Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2003., 16:21   #1
Thumbs up kozmeticke preporuke

imali smo na zk prije temu preporucujem.a sad imamo cijeli podforum za kozmetiku pa ja koristim priliku da preporucim neke meni jako dobre a ne skupe stvari

1. cetkica za sjenilo od avona.za nekih 35 kuna a odlicna.
2.revlon absolutes krema fruitful za suhu kozu oko 60 kuna, za sad najbolja isprobana krema. imam suhu kozu i ovo mi je otkrice godine.
3.avon multi vitaminski losion za suhu kozu i nivein za bebe novi isto za suhu kozu.nisu skupi a stvarno su mrak.
4.glam shine od loreala.super sjajilo za malo love.
5.kreme iz apoteka priroda lijeci koje rade tamo.
6.i art decoov magic concealer.hvala jos jedno crow jane.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 16:48   #2
stvari koje uvijek imam mojoj zbirci:
1. olovka-korektor od shiseido (super boja, super precizno, suho, koristim i kao korektor i za oci i za sve sto mi zatreba).
2. on the spot gel od Clinique (uzasno efikasna stvar, ako pristic pocne imati ideju da nastane, ovo ga ubije )
3. puder u prahu i kamenu od Clinique (tradicija kojoj vjerujem )
4. tekuci od Lancome (udoban, ugodan, trajan na licu, malo ga treba, pokriva sve zivo, ima nijansa koja mi treba)
5. tonik od Clinique (br 1)
6. iluminator od YSL (kako rece vec magic, to nije korektor)
7. exfotonic peeling (za male pare, meka gooza )
8. sampon od Kerastase (jedini sampon na svijetu nakon kojeg ne moram staviti kilu regeneratora da bih ju osposobila...)
9. od nedavno Lipidiose za tusiranje (sve me svrbi od drugih gelova ovaj je jedini od kojeg se ne ceskam)
10. 8 hour krema/stick (usta)
11. wash za lice od Shiseido (hvala indian)
12. total tournaround od Clinique (ne volim lice trljati scrubom, vise volim ovako, savrseno za nestajanje crnih tockica)
13. plava Nivea za sve
14. gel za skidanje sminke s ociju Barbara Gould (jeftino, ne masno, kad upadne u oci ne pece, moze se ugodno skidati sva sminka )

ostale stvari jos mogu testirati ili izbaciti ili zamjeniti necim drugim... ima recimo puno dobrih hidratantnih krema ili puno dobre dekorative. neka mi je draza od druge, ali ne osjecam duboku vezanost
ovo navedenih stvari ne zelim izbaciti ili zamjeniti nista osim ako cu biti prisiljena.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 17:37   #3
ysl rumenilo....najprirodnija boja u svim nijansama
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 18:43   #4
Ja zivim za Vichy i Clarins.

-Vichyeva krema Oligo 25

- mlijeko za ciscenje lica Vichy-Purete Thermale

-Dr.Hauschka krema za ruke

-Clarinsov piling za lice Doux Peeling

-Clarins gel za ciscenje lica ua masnu kozu

-Clarins korektor je super,ali nedavno sam uzela Juvenin,nisam zadovoljna

-svidaju mi se proizvodi "Alessandro"za njegu stopala i ruku

-Keune proizvodi za njegu kose

...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 00:54   #5
se sjecate samantha ruzeva????oni popularni bjeli ko krec,pa perlasti..i jedan kaj sam si uvjek kad sam isla u zgb nakupovala-zlatno narandasti sa rozastim podtonom...kaj postoji jos samantha?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 01:03   #6
nema vise samnthe...ko je to proizvodio...krka kozmetika???
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:07   #7
Maskara- Max Factor 2000 Calories

Puder- Avon Anti Stress- tekući, Avon Auto Focus- u kremi

Ruž- Avon Beyond Colour

Sjenila- Max Factor

Čišćenje lica- Clean & Clear tonic, krema za čišćenje šminke s mlijekom i medom iz Avona

Za tijelo: Suho ulje u sprayu SSS Avon

Lak za nokte- Maybeline



Uz napomenu da je ovo sve zbilja povoljno,a napišem još kad se sjetim!




Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:16   #8
Quote:
se sjecate samantha ruzeva????
Kako da ne moja sestra krajem 80-tih;
kosa-minival,oci- crnila na tone,puder-kao brasno,i na usnama Samantha kricavo rozi ruz
Ako se ne varam ruz je bio u srebrenom pakovanju...ili u boji leda
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:18   #9
joooj da nije tvoja sestra marija susnjic?
ne bil je u crnom
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:21   #10
Quote:
AFRODITA69 kaže:
joooj da nije tvoja sestra marija susnjic?
ne bil je u crnom
onda sam zamjenila pakovanje...ali znam da je ona uvijek spominjala tu marku

nije to moja sestra...
znaci bilo je jos takvih
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:45   #11
ne spamajte mi babe
inace, ideja je bila da preporucujemo POVOLJNE stvari, tako da sam ja propustila spomenuti npr. senzacionalni dior addict crveni ruz kojeg obozavam jer bas i nije jeftin...
jos preporuka
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 09:43   #12
Evo, ovaj put sam se suzdrzala da ne preporucim dok ne isprobam. Od negdje devetog mjeseca povremeno (mozda tri put tjedno) koristim Clinique repairwear intensive night cream . Jako sam zadovoljna. Izbjegla sam onu suhocu s kojom se obicno borim kroz jesen (nakon ljeta koza unistena od sunca, u jesen i zimu od hladnoce i grijanja). Ne mogu je koristiti svaku noc, jer ipak dobijem pristice, nisam se odlucila na losion, jer ova masnoca u kremi je tako ugodna...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 13:15   #13
Meni dobre stvari - Pupina prozirna sjajila s kisticem

Regenerator Gliss Kur ( reflex-glanz-kur) savrsena bogata kremasta tekstura, ne ispire se, posebno dobro za bojanu kosu poput moje

Sve za kosu od one salonske Welle - linija koje nazalost ima samo po frizerskim salonima - njihova pjena za volumen, pro hair regenerator ( toga sad ima od nedavno i po ostalim ducanima ) ona njihova zuta kutijica s maskom za kosu

Clinique DDML - je jednostavno zakon

Maskara Magnascopic E. Lauder

Vichy - uskoro bi mi mogli dati popust za 10 godisnju vjernost, trenutno njihov tonic Purete Thermale ( sa termalnom vodom i posebno za osjetljivu kozu )

Prije toga imala Diorov tonic, isto je super ali duplo skuplji.

Savrsena krema je Dior-ova Hydromove. Nazalost preskupa da je trosim stalno.

Zimi sam se godinama patila s suhom kozom oko nosa, cure s Foruma ( hvala cure ) su mi savjetovale termalnu vodu - Kupila od La Roche i prvi put je zima savrsena

YSL korektor ili kazu iluminizator, najsvjetlija nijansa, kupila opet na savjet Forumasica ovo ljeto i zato samo rijeci pohvale.

Dnevna krema - La Roche Hydranorme - u biti emulzija za suhu i osjetljivu kozu, daje krasan osjecaj na kozi, fini film koji stiti od hladnoce i isusivanja.

Od njih Deep Cleansing Foaming Cream ( savrseno za osobe sa masnom kozom, sklone miteserima, prosirenim porama - cisti i suzuje ) za mene nije dobro koristiti to svaki dan ali 2 -3 puta tjedno, ocisti kozu dubinski.

125 ml traje vjecnost ( pola godine meni ) oko 10 €. Svi njihovi proizvodi su bez mirisa i boje i antialergijski.

Za ostale dane vec godinama vjerna Eucerinovoj emulziji ( svrsena za djecu, neutralna, blaga, higijenski na pumpicu, a traje vjecnost !!! )


Peeling od Payot-a Gentle Scrubbing cream i to ona sa mikro kuglicama isto njihov teebaum stick protiv pristica.

Za tijelo - novo otkrice bogata krema na bazi maslinovog ulja od Plantane ( mislim da ima smao u DE ali rado vise podataka ako nekoga zanima ) 500 ml teglica oko 7 € za mene bolje i od Vichy-ja

Jos dobar regenerator od Herbal Essences ljubicasti, savrsen a samo 1, 99 €.

Lakovi za nokte - Dior najkvaliteniji ali meni ljepsi izbot boja E. Lauder

Maska za lice Annayake, to koristim tek tu i tamo.

Za kosu je od Nivee sve super.

Shiseido ona pjena za umivanje lica.

I drzim se lucinih preporuka, nijedna me jos nije iznevjerila.

Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 16:08   #14
Sve kreme od Vichy-a koje sam probala
Clinique"moisture surge extra" i "total turnaround"
Clinique"quick-dissolve make up solvent"-super sredstvo za skidanje sminke
Declare-peeling i hidratantna maska
La roche posay"Unifiance"savrsen make up
Clinique-"Blanded face powder"-nikad vise u kamenu!!!
Artdeco "Bronzing Powder brush"
YSL iluminator
Ruzevi od "artdeco" i "lancome"
Artdeco"Eye brown gel"
E.Arden-"Eight Hour lip protectant stick"
Estee Lauder "illusionist"maskara
Vichy"lipidiose" mlijeko za tijelo
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 17:58   #15
E žene moje... sve je to super, ali većinu toga nemam gdje nabaviti. Živim u malom gradu, koji ima samo dvije parfumerije, u kojima je najbolji izbor Max Factor, Loreal, Rimmel i Maybeline. Tako da... Ograničena sam na to i na Avonove kataloge.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 18:14   #16
Quote:
Belle kaže:
samo dvije parfumerije, u kojima je najbolji izbor Max Factor, Loreal, Rimmel i Maybeline. Tako da... Ograničena sam na to i na Avonove kataloge.
Nisam isprobala puno od MF-a niti od Rimmel-a, ali s L'Orealom mozes pokriti skoro sve potrebe!! (s Maybelline nisam odusevljena)
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 19:52   #17
Krema za suhu kožu - Biotherm hydra detox

Za umivanje - Sheisedo pureness

tekući Puder - HR Spectacular make up

Maskara - Coup de teatre i More lashes - dijele prvo mjesto

sjajilo - prozirni Dior Addict
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 19:59   #18
Quote:
Shtefitza kaže:
Nisam isprobala puno od MF-a niti od Rimmel-a, ali s L'Orealom mozes pokriti skoro sve potrebe!! (s Maybelline nisam odusevljena)
Ja bash kupujem iskljuchivo Rimmel i MaxFactor...dobro, dva proizvoda, ali su izvrsni.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 20:24   #19
sjajilo - prozirni Dior Addict

e taj je dobar...makar u flasici izgleda ocajno cveba boja...bar ovaj koji ja imam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:13   #20
Quote:
Belle kaže:
E žene moje... sve je to super, ali većinu toga nemam gdje nabaviti. Živim u malom gradu, koji ima samo dvije parfumerije, u kojima je najbolji izbor Max Factor, Loreal, Rimmel i Maybeline. Tako da... Ograničena sam na to i na Avonove kataloge.
Vichy i La Roche se nabavlja iskljucivo u apotekama.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.