Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva
Korisničko ime
Lozinka

Arhiva Sve one stvari koje nisu više aktualne. Read only.

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2010., 19:39   #61
Apolon
Rafatard

Apolon Avatar

Registracija: Oct 2006.
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
nisam ni rekla da ne izgleda dobro samo da je stara. ali čungi po godinama dobro paše.. baš me zanima serija, makar je neću moć geldati
Kako moš kazat da je stara...Pogle kako mačka izgleda

Prekrasna je...Samo mi nije jasno...

Kakve veze Čunga Lunga ima veze sa Sortilegiom
Apolon is offline  
Old 27.01.2010., 20:15   #62
william
Registrirani korisnik

william Avatar

Registracija: Jan 2010.
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
serija ima 95 epki ali i manje ako se spoje prvih 20 koje traju po 25 min

Cuj prvih 20 u mex. je islo prvi 10 po pola sata ako ih nova stavi od sat imat ce 90 ep. Sto i hoce uradit.

Samo da nova ne prekine serije nakon nekoliko epizodaa,, jer su dvije pustili jos s reprizom a tu je i ubrzo i farmaa
william is offline  
Old 27.01.2010., 21:22   #63
Apolon
Rafatard

Apolon Avatar

Dok god je reprize, neće ukidat seriju
Apolon is offline  
Old 27.01.2010., 23:19   #64
toby5
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2008.
ne znam da li ste gledali seriju acapulco dušom i tijelom prije puno godina, ali taj mi sadržaj jako sliči na tu seriju, se radi možda o remaku?
toby5 is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 27.01.2010., 23:25   #65
Jay&AmberFan
Moderator

Jay&AmberFan Avatar

Registracija: Sep 2005.
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
ne znam da li ste gledali seriju acapulco dušom i tijelom prije puno godina, ali taj mi sadržaj jako sliči na tu seriju, se radi možda o remaku?
Da, ali i Acapulco je remake isto od meksičke "Tu y Nadie".
Jay&AmberFan is offline  
Old 27.01.2010., 23:27   #66
anđeo-s-rogićima
Banned

Registracija: Jun 2007.
ja sam se pogubila od svih sapunica ovdje.. više ni ne znam tko je gdje i šta
anđeo-s-rogićima is offline  
Old 28.01.2010., 05:25   #67
Apolon
Rafatard

Apolon Avatar

Acapulco je bio fantastičan...

Sorti je više baziran na Tu o nadie , nego na Acapulco
Apolon is offline  
Old 28.01.2010., 09:39   #68
Eshyy
Vrlo ozbiljna forumašica

Eshyy Avatar

Registracija: Feb 2009.
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Žena predobro izgleda. Da bar takva budem kad dođem u njezine godine.

Ne znam koliko imaš godina, ali ovo izgleda kao da govoriš o osobi koja ima 60-70-tak godina.
Lucero je rođena 1969. u 8 mjesec. Dakle, ima nepunih 41

Ne znam kako izgleda u seriji, ako izgleda starija možda je riječ o televizijskoj/filmskoj šminki.

Zar Lucero ovdje glumi?
Old 28.01.2010., 10:51   #69
Nicole_Lilly
Hic et Nunc

Nicole_Lilly Avatar

Registracija: Nov 2007.
Ne, ne govorim. Imam 22 godine. I dakle, kad prođe još 20 godina i dođem u godine koje ona ima danas, željela bih tako izgledati. Žena izgleda barem 10 godina mlađe, prezgodna je. Kakvih vražjih 70-ak godina?
Old 28.01.2010., 14:43   #70
juan_miguel
Registrirani korisnik

juan_miguel Avatar

Quote:
william kaže: Pogledaj post
Cuj prvih 20 u mex. je islo prvi 10 po pola sata ako ih nova stavi od sat imat ce 90 ep. Sto i hoce uradit.

Samo da nova ne prekine serije nakon nekoliko epizodaa,, jer su dvije pustili jos s reprizom a tu je i ubrzo i farmaa
E te glupave farme se i bojim, ali valjda su isplanirali kako će s njom kada dođe u 3. mjesecu jer tu su i najbolje godine(koje stvarno ne znam tko gleda) heh, ali dobro valjda su isplanirali programsku shemu..meni je bitno da sortilegio ne diraju kad krene!
juan_miguel is offline  
Old 28.01.2010., 15:20   #71
nicky2009
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2009.
Pošalji poruku preko MSN korisniku nicky2009 Pošalji poruku preko Skype korisniku nicky2009
Quote:
juan_miguel kaže: Pogledaj post
E te glupave farme se i bojim, ali valjda su isplanirali kako će s njom kada dođe u 3. mjesecu jer tu su i najbolje godine(koje stvarno ne znam tko gleda) heh, ali dobro valjda su isplanirali programsku shemu..meni je bitno da sortilegio ne diraju kad krene!
Iskreno i meni isto...volio bih vidjet cijelu SORTILEGIO kad krene a ne da je na polovici ili ukinu ili stave u jutarnji termin oko 6h
nicky2009 is offline  
Old 28.01.2010., 17:26   #72
juan_miguel
Registrirani korisnik

juan_miguel Avatar

Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Iskreno i meni isto...volio bih vidjet cijelu SORTILEGIO kad krene a ne da je na polovici ili ukinu ili stave u jutarnji termin oko 6h
A iskreno mislim da neće mijenjati termine, kao i prije kada su imali stabilne termine za telenovele, al u svakom slučaju 6:00h ujutro rezervirano je za "Naši najbolji dani" tako da u najgoroj opciji termin bi pao na 11h, to je neka gora verzija ako bi došlo do toga, ali iskreo sumnjam, mislim da su odlučili ozbiljno vratiti telenovele na svoje ekrane, kao nekada..
Ipak imaju i reprizu, tako da sumnjam kada su tako ozbiljno ušli u to, da će početi filozofirati..

jel se netko sjeća, ja nisam pratio pa ne znam, kada je rebelde došla, pa je bila prvotno u 17h, a jel imala reprizu dopodne?
juan_miguel is offline  
Old 28.01.2010., 17:26   #73
I.N...
Registrirani korisnik

"Sortilegio" je dobra sapunica po mom mišljenju,ali kako je Nova Tv prevela kao"Magicna privlacnost" isto kao i na Pinku BIH,zar prijevod ne bi trebao biti "Čarolija".?
I.N... is offline  
Old 28.01.2010., 17:33   #74
Adriancija
Grumpy

Adriancija Avatar

Registracija: Oct 2009.
Quote:
juan_miguel kaže: Pogledaj post
jel se netko sjeća, ja nisam pratio pa ne znam, kada je rebelde došla, pa je bila prvotno u 17h, a jel imala reprizu dopodne?
Rebelde je došla 5.1.2009. u 17:25 bez reprize. Nekoliko mjeseci kasnije najavili su reprizu u jutarnjem terminu, ali nikad je nisu ostvarili. Na kraju je bila samo ponekad i to oko 6 ujutro...
Adriancija is offline  
Old 28.01.2010., 18:04   #75
anđeo-s-rogićima
Banned

Registracija: Jun 2007.
pa zar ima nova običaj mijenjati termine? mislim da pomaknut za 2-3 sata.. ali da je trknu u 6 ujutro? najbolje bi bilo da ide oko 11 navečer. tak bi je uvijek mogla gledati )
anđeo-s-rogićima is offline  
Old 29.01.2010., 10:13   #76
sortiadictos
Registrirani korisnik

sortiadictos Avatar

Quote:
I.N... kaže: Pogledaj post
"Sortilegio" je dobra sapunica po mom mišljenju,ali kako je Nova Tv prevela kao"Magicna privlacnost" isto kao i na Pinku BIH,zar prijevod ne bi trebao biti "Čarolija".?
Čarolija je na HTV-u
sortiadictos is offline  
Old 29.01.2010., 11:09   #77
mirelaa
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2009.
de ni meni nije jasno to na sapunice net da je on s tom glupacom u vezi?????.... pa on je sa Elizabeth i imaju sina.... ma ne kuzim uopce....???

ova serija mi je super nesto sam pogledala al kad sam saznala da ce biti na novoj prestala sam i sad cu tamo poceti... al samo me jedno zanima zasto jacqueline bracamontes???? njemu pristaje neka ljepsa.... al sto je tu je..... svakako ju gledam....
mirelaa is offline  
Old 29.01.2010., 11:12   #78
mirelaa
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2009.
ako vec ima ona talijanska carolija... mogli su barem prevest samo kao magija.... dobro da i za ccea nisu pokupili od ovih iz bih, pa preveli napusteni andeo...
mirelaa is offline  
Old 29.01.2010., 12:58   #79
sortiadictos
Registrirani korisnik

sortiadictos Avatar

Quote:
mirelaa kaže: Pogledaj post
de ni meni nije jasno to na sapunice net da je on s tom glupacom u vezi?????.... pa on je sa Elizabeth i imaju sina.... ma ne kuzim uopce....???

ova serija mi je super nesto sam pogledala al kad sam saznala da ce biti na novoj prestala sam i sad cu tamo poceti... al samo me jedno zanima zasto jacqueline bracamontes???? njemu pristaje neka ljepsa.... al sto je tu je..... svakako ju gledam....

a da ga pitaš Willa direktno... zašto Jacky Bracamontes?
sortiadictos is offline  
Old 29.01.2010., 14:09   #80
juan_miguel
Registrirani korisnik

juan_miguel Avatar

Quote:
mirelaa kaže: Pogledaj post
ako vec ima ona talijanska carolija... mogli su barem prevest samo kao magija.... dobro da i za ccea nisu pokupili od ovih iz bih, pa preveli napusteni andeo...
Ja ne vidim zašto toliko mnogi polemiziraju oko samog prijevoda naziva serije, bitno je da je ona došla na naše tv ekrane, telenovela je odlična, a sam prijevod je skroz po strani, tak i tak nikad svi nebi bili zadovoljni, a realno gledajući nije uopće toliko bitno!
Moje mišljenje je da prijevod skroz ok stoji..
juan_miguel is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja