Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2003., 14:25   #1
REVENGER4N
Banned

Registracija: Dec 2002.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku REVENGER4N
Morrowind [*]

Najbolji RPG koji sam ikad igrao!
Neznam što da kažem osim jebeno dobra igra, jedna od najboljih ikad napravljenih!
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 15:01   #2
Eladio
ride to live,live to ride

Eladio Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku Eladio Pošalji poruku preko Skype korisniku Eladio
vec smo to prozvakali

dobar je dobar (ne ko fallout, ali dobar )
Old 13.02.2003., 21:13   #3
REVENGER4N
Banned

Ne mogu se odlučit između njega i Fallouta...ali ukratko...legenda
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 20:23   #4
kF
octopus

kF Avatar

Registracija: Nov 2002.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku kF
meni se nije problem odluciti izmedju te dvije

eh da, najavljen je novi expansion za morrowind... enjoy.
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 14.02.2003., 21:42   #5
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

tribunal je okej.
očekival sam više i sva sreća pa smo mi hrvati najveći pirati jer da sam dao 30bucks i dobio tak malo, bilo bi jumbo jetova zabušenih u sjedište bethesda softworksa ...

najbolja stvar u cijeloj toj priči je onaj difficulty slider. pukel sam ga na stotku i imam problema na nekim mjestima kad uletim ko švarceneger i brijem izvuć 5 na 1.

koji vas monster najviše živcira?
mene raznjupaju cliff raceri. budala doleti, ni ne čuješ ga, pa te pukne s onim repom svojim u glavu i ne jebe ga uopće kaj imam kompletni daedric oklop na sebi i heavy armor skill na 100. ili finta, tučem 2 clannfeara i jednog golden sainta i tipovi me udare sve skupa tri puta. malo dalje niz cestu, skupe se na mene 4 cliffracera i izudaraju me ko malo dijete.
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 21:55   #6
kF
octopus

kF Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku kF
tribunal? ma kakav tribunal... pricam o bloodmoonu.
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 22:03   #7
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

jebeno dobro .. sve mi se čini da ću si kuću preselit tamo. prehladno je za cliffracere
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 14:20   #8
Aux1
Since 2002 :D

Aux1 Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku Aux1
Question

Ja sam danas isto počeo igrati Morrowind, uglavnom pobio sam neku ekipu u pećini i došao u Balmoru, i bla sad idem po kućama i oni mi daju nekakve stvari, ali ništa se posebno ne događa i malo mi je postalo dosadno... A čuo sam da je igrica super, stoga dajte mi molim vas recite kad će se početi događati nešto konkretno?
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 19:32   #9
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

digni difficulty na 100 pa probaj ić šorat škvadru po pećinama.
zvučiš kao netko ko je odigrao diablo2. i meni je morrowind bio dosadan u početku. ali samo zato jer sam bio naviknut na hack&slash rpgjove.. morrowind je rpg, ali čisto druge koncepcije od diabla. shvati ga adventure rpg i bude ti sjelo...
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 10:14   #10
REVENGER4N
Banned

http://www.elderscrolls.com/ubbthrea...apsed&sb=5&o=7

Ofišal Morrowind forum!

Clif Raceri živciraju svakog, ima ih previše i nedaju mira.

Aux1 slijedi main quest pa će ti biti zanimljivo, učlani se u jednu od 3 velike kuće ili u neki "gulid", npr. Fighters Guild pa rješavaj questove koje ti zadaju. Lutaj po cijeloj zemlji pa buš svašta otkril
Npr. možeš postati vampir.

Uživi se u priču, čitaj knjige u igri i puno pričaj s ruljum, meni se čini da ono tvoje "konkretno" znači bezglava šora, a ako to želiš kokaj rulju bezveze i budi "outlaw", bit će ti visoka cijena na glai i neće ti nedostajti sranja.

Ja osobno volim upadat u Deadric shrines i skupljat duše tih prokletnika, tako imam i golden saint dušu...itd.

Skupljam i oružje pa tako imam 2 Deadric Dai katane, 2 Deadric long sworda, Deadric war axe, Deadric spear...itd., pa još cijeli arsenal ebony oružja, dwemer oružja, sam sam si mačeve mjenjao pa tako imam Deadric Long sword koji paralizira 8 sekundi a charge mu je 400, a za isti sam postupak platio oko 15500 Drakulića.

Ukratkoigraj je jebeno dobra ako se uživiš u priču i u lika i ako voliš istražiati.....aaaaaa, igra je jebeno dobra.
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 13:09   #11
NikaZg
Lost in translation

NikaZg Avatar

e, morrowind
inace se tesko navucem na igrice,
ali ova je zakon.

iako, nisam dizala difficulty na 100, jer mi je onda bilo pretesko pobit svu ekipu koju moras pobit
mada preferiram nagovaranje i pregovaranje, kad je moguce

decko mi se smijao jer sam smotana
ali nisam neki iskusan igrac, vjerojatno tu lezi zec...

uglavnom, igrala morrowind prije pol godine valjda
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 16:53   #12
FannyB
vijeha bruha

FannyB Avatar

Dobila ja to prije par dana.....i jaoooo, slabo mi ide.

Izbacili me iz onog broda i dali mi papire....i sad sam neki imperial sorcerer ili tak neš.....i došla kod onog trgovca..i sad bi ja kupila neke oklope i slične bakraće, al nekak nemam para....

Alzo...stjupid kvešćn: Kak da dođem do para? Jer ak nešto zdipim, odma me izlupaju ko staru kantu.
Old 16.02.2003., 16:57   #13
Eladio

Eladio Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku Eladio Pošalji poruku preko Skype korisniku Eladio
Talking

Quote:
FannyB kaže:
Dobila ja to prije par dana.....i jaoooo, slabo mi ide.

