Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 10:51   #1581
Zanima me dali znate tko vrši najpovoljniji otkup srebrnjaka ? Riječ je o manjoj količini 3 tube tj 75 unci srebra. Zahvaljujem na odgovorima
Hrvoje-35 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:05   #1582
Tehnička analiza srebra : stagniramo na cca 17 Usd za uncu,OPET vrlo niska volatilnost na metalu zadnjih preko mjesec dana.Dnevni pomaci u rangu cca 10 centi.Pa ipak što se valuta tiče dolar ponovno slabi i ponovno je 1,18 zelembaća za euro.Neki su ovo zadnje jačanje proglasili "Sunset of the dollar".Silverdoctors.com je recimo interesantna stranica...Već smo konstatirali da nije bear na metalu i da smo debelo iznad 13,7 Usd za uncu.Sjećamo se isto tako svih onih intermedijarnih volatilnosti,barem kad je 2016. i Brexit u pitanju.Dakle samo smo cca 25% iznad dna,ali već cca 500 dana smo u blago uzlaznoj putanji.U svjetlu najave jeftinijeg dolara nikog drugog nego Donalda Trumpa sasvim je rezonsko vrijeme za kupovinu.Isto tako "provjereni" Jim Rickards kojem je iz nekog razloga Sjev.Koreja stalno na pameti je spustio prognozu za rat na 70%.Trumpaš,a koji je pod određenim kritikama iz nekih bankarskih krugova izgleda počinje popuštat retoriku po tom pitanju.Puno je šansi gdje će "slučajno" krenuti...

"očekuje se pahulja"
mizuzul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.