Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li što zbarili ovdje?
Javio/la sam se na oglas i zbario/la nekog 121 12.55%
Netko se meni javio na oglas i zbario me 104 10.79%
Ne, nitko zanimljiv mi se nije javio 255 26.45%
Ne, javljam se na oglase, ali za sada ništa 205 21.27%
Našao/la sam frenda/frendicu 161 16.70%
Barim na forumu, ali ne na US oglasima 118 12.24%
Glasovatelji: 964. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 02:49   #1
Jeste li zbarili koga ovdje? [osvrti na temu Oglasi]

Vidim da su 332 čovjeka dala oglas na Oglasima. Zanima me kako ide, jeste li pronašli što zanimljivo? Vidim da neki ponavljaju oglase, za njih znam da nisu. Imal' šta? Kakvi su vam se ljudi javljali? No, općeniti dojmovi me zanimaju.

Meni se javilo nekoliko njih, s jednim sam ošla na cugu i bilo je zanimljivo. Ovih dana ću ga vidjeti opet, dok uhvatim vremena, no nikakva velika ljubavna priča se neće izroditi iz toga, prikaši, ne brinite! S ostalima je u nekom trenu zapelo, a da se ja i ne sjećam kad i gdje i jesam li ja kriva. Ponešto sam bila krivo shvaćena, ponešto ja nisam njih shvaćala.

E, da, zaboravila sam na oglas od prije, kad sam upoznala dvije cure od kojih se s jednom nisam vidjela kasnije jer sam bila zauzeta, a ni ona se nije javljala, a s drugom sam se nekako skompala i super mi je.

Molim da ne pljujete po određenom forumašu i ne iznosite kojekakve informacije koje bi dovele do svađa i prepucavanja. Moderatori će to znati nagraditi.
Blaži chat je, naravno, dopušten.

Pucajte!
fat slut is offline  
Old 13.01.2010., 02:59   #2
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Pucajte!

Evo pucao sam.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Old 13.01.2010., 03:09   #3
Quote:
Acid303 kaže: Pogledaj post

Evo pucao sam.
Dakle, nisi zbario
tcog is offline  
Old 13.01.2010., 03:21   #4
Kak ide? Nikak. Tražim tipa za druženje, javljaju se za sex. Tražim FF, javljaju se za druženje

Onda, ima još ... javljaju se oženjeni tipovi koji su usamljeni, pa oni previše godina daleko od mene (i gore i dolje), pa oni kojima je dosadno i oni bi se dopisivali.

Nemam više živaca, a ni vremena za to. Od sad se čujem samo s forumašima po pitanju drugih stvari

A samo sam htjela da idemo na r'n'r koncert. Nisam mislila da je to tako jebeno teško
Black Molly is offline  
Old 13.01.2010., 03:25   #5
Možda bi bilo dobro precizirati ono što tražiš. Ja sam napisala da želim piti kuhano vino i gledati filmove s nekim s kim će mi to biti ugodnije nego solo pa ljudi ubrali da je meni svejedno s kim je to. Ne znaju oni da je meni jebeno druškati se sa sobom.
fat slut is offline  
Old 13.01.2010., 09:16   #6
Zbario sam više prije tog threada. Otkako sam ostavio oglas, javljaju mi se samo isfrustrirane stalkerice. A Molly me nije niti doživjela.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 13.01.2010., 09:19   #7
Ma nakon tvojeg thread-a sam ko hju hefner
bosonogi is offline  
Old 13.01.2010., 09:42   #8
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Možda bi bilo dobro precizirati ono što tražiš. Ja sam napisala da želim piti kuhano vino i gledati filmove s nekim s kim će mi to biti ugodnije nego solo pa ljudi ubrali da je meni svejedno s kim je to. Ne znaju oni da je meni jebeno druškati se sa sobom.
zasto si onda dala oglas?!
jao sto ja ne volim kontradiktornost.

ont:
nejmam oglas, ne barim. to je zat sto me stid
Loonatic is offline  
Old 13.01.2010., 10:42   #9
Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
zasto si onda dala oglas?!
jao sto ja ne volim kontradiktornost.
Vjerovao ili ne, neki ljudi imaju kriterije.
dainty is offline  
Old 13.01.2010., 10:47   #10
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Vidim da su 332 čovjeka dala oglas na Oglasima. Zanima me kako ide, jeste li pronašli što zanimljivo? Vidim da neki ponavljaju oglase, za njih znam da nisu. Imal' šta? Kakvi su vam se ljudi javljali? No, općeniti dojmovi me zanimaju.
Javio sam se na nekoliko...koji su mi se učinili zanimljivima...sorry fat

Nisam slao generičke tipa "bok kak si" već sam bio maksimalno kreativan, kao i uvijek...uglavnom ....mda...no, što se dogodilo?

Nisu svi odgovorili...recimo trećina nije...par ih je bilo za nekakvo dopisivanje a to se meni ne da...da mi je želja dopisivat se dao bih ja oglas s ženskim nickom tamo...

Pretpostavljam da su neki dali oglas s klonom...a nisu htjeli odat tko su regularno...to mi baš i nije neka fora.

Uglavnom, nakon 2 PM-a, komunikacija je stala, nitko se nije želio upoznat



Pa o!
Interpol is offline  
Old 13.01.2010., 11:39   #11
Iako sam solo, želja mi je upoznati nove ljude radi druženja, a javljali su mi se samo i isključivo zbog ozbiljne veze, iako moj oglas nije bio takav. Žao mi je što mi se nije javilo više cura. Za prijateljstvo i druženje spol nije bitan
ema007 is offline  
Old 13.01.2010., 12:11   #12
Quote:
ema007 kaže: Pogledaj post
Iako sam solo, želja mi je upoznati nove ljude radi druženja, a javljali su mi se samo i isključivo zbog ozbiljne veze, iako moj oglas nije bio takav. Žao mi je što mi se nije javilo više cura. Za prijateljstvo i druženje spol nije bitan
danaravno

Ja sam isto najprije za druzenje i gluvarenje...bez bracnih ponuda i slicno...pa se ne bih ni javio na oglas di netko izričito traži ozbiljnu vezu...
Interpol is offline  
Old 13.01.2010., 12:15   #13
javio sam se na par, a i na moj se par njih javilo.
od jedne sam čak dobio i broj moba al na tome je ostalo.
što reći? ženama ovdje kronično nedostaje smisao za humor
uzavrela_masa is offline  
Old 13.01.2010., 12:18   #14
uzavrela masa jesi li ti to nekoj nešto lijepo izvalio pa se više nije javila he he
ema007 is offline  
Old 13.01.2010., 12:34   #15
Ne znam samo čemu se čudite ako niste precizni u svojim oglasima pa vam se javljaju osobe koje traže vezu. Uostalom ovo je podforum US, normalno je da je većina ponuda takvih, možda bi vaše oglase za neformalnim druženjem bilo bolje stavljati na Druženje i kava, ili Ženski kutak, ili digod.

Ontopic, javilo se par forumašica, razmijenili par poruka, ali očito im nešto nije pasalo jer su sve odustale, nijedna nije navela razlog.
Ok, i ja sam ispao pizda pa sam jednu odjebao bez razloga nakon podužeg dopisivanja, valjda mi se tako vraća.
marcons is offline  
Old 13.01.2010., 12:45   #16
Quote:
marcons kaže: Pogledaj post
Ne znam samo čemu se čudite ako niste precizni u svojim oglasima pa vam se javljaju osobe koje traže vezu. Uostalom ovo je podforum US, normalno je da je većina ponuda takvih, možda bi vaše oglase za neformalnim druženjem bilo bolje stavljati na Druženje i kava, ili Ženski kutak, ili digod.
Pa upoznavanje i druženje je dovoljno precizno, šta bi ti?
I bez obzira što je ovo US, nije normalno nekom se javit s molbom za ozbiljnu vezu.
To je očajnički.
Valjda ćeš nekog prvo upoznat, pa ak ti odgovara, veza bi došla sama po sebi.
Ovo forsiranje odma u prvoj poruci može samo odbit čovjeka.
Isto kao što neki daju oglas da ih zanima isključivo ozbiljna veza i brak. I onda se čude što im se nitko ne javi.
dainty is offline  
Old 13.01.2010., 13:08   #17
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Pa upoznavanje i druženje je dovoljno precizno, šta bi ti?
I bez obzira što je ovo US, nije normalno nekom se javit s molbom za ozbiljnu vezu.
To je očajnički.
Valjda ćeš nekog prvo upoznat, pa ak ti odgovara, veza bi došla sama po sebi.
Ovo forsiranje odma u prvoj poruci može samo odbit čovjeka.
Isto kao što neki daju oglas da ih zanima isključivo ozbiljna veza i brak. I onda se čude što im se nitko ne javi.
ma normalno da nećeš odmah na prvu nuditi brak i da ćeš joj napraviti dijete
mislim da ni nema toga ovdje na oglasima, na iskri koliko hoćeš

mislim na oglase u kojima se traži druženje i neko prijateljstvo, a to se može dvojako protumačiti, nekome se podrazumijeva kao uvod u nešto više, a netko je to sasvim dovoljno. I naravno, to je savršena izlika za kasnije da se elegantno izvuku.
marcons is offline  
Old 13.01.2010., 13:14   #18
meni se nitko nije javio

dakle, suma sumarum barenja preko oglasa = 0 bodova
yonosoytonto is offline  
Old 13.01.2010., 13:17   #19
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Isto kao što neki daju oglas da ih zanima isključivo ozbiljna veza i brak. I onda se čude što im se nitko ne javi.
Mislim da to samo znači da netko zna što hoće, dakle odmah se deklarira. To je OK.

Mozda se vise ljudi javlja na takve oglase nago na ove za poznanstva, tko zna?
Interpol is offline  
Old 13.01.2010., 13:27   #20
Quote:
Interpol kaže: Pogledaj post
Mislim da to samo znači da netko zna što hoće, dakle odmah se deklarira. To je OK.

Mozda se vise ljudi javlja na takve oglase nago na ove za poznanstva, tko zna?
Zato i ponavljaju oglase po 5 puta.

Ja mislim da tu ima dost likova koji se javljaju velikom broju ženskih bez obzira što piše u oglasu. Kao da su s iskrice došli. Tako su neke tražile da im obrišem oglas, jer su im se javljali za seks, a one se tražile prijateljsko druženje za početak, ili neš slično.


E da, kad je bila prva tema s oglasima, koja je bila više neozbiljna nego ozbiljna , ja sam tražila matematičare ili fizičare. I onda mi se jave likovi koji nisu nijedno od tog. Ak to nije bilo dovoljno precizno..
dainty is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.