Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2004., 18:13   #1
Leće u boji

evo da se pohvalim! kupila sam ih!!!!
svijetlo plave leće u boji....ludilo su totalno...mjesečne (jer nije baš zdravo imat godišnje...)...i to iz fore...malo promjene...
joj kak sam happy!

jel ima tko u nekoj drugoj boji, jeste probale curke?
koje boje, kako su vam stajale?
pozdrav
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 19:12   #2
Kolko si ih platila? Kaj ih nakon mjesec dana vise ne smijes metnut u oko? Mislila sam da te obojene nemaju odreden vijek trajanja, ipak se ne koriste svaki dan kao one dioptrijske...
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 21:02   #3
par je bio negdje oko 600 kn...ali nije bas zdravo imati te u boji...a za lece je inace bolje da krace traju jer onda imaju vise vode u sebi...
ma uzela sam to malo za zabavu...
budem ih nosila tih mjesec dana svaki dan i onda bacila.
na moru
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 01:23   #4
Je to sam i ja mislila,a onda sam ih dobila od dragog i nakon sta sam ih stavila 3 puta,nisam vise mogla.Oci su me pekle,suzile,crvenile,sve mi je bilo mutno,a inace imam savrsen vid.I svaki put sam izgledala uplakana...
Imam smedje oke,a plavo zelene sam dobila.Nije me odusevilo kao sta sam, mislila da ce
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 03:07   #5
jesu dioptrijske ili bez dioptrije?

imam (glupo ) pitanje.. pošto su te meke leće (bar meni ) onako većeg promjera od šarenice, da li se to jako kuži? mislim, da ti onak nešto pofarbano ide oko šarenice? tj. da li je boja ista na djelu koji ide preko šarenice i onom komadiću koji pokriva bjeloočnicu?
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 11:53   #6
ja imam loša iskustva s tim lećama..prije xy godina imala sam ljubičaste i te su bile relativno ok - vidjele su se i to..

ali prošle godine kupila sam (uf, ne znam koja je marka..moram doma vidjeti..) plave i zelene - niš se pod milim bogom ne vidi! samo me smetaju ko da imam otrov u očima

pa sam u berlinu kupila "Johnson&Johnson" smeđe - isto su bile drek..

ali nedavno sam u nekoj optici u zg-u uzela brošure za freshlookove i još neke i čine mi se Z-A-K-O-N!

meni je najbitnije da se vide jako - ono, da je promjena gotovo drastična..imate iskustva s takvima?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 12:29   #7
Quote:
326 kaže:
jesu dioptrijske ili bez dioptrije?

imam (glupo ) pitanje.. pošto su te meke leće (bar meni ) onako većeg promjera od šarenice, da li se to jako kuži? mislim, da ti onak nešto pofarbano ide oko šarenice? tj. da li je boja ista na djelu koji ide preko šarenice i onom komadiću koji pokriva bjeloočnicu?
eh da. skupe su tako jer su dioptrijske (iako mi nije jako velika dioptrija. oko -1.5) i zato sto su mjesecne.

inace boja ti ide prema oku tako da pokriva samo sarenicu, ali ne i bjeloocnicu. ma ne kuzi se da to kao lece.
iako ja ne bih bas preporucivala ljudima koji inace ne nose lece da ih stavljaju jer se dosta tesko naviknuti na stavljanje leca u oci (bar je meni bilo, ali ne mora biti)
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 12:31   #8
Quote:
shree_kali kaže:
ja imam loša iskustva s tim lećama..prije xy godina imala sam ljubičaste i te su bile relativno ok - vidjele su se i to..

ali prošle godine kupila sam (uf, ne znam koja je marka..moram doma vidjeti..) plave i zelene - niš se pod milim bogom ne vidi! samo me smetaju ko da imam otrov u očima

pa sam u berlinu kupila "Johnson&Johnson" smeđe - isto su bile drek..

ali nedavno sam u nekoj optici u zg-u uzela brošure za freshlookove i još neke i čine mi se Z-A-K-O-N!

meni je najbitnije da se vide jako - ono, da je promjena gotovo drastična..imate iskustva s takvima?

a meni nije bas bitno da se vide jako. imam inace tamno plave oci i sada sam ih promijenila u svijetlo plave s izrazenim sarenicama. nisam uzela one plave mackaste jer izgleda ko da imam stakleno oko. inace sam zadovoljna sa svojom bojom ociju, ali mala promjena mi je bila potrebna...zbog sebe....ufff
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 12:32   #9
inace meni je opcenito najbitnije kod svih stvari koje idu na oci, bilo to naocale ili lece, da su kvalitetne i da mi ne ostete oci.

ipak treba paziti...
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 12:52   #10
Quote:
Studentica kaže:
nisam uzela one plave mackaste jer izgleda ko da imam stakleno oko.




ma ja sam isto zadovoljna sa svojom bojom (btw. "sa svojim bojama" je točnije..mijenjaju se kak vjetar puhne ), ali volim se maškarati na sve načine pa tako i mijenjajući boje očiju, kose, svačega..

imala sam i one mačije oči davnih dana kad sam partijala..to je bilo zakon - jako skvarcana, obučena u crnu kožu, crna duga kosa i žute mačije oči
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 00:05   #11
600 kuna...???????

ma daj koje su to?
pa nigdje nisu skuplje od 20 eura...evo npr.CIBA VISION,BAUSCH&LOMB,FRESHLOOK sve po 15 eura par.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 00:20   #12
Quote:
Samantha kaže:
600 kuna...???????

ma daj koje su to?
pa nigdje nisu skuplje od 20 eura...evo npr.CIBA VISION,BAUSCH&LOMB,FRESHLOOK sve po 15 eura par.
rekoh da su dioptrijske...
i to mjesecne
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 01:23   #13
a nisam vidila da su dioptrijske
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 19:16   #14
bas bi voljela vidjeti kakva sam sa plavim ocima,ali bojim se ko vrag staviti lece...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 23:50   #15
Ma lece stavis bez greske u oko, ja ni suzu nisam pustila.

Istina, prvi put sam ih stavljala oko 40 minuta jer su se stalno presavijale, lijepile za prst .... ma uzas, vec sam htjela odustati i onda sam konacno uspjela

(sada stoje jos tri para u ladici koja necu potrositi , ako netko treba...-1.5 i -1.25, Bausch&Lomb, tromjesecne.

Ja bih isto malo eksperimentirala s ovima u boji, ali nikako da imam viska novaca
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 00:40   #16
Quote:
Samantha kaže:
600 kuna...???????

ma daj koje su to?
pa nigdje nisu skuplje od 20 eura...evo npr.CIBA VISION,BAUSCH&LOMB,FRESHLOOK sve po 15 eura par.
Ja cu si ovaj tjedan narucit od fresh Looka i kostaju 21 euro
Jel to uopce vrijedi sta?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 01:38   #17
ja ih nisam nikad koristila,imam interesantnu boju ociju...a moja frendica tamne kose,puti,ociju i stavlja plave lece i grozno joj stoje...vidi se da to nije njena boja ociju.Jednostavno odudaraju.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 02:55   #18
Quote:
lahor kaže:
(sada stoje jos tri para u ladici koja necu potrositi , ako netko treba...-1.5 i -1.25, Bausch&Lomb, tromjesecne.
ovaj koliko tražiš za njih?
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 10:18   #19
Quote:
lahor kaže:

Istina, prvi put sam ih stavljala oko 40 minuta jer su se stalno presavijale, lijepile za prst .... ma uzas, vec sam htjela odustati i onda sam konacno uspjela
ma horor živi! ja sam zadnje stavila smeđe u berlinu..kad sam išla na kocert..već u busu od hotela sam toliko poludjela da sam ih iščupala iz očiju i, u nedostatku boljeg, stavila u flašicu mineralne..e, to je izgledalo spooky
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 12:11   #20
Quote:
326 kaže:
ovaj koliko tražiš za njih?
Saznamo cijenu u Ghetaldusu, izracunamo cijenu jedne lece i tako odredimo upola manju cijenu za lece

Jel ti to povoljno?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.