Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2010., 20:23   #1
Solo izlasci

Zanima me sto mislite o ljudima koji izlaze sami...

Problem mi je sto nisam bas pricljiv, i problem mi je upoznati nove ljude, pogotovo ako su i oni kkao ja... ako druga osoba puno prica, onda mi nije tolki problem... I zbog toga nemam bas puno prijatelja, a ovi koje imam nisu bas za izlaske... obicno idem s jednom frendom van, ali mi je problem kad on nece, zato jer bi ja isao svaki petak i subotu... Tako da mozda jednom u 2 ili 3 tjedan izadjem sam

Evo danas ponovo nitko nece i vrlo vjerojatno cu ponovo sam... pa me samo zanima sto mislite o tome, dal vam je to cuno ili sta vec...

Zadnje uređivanje Faca5 : 09.05.2010. at 02:16. Reason: uklanjanje oglasa
dosadno_mi_je is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 20:28   #2
Pa ne mogu vjerovat, je li to telepatija, snaga misli ili nešto treće. Naime i ja razmišljam da li bi danas išao van, u 20. sati se nešto desi, ali nemam družbe.
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 20:30   #3
you need a wig man
ne idem u klubove ali odem na izložbe, predavanja, nekad u kino, i neki koncert.

ako pitaš kako tko gleda na tebe samog vani - ne vidim problem u tome, meni su se šutljvi samotnjaci uvijek sviđali na prvi pogled
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 20:30   #4
Ja znam izać sama. Nikakav problem, i putovala sam sama. Uvijek upoznam nekog i na kraju ispadne još bolje nego kad izađem planirano s društvom.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 20:51   #5
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
ako pitaš kako tko gleda na tebe samog vani - ne vidim problem u tome, meni su se šutljvi samotnjaci uvijek sviđali na prvi pogled
Pa pretpostavljam da vecinu ljudi ustvari nije briga da li sam sam ili ne, tu i tamo netko misli da sam cudan, a netko da sam cool

ustvari mi je najgore ako sretnem nekog kog znam iz vidjenja, pa ako kazem da sam sam, znaju me cudno gledati... valjda misle da me nitko ne voli

i da, ako sretnem tako nekog koga poznam povrsno, onda ne znam da li da mu se prikljucim, ili da odem dalje.
dosadno_mi_je is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:10   #6
i kod mene je slicna situacija. samo ja imam jednog frenda iz osnovne jos, ne druzimo se ovak preko tjedna nego samo subotom izlazimo zajedno. isto cemo obojica 22 za 3-4 mjeseca.

btw. odakle si?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:18   #7
Quote:
boki000 kaže: Pogledaj post
i kod mene je slicna situacija. samo ja imam jednog frenda iz osnovne jos, ne druzimo se ovak preko tjedna nego samo subotom izlazimo zajedno. isto cemo obojica 22 za 3-4 mjeseca.

btw. odakle si?
iz Zagreba

tak je i meni, idem obicno s jednom frendom iz srednje, isto se ne cujemo prek tjedna nego samo za vikend, al on nece bas svaki put, a ja ocu, pa mi je to problem
dosadno_mi_je is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:21   #8
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
you need a wig man
Umjesto vlasuljara, ja bih mu preporucio wingmena
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:21   #9
ja ne znam sto bi sama radila vani, sto izađeš u birc i tamo sjdneš sam? ili odeš u disko i plešeš sam sa sobom pa se prikrpaš nekoj ekipi il kak to ide?
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:25   #10
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
ja ne znam sto bi sama radila vani, sto izađeš u birc i tamo sjdneš sam? ili odeš u disko i plešeš sam sa sobom pa se prikrpaš nekoj ekipi il kak to ide?
idem u disko, plesem sam, pa malo uletavam curama, pa malo samo stojim sa strane i gledam, pa se malo secem okolo i tako cijelu vecer... ako mi ulet uspije, onda sam s tom curom... a ako sretnem nekog kog povrsno poznam, onda mi je problem, ne znam da li da im se prikljucim ili da pozdravim, malo popricam i nastavim dalje
dosadno_mi_je is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 18:39   #11
Ma svaka tebi čast, !

Treba imati hrabrosti prići curama kad te nema tko obodriti i štititi leđa, !
Naravno da je bolje s ekipom, ali ako je već nemaš, O.K. mi je i ovako. Barem nisi jedan od onih koji bi van, ali kako nemaju s kime, sjede i kukaju: Šmrc, šmrc, ja bih van, ali nitko me ne voli i neće sa mnom...
Što te briga što će drugi misliti, tko su ti oni u životu?
A ako ti je već bed, uvijek možeš reći da ti je frend tu negdje...
Meni je to tvoje solo izlaženje baš zakon!
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 18:52   #12
Nikad.
Ne mogu ja to.
__________________
piva.
Funky_Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 19:17   #13
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
ja ne znam sto bi sama radila vani, sto izađeš u birc i tamo sjdneš sam? ili odeš u disko i plešeš sam sa sobom pa se prikrpaš nekoj ekipi il kak to ide?
pa u biti radiš sve šta inače radiš kad ideš van...piješ, uživaš (ili ne) u muzici, bacaš oko na ljude oko sebe...minus je što nema zajebancije i priče s ekipom, plus je što se ne moraš prilagođavat ničijim željama, sam određuješ gdje ćeš i do kada biti...itd...uglavnom sasvim ok alternativa čoporativnim izlascima...

pogotovo ako voliš people-watching, onda uzmeš pivicu ili šta već voliš, stacioniraš se na nekom "prometnom" punktu i promatraš kako se ljudi muvaju okolo...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 20:03   #14
Quote:
dosadno_mi_je kaže: Pogledaj post
Zanima me sto mislite o ljudima koji izlaze sami...

Problem mi je sto nisam bas pricljiv, i problem mi je upoznati nove ljude, pogotovo ako su i oni kkao ja... ako druga osoba puno prica, onda mi nije tolki problem... I zbog toga nemam bas puno prijatelja, a ovi koje imam nisu bas za izlaske... obicno idem s jednom frendom van, ali mi je problem kad on nece, zato jer bi ja isao svaki petak i subotu... Tako da mozda jednom u 2 ili 3 tjedan izadjem sam

Evo danas ponovo nitko nece i vrlo vjerojatno cu ponovo sam... pa me samo zanima sto mislite o tome, dal vam je to cuno ili sta vec...
Rijetko izlazim van ali jedan jedini put kad sam izašao sam bilo mi je super. Vjerojatno najzabavniji izlazak ikad. Doduše nabasao sam na lika kojeg sam znao otprije i upoznao još par novih lica. Što se tiče, recimo, odlazaka u kino to redovito idem sam. Za vrijeme srednje sam imao jedog frenda s kojim sam često išao u kino. Povremeno opet odemo ali najčešće idem sam. Što se tiče solo putovanja ,za to nemam muda baš (problem komunikativnosti) pa ništ od toga ali sam recimo prošle godine išao solo na koncert u Zg. (našao se, zapravo, prije sa nekim frendovima ali sam na koncertu bio sam) i idem sad, za tjedan dana opet solo.
Lapinot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 20:24   #15
Nisam nikad izlazila solo van.Ne znam šta bi radila sama vanka, meni je poanta izlazaka druženje s ljudima. Ja sam tip koji sam niti na kavu ne ide, mislim da sam čak dva puta u cijelom životu sama sjela u kafić na kavu bez da sam se s ikim dogovorila.
A ono da sad idem navečer vanka od kafića do kafića i po klubovima, nema šanse.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 21:00   #16
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Ma svaka tebi čast, !

Treba imati hrabrosti prići curama kad te nema tko obodriti i štititi leđa
Baš, svaka ti čast. Naime meni je teško prići curi, koje uopće ne poznajem. Drugo je, kad mi npr. prijatelj predstavi kolegicama, to nema problema, ali dosad još nisam prišao nekoj, koju nikad prije nisam sreo.
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 21:10   #17
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
Baš, svaka ti čast. Naime meni je teško prići curi, koje uopće ne poznajem. Drugo je, kad mi npr. prijatelj predstavi kolegicama, to nema problema, ali dosad još nisam prišao nekoj, koju nikad prije nisam sreo.
Meni je isto prije bio problem prilaziti nepoznatim curama, al mi je prije jedno pol godine dojadilo svaki put samo stajati tamo i cekati da meni neka cura uleti i onda otici zbediran doma jer se nista nije dogodilo, pa sam si jednostavno rekao da me nije briga ak me odbije i od onda uletavam svaki put kad sam vani... jednostavno "bok, kaj ima, jesi za ples" ili tako nesta... I ak me odbije, svejedno se osjecam dobro poslije jer znam da sam bar pokusao
dosadno_mi_je is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 21:13   #18
Quote:
dosadno_mi_je kaže: Pogledaj post
jednostavno "bok, kaj ima, jesi za ples" ili tako nesta...
Doslovno ju tako pitaš?
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 21:15   #19
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
Doslovno ju tako pitaš?
bude on još jako dugo masturbirao
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 21:18   #20
Quote:
dosadno_mi_je kaže: Pogledaj post
Meni je isto prije bio problem prilaziti nepoznatim curama, al mi je prije jedno pol godine dojadilo svaki put samo stajati tamo i cekati da meni neka cura uleti i onda otici zbediran doma jer se nista nije dogodilo, pa sam si jednostavno rekao da me nije briga ak me odbije i od onda uletavam svaki put kad sam vani... jednostavno "bok, kaj ima, jesi za ples" ili tako nesta... I ak me odbije, svejedno se osjecam dobro poslije jer znam da sam bar pokusao
skidam kapu care...

osobno nikada nisam izasao vani sam al sam uvjek tio... na kraju ipak neodem...
izgubim volju pri sam izlazak.... nevidim nista lose u tome...
__________________
If you can't handle the internet, don't go on the internet!
Abomb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.