Izbacili me iz onog broda i dali mi papire....i sad sam neki imperial sorcerer ili tak neš.....i došla kod onog trgovca..i sad bi ja kupila neke oklope i slične bakraće, al nekak nemam para....

Alzo...stjupid kvešćn: Kak da dođem do para? Jer ak nešto zdipim, odma me izlupaju ko staru kantu.
vjecno pitanje --- tesko ces do love..
skupljaj stvari i prodavaj sve po redu , problem je sto ni prodavaci nemaju bas love

tek si pocela ,ceka te bar tromjesecna bitka ako budes igrala svaki dan po 5-6 sati
Old 16.02.2003., 17:01   #14
Eladio

Eladio Avatar

moj je karakter level 52

ima sve bitno (i nebitno) na 100
hrpu oruzja

strength i jos neke stvari su i na 200 da se moze vise teglit

itd...

hint-golden saint ..kad ga ulovis mozes napraviti constant efect na itemu

Old 16.02.2003., 17:09   #15
FannyB
vijeha bruha

FannyB Avatar

Quote:
skupljaj stvari i prodavaj sve po redu
A ovi se puno naljute kad im popalim i običnu čašu.
I odma me krenu tuć!

Jel mogu ja nešto maznut ako nema nikog u sobi?

Quote:
tek si pocela ,ceka te bar tromjesecna bitka ako budes igrala svaki dan po 5-6 sati
In my case, trogodišnja bitka, more like it!
Old 16.02.2003., 17:22   #16
Eladio

Eladio Avatar

Quote:
FannyB kaže:
Jel mogu ja nešto maznut ako nema nikog u sobi?
mozes..

mozes ti krasti i kad ih ima..

..ali neke stvari se moraju prvo naucit

tek si pocela , polako pa budes se unaprijedila ..

pazi..ne idi u zatvor jer gubis levele
Old 16.02.2003., 17:27   #17
FannyB
vijeha bruha

FannyB Avatar

Tenkju!
Old 17.02.2003., 20:58   #18
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

jedini lik kod kojeg se isplati prodavat je Creeper u calderi, ghorak manor. ima 5000 zlata, ali zato imate editor. ja sam plugin napravil i dao sam mu 25000 zlata jer mi se više nije dalo prodavat daedric i ebony opremu po mjesec dana.

ja sam na 55 levelu sa wood elf djevojkom. radim u sva tri guilda, brijem se još učlanit u legiju, temple, redoran i morag tong.
još jedan hint: ascended sleeperi isto daju constant effect. a evo još jednog: beštije u divljni lemajte lukom i strijelom. najviše mrzim kad me zaraze s nekom gluposti.

skillove birati tako da što prije dignete sve atribute.

idem se ja igrat. dosta tople vode.
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2003., 05:49   #19
REVENGER4N
Banned

Kako zaraditi prvu lovu?

Onaj prsten što si ga pronašla vrati vlasniku u Seydi Neenu, pričaj sa svima pa ćeš nać vlasnika.

Trgovac u Seydi je prijatelj tom vilenjaku pa će te ovaj preporučit i cijene će ti biti povoljnije.

Kao Imperijalna rasa imaš power "Voice of the Emperor" kojim baciš Charm na kog želiš a koristiti je možćeš 1 dnevno.

Ta osoba će te zavoljei od 25 do 50 dodatnih tih nekakvih pointsa

Imaš u seydi špilju blizu Silth stridera, pobij bandu unutra i prodaj loot koji ugrabiš.

U vodi (moru) postoje školjke koje znaju sadržavati bisere koje prodaš po 100 drakića komad.

Malo roni i skupi love. Kad skupiš love i dobro se opremiš kreni u Balmoru i učlani se u npe. Fighters guild i rješavaj zadatke za koje ćeš dobiti dobru lovu.

Učlani se u jednu od 3 velike kuće npr. Hlallu (moja kuća) i također rješavaj questove za koje ćeš dobiti puuuuno love...itd.

Ja sam trenutno na 10K nakon enchantiranja deadric daikatane koje me je došlo 10K, skupo skupo.

Planiram si napravit ebony shield of invisibility CE

I još hrpu takvih Useful stvarčica

Imam i deadric armor ali je pretežak za moj ukus iako mi je nosivost na max, 500lbs-a, nosim uvijek svoja 3 fav oružja...deadric daikatanu of vampirism, dadric war axe of poison and deadric katana of peace

Btw. napravit ću si i CE na ebony cuircas-u u vidu fortify strenght.

Želim nosivost dić na preko 520....a kao prokleti vampir isti lik mi ima nosivost 600 (igram 2 scenarija, kao ljud i kao vamp).
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2003., 05:56   #20
REVENGER4N
Banned

Slafko, kako to da si na 55 levelu a još nisi lječen od Corpusarie, kada to čudo zalječiš postaješ imun na sve bolesti. čini mi se da si previše šarao okolo a nisi se usredotočio na main quest...moglo se i meni dogodit

Ukratko, slijedi main quest, tj. rješavaj questove od Caiusa Cosadesa, BLADE face u Balmori.

U jednom od njih će te tražiti da ubiješ glavnog svećenika 6th housea blizu Gnaar Moka, on će te zarazit Corpusariom....dalje ti ništa više neću reći da ti ne pokvarim igru...ali kad se izlječiš postaješ imun na sva ona sranja

Golden saints i ascended sleepers daju CE, samo oni.
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja