Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks
Korisničko ime
Lozinka

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 21:24   #1
gumeni bonbon
Banned

Registracija: Sep 2009.
Wink Kutak za gay frajere

Ajde, zasto nebi bila i jedna tema za nas homoseksualce pa da
se moze razgovarat sa istima
Dakle... Kakve osobe volite, koje su vam najdraže poze, kakve guze volite, dlakavost, mišičavost, mjesta za sex...
Da cujemo

Samo da upozorim, jer nekima očito nije jasno.
Ovo nije tema u kojoj će se prepirati da li je homoseksualnost normalna ili nije, u kojoj će usputni pametnjakovići doći vrijeđati ili u kojoj će netko dolaziti izražavati svoje frustracije.

Ovo isto tako nije tema u kojoj će se raspravljati o politici i pravu.
Razmislite o tome na kojem ste pdf-u.

Sve ovo gore navedeno, kažnjavat će se određenim kartonima.
Hvala na pažnji.

Violently happy

Zadnje uređivanje Violently happy : 20.06.2011. at 21:53.
gumeni bonbon is offline  
Old 13.04.2010., 21:33   #2
manixman
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2009.
Postavljena je tema o sexu homoseksualaca....i prije nego sto je nestala uspio sam ovo napisati..........

Ja sam gay 100%, a li se užasavam tog guranja u guzicu......ne volim to, ne volim primati, ni davati.......pa tu izlazi izmet pobogu.....meni je najdalje što idem pušenje i volim do obostrano..... Alergičan sam na dlakavost, a ja sam sam užasno dlakav i to je jedina stvar koju bi promjenio na sebi.....Ne volim mišićave, nego jednostavne momke iz susjedstva koji nisu feminizirani ali ni macho....koji se bave nekim sportom....... A jedino mjesto za sex je krevet i TAČKA.....bilo koje drugo mjesto me dekoncentriše i odvlači pozornost.....
Ima jedna tema o homesksualcima......I očigledno je da će i ovu temu tamo strpati, pošto homoseksualci mogu imati jednu temu a hetero ostalih 9 999 i u koju se sve trpaex poze, pušenje, diskriminacija, outanje.....samo da ima veze sa pederima......
manixman is offline  
Old 14.04.2010., 00:07   #3
Wanderer
Nebrojiv bezbroj

Wanderer Avatar

Registracija: Jan 2005.
A da? Kako to da mi je promakla ta tema.

Pa i dalje će ona trpat sve teme u ovu, ko u rupu bez dna; da što više ljudi odgovori na njenu anketu o normalnosti homoseksualne orijentacije. Ili možda želi da joj tema natuće što više stranica, je li. Ne znam.

Pobogu, kakve ti to muškarce tražiš? Nit muževan, nit feminiziran, nit mršav, nit debeo, nit mišićav, nit dlakav (a muškarci su po prirodi dlakavi, zar ne), nit se smije seksat van kreveta, a sačuvaj bože da voli analni seks.
Mora bit i sportaš.

Što ti nudiš, osim izgleda (to ću ti vjerovat na riječ)?
Wanderer is offline  
Old 14.04.2010., 09:22   #4
haligali
Registrirani korisnik

haligali Avatar

Registracija: Jun 2006.
Quote:
manixman kaže: Pogledaj post
Postavljena je tema o sexu homoseksualaca....i prije nego sto je nestala uspio sam ovo napisati..........

Ja sam gay 100%, a li se užasavam tog guranja u guzicu......ne volim to, ne volim primati, ni davati.......pa tu izlazi izmet pobogu.....meni je najdalje što idem pušenje i volim do obostrano..... Alergičan sam na dlakavost, a ja sam sam užasno dlakav i to je jedina stvar koju bi promjenio na sebi.....Ne volim mišićave, nego jednostavne momke iz susjedstva koji nisu feminizirani ali ni macho....koji se bave nekim sportom....... A jedino mjesto za sex je krevet i TAČKA.....bilo koje drugo mjesto me dekoncentriše i odvlači pozornost.....
Ima jedna tema o homesksualcima......I očigledno je da će i ovu temu tamo strpati, pošto homoseksualci mogu imati jednu temu a hetero ostalih 9 999 i u koju se sve trpaex poze, pušenje, diskriminacija, outanje.....samo da ima veze sa pederima......
Moram priznat da si ti prvi 100% gej za kojeg sam čula da ne voli analni seks. Činjenica je da većina gejeva voli, zar ne? Jel ti teško nać dečka zbog tog?
Pa ova tema je bila super dok nisu strpali sve u nju. Mislim da nije do moderatora nego do pravila foruma, tj. ne žele previše gej tema na forumu.
A da napišemo peticiju da nam vrate teme?
haligali is offline  

Old 14.04.2010., 15:05   #5
haligali
Registrirani korisnik

haligali Avatar

Quote:
haligali kaže: Pogledaj post
Moram priznat da si ti prvi 100% gej za kojeg sam čula da ne voli analni seks. Činjenica je da većina gejeva voli, zar ne? Jel ti teško nać dečka zbog tog?
Pa ova tema je bila super dok nisu strpali sve u nju. Mislim da nije do moderatora nego do pravila foruma, tj. ne žele previše gej tema na forumu.
A da napišemo peticiju da nam vrate teme?
Eto, stigla pravda, stigo kutak, kažu da pravda stiže kasno ili ipak ne?
haligali is offline  
Old 19.04.2010., 14:35   #6
haligali
Registrirani korisnik

haligali Avatar

Može li meni itko od forumaša ovo objasniti i prokomentirati:

http://www.listown.com/group/gary-ne...-picture-11724

Jel to gej poljubac ili nije?
haligali is offline  
Old 19.04.2010., 16:57   #7
Kela
govna jela

Kela Avatar

Quote:

ti si konzervativni homosexualac
Kela is offline  
Old 19.04.2010., 22:51   #8
manixman
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2009.
Bljak, uvaj Pol Skols je preruzan....Geri Nevil nije los, mada je Fernando Tores br.1 sto se tice nogometasa....
Nije meni tesko naci decko sto ja ne volim analni sex, nego zto sto sam ja uzasno izbirljiv u sredini u kojoj nema gayava, prvo mi je tesko naci nekog ko je gay, a kad ga nadjem onda mi se uglavnom ne svidi, a ako mi se od njih 1000 slucajno svidi 1, onda se i ja njemu trebam svidjati.....mnogo varijabli za ovu jednacinu....sreca jedino sto bas nisam ruzan i rijetko da me ko odbije... da sam malo ruzniji vjerovatno da bi tesko nasao nekog ko mi se svidja i da se ja njemu svidim..... ovako nekako guram...
A sto se tice tog analnog sexa i guza, sinoc sam sam sebi umro od smijeha, nasao jednog decka iz Splita koji mi se jak osvidio i 1. put da sam nekome na kameri pokazao guz, i cim sam onako stao da mu pokazem, pao sam od smijeha, osjecao sam se ko striptizeta .... Ali eto kad mi se neko svidi svasta mogu uraditi, ali nije da u tome uzivam....
manixman is offline  
Old 20.04.2010., 12:27   #9
haligali
Registrirani korisnik

haligali Avatar

Prvo, zašto sad više nitko ne piše na ovoj temi?
Nekoć je to bio solidan gej topic za jedan relativno strejt forum.
Evo sad su gej dečki dobili i svoj kutak, a ja pokušavam ponovo započet neku komunikaciju, a nitko ne trza. WTF????
haligali is offline  
Old 20.04.2010., 13:24   #10
kuroishijin
Registrirani korisnik

kuroishijin Avatar

Registracija: Jul 2005.
A bit će da je proljeće pa su se dečki razbježali dalje od kompa.

Manixman: pa to je čist ok ako ti se netko stvarno svidi da si spreman pomaknuti pomalo granice .

OT: Ja volim dečke koji se bave nekim sportom tj. volim lijepa i zategnuta tijela. Turbo nabildani su mi odbojni. Ako mogu birati onda isto biram manje dlakave. Što se naravi tiče da je pomalo mangup, da voli izlaziti ali i da je osjećajna biljkica.

Ono što ne volim je muljanje, jebuckanje sa strane sa raznim "frendovima" i stav da je otvorena veza ok po defaultu .
kuroishijin is offline  
Old 20.04.2010., 13:48   #11
balrog
Registrirani korisnik

balrog Avatar

Registracija: Mar 2006.
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
OT: Ja volim dečke koji se bave nekim sportom tj. volim lijepa i zategnuta tijela. Turbo nabildani su mi odbojni. Ako mogu birati onda isto biram manje dlakave. Što se naravi tiče da je pomalo mangup, da voli izlaziti ali i da je osjećajna biljkica.

Ono što ne volim je muljanje, jebuckanje sa strane sa raznim "frendovima" i stav da je otvorena veza ok po defaultu .
E pa tako nekako i ja... I da mi odgovaraju po visini
balrog is offline  
Old 20.04.2010., 16:10   #12
Syrenia
LOADING...███████████100%

Syrenia Avatar

Registracija: Apr 2010.
Vi ste meni zakon

Zadnje uređivanje Syrenia : 20.04.2010. at 16:17.
Syrenia is offline  
Old 20.04.2010., 16:11   #13
Ja,Lucifer
Robo-mladić

Ja,Lucifer Avatar

Registracija: Dec 2007.
Ja volim samo heteroseksualce; u homoseksualce se ne mogu zaljubiti. Potisnuta autohomofobija?
Ja,Lucifer is offline  
Old 20.04.2010., 16:11   #14
Syrenia
LOADING...███████████100%

Syrenia Avatar

Registracija: Apr 2010.
Quote:

Ja sam gay 100%, a li se užasavam tog guranja u guzicu......ne volim to, ne volim primati, ni davati.......pa tu izlazi izmet pobogu.....
prvi gay koji to ne voli, tj prvi put to cujem
Old 20.04.2010., 16:59   #15
kuroishijin
Registrirani korisnik

kuroishijin Avatar

Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ja volim samo heteroseksualce; u homoseksualce se ne mogu zaljubiti. Potisnuta autohomofobija?
Mislim da ti samo treba malo vremena i sreće da naletiš na pravu osobu . Nego daj ti nama malo elaboriraj kakvi te dečki privlače. Kakav bi to frajer trebao biti da razbije tvoja uvjerenja ?
kuroishijin is offline  
Old 20.04.2010., 19:42   #16
Ja,Lucifer
Robo-mladić

Ja,Lucifer Avatar

Registracija: Dec 2007.
Pa, ne smije biti promiskuitetan, ne smijem mu seks biti "sport, baby!" niti biti opsjednut istim. Ne smije biti površan i odbijati davati priliku bilo kome, ako se izgledom ne svidi (ili ne ulaziti u dopisivanje dok ne vidi sliku). Karakterno prosječan dečko(sa manama koje su prihvatljive, ali i s vrlinama koja ga ipak ne čini umjetno savršenim), isto tako inteligencijom i pameću prosječan (iako, priznajem, teško da bih ušao u vezu s nekim tko me pameću nije osvojio; ne mora biti Einstein, ali mora kužiti stvari). Što se tiče izgleda, nemam neke posebne želje. Mislim, normalno da padnem na lijepe i zgodne dečke, no da mi je izgled bitan- nije. Zaljubljivao sam se u ljude potpuno prosječnog izgleda i da mi to znači, nije. Najvažniji mi je karakter.

Ono što sam primijetio da se više zaljubljujem u prirodnjake nego u društvenjake.
Ja,Lucifer is offline  
Old 20.04.2010., 20:53   #17
kuroishijin
Registrirani korisnik

kuroishijin Avatar

Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
...

Ono što sam primijetio da se više zaljubljujem u prirodnjake nego u društvenjake.
Pa to je čista diskriminacija
kuroishijin is offline  
Old 21.04.2010., 00:31   #18
djure.kapital
Registrirani korisnik

ajde da se i ja ubacim....

kakve ja decke volim....'
meni osobno izgled ne znaci nista, mada ja izgledam ok mozda i ljepse od prosjeka. Shvatio sam nakon dugog mozganja mi je bitnije da je taj lik normalan u glavi. jer sam bio u poziciji da se likovi iznenada promijene pa prave neke zaplete samo valjda da drugima nanesu bol.....
dakle prije no sto bih i bio s nekim moram ga upoznati ono totalka. One night stand ne podrzavam, to nalazenje s ko zna kim i sutra dan se vise neznamo
Mora biti zabavan, tj da se zna nadovezivati u razgovoru na mene, da me zafrkava i da pusti da ja njega zajebavam, mora izlaziti kao i ja, pusiti , piti, biti lud donekle i odbacivati neke nametnute drustvene norme... jednom rjecju poseban
da voli cajke ali da ima nesto umjetnicko u njemu također. Mora se smijati, ali se znati i pravilno ljutiti. treba mi netko s kim mogu razgovarati satima, a da si ne dosadimo. hehe
a sad o izgledu...

Iako sam naveo da mi nije posebno vazan, znam jedno, a to je da se uzasno palim na pamucne trenerke... . Onak kad im je iza podignuta majica malo i da se idi dobrooblikovana guza... mljac...
Volim da decko drzi do sebe, no ne mora imati markiranu odjecu, to mi je preustoliceno. Ne smije biti metalac, emo, feminiziran, ne smije bit roker, vec onak da bude jedan fino uređeni dečko, no ne previše metro.
I jos nesto, padam na decke svjetlije kose koji imaju tamnije obrve i svijetle oci... ne znam zasto.... hehehe
A sex.... je onakav kakvim ga sam napravis, dakle velicina organa nevazna, meni je vaznije valjanje po krevetu, mazenje, šlatanje od same penetracije hehe
ali penetracija je ok ! LOL

i da... mora biti iskren jer to mi je ono temeljno. ne volim pobornike onoga : joj tebe ja volim, ali sa ostalima se samo seksam.... Tako da bi ja kao trebao biti u dobroj poziciji prema tome

eto toliko..... malo sam kratko napisao....
djure.kapital is offline  
Old 21.04.2010., 10:16   #19
balrog
Registrirani korisnik

balrog Avatar

Registracija: Mar 2006.
Ispada da svi vole neke "normalne" jer smo i sami takvi, a kad takvog treba naći, onda nigdje nikoga...
balrog is offline  
Old 21.04.2010., 14:58   #20
kuroishijin
Registrirani korisnik

kuroishijin Avatar

Quote:
balrog kaže: Pogledaj post
Ispada da svi vole neke "normalne" jer smo i sami takvi, a kad takvog treba naći, onda nigdje nikoga...
Eh pa to je sada drugo pitanje, mislim da pravog partnera nije nikome lako naći (nebitno od orijentacije).
Kako i gdje tražite?

PS. ja bih roman mogao napisati na tu temu
kuroishijin is offline  

Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja