Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 20:34   #21
benny, isto kako bi trebalo upotrijebiti mozak s jedne strane tako bi trebalo napraviti i kada je druga strana u pitanju. zašto bi sve moralo biti crno ili bijelo? pretjerano korištenje bilo čega u većini slučajeva nije dobro.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:09   #22
Ćek, ćek... Druga strana? Misliś na muśkarcev drugi mozak, ili?

Śta si mislila s pretjeranim koriśtenjem? Radi se o meni ili općenito?
Jer ako o meni ja regularno uzimam samo dvije stvari i to koje moram iz izvjesnih razloga.

Onu treću na żalost ne dobijem svaki dan

Nije vrlina ismijavanje ili kritiziranje, nego tolerancija različitosti drugih ljudi i njihovih pogleda.
-vlastita Majmun, makar i u odijelu, ostane majmunom -vlastita Knjige daju znanje, ali ne čine čovjeka -vlastita Postupci, a ne riječi, govore istinu -vlastita U vezi mojih kvačica
benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:41   #23
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Sa jedne strane dobro śto je prepun.
Mene je to spasilo od Hepatitisa od kojeg oko 20% ljudi umire a takodjer me je spasilo od aritmije -preko 6 godina nisam uzeo kemiju za srce i nemam aritmije. Inace kemija za srce mi je jako śtetila za neke druge stvari.

Mojim bliskima i poznanicima pomoglo je i pomaże za bezbroj toga.
Jednu sestrićnu je spasilo od raka, pośto je klasićna medicina digla ruke i dala sestrićni 4-5 mjeseci żivota.

Svatko ima svoj um i u vezi takvih preparata ljudi ga najćeśće poćinju koristiti kada im klasićna medicina nije u stanju pomoći, da ne spomenem kako ga tek poćinju koristiti, kada oni ili njihovi bliżnji umiru a klasićna medicina je bespomoćna.

Za razmiśljanje:
Vaś bliżnji ili Vi umirete od neke bolesti a klasićna medicina ne zna i/ili ne może pomoći.
Trażite pomoć drugdje ili poćinjete organizirati svoj/bliżnjeg sprovod?

To nije pitanje, nego za razmiśljanje.
Da i umire 99,99% mogao bi rec da je do bosiljka, mozda. Ovako bas i nije neka mala sansa pa da zakljucujes kako je do njega.

Meni su ocu prognozirali polakrazi zivot "na raku" nego stoje imao. Nije se prevse bakcao ni sluzbenom medicinom, a alternativu organski mrzi.

Sve je to nedovoljno za donosenje nekih zakljucaka...
Old 12.09.2017., 22:05   #24
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ćek, ćek... Druga strana? Misliś na muśkarcev drugi mozak, ili?
ne. mislila sam na dvije strane liječenja- alternativno i suvremeno. smataram kak obje imaju svoje dobrobiti kao i loše strane i ne treba baš sve slijepo slijediti i isto tako slijepo odbacivati.

Quote:
Śta si mislila s pretjeranim koriśtenjem? Radi se o meni ili općenito?
općenito na korištenje lijekova, preparata, biljaka... sve ima svoju dozu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:39   #25
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Da i umire 99,99% mogao bi rec da je do bosiljka, mozda. Ovako bas i nije neka mala sansa pa da zakljucujes kako je do njega.

Meni su ocu prognozirali polakrazi zivot "na raku" nego stoje imao. Nije se prevse bakcao ni sluzbenom medicinom, a alternativu organski mrzi.

Sve je to nedovoljno za donosenje nekih zakljucaka...
Ono oko 20% odnosi se ne na sve oboljele tom boleśću, nego na lijećene (kod te konkretne bolesti) klasićnom medicinom.
Svatko donosi zakljućke prema svom znanju i iskustvu a svatko ima drugaćije. Mene nećeś nigdje vidjeti da ću napisati negdje, da će neśto nekome na 100% pomoći u nećemu jer znam żivot (da ne duljim).
Eventualno ako npr znam za neśto śto je do sada svim pomoglo, mogu to preporućiti drugim rijećima: "do sada je svim pomoglo", kao npr Amol na żelućane tegobe ili Homeovox na grlo. Jedna sadaśnja zvijezda estrade (pjevaćica) je bila u mojoj grupi i radi svog glasa, struna, savjeta strućnjaka itd dugo je odbijala primati ovo drugo za grlo.
Dok jednog dana nije jej ozbiljnije "zaśkripjelo" sa grlom pa je uzimala i bila je nevjerovatno iznenadjena i hvalila.
Ćak mi je rekla, da se nebi priznala da je to uzela, da joj nije pomoglo

ALI niti za to neću nikome reći da će mu to na 100% pomoći, jer kao śto uvijek tvrdim a i ovdje na forumu "svatko je drugaćiji".

Razumijem Tvog Oca, jer svatko ima pravo da neśto akceptira ili ne.
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ne. mislila sam na dvije strane liječenja- alternativno i suvremeno. smataram kak obje imaju svoje dobrobiti kao i loše strane i ne treba baš sve slijepo slijediti i isto tako slijepo odbacivati.

općenito na korištenje lijekova, preparata, biljaka... sve ima svoju dozu.

Istog sam miśljenja. Ali prije ovo śto si sada napisala nisam naslućivao iz Tvojeg prvog (ili dva -ne sjećam se) posta, zato me tjeśi da si to napisala, da ne trebam viśe objaśnjavati neke stvari, koje sada vidim da znaś

Općenito nema u zivotu boljeg od "zlatne sredine"

Najbolja a i najsladja

Nije vrlina ismijavanje ili kritiziranje, nego tolerancija različitosti drugih ljudi i njihovih pogleda.
-vlastita Majmun, makar i u odijelu, ostane majmunom -vlastita Knjige daju znanje, ali ne čine čovjeka -vlastita Postupci, a ne riječi, govore istinu -vlastita U vezi mojih kvačica
benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.