Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 09:50   #2501
Zamrla ova tema, ali nema veze...poslužit će da malo istresem dušu.
Mrzim banke, mrzim banke i leasinge i sve ostale stvorove koji me u siječnju traže gomilu tablica za popuniti, a koje su, da mi ipak ne bi bilo dosadno u životu, od banke do banke drugačije jedne od drugih. Jedni traže kredite, ali sve da bude iskazano u eurima, drugi u kunama, jedni traže popis najvećih kupaca i dobavljača po stanju, drugi po prometu, dospjelost kategorizirana svagdje drugačije, kojekakve planove poslovanja do 3158 god, i nema šanse da mi nešto posluži za drugu banku. Nabijem ih sve, pa jel ne mogu izmislit neke univerzalne obrasce, koje će koristiti sve financijske institucije, kad smo mi knjigovođe već osuđeni na popunjavanje tih tablica. A moj šef, ko da je hiperaktivan, ko da ide od banke do banke i pita tko bi mu šta dao, makar i ovako ima već dovoljno zaduženja, uredno ih plaća, ali nek se nađe još neki kreditić, za svaki slučaj...On uđe, pita, oni naravno u rukavicama mu kaže nek pošalje podatke, ma nema problema, dobit ćete kredit sigurno...ti Bensa onda ,budalo, popunjavaj te tablice, kako bi rekla moja kolegica, pravi od govna pitu, a na kraju ga svejedno odbiju ili čak i odobre, ali imaju 670 podpitanja. Jesam rekla ono da mrzim banke, mrzim...privatno nemam niti jedan kredit, pokrijem se s onim koliko imam, baš zato što mrzim banke...Eto, istresla sam dušu, ali svejedno mi nije lakše. Pored inventura, kojekakvih usklađenja, zakonskih promjena, čekaju me i fuck... tablice za popunjavanje. Ajd nek netko pokrene neku peticiju da se uvedu univerzalni obrasci za sve financijske institucije, ja nisam u stanju, muka mi je od ovih trenutno...pliz...
bensa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:02   #2502
Quote:
bensa kaže: Pogledaj post
Zamrla ova tema, ali nema veze...poslužit će da malo istresem dušu.
Zamrla tema jer smo na fejsu ... potraži nas
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.