Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice
Korisničko ime
Lozinka

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2010., 01:29   #761
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Registracija: May 2010.
Unatoč svemu, ja sam danas ipak tužna. Završila mi je Catalina y Sebastian i to mi je doza manje naše Chivisice dnevno. Ali ovi na Spectrum tv-u imaju običaj kad se neka serija završi da je puste ispočetka...haha..pa se tješim da sutra možda opet začujem crkvena zvona i našu Catalinicu u krevetu. Mislim tako počinje entrada. hhah. A evo za kraj vam ostavljam ovaj link iz zadnje epizode. Negdje oko 6.00 minute počinje scena vjenčanja. I ne mogu se oteti dojmu kako je Silva blistala u toj sceni i kako ga je zaljubljeno gledala. A dobro, ipak je to serija na kojoj su oni počeli svoju romansu, i to se definitivno primjeti. A tek slatka pusica na kraju, sva sam se raznježila.

http://www.youtube.com/watch?v=EIWveeWLnb8

A sad prelazim na Palomu. Onako gledam danas i razmišljam, ona je imala 23-24 godine kad je to snimala. I to često zaboravim jer je bila toliko maestrala, ali danas gledam ovu epizodu i onako zagledam joj se u lice, i točno vidiš tu mladost kako blista iz nje. Stavljam vam više linkova jer mi je danas bila turbo smiješna ali u isti tren i tužna epizoda.

Oko 7,15 ovaj prvi link i onda drugi. Paloma pjeva Palomu negru, ja umirem na to, jer obožavam kad to pjeva, a Diego dolazi i sluša....a zatim u drugom linku oko 3,35 nastavak njihove scene. Sad se svađaju. Ona je naputila berače kave da ih on iskorištava i da beru za malo para, sad on mora njih nagovoriti da to nije istina. E sad u ovom trećem dijelu su mi najbolji, prvo imaju okladu, ako Diego izgubi na ovoj nekakvoj "igri mačevima" mora povisiti nadnice. Ali čovjek je pobjedio. A poslije kao idu u kantinu piti i sretnu onog "nesretnog" fotografa koji je Palomu prodao u Europu. Pa ga malo tuče Paloma pa malo Diego, haahah. I onda u zadnjem linku, pričaju o njima i njihovoj vezi, Diego prizna da je Berenice bila na umjetnoj oplodnji. A Paloma kaže da ne može uzeti djetetu oca i da moraju prekinuti, na kraju dolazi strastveni beso. A valjala sam se od smijeha i kad ju je pitao zašto mu je jučer ujutro pjevala pod prozorom? A veli ona,bila sam mrtva pijana, . I kad je on rekao da mu je ona pustila da sad pobjedi. A veli ona, nisam ti pustila nego svakog bi dekoncentrirao tvoj pogled, ahah. Ma koliko god ja nju voljela sad kao Renatu s Jeronimom, ali Paloma i Diego su ušli u povijest i u moje srce zauvijek. Najsmiješniji ljubavni par koji sam gledala. Tako slatki kad su zajedno, a kao babe na placu kad se svađaju, ali što mi je najdraže, te njihove svađe uvijek završe s jednim caliente besom, hahah. Uživajte

http://www.youtube.com/watch?v=rP7PSAb_7SI

http://www.youtube.com/watch?v=7NMIgc0YF28

http://www.youtube.com/watch?v=yLTbzdc7II0

http://www.youtube.com/watch?v=gb0C3dWElFc
Old 16.07.2010., 13:08   #762
Lady Viva
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2009.
evo jedne slikice....

na ovoj mi je baš
sada sam se ukljičila,ali pročitala sam cijeli forum o našem tigriču....

Uploaded with ImageShack.us
Lady Viva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:21   #763
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Dobro nam došla. Želim ti puno sati ugodnog druženje s nama u glorificiranju naše božice Afrodite ( Tigrića, ahah)
Old 16.07.2010., 13:25   #764
Ameella
Amelić slatki :)

Registracija: Jun 2010.
lijepa slika, dobrodošla Lady Viva uživaj sa nama
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 16.07.2010., 13:27   #765
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Ja sam tužna, nisu mi pustili ispočetka Catalinu,, šmrc, šmrc, ahahah
Old 16.07.2010., 13:29   #766
Ameella

to se kod tebe završila katalina.
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:30   #767
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Daaaaaaaaaa, jučer. Nažalost.
Old 16.07.2010., 13:33   #768
Ameella

kod mene je 95 epizoda ima još malo do kraja još 25 ep., i meni će biti žao kada se završi

Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:44   #769
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

A na kojem ti programu gledaš?? Možda imam to preko satelita?? Ooooooo da, a pogotovo ovo pred kraj, ja sam plakala skoro svaku epizodu, haha.
Old 16.07.2010., 13:56   #770
Lady Viva
Registrirani korisnik

ja jako pratim njezin rad..ali jako malo znam o njezinom privatnom životu...
da li mi netko može navesti s kim je..visinu,kilažu slučajno, da li ima brata ili sestru...itd
Lady Viva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 14:09   #771
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Trenutno nije u vezi s nikim. Na snimanju serije Catalina y Sebastia zaljubila se u Sergia B. s njim je bila tada u romansi. Poslije koliko sam ja povezala stvari, još su nekoliko puta prohodavali i prekidali. I sama je izjavila da je on muškarac s kojim je bila najduže u vezi. Ali pošto su snimili toliko telenovela zajedno, shvatili su da im je veza postala "dosadna" te su ostali najbolji prijatelji. Jako dobro se slažu. Silvija ne priča puno o svom privatnom životu. Do "nedavno" je bila u vezi s nama nepoznatim meksičkim glumcem Fernandom Alonsom, ali pričalo se da je s njim prekinula jer je imala crush na Colungu dok je snimala Meps. Iako to nikad nije potvrđeno. Rođena je 14.9.1978. u Meksiku ali su se njezini roditelji razveli kad je imala 7 godina i onda je otišla živjeti s ocem u mali gradić Iranpuato, koji se svuda i navodi kao njezino rodno mjesto. Visoka je 165 cm. Za kilažu ne znam, nisam je vagala, hahah. Ali tu je sigurno negdje oko 65 kg. Sigurno znam da ima 2 brata tj. polubrata iz očevog drugog braka. Znam da se jedan zove Luis, jedan Ricardo, ali nisam 100 % sigurna da li ima još kojeg brata ili sestru. Obožava životinje i htjela je studirati veterinu, vrlo je "otkačena" i bila je živahna kao dijete. Jednom kad je imala ako sam dobro shvatila oko 15 godina je "ukrala" auto od svoje maćehe i odvezla se u gradić koji je negdje 20 km udaljen od mjesta gdje je živjela.
Old 16.07.2010., 16:01   #772
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Ispravak netočnog navoda. Ovo za braću i sestre. (Luis Edgar, Eric and Dafne), na njezinom službenom forumu su se spominjao i nekakav Ricardo Navarro kao njezin brat, pa sam mislila da je i on, a možda i je, pa ovdje nije naveden. Ovdje na slici je s tatom Luisom kojeg obožava

Znači puno ime joj je Silvia Angelica ( baš je anđeoska, ahah) Navarro Barva. Omiljeni grad Madrid, omiljena hrana meksička a omiljena životinja pas, ima ih 3. ( Potter, Pepe i Pamela). Hobi, putovanja i pilates.

Evo još malo fotkica. Na ovoj sa bivšim ljubavima, Sergiom i Fernandom

Ove su mi najbolje, ona i Sergio se stalno nešto pipkaju i pogledavaju, hahaha. Mislim da nitko ne bi bio sretniji od mene kad bi čula da su oni ponovno par, ahah. Taj dan bi napravila ogromnu feštu, haha.

Ove dvije su mi fora. Ona došla s Fernandom, svojim dečkom, a on s ovom ženskom, i poslije na slikama njih dvoje stalno zajedno, hahah

Ovo joj je jedno vrijeme bio dečko.

A društvo, evo je opet s jabukom, hahah, odmah dobijem flashback na Renatu, ahah, ja sam danas kupila 2 kile jabuka da imam svaki dan da jedem, haaha. jesmo se tako dogovorili?? ahahh

Old 16.07.2010., 16:07   #773
Paloma Negra
Forum freak

Paloma Negra Avatar

Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Trenutno nije u vezi s nikim. Na snimanju serije Catalina y Sebastia zaljubila se u Sergia B. s njim je bila tada u romansi. Poslije koliko sam ja povezala stvari, još su nekoliko puta prohodavali i prekidali. I sama je izjavila da je on muškarac s kojim je bila najduže u vezi. Ali pošto su snimili toliko telenovela zajedno, shvatili su da im je veza postala "dosadna" te su ostali najbolji prijatelji. Jako dobro se slažu. Silvija ne priča puno o svom privatnom životu. Do "nedavno" je bila u vezi s nama nepoznatim meksičkim glumcem Fernandom Alonsom, ali pričalo se da je s njim prekinula jer je imala crush na Colungu dok je snimala Meps. Iako to nikad nije potvrđeno. Rođena je 14.9.1978. u Meksiku ali su se njezini roditelji razveli kad je imala 7 godina i onda je otišla živjeti s ocem u mali gradić Iranpuato, koji se svuda i navodi kao njezino rodno mjesto. Visoka je 165 cm. Za kilažu ne znam, nisam je vagala, hahah. Ali tu je sigurno negdje oko 65 kg. Sigurno znam da ima 2 brata tj. polubrata iz očevog drugog braka. Znam da se jedan zove Luis, jedan Ricardo, ali nisam 100 % sigurna da li ima još kojeg brata ili sestru. Obožava životinje i htjela je studirati veterinu, vrlo je "otkačena" i bila je živahna kao dijete. Jednom kad je imala ako sam dobro shvatila oko 15 godina je "ukrala" auto od svoje maćehe i odvezla se u gradić koji je negdje 20 km udaljen od mjesta gdje je živjela.
Nato, Stvarno si veliki fan.
Neke podatke sam o njoj znala, one osnovne, ali tak puno i ne, za visinu i za braću nisam znala. Mislila sam da je rođena u 12. mjesecu, ali ipak tebi više vjerujem nego toj internetskoj stranici.
Ja tolko o Lucero ne znam.

Zadnje uređivanje Paloma Negra : 16.07.2010. at 16:27.
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 18:03   #774
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Naišla sam i ja na te podatke o rođenju u 12. mj. ali nisu točni. Iz njezinih usta sam čula da je rođena 14.9. tako da.....sad odlučite hoćete li vjerovati njoj ili internetu?? haahahah. Ja sam samo posrednik, hahaah. A hvala za pohvalu. Mene kad netko zanima, onda se potrudim da nađem i zapamtim što više podataka, ahha. Gledala sam dosta njezinih intervjua pa u svakom čuješ neku bitnu sitnicu, haah. Sad sam malo stopirala to gledanje intervjua i skidanje slika jer mi ode dosta na gledanje serije. Ali kad se serija završi, bacam se ja na dodatna istraživanja. hahaha. E da, zaboravila sam dodati i da joj je omiljeni pjevač Juan Luis Guerra, tip koji s Enriquem pjeva naslovnu pjesmu za CME. Najdraža boja joj je crvena.
Evo usput još malo fotkica.

Zadnje uređivanje Nata-SilvaFan : 16.07.2010. at 18:18.
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 18:15   #775
Lady Viva
Registrirani korisnik

hvala,hvala...a da li znate da li je možda završila neki faks....i di živi sada..mislim mexico city ili negdje drugdje...ali hvala za podatke...
Lady Viva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 18:25   #776
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

Završila je glumačku školu Tv Aztece koja se zove Centro de Formacion Actoral (CEFAC), te je na početku svoje karijere glumila i u Casa del teatro, to koliko sam shvatila je isto nekakvo kazalište u Meksiku koje obučava mlade talente. A što se tiče kuće, koliko sam shvatila ima manju kuću ali veliko dvorište jer obožava životinje u Cuernavaci. To je 85 km južno od Mexico citya.
Old 16.07.2010., 18:37   #777
Paloma Negra
Forum freak

Paloma Negra Avatar

Nato, slike su
Old 16.07.2010., 18:39   #778
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

De nada, mi cerida amiga, hahah
Old 16.07.2010., 19:34   #779
Lady Viva
Registrirani korisnik

još ču vas malo gnjaviti...što je to sa jabukama...
Lady Viva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 19:49   #780
Nata-SilvaFan
Svi smo mi Barbara Greco

Nata-SilvaFan Avatar

U Silvinoj najnovijoj seriji Cuando me enamoro koju mi pratimo preko interneta je nekidan Silvia jela jabuku i izgledala je totalno "hot" s tom jabukom, a kako smo mi ovdje svi totalno ludi za njom,hahahah. Rekli smo da i mi od danas svaki dan jedemo po jednu jabuku u njezinu čast, hahaah.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja