Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2010., 20:24   #21
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
pa sama je rekla.

Pa koji će joj kurac onda tema? Ako ne može zamisliti kako joj dragi trpa neku XY, onda nek' to ne radi. Easy as that.
Old 02.01.2010., 20:45   #22
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
ne. pali njega . o ona bi mu tila ugodit. a u biti joj se gadi. traži ohrabrenje .

zato.

samo naprijed

ja imam decka kojeg to pali al ne sad bas tolko da bi se prasnuo s frendicom dok bi se ja i frend prasli jer nas to pali oboje
Old 02.01.2010., 20:48   #23
Quote:
ja imam decka kojeg to pali al ne sad bas tolko da bi se prasnuo s frendicom dok bi se ja i frend prasli jer nas to pali oboje
Onda praši frenda. I dovedi ga mado, pa nek' te dečko i frend ispraše u talu.
Old 02.01.2010., 20:50   #24
otiđite lipo u starački dom.
ugasite svitla u sali za marendu...pa'š vidit ludila...
btw, možda bude koja dobra sobarica.
don Vito is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 20:55   #25
pa jednostavno je šta se svi čudite.Svoje nedamo tuđe želimo.Koliko nas je takvih.Imam želju nemam hrabrosti ali da me druga strana pita ????Ko zna
nusferatu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:00   #26
Quote:
nusferatu kaže: Pogledaj post
pa jednostavno je šta se svi čudite.Svoje nedamo tuđe želimo.Koliko nas je takvih.Imam želju nemam hrabrosti ali da me druga strana pita ????Ko zna
viš, tu alkohol cini cuda ja zapravo trebam dat zeleno svijetlo svom decku da moze samo je vec kasno.. pa se vise volim naslađivat sa tuđim iskustvima, mozda kad se udam..
Old 02.01.2010., 23:02   #27
jel se to pokušava održati tradicija?
tema nakon 1.1.
milorad_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:05   #28
Quote:
milorad_sb kaže: Pogledaj post
jel se to pokušava održati tradicija?
tema nakon 1.1.
nisam bila tu prije godinu dana
Old 02.01.2010., 23:14   #29
Najjači su mi ovi friški gušteri što ulete tu i onda počnu otvarat nebulozne teme koje smo mi prožvakali dok u oni još gledali di će im prva dlaka izrast
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:21   #30
Quote:
nisam bila tu prije godinu dana
bila je slična, ali mnogo jača tema ima godina dana. mnoge glave u pale.
stanje na ljesu je bilo slično današnjem pa je tema dobro došla i bila odobrena od modova

@kiss me, ti si bila tu?
milorad_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:26   #31
Quote:
milorad_sb kaže: Pogledaj post
bila je slična, ali mnogo jača tema ima godina dana. mnoge glave u pale.
stanje na ljesu je bilo slično današnjem pa je tema dobro došla i bila odobrena od modova

@kiss me, ti si bila tu?
milorade pa nije to bilo swinganje vec kako je Deedy jebo covjeku zenu (ili i njega i zenu) i slomio svoj jeftini lesnina krevet.
(a kissi je tada mozda iz mraka virkala na forum)
Old 02.01.2010., 23:30   #32
Quote:
drustvo pošto sam odnedavno na ovom forumu , cisto me zanima kaj mislite o tome, mogu rec da sam imala ponudu pa sad malo vise o tome razmisljam, e sad problem je u tome kaj ja nemrem zamislit da moj decko neku drugu praši istovremeno iskreno htjela bi probat ,al opet imam kočnice u glavi imate li kakva iskustva i kolko vam se to svidjelo ?
,pa ništa posebno opustiš se "ko Severina" ,pušiš 3-4 kurca istovremeno dok ti jedan ulazi u pičku ,a drugi u guzu ,a istovremeno tražiš brak "nešto" dakle: "free your mind"-poligamija ,možda dobiješ i privjesak za nagradu! ,u moje vrime se to zvalo "grupnjak"
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:43   #33
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
milorade pa nije to bilo swinganje vec kako je Deedy jebo covjeku zenu (ili i njega i zenu) i slomio svoj jeftini lesnina krevet.
(a kissi je tada mozda iz mraka virkala na forum)
znam ja jako dobro o čemu je tema. dotakla se svega, a ova je krenula u tom smjeru. samo aludiram
milorad_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 03:29   #34
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Najjači su mi ovi friški gušteri što ulete tu i onda počnu otvarat nebulozne teme koje smo mi prožvakali dok u oni još gledali di će im prva dlaka izrast
oh,ispričavam se što si uvrjeđena činjenicom da smo mi bili vani dok ste vi žvakali te teme!oprosti zaista što je forum zajebancija!
baki ispadaju dlačice?

Zadnje uređivanje Ninell : 03.01.2010. at 03:36.
Ninell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 03:41   #35
Quote:
iskreno htjela bi probat ,al opet imam kočnice u glavi
Sama si se dala odgovor u potpisu...
Old 03.01.2010., 10:25   #36
skracena poanta topica, autorica bi jebala sastrane sa dopustenjem, a decko ne bi smio, jer joj je to nezamislivo. samo to vise nije swing, jel?
Old 03.01.2010., 10:31   #37
Quote:
drustvo pošto sam odnedavno na ovom forumu , cisto me zanima kaj mislite o tome, mogu rec da sam imala ponudu pa sad malo vise o tome razmisljam, e sad problem je u tome kaj ja nemrem zamislit da moj decko neku drugu praši istovremeno iskreno htjela bi probat ,al opet imam kočnice u glavi imate li kakva iskustva i kolko vam se to svidjelo ?
A da jasno mi je,svima se to nama mota po glavi aliii,sebe možeš zamisliti da te neko praši,zašto ne,pa čisto da se proba ali on će prašiti neku drugu,nema šanseE onda lijepo zaboravi svinganje i orijentiraj se na ono,ja se odo kresnuti a ti dragi moj lijepo pajki kod kuće i svi sretni i zadovoljni
Old 03.01.2010., 12:33   #38
Ako je to što imaš s dečkom samo prolazna stvar - što da ne Ti sama znaš što od vaše veze očekuješ...a ako baš želiš biti u ozbiljnoj vezi, i naviknuti ga na to da se seksa sa drugima (to što si prvi put uz njega u tome, ne znači da ćeš biti i svaki! ) - razmisli ponovno
Old 03.01.2010., 12:48   #39
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
skracena poanta topica, autorica bi jebala sastrane sa dopustenjem, a decko ne bi smio, jer joj je to nezamislivo. samo to vise nije swing, jel?
hahah tak nešt
Old 03.01.2010., 12:53   #40
Quote:
ICE WOMAN kaže: Pogledaj post
A da jasno mi je,svima se to nama mota po glavi aliii,sebe možeš zamisliti da te neko praši,zašto ne,pa čisto da se proba ali on će prašiti neku drugu,nema šanseE onda lijepo zaboravi svinganje i orijentiraj se na ono,ja se odo kresnuti a ti dragi moj lijepo pajki kod kuće i svi sretni i zadovoljni
ma znas kaj jos bi ga mogla zamislit da jebe neku curu ,mene vise brinu posljedice kuis me? kaj ak on se " zaljubi" u nju ono .. mozda se dogodi jednom i nikad vise
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.