvostruko gore.

ja vjerujem u onu:"samo budala uci na vlastitim greskama, pametan na tudjim!" pokusavam sto manje puta biti budala i uciti na vlastitim greskama, jer neke greske su me stajale i preskupo i ne zelim biti budala cijeli zivot, povremeno kad ne mogu uciti od drugih nemam drugog izbora nego biti budala.

sto se tice ucenja na tudjim greskama, mladim ljudima i da 50 puta ponovis i kazes nesto nece te poslusati vec ce prvo djelovati a tek se onda hvatati za glavu. razlog je cisto sto reznjevi mozga nisu sazrijeli. eto, sve je kemija.
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:33   #18
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
emocionalno zreo?! ne, samo imam vrlo visoku EI.

Hvalite me usta moja...

Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
ja vjerujem u onu:"samo budala uci na vlastitim greskama, pametan na tudjim!" pokusavam sto manje puta biti budala i uciti na vlastitim greskama, jer neke greske su me stajale i preskupo i ne zelim biti budala cijeli zivot, povremeno kad ne mogu uciti od drugih nemam drugog izbora nego biti budala.

Da, sa godinama se počne učiti na tuđim greškama, ali tek nakon povećeg broja vlastitih. Obično se lekcije na vlastitoj koži bolje zapamte i dublje urežu...
Ako si ti iznimka i učio si uglavnom na tuđim greškama onda ti svaka čast ali mislim da kod većine ljudi psiha ne funkcionira tako iako bi svi rado da je drugačije.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:34   #19
Uništavate topic. Baš sam očekivala da ću se fino nasmijati
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:37   #20
Quote:
Black Molly kaže: Pogledaj post
Uništavate topic. Baš sam očekivala da ću se fino nasmijati

Imam ih ja još u rukavu... ali prvo neka još netko nabaci koju

Makar mislim da je ljudima obično neugodno priznati sebi i drugima kako su blesavi bili.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.