Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 22:45   #921
U jučerašnjoj epizodi bioserije JOSE JOSE je bila prikazana nesreća u kojoj je poginuo Jose Raul Ortiz , prvi menadžer od Jose Josea .
Evo i priloga o tome kako se je snimala ta scena :

https://www.youtube.com/watch?v=T-JlKawkJr0


Ovo pa nisam znao . U bioseriji JOSE JOSE glume i 2 sina od Itati Cantoral i Eduarda Santamarine : Eduardo i Roberto ( blizanci ) .
Zanimljivo je da glume sinove od lika njezine majke , pa tako ni ne trebaju previše glumiti . Dođe im prirodno .

https://www.youtube.com/watch?v=reeQ1pZ9TAU

E , sad će netko reći nepotizam . Ali ionako nisu ni previše važni njihovi likovi , a njihova imena nisu ionako ni u entradi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 22:53   #922
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ovo pa nisam znao . U bioseriji JOSE JOSE glume i 2 sina od Itati Cantoral i Eduarda Santamarine : Eduardo i Roberto ( blizanci ) .
Zanimljivo je da glume sinove od lika njezine majke , pa tako ni ne trebaju previše glumiti . Dođe im prirodno .

https://www.youtube.com/watch?v=reeQ1pZ9TAU

E , sad će netko reći nepotizam . Ali ionako nisu ni previše važni njihovi likovi , a njihova imena nisu ionako ni u entradi .
Ista kuća koja je bila i u LQLVMR.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:27   #923
Nakon odgledanih 30 epizoda bioserije/novele JOSE JOSE mogu reći da i nije tako loše .
Najveći minus je taj da se previše vremena daje nekim sporednim likovima i da se tu gubi vrijeme . Inače sam pristup je vrhunski .

Nisam znao da je Jose imao probleme sa alkoholom tako rano , nego tek nešto poslije , u 80ima , a ovdje na koncertima sa mikrofonom u jednoj ruci , sa čašom u drugoj , malo pjeva , malo pije .
M.F. Yepes me više oduševljava od De La Madrida . Odlična je .

Ne znam koliko ima ovo epizoda .Rekli su da oko 80 .
A budući da je gledanost niska , nisam siguran da će nastaviti sa bio novelama o pjevačima : Celia je bila veoma gledana , Mariposa neki zadovoljavajući standard , ovo dosta loše i ako im sada ova o Luisu Miguelu i ona o Nicky Jamu isto propadnu , prekinut će valjda sa time .

Još uvijek ne znam zašto nisu prikazali onu o Hugu Chavezu . Ta je imala ono nešto , ali ih je valjda gledanost u Kolumbiji odvratila od toga . Šteta .
Valjda sam ja jedan od rijetkih kojemu se je svidjela .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:54   #924
Gledanost JJ je stvarno očajna
Fan je bila novelon za ovo!
Krajnje nepoštovanje te serije i nas gledalaca, koji smo je pratili.
Neka je vrate sad, stala je na "continuara"
Ja mislim da bi njima najbolje rješenje bilo da u 8pm stave 4.sezonu Senosa. Ona bi bila dosta gledana, a pogurala bi i AOLDM, siguran sa,. EI će vremenom dobiti više gledalaca, a problem kod Telemunda rješen :klap:
Acero is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 17:13   #925
La Fan je imao gledanost negdje od 0,9 do 1,2 miljuna najčešće . Sad sam pogledao , Na stranici 193-195 na temi Gledanost telenovela su podaci .
Problem je tada bio što su tada u isto vrijeme u 21:00 i 22:00 bili La Dona i El Chema i njihova se je gledanost kretala od 1,5 do 2,1 miljun i Telemundo nije bio zadovoljan . Onda su počeli raditi gluposti , prvo sa Capom i onda je došla ona pustoš GDI , a rekao sam tada da su Queridu trebali staviti odmah u Chemin termin koji je bio vruć , a nisu .
ESDLC5 se je tek počeo snimati i imali smo 2 mjeseca horror gledanosti dok nije došao Senor i sve to tamo rastjerao i sredio stvari , pa Senosi , Mariposa i 4-5 mjeseci je bilo OK .
Problem sada jest da je JJ puno skuplja novela od La Fan , a ni ostali termini nisu baš nešto .
Živo me zanima gdje će staviti Senose , mislim da bi bilo puno bolje u 20:00h , jer ne znam kako će reagirati ova Mi familia perfecta .
I MFP i EI su telenovele u kojima su glavni glumci oni koji su se dugo zadržali u ESDLC i morali bi biti jako poznati , odnosno prihvaćeni od publike , za razliku od SDMT gdje su bili anonimusi .
Vidjet ćemo .

I u JJ je De La Madrid koji je bio 3 sezone u ESDLC , pa Itati C. koja je bila gotovo pa glavna u spinoffu , a te su telenovele bile jako gledane .
Ne znam .
Očito jedino Amaya i Arambula dižu gledanost . Za Ochmanna ne znam jer već 6 godina nije igrao drugu ulogu .
Možda još jedan ESDLC spinoff im digne gledanost .

Telemundo jako puno novca ulaže u telenovele i vidi se to , ali .....
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:22   #926
Ja bih zaista stavio Senose u 8 uveče, svakako su snimili dosta.
Em bi imali super rejting tad, em bi podigla gledanost aoldm.

Kad je RDC mogla u 8 uveče, što ne bi mogli Senosi
Acero is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 12:17   #927
Telemundo radi remake Globove miniserije "Amores roubados".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:21   #928
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Telemundo radi remake Globove miniserije "Amores roubados".
Zanimljivo .
Vidio sam da AR ima 10 epizoda .

@ Jay , kakva je AR , mislim koji je to tip miniserije : misterij , triler ili nešto treće ? Što prevladava ?
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:24   #929
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Zanimljivo .
Vidio sam da AR ima 10 epizoda .

@ Jay , kakva je AR , mislim koji je to tip miniserije : misterij , triler ili nešto treće ? Što prevladava ?
Nemam pojma, nisam je gledao jer ne volim baš protagonista, al govore da je odlična. Misterij-triler.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 19:50   #930
Završila su snimanja bioserije / novele o Luisu Miguelu .

https://www.iheart.com/content/2018-...e-luis-miguel/

Kako se je snimalo otprilike 5 mjeseci mislim da će imati najmanje 60 epizoda , ali nisam siguran . To mi računanje dođe onako rutinski .
Čini se da bi to moglo ići nakon Jose Jose na Telemundu , jer je izašao neki promo , a spominje se da će ići u maju .
Pa onako , uobičajenih 6-7 tj. od prvog promosa , to znači Jose Jose će imati negdje 70-80 epizoda . Ako uobičajena Telemundova rutina bude išla i u ovom slučaju .
Još se jedino promovira Exatlon , ali mislim da će se snimati američka verzija , kako sam skužio .
Ništa drugo se ne promovira uz ovu veoma lošu gledanost JJ .

Evo proma : https://www.youtube.com/watch?v=U3uY-hUx8eQ

Budući da je Luis Miguel mlađi glazbenik od JJ i bliži Telemundovim mlađim gledateljima , možda će mu ići bolje od JJ i slično kao bionovela od Jenni Rivera .
Isto tako Luis Miguelove pjesme su bile glavne teme mnogih telenovela , pa čim čujem njegovu glazbu odmah se ih sjetim , a ona iz novele El Manantial je meni

Uglavnom , čini se da Telemundo ne zanima gledanost .
Da ih zanima , već bi maknuli JJ ili ga počeli skraćivati , ali prema onome što ja gledam to ne primjećujem .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 09:01   #931
Od 9. aprila od 8 uveče na Telemundu kreće "Mi familia perfecta"
promo: https://www.youtube.com/watch?v=-18L4450H-s
Acero is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 09:14   #932
Očito su reagirali za JJ i valjda im je dosta .
I to ekspresno , jer je danas bio taj prvi promo za MFP .

Sad ne znam koliko će na kraju JJ imati epizoda , ali danas je bila 45 epizoda , pa bi na kraju mogao imati 60 epizoda . Ako koji dan zbog uskršnjih praznika ne budu emitirali novele , onda će biti manje . Ali mislim da je jedino znalo biti da na veliki petak ne budu telenovele .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 12:13   #933
Ja mislim da će tokom praznika ići telenovele...
Acero is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 12:34   #934
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Ja mislim da će tokom praznika ići telenovele...
Znam . Mislio sam samo na Veliki Petak . Znalo je biti da samo na taj dan nije bilo telenovela .
Primjerice prošle godine nije bilo telenovele u 20:00h na Veliki Petak na Telemundu . Baš sam pogledao .
Ali vidjet čemo što će biti ove godine .


EDIT : Sad su u bionoveli JJ napravili vremenski skok . 44 epizode su odrađivali razdoblje od 7 godina , a sad su najednom došli u 1983 godinu i to kroz par minuta samih scena .
Odlično odrađeno .Niti se ne primjeti ako je bilo izrezano . Mada mislim da su to i tako planirali nekako .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 12:38   #935
Kako god, jedna epizoda gore dole za JJ.
Mislim da za ovakvu priču ne bi dali dvosatni ili trosatni kraj...
A iskreno mi ni MFP ne djeluje da će imati bolju gledanost.
Najbolje bi bilo da su dali nov sezonu ssshp u 20h, koja bi podigla AOLDM
Acero is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 12:55   #936
Šteta za JJ . Odlično napravljena bio novela sa odličnim ambijentom .
Valjda nitko više nevoli bio novele ili ih je briga za nekog tamo JJ .

Reći ću ovako . Možda i jest naslabija od trenutnih 3 novela na Telemundu po zanimljivosti , ali je 100 puta bolja od bilo kojeg projekta na Televisi unatrag godinu dana , ako ne računamo CET i MMTF .
A sad će reći netko dosadna i nezanimljiva . Jest , ali ima ono nešto .

A kad sam fan starije glazbe . Ne mogu si pomoći .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 21:31   #937
U bio noveli Jose Jose vremenski je prošlo dosta godina i došlo je do zamjene glavne glumice .
Glavni ženski lik Anel Norena de Sosa , koju je do sada glumila Maria Fernanda Yepes , od sada glumi Alpha Acosta .
Jednom riječju : Koma .
Kao da nisu mogli postarati malo Yepes sa šminkom i ostalim dodacima .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 21:27   #938
Danas sam pročitao da će najvjerovatnije biti i 5. sezone ssshp. Bar je tako Mejida Issa za TvYNovelas izjavila, ali da će serija ići bez nje...
Sad, dal će diabla da umre zbog side ili da uradi plastičnu operaciji kao Chalo (pa, da vrate Yepes), vidjećemo. ili će radnju da nastave sa Dayanom i marianom, da ponavljaju priču...
Acero is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 21:56   #939
Za manje od 2 mjeseca na upfrontsima ćemo doznati što priprema Telemundo za slijedećih godinu dana .
Mada za neke projekte već znamo , jer se snimaju .

Nova informacija je da se priprema projekt , odnosno telenovela ili superserija koja je pod radnim naslovom : FALSA IDENTIDAD .


https://twitter.com/PRODU/status/976941655227027456
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 17:35   #940
Kakve su ovo pizdarije da Telemundo radi remake Yo soy Betty la fea? Dosta više, kristemili.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.