Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: Novi sexualni partner nakon prekida duze veze?
nakon 15dana 21 16.15%
nakon 2 mj 32 24.62%
nakon 6mj 29 22.31%
nakon 1god i vise 48 36.92%
Glasovatelji: 130. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 23:41   #1
Rebound - koliko brzo nađemo "zamjenu"?

Inspirirana svojom novonastalom situacijom,tj prekidom skoro 6-to godisnje lijepe veze,prva prava ljubav,ne zaljubljenost(od 20te smo zajedno),puno toga lijepog prosli zajedno,..sporazumni prekid,jer nam treba promjena itd..naime tek/vec su prosla 2 mj i on mora ic radit 3 mj,na mjesto koje je dosta udaljeno od mene..

Da ne duljim,zanima me(muskarci i zene)..koliko vam je bilo potrebno vremena da nakon prekida budete s nekim drugim?dali je to bila samo fizicka privlacnost?
kako lijecite ljubavne boli.."klin se klinom izbija2 ili uronite u posao,hobije,ocajavanje?

Zanima me muski i zenski aspekt,kako to vidi muska strana i zenaska,s obzirom da mislim da smo mi zene senzibilnije i osjecajnije i da nam duze treba da se oporavimo.

p.s.ako postoji tema,premjestite
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 23:51   #2
Jako teško. Prvog sam uspjela zamijenit nakon 2 godine. Od zadnjeg prekida je proško tek 4 mjeseca tak da oporavak ne očekujem tako brzo.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 23:54   #3
kako kada, sa bivsim mi je trebalo jako dugo da prijedjem preko svega, i nije funkcionirali klin se klinom, samo bi mi gore bilo, pa sam pustila da vrijeme napravi svoje.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:24   #4
ja mislim da je jedan legitimni rok od 18 mjeseci sasvim dovoljan...znači još malo :klap: i s osmjehom uskočit u novu 2011.
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:51   #5
Evo već dvije i pol godine, a da nisam našao "zamjenu"! Tražim onu pravu, ne da mi se ulaziti u veze za koje odmah na početku sumnjam da bi mogle opstati na dugi rok. Iako tako možda i propuštam neke osobe, ali šta ću.

No najveći je problem šta baš aktivno i ne tražim! Čekam da mi idealna padne u krilo!
fabregas10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 13:27   #6
Moja bivša je prije nego što smo postali par, bila 1,5 mjeseca samska. Onda me ostavila, službeno je bila samska samo nekoliko sati, i počela s drugim. Nakon 2 mjeseca on je nju ostavio, tako da je ona nakon toga bila opet 1,5 mjeseca samska, i sad je navodno već 1 mjesec u vezi. Ekspres brzina, nema što.
Ali se prijateljica boji za nju, što ako će jednog dana ići tako daleko, da će joj netko napravit dijete, a nakon toga ju ostavit, te da se ona očito boji biti samska. Odnosno, da je njoj glavno, da je u vezi, bez obzira na to, da li to ima budučnost ili ne.
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 13:42   #7
Kako koja veza.. prva je trajala godinu i mjesec dana, pogodio me prekid jako i onda sam uskakala u gluposti s raznim idiotima.. nisu bile veze, al su bila drpanja i nije mi to trebalo.. 4mj nakon te veze sam završila s dečkom s kojim sam bila 2 godine.. i sad sam solo mjesec i pol.. i nadam se da će bit tako još jer se planiram malo za promjenu solo oporavit od svega, nije dobro uskakat u pizdarije odmah nakon prekida..

I da nadopunim svoj odgovor.. nakon prve veze nisam se trudila ispunit si vrijeme, samo sam bančila po vani i opijala se i radila gluposti.. sad nakon ove imam kreativno ispunjen raspored, malo sam se više posvetila svom hobiju opet, čitam, polažem ispite etc.

I šta podrazumijevaš pod rebound: neka nova potencijalno uspješna veza ili flertanje, ljubakanje i sex s random ljudima?

Zadnje uređivanje Patuljka : 12.06.2010. at 13:51.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 17:58   #8
Quote:
Novi sexualni partner nakon prekida duze veze?
uvedi opciju za glasanje "nakon jednog dana "

a sad za novu ozbiljnu partnericu cca. 6-8 mjeseci da se sredim i to sve
__________________
..i ko me to stavlja u red, veže mi zvonce za vrat...
inprocess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 18:13   #9
nakon prve veze od nesto manje od godinu dana sam relativno brzo zaglavila u drugu duuuugu vezu. Nakon 3 mjeseca od prekida..sam sam prekinula tu drugu duuuugu vezu, i sama sam nepunih mjesec dana,a i planiram biti sto duze sama..tako
LightRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 21:34   #10
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post

I šta podrazumijevaš pod rebound: neka nova potencijalno uspješna veza ili flertanje, ljubakanje i sex s random ljudima?
Pa oboje me zanima,iako vise kako muskarci gledaju na to,iako znam da su oni vrlo jednostavni i zavidim im ponekad na tome ..gledam po sebi jer sam ja okoncala skoro 6to godisnju vezu prije 2 mj,a sad bivsi nakon 7dana provedenih na moru vec ima nekog u vidu8pitala sam ga,mozda nisam trebala)..kaze da ne trazi vezu,nego samo sex a kaze da ta cura nije neka droljica tak da vidim da je na pomolu moguca veza,mozda i nije,ali ne mogu vjerovat da tako brzo naso neku drugu ..ja sam s druge strane nemam namjeru uskakat u vezu samo zato sta sam solo sad..mislim da zenama treba vise vremena da se oporave..nemam pojma..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 21:37   #11
A evo ovdje jedan koji kuka jer je ONA prebrzo našla nekoga...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=555042

Mislim da to ovisi o čovjeku a ne o spolu, da i kod jednih i kod drugih ima "bržih" i "sporijih".
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 01:28   #12
Moj bivši ti nakon 2g veze nakon 2 dana ima novu curu al slažem se, mislim da to ne ovisi o spolu nego stupnju kretenizma
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 11:46   #13
Obično prođe više od godinu dana ali nemam neki rok
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 10:08   #14
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
Moja bivša je prije nego što smo postali par, bila 1,5 mjeseca samska. Onda me ostavila, službeno je bila samska samo nekoliko sati, i počela s drugim. Nakon 2 mjeseca on je nju ostavio, tako da je ona nakon toga bila opet 1,5 mjeseca samska, i sad je navodno već 1 mjesec u vezi. Ekspres brzina, nema što.
Ali se prijateljica boji za nju, što ako će jednog dana ići tako daleko, da će joj netko napravit dijete, a nakon toga ju ostavit, te da se ona očito boji biti samska. Odnosno, da je njoj glavno, da je u vezi, bez obzira na to, da li to ima budučnost ili ne.
Samska? Je li to uopće riječ?

OT Dugo sam se vremena bojala kako nisam sigurna znam li ja uopće više biti sama, nakon toliko godina "skakanja" iz veze u vezu. Onda sam si zadala test i namjerno odolijevala mjesecima samo da sebi dokažem da mogu. I jesam.

Inače, često mi se događala gore navedena situacija. Znala sam naći novog dečka u roku od tjedan dana nakon prekida, premda se radilo o vezama duljine godinu, dvije, tri. I ne, dotični mi nisu bili "klin se klinom izbija "dečki nego željeni potencijalni partneri za nešto ozbiljnije.

Jednostavno se uvijek potrefilo da me na umoru veze privuče netko novi. Moguće i zato jer ne promatram druge na taj način dok sam sretna i zadovoljna u vezi. Onog trenutka kada kvaliteta odnosa s partnerom opada, gotovo nesvjesno gledam alternative. Kao, trudim se raditi na vezi, ali mi misli bježe nekome s kim se, u tom trenutku, sve čini zanimljivije, uzbudljivije i manje kompliciranim.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 10:15   #15
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Moj bivši ti nakon 2g veze nakon 2 dana ima novu curu al slažem se, mislim da to ne ovisi o spolu nego stupnju kretenizma
Ili te jednostavno nije iskreno volio i želio neko dulje vrijeme.

Možda se tebi čini dva dana nakon prekida, ali njemu su u glavi možda mjeseci gašenja u igri.

Pogotovo ako se prekid rastegne, ako se ljudi više puta svađaju i mire. Cijeli taj proces meni je već sam prekid. Ako natezanje traje, recimo, godinu dana, za to vrijeme ja izgubim želju i volju i već sam ogroman dio prebolijevanja odvalila. Kao da sam recimo, umjesto 12 mjeseci smanjenog intenziteta i prelijevanja iz šupljeg u prazno, 8 mjeseci, na primjer, posve solo.

U tvojoj glavi to su dvije godine prekrasne veze. U njegovoj je možda jedna prekrasna, a druga samo odbrojavanje do konačnog kraja.

Nagađam samo. Tako je često kod mene bilo. A nisam kreten. Barem volim vjerovati da nisam.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 10:21   #16
Quote:
Walpurgas kaže: Pogledaj post
Samska? Je li to uopće riječ?

OT Dugo sam se vremena bojala kako nisam sigurna znam li ja uopće više biti sama, nakon toliko godina "skakanja" iz veze u vezu. Onda sam si zadala test i namjerno odolijevala mjesecima samo da sebi dokažem da mogu. I jesam.

Inače, često mi se događala gore navedena situacija. Znala sam naći novog dečka u roku od tjedan dana nakon prekida, premda se radilo o vezama duljine godinu, dvije, tri. I ne, dotični mi nisu bili "klin se klinom izbija "dečki nego željeni potencijalni partneri za nešto ozbiljnije.

Jednostavno se uvijek potrefilo da me na umoru veze privuče netko novi. Moguće i zato jer ne promatram druge na taj način dok sam sretna i zadovoljna u vezi. Onog trenutka kada kvaliteta odnosa s partnerom opada, gotovo nesvjesno gledam alternative. Kao, trudim se raditi na vezi, ali mi misli bježe nekome s kim se, u tom trenutku, sve čini zanimljivije, uzbudljivije i manje kompliciranim.
Samska, da, riječ.
Uopće je ženama lakše naći zamjenu, nego tipovima. Tako mi se čini.
fetišist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 10:33   #17
Ne vjerujem u "klin se klinom izbija" iz XY razloga.

Treba mi koliko mi treba, minimum 6-7 mjeseci iz dosadašnjih iskustava.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:05   #18
Sada je li tu pitanje isključivo seksualnog partnera (?) ili klin se klinom izbija metode?

U vezu definitivno ne mogu ući barem pola godine nakon prekida, a što se nekakvih bezveznih brianje/seks stvari tiče, to ovisi o prekidu i o stanju u kojem sam ja nakon istog. Definitivno nije konstanta.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:09   #19
Quote:
Walpurgas kaže: Pogledaj post
Ili te jednostavno nije iskreno volio i želio neko dulje vrijeme.
Možda se tebi čini dva dana nakon prekida, ali njemu su u glavi možda mjeseci gašenja u igri.
Pogotovo ako se prekid rastegne, ako se ljudi više puta svađaju i mire.
U tvojoj glavi to su dvije godine prekrasne veze. U njegovoj je možda jedna prekrasna, a druga samo odbrojavanje do konačnog kraja.
Potpuno se slazem.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 16:02   #20
Ja sam poslije 3 godine i 8 mjeseci prekinula vezu, zezala se godinu dama, muvala se s tipovima,mjenjala ih i sad sam opet u sretnoj vezi 2 godine, covjeku poslije duge veze definitivno treba da se ispuse, da skonta sta zeli od svog zivota, da posveti vremena sam sebi...
Bambina_AD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.