Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2010., 13:24   #41
Quote:
ma znas kaj jos bi ga mogla zamislit da jebe neku curu ,mene vise brinu posljedice kuis me? kaj ak on se " zaljubi" u nju ono .. mozda se dogodi jednom i nikad vise
Ma bježi od svinganja,a zamisli da ga kresne neko u guzua njemu se svidi
Old 03.01.2010., 13:34   #42
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
skracena poanta topica, autorica bi jebala sastrane sa dopustenjem, a decko ne bi smio, jer joj je to nezamislivo. samo to vise nije swing, jel?

u biti ...

Zadnje uređivanje nevanevičicaa : 03.01.2010. at 13:52.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 14:15   #43
Quote:
milorad_sb kaže: Pogledaj post
@kiss me, ti si bila tu?
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
a kissi je tada mozda iz mraka virkala na forum
Al zato sam sada tu i čekam da me obasja

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
skracena poanta topica, autorica bi jebala sastrane sa dopustenjem, a decko ne bi smio, jer joj je to nezamislivo. samo to vise nije swing, jel?
Ne to je onda samo dobro, staro kurvanje
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 15:23   #44
Quote:
ICE WOMAN kaže: Pogledaj post
Ma bježi od svinganja,a zamisli da ga kresne neko u guzua njemu se svidi

sve pada u vodu
Old 03.01.2010., 15:25   #45
drži se ti maštanja, nije swinganje za tebe ....
Old 03.01.2010., 15:27   #46
mene napaljuje ideja swinganja, i muža isto, al smo zaključili da nismo za to. glave nisu spremne.

nedavno mi brat kaže kako mu je cura predložila da imaju otvorenu vezu - on:''super, meni paše'', a ona na to: ''a ne, ti ne možeš, ali ja mogu'' -
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 15:31   #47
Quote:
dante-1 kaže: Pogledaj post
drži se ti maštanja, nije swinganje za tebe ....
a izgleda da cu morat samo je tuzno kolko ljudi mašta o tako cemu a pola njih nema muda to priznat na forumu nego se samo znaju pravit pametni i prozivat takve ljude neprimjerenim imenima..
Old 03.01.2010., 15:32   #48
Quote:
a izgleda da cu morat samo je tuzno kolko ljudi mašta o tako cemu a pola njih nema muda to priznat na forumu nego se samo znaju pravit pametni i prozivat takve ljude neprimjerenim imenima..
Papci. Ja to priznajem i svojoj partnerici, a kamoli ne na forumu. Doduše i ona meni.
Old 03.01.2010., 15:34   #49
Quote:
grintava koza kaže: Pogledaj post
mene napaljuje ideja swinganja, i muža isto, al smo zaključili da nismo za to. glave nisu spremne.

nedavno mi brat kaže kako mu je cura predložila da imaju otvorenu vezu - on:''super, meni paše'', a ona na to: ''a ne, ti ne možeš, ali ja mogu'' -
palac gore za tebe isto je i u mom slucaju samo sto eto zanimalo me i poanta teme je bila da odg neko poput tebe fala
Old 03.01.2010., 15:35   #50
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Papci. Ja to priznajem i svojoj partnerici, a kamoli ne na forumu. Doduše i ona meni.
ti is moj čoek
Old 03.01.2010., 15:38   #51
Quote:
ti is moj čoek
Jebeš vezu gdje ja moram skrivati svoje maštarije. Ili ona svoje predamnom. Kurac bih si odrezao kada bi do toga došlo.
Old 03.01.2010., 15:39   #52
a čuj, ima svakakvih ljudi, onih kojima je swinganje odvratno, onih kojima je swinganje jako napaljivo. oni koji osuđuju jedni druge samo govore o sebi i sebe prokazuju.

ti si navela previše nedoumica i jako riskiraš ako ideš u nešto konkretno. tebe bi trebalo "paliti" maštarija kada zamišljaš svojeg partnera sa drugom i, naravno, sebe sa drugim. ako ti to nije prihvatljivo u mašti neće ti biti niti u real.

iako, treba naglasiti da mnoge stvari koje ljudi maštaju i uzbuđuju ih ne moraju biti istovjetne u real life-u, tj. ne mora značiti da će ih uzbuđivati da ih ostvare ili da se nađu u takvoj situaciji. u mašti je sve idealno, sve kako tebi odgovara, i taj drugi partner, njegov izgled, miris, dodir ...

puno se tu stvari treba poklopiti .....
Old 03.01.2010., 15:39   #53
Quote:
palac gore za tebe isto je i u mom slucaju samo sto eto zanimalo me i poanta teme je bila da odg neko poput tebe fala
nisam čitala sve, al zar nije većini to napeto? ili je LJES otišao kvragu

ista stvar je i sa trojcem - i ja i muž bi, uz iznimku šta bih ja to s dvojicom 'nepoznatih', a on bi to sa mnom i još jednom koju ja odaberem. ja ne bih mogla to 'podnit', on ne bi tako da smo monogamni

ali koristimo igračkice
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 15:42   #54
eto, kozica je upravo navela, maštanje je jedno, a real je drugo ...
Old 03.01.2010., 15:47   #55
Quote:
drustvo pošto sam odnedavno na ovom forumu , cisto me zanima kaj mislite o tome, mogu rec da sam imala ponudu pa sad malo vise o tome razmisljam, e sad problem je u tome kaj ja nemrem zamislit da moj decko neku drugu praši istovremeno iskreno htjela bi probat ,al opet imam kočnice u glavi imate li kakva iskustva i kolko vam se to svidjelo ?
a jel...ti možeš,al on ne bi trebao??
BRAB-STON is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 15:59   #56
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Jebeš vezu gdje ja moram skrivati svoje maštarije. Ili ona svoje predamnom. Kurac bih si odrezao kada bi do toga došlo.
decko sve zna, stovise znaju i par s kojim bi to napravili, problem je jedini kaj ni njega ni mene nepali to da se gledamo međusobno dok se s drugima jebemo,i on i ja volimo bit solo u prostoiji dok se išta događa al nas pali pomisao na swing stvar je vise osobne prirode , pošto smo vec duze u vezi a ni jedan ni drugi nismo imali tak ozbiljnu vezu pa nebi htjeli da se dogodi nekaj sto bi moglo nosit posljedice.. fala bogu pa imamo jako dobu komunikaciju, sve si velimo međusobno ..
ako ikad dode do swinga vjerujem da ce to bit pod utjecajem velikih droga ,cinjenica je takva da moj dragi i ljepsa polovica drugog para nemaju privlacnih tocki jedno kod drugog jer su dugo dobri prijatelji
Old 03.01.2010., 16:01   #57
Quote:
BRAB-STON kaže: Pogledaj post
a jel...ti možeš,al on ne bi trebao??
jebiga, ljubomorna sam ko pas kaj ja sad tu mogu
nebi mi smetalo al kad bi ja birala s kojom bi se prašio al to onda nije swing
Old 03.01.2010., 16:01   #58
ja sam bio na svinganju sa zenom.bilo je nas četiri muskih i njih dvije,moja zena i frendova zena.bio je veliki okrugli stol i one naslonjene jedna prema drugoj a nas četvorica se izredali na obje odozada a one se ljubile.jel mi netko vjeruje?
'Išla sam do župnog ureda u Palmotićevoj, kod isusovaca. Kažem tamo ženi u mantiji da bih krstila dijete, a ona kaže: 'A to biste krstili?' Ja joj odgovorim: 'Oprostite, nije 'to', ona je moja kći.' Njezin odgovor bio je: 'Ne možemo je krstiti jer je crna', priča majka danas 8-godišnje djevojčice iz Zagreba.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 16:06   #59
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ja sam bio na svinganju sa zenom.bilo je nas četiri muskih i njih dvije,moja zena i frendova zena.bio je veliki okrugli stol i one naslonjene jedna prema drugoj a nas četvorica se izredali na obje odozada a one se ljubile.jel mi netko vjeruje?
ja ti vjerujem prijatelju
Old 03.01.2010., 16:07   #60
Quote:
ja ti vjerujem prijatelju
zasto mi vjerujes?pa izmislio sam.zasto?eto zato,laze mi se.
'Išla sam do župnog ureda u Palmotićevoj, kod isusovaca. Kažem tamo ženi u mantiji da bih krstila dijete, a ona kaže: 'A to biste krstili?' Ja joj odgovorim: 'Oprostite, nije 'to', ona je moja kći.' Njezin odgovor bio je: 'Ne možemo je krstiti jer je crna', priča majka danas 8-godišnje djevojčice iz Zagreba.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.