Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2004., 20:05   #1
rekordi

jednom davno sam u sali (mislim da je bila 2001god.) rekao da ce schumacher doci do 100 pobjeda i 10 naslova
ok 100 pobjeda vjerovatnije od 10 naslova.
sto vi mislite o tome?
or
hrvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 21:33   #2
Mogao bi i jedno i drugo

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 00:10   #3
a mogao bi zavrsiti i u sumi...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 08:10   #4
Re: rekordi

Quote:
hrvo kaže:
jednom davno sam u sali (mislim da je bila 2001god.) rekao da ce schumacher doci do 100 pobjeda i 10 naslova
ok 100 pobjeda vjerovatnije od 10 naslova.
sto vi mislite o tome?
or
Hrvo, ti ono prodajes kazete F1? Aj posalji mi svoj mail na moj mail [email protected]
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:41   #5
poslano
hrvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 19:09   #6
Moze se desiti (nadam se da nece).
Venom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 13:47   #7
Da i uspije to nimalo ne govori o njemu kao kvalitetnom vozaču....
A već mi pomalo i ide na živce. Hoću gledati utrku, a ne kak Šumaher vozi na čelu kolone....
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 15:06   #8
E pretjerao si. Schumi je super kvalitetan vozač. Jedan od najboljih svih vremena (on i Senna su dvojica najboljih).
Venom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 17:13   #9
Quote:
Toco1980 kaže:
Da i uspije to nimalo ne govori o njemu kao kvalitetnom vozaču....
A već mi pomalo i ide na živce. Hoću gledati utrku, a ne kak Šumaher vozi na čelu kolone....
Hah.. pametne li izjave..

Prvo kazes da to ne govori o njemu kao kvalitetnom vozacu...
Onda kazes da ti je dosta jer je on najbolji i hoces da vozi lose da ti uzivas...

Kuzis sta zelim reci?
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 17:46   #10
Greška u koracima, haha.
Venom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 23:30   #11
Mislim da je u F1 previše novaca i močnih kompanija da bi Ferrari više od četiri,pet sezona mogao dominirati a dokaz tome je pogled na ljestvicu prvaka koji govori da niti jedna momčad ne može dulje od 5g. dominirati. Ja očekujem pad Ferrarija već od iduče sezone. Šumi je ostario, team također i doči če drugi, mlađi i željniji pobijeda od Ferrarija, to može biti Honda, BMW, Mercedes, Renault, Toyota ili netko novi, svejedno, mislim da je glupo i razmišljati o 10 njegovih naslova prvaka.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 00:35   #12
Quote:
Anđeo kaže:
Honda, BMW, Mercedes, Renault, Toyota ili netko novi, svejedno, mislim da je glupo i razmišljati o 10 njegovih naslova prvaka.
Ha.. takticki si stavio Mercedes u sredinu
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 12:14   #13
SilentDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 12:17   #14
Quote:
Alfa Romeo kaže:
Ha.. takticki si stavio Mercedes u sredinu
Ah, znao sam da če to svi gledati pa sam nabrojao više teamova iako je Mercedes najbolji.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 14:52   #15
Quote:
Alfa Romeo kaže:
Hah.. pametne li izjave..

Prvo kazes da to ne govori o njemu kao kvalitetnom vozacu...
Onda kazes da ti je dosta jer je on najbolji i hoces da vozi lose da ti uzivas...

Kuzis sta zelim reci?
Njegova kvaliteta bi došla do izražaja da sjedne u neki malo lošji bolid i u njemu pobjeđuje. Ovak ispada da pobjeđuje jer ima najbolji bolid. S druge strane, već mi je postalo malo blesavo gledati utrke kad znam da je velika vjerojatnost da će on pobijediti, a još i nakon onog muljanja kad ga je Brichello po naredbi morao pustiti u zadnjim metrima utke....
Maknite Šumahera iz utrke i opet će biti zanimljivo. Kao kad su se nadmetali Prost i Senna. Ili Mansell i kompanija.... Ovak više nije bitno tko će biti prvi jer je to mjesto rezervirano za Šumahera.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 23:49   #16
Quote:
ivansa kaže:
E pretjerao si. Schumi je super kvalitetan vozač. Jedan od najboljih svih vremena (on i Senna su dvojica najboljih).
a po cemu su schumacher i senna najbolji??? sta to si negdje procitao

za mene je najbolji gilles villeneuve legenda nad legendama!!!
hrvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 02:44   #17
Quote:
Toco1980 kaže:
Njegova kvaliteta bi došla do izražaja da sjedne u neki malo lošji bolid i u njemu pobjeđuje. Ovak ispada da pobjeđuje jer ima najbolji bolid. S druge strane, već mi je postalo malo blesavo gledati utrke kad znam da je velika vjerojatnost da će on pobijediti, a još i nakon onog muljanja kad ga je Brichello po naredbi morao pustiti u zadnjim metrima utke....
Maknite Šumahera iz utrke i opet će biti zanimljivo. Kao kad su se nadmetali Prost i Senna. Ili Mansell i kompanija.... Ovak više nije bitno tko će biti prvi jer je to mjesto rezervirano za Šumahera.
Nije istina... sa ovako nadmocnim ferrarijem bio bi ti baqrichello prvi.. istina.. pokoju bi i izgubio...

A zasto je toliko bitno ko je prvi da navijas za nekoga i da utrka bude zanimljiva... mislim, da navijam za raikkonena i mclaren (kao anđeo) uzivao bi u napredku (iako malom.. ipak ne crkavaju) ili da navijam za bar bio bi zadovoljan sa podijem...

A da ja vodim ferrari.. barichello bi se maknuo svaki put ili bi doveo jungleboya umjesto njega... cilj opravdava sredstvo....

Nadam se da si gledao sch u benettonu i u ferrariju na pocetku jer je tada vozio u puno losjim bolidima od ostalih...
Ako bi usporedjivao - njegove 3 pobjede u ferrariu 96 su kao da je vozio sada saubera sa pouzdanoscu mclarena na pocetku sezone.. samo si brojao odustajanja...
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 02:45   #18
Quote:
hrvo kaže:
a po cemu su schumacher i senna najbolji??? sta to si negdje procitao

za mene je najbolji gilles villeneuve legenda nad legendama!!!
Da ti nisi mozda damson?

Dva navijaca za villneva.. to ne mogu ni zamisliti....
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 11:02   #19
Quote:
Alfa Romeo kaže:
Da ti nisi mozda damson?

Dva navijaca za villneva.. to ne mogu ni zamisliti....
ko ti je damson?

hrvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:13   #20
Talking

Quote:
Alfa Romeo kaže:
Da ti nisi mozda damson?

Dva navijaca za villneva.. to ne mogu ni zamisliti....
3


__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.