Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili
Korisničko ime
Lozinka

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2010., 00:59   #1
sju1
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2008.
Krađa u Italiji

Molim pomoć...

Bili smo u Italiji sa autom koji ima full kasko. Provaljeno je u njega, razbijeno staklo, i ukradene sve stvari. Odmah smo sve prijavili policiji, dali su nam kopiju zapisnika, gdje smo nabrojali sve ukradene stvari. Da bi se vratili preko granice morali smo tamo popraviti staklo. Kako je auto kasko osiguran, da li imamo pravo na povrat novaca od popravka stakla (imamo racun na talijanskom) i na povrat novaca za pokradene stvari?? Policija tamo nije slikala nista, i tko zna da li se od njih moze dobiti zapisnik... Da li nam je dovoljna ta kopija zapisnika??

Hvala na pomoći

sju1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 07:46   #2
Đunđi Bunđi
Registrirani korisnik

Đunđi Bunđi Avatar

Registracija: Sep 2008.
Quote:
sju1 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć...

Bili smo u Italiji sa autom koji ima full kasko. Provaljeno je u njega, razbijeno staklo, i ukradene sve stvari. Odmah smo sve prijavili policiji, dali su nam kopiju zapisnika, gdje smo nabrojali sve ukradene stvari. Da bi se vratili preko granice morali smo tamo popraviti staklo. Kako je auto kasko osiguran, da li imamo pravo na povrat novaca od popravka stakla (imamo racun na talijanskom) i na povrat novaca za pokradene stvari?? Policija tamo nije slikala nista, i tko zna da li se od njih moze dobiti zapisnik... Da li nam je dovoljna ta kopija zapisnika??

Hvala na pomoći

Ne znam kako je sa kradjom...
Ja sam razbio auto u Austriji, dobio kopiju zapisnika od policije...
U Hrvatsjkoj sam se javio svom osiguravatelju i oni su mi sve rijesili.
Old 07.05.2010., 09:45   #3
mwm
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2006.
Quote:
sju1 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć...

Hvala na pomoći

Za štetu koja je nastala na samom vozilu ti je dovoljan račun i kopija zapisnika policije, a za ukradene stvari trebaš pogledati da li su uključene u osiguranje ili ne (provjeri policu).
mwm is offline  
Odgovori s citatom

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja