Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2010., 10:42   #1
Koliko su zapravo samci sami krivi što su sami?

Postovi izdvojeni s teme o iskrici.




Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
A ako pričamo o ljudima koji tamo traže vezu- mislim ajmo biti realni, većini tih muškaraca tamo je to i ovisnost, kada vidim s kojom lakoćom i tendencijom pristupaju ženskom rodu, kako mu mogu vjerovati?

Ukinula bi iskricu da mogu, to je stvarno katalizator idiotskog ponašanja muškaraca....I ne razumijem ekipu koja ima višegodišnji staž? Mislim da li su tamo dok su i u vezi? Ako nisu, a sumnjam da nisu, kaj u tih nekoliko godina nisu mogli naći "nekog zanimljivog" i "XYZ" što navode u profilima. Mislim kriterije koje navode zadovoljava 80% žena....
Veću količinu gluposti i vrijeđanja nisam davno pročitao, ako zanemarim postove na pdf politika
Ja sam dio ekipe koja ima višegodišnji staž na iskrici, a onako potajno se nadam i upoznavanju nekoga s kim bih započeo i vezu, prvu u mom životu. Svatko, osim tebe, na ovom pdf zna kako je teško naći nekoga za vezu, naročito ako si fizički neugledan (eufemizam za ružan) i zato mi je iskrica posljednji način da upoznam nekoga zanimljivog, a kome bi se i ja, sa svim svojim nedostacima i manama, svidio. Tvoje "egipatsko" pametovanje i dociranje naročito nema smisla zbog ovakvih poput mene, a znam da nisam jedini, stoga prije nego što pristupiš generaliziranju razmisli o argumentima druge strane

Zadnje uređivanje dainty : 13.07.2010. at 16:23.
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 10:47   #2
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Veću količinu gluposti i vrijeđanja nisam davno pročitao, ako zanemarim postove na pdf politika
Ja sam dio ekipe koja ima višegodišnji staž na iskrici, a onako potajno se nadam i upoznavanju nekoga s kim bih započeo i vezu, prvu u mom životu. Svatko, osim tebe, na ovom pdf zna kako je teško naći nekoga za vezu, naročito ako si fizički neugledan (eufemizam za ružan) i zato mi je iskrica posljednji način da upoznam nekoga zanimljivog, a kome bi se i ja, sa svim svojim nedostacima i manama, svidio. Tvoje "egipatsko" pametovanje i dociranje naročito nema smisla zbog ovakvih poput mene, a znam da nisam jedini, stoga prije nego što pristupiš generaliziranju razmisli o argumentima druge strane
to podržavam i mogu shvatiti.sretno u potrazi.
bad&mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 10:48   #3
Quote:
bad&mad kaže: Pogledaj post
sretno u potrazi.
Hvala
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:12   #4
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Veću količinu gluposti i vrijeđanja nisam davno pročitao, ako zanemarim postove na pdf politika
Ja sam dio ekipe koja ima višegodišnji staž na iskrici, a onako potajno se nadam i upoznavanju nekoga s kim bih započeo i vezu, prvu u mom životu. Svatko, osim tebe, na ovom pdf zna kako je teško naći nekoga za vezu, naročito ako si fizički neugledan (eufemizam za ružan) i zato mi je iskrica posljednji način da upoznam nekoga zanimljivog, a kome bi se i ja, sa svim svojim nedostacima i manama, svidio. Tvoje "egipatsko" pametovanje i dociranje naročito nema smisla zbog ovakvih poput mene, a znam da nisam jedini, stoga prije nego što pristupiš generaliziranju razmisli o argumentima druge strane
Iz respekta prema ekipi koja mi je slala poruke neću citirati, ali ću reći da ih je bilo preko 100 u jednom danu.... Od čega 3 soobe sam uspjela normalno komunicirati. Od tih 100, stižemo do sexa vrlo brzo... i Iskreno, ne vidim kako od 100.000 žena na iskrici nisi našao nekoga par godina. Moguće je da je to kako si ružno opisao svoje fizičko.... ali govorim o prosječnim dečkima. S takvim ja ne bi bila. Ne želim vrijeđati, ali s obzirom na ton javljanja dečlkiju i spiku, ne vjerujem da takav ne bi išao na iskricu ploviti, upoznavati ili emotivno ili fizički prevariti.

Ekipa na forumu komunicira puno normalnije, ne napali se na odmah na tvoje fizičko već na mozak. Naravno govorimo da je moj pristup uvijek prvo i isključivo mozak. Ne iniciram seksualne razgovore na oba medija.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:16   #5
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Svatko, osim tebe, na ovom pdf zna kako je teško naći nekoga za vezu, naročito ako si fizički neugledan (eufemizam za ružan) i zato mi je iskrica posljednji način da upoznam nekoga zanimljivog, a kome bi se i ja, sa svim svojim nedostacima i manama, svidio.
Zapravo, nije.

Ako te neka neće ružnog, neće te htjeti ni ako joj se svidiš tijekom dopisivanja.
Imao sam jednom davno i slučaj da sam se s jednom curom prekrasno dopisivao, no kad smo se vidjeli, nismo imali o čemu razgovarati. Uopće.

Nekoga za vezu najlakše je naći u svojoj okolini. Ako nemaš nikoga pogodnog u svojoj okolini, mijenjaš okolinu.
Tvoj je izbor Iskrica – i to je promjena okoline, i to takva da računaš da ćeš u njoj sakriti svoje nedostatke. Ja bih rekao da ti je strategija manjkava: prije ili kasnije s nekim ćeš se naći i onda će ti izgled predstavljati možda i veći problem, a da si pritom neku vezu uspostavio samo tekstualno. Kao što možeš vidjeti iz mojeg gornjeg primjera, to ne garantira ništa.
Prema mojem iskustvu, puno ćeš si više povećati šanse promijeniš li – točnije, proširiš – krug u kojemu se krećeš. Aktivnosti u području tvog interesa posebno su korisne po tom pitanju među inim i zato što ti miču fokus s traženja partnera i same po sebi predstavljaju ugodnu aktivnost u kojoj se možeš iskazati, a tako i reklamirati.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:17   #6
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Veću količinu gluposti i vrijeđanja nisam davno pročitao, ako zanemarim postove na pdf politika
Ja sam dio ekipe koja ima višegodišnji staž na iskrici, a onako potajno se nadam i upoznavanju nekoga s kim bih započeo i vezu, prvu u mom životu. Svatko, osim tebe, na ovom pdf zna kako je teško naći nekoga za vezu, naročito ako si fizički neugledan (eufemizam za ružan) i zato mi je iskrica posljednji način da upoznam nekoga zanimljivog, a kome bi se i ja, sa svim svojim nedostacima i manama, svidio. Tvoje "egipatsko" pametovanje i dociranje naročito nema smisla zbog ovakvih poput mene, a znam da nisam jedini, stoga prije nego što pristupiš generaliziranju razmisli o argumentima druge strane
I da, zašto misliš da ga niti putem svemoguće iskrice nisi našao nakon višegodišnjeg traženja?

I što ako si "ružan", mislim što je to jedini kriteriji. Neki moji bivši su bili lijepi samo meni.... Trebaš nekoga tko gleda mozak, a odgovorno tvrdim da takvih nema na iskrici (ili su u velikoj manjini) jer su ljudi tamo samo fokusirani na trgovinu vezom, sexom i sličnim pizdarijama, a ovdje na razmjenu mišljenja, te primijetiš karakterne crte i stavove koje su realne kod osobe, koje ne govore da bi se igrale, zašprehale i došle do robe sexa i ljubavi....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:20   #7
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Zapravo, nije.

Ako te neka neće ružnog, neće te htjeti ni ako joj se svidiš tijekom dopisivanja.
Imao sam jednom davno i slučaj da sam se s jednom curom prekrasno dopisivao, no kad smo se vidjeli, nismo imali o čemu razgovarati. Uopće.

Nekoga za vezu najlakše je naći u svojoj okolini. Ako nemaš nikoga pogodnog u svojoj okolini, mijenjaš okolinu.
Tvoj je izbor Iskrica – i to je promjena okoline, i to takva da računaš da ćeš u njoj sakriti svoje nedostatke. Ja bih rekao da ti je strategija manjkava: prije ili kasnije s nekim ćeš se naći i onda će ti izgled predstavljati možda i veći problem, a da si pritom neku vezu uspostavio samo tekstualno. Kao što možeš vidjeti iz mojeg gornjeg primjera, to ne garantira ništa.
Prema mojem iskustvu, puno ćeš si više povećati šanse promijeniš li – točnije, proširiš – krug u kojemu se krećeš. Aktivnosti u području tvog interesa posebno su korisne po tom pitanju među inim i zato što ti miču fokus s traženja partnera i same po sebi predstavljaju ugodnu aktivnost u kojoj se možeš iskazati, a tako i reklamirati.
Ne mogu vjerovati, ali se slažem s lastanom
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:31   #8
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati, ali se slažem s lastanom
Prije ili kasnije, mnogi popizde na taj način.



__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:35   #9
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Zapravo, nije.

Ako te neka neće ružnog, neće te htjeti ni ako joj se svidiš tijekom dopisivanja.
Imao sam jednom davno i slučaj da sam se s jednom curom prekrasno dopisivao, no kad smo se vidjeli, nismo imali o čemu razgovarati. Uopće.

Nekoga za vezu najlakše je naći u svojoj okolini. Ako nemaš nikoga pogodnog u svojoj okolini, mijenjaš okolinu.
Tvoj je izbor Iskrica – i to je promjena okoline, i to takva da računaš da ćeš u njoj sakriti svoje nedostatke. Ja bih rekao da ti je strategija manjkava: prije ili kasnije s nekim ćeš se naći i onda će ti izgled predstavljati možda i veći problem, a da si pritom neku vezu uspostavio samo tekstualno. Kao što možeš vidjeti iz mojeg gornjeg primjera, to ne garantira ništa.
Prema mojem iskustvu, puno ćeš si više povećati šanse promijeniš li – točnije, proširiš – krug u kojemu se krećeš. Aktivnosti u području tvog interesa posebno su korisne po tom pitanju među inim i zato što ti miču fokus s traženja partnera i same po sebi predstavljaju ugodnu aktivnost u kojoj se možeš iskazati, a tako i reklamirati.
Iskrica nije promjena okoline, ona je samo ona proširenje okoline sa stvarnog na virtualni prostor i prema tome nije ništa drukčija nego rl kad dođe do stvarnog susreta. O manjkavosti moje strategije moglo bi se pričati kad bih u profilu ili u dopisivanju ostavljao dojam osobe kakva zapravo nisam, budući da se trudim biti iskren, problema sa razočaranjem mojom osobnošću ne bi trebalo biti kod ako me se želi dobro upoznati, a i fotku uvijek šaljem na zahtjev, samo što zahtjeva baš i nema
Znaš li ti kako je teško naći osobe sa sličnim ili identičnim interesima, nevezano uz veze?
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:38   #10
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Znaš li ti kako je teško naći osobe sa sličnim ili identičnim interesima, nevezano uz veze?
pa ne kuzim zasto bi netko trebao imati identicne interese da bi bili u vezi
nisu li vazniji neki identicni stavovi oko nekih zivotnih pitanja
orka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:45   #11
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
I da, zašto misliš da ga niti putem svemoguće iskrice nisi našao nakon višegodišnjeg traženja?

I što ako si "ružan", mislim što je to jedini kriteriji. Neki moji bivši su bili lijepi samo meni.... Trebaš nekoga tko gleda mozak, a odgovorno tvrdim da takvih nema na iskrici (ili su u velikoj manjini) jer su ljudi tamo samo fokusirani na trgovinu vezom, sexom i sličnim pizdarijama, a ovdje na razmjenu mišljenja, te primijetiš karakterne crte i stavove koje su realne kod osobe, koje ne govore da bi se igrale, zašprehale i došle do robe sexa i ljubavi....
Naravno da mi to nije jedini kriteriji, osobnost i stavovi druge strane su mi uvijek na prvom mjestu i baš zato se je još uvijek pouzdam u onaj broj iskričarki koje ti nazivaš "velikom manjinom". Forumu uvijek dajem prednost, ali forum nije mjesto upoznavanja (barem mu to nije primarna zadaća) nego mjesto razmjene mišljenja i iskustava, a loviti nekoga na temelju zanimljivih postova bez da znam išta o njoj čini mi se promašenim.
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:46   #12
Quote:
orka12 kaže: Pogledaj post
pa ne kuzim zasto bi netko trebao imati identicne interese da bi bili u vezi
nisu li vazniji neki identicni stavovi oko nekih zivotnih pitanja
Imaš pravo, ali obrati pažnju na one moje riječi poslije zareza
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:53   #13
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Forumu uvijek dajem prednost, ali forum nije mjesto upoznavanja (barem mu to nije primarna zadaća) nego mjesto razmjene mišljenja i iskustava, a loviti nekoga na temelju zanimljivih postova bez da znam išta o njoj čini mi se promašenim.
Huh?
Puno više saznaš na forumu iz nečijih postova, nego na iskrici iz profila.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:58   #14
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Huh?
Puno više saznaš na forumu iz nečijih postova, nego na iskrici iz profila.
Možda, ali sigurno ne ono što je bitno čovjeku koji se potajno nada vezi.
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:59   #15
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Možda, ali sigurno ne ono što je bitno čovjeku koji se potajno nada vezi.
Kao npr.?
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 13:04   #16
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Možda, ali sigurno ne ono što je bitno čovjeku koji se potajno nada vezi.
Pa tu na forumu vidiš cijelu povijest bolesti, tko je bio u kakvoj vezi i njegovo osobno mišljenje, a šta ti je bitno kaj se nadaš vezi uopće?
Na iskrici svi manje više pišu bajke...
Ajujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 13:05   #17
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Kao npr.?
Najvažniji kriteriji, je li udana ili u vezi S takvima osim pametnog razgovora ne želim ništa više Tuđu sreću ne kvarim, životno pravilo
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 13:06   #18
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Iskrica nije promjena okoline, ona je samo ona proširenje okoline sa stvarnog na virtualni prostor
Čitaj pažljivije: to sam ti i ja rekao. A proširenje je također promjena.
Quote:
i prema tome nije ništa drukčija nego rl kad dođe do stvarnog susreta. O manjkavosti moje strategije moglo bi se pričati kad bih u profilu ili u dopisivanju ostavljao dojam osobe kakva zapravo nisam, budući da se trudim biti iskren, problema sa razočaranjem mojom osobnošću ne bi trebalo biti kod ako me se želi dobro upoznati, a i fotku uvijek šaljem na zahtjev, samo što zahtjeva baš i nema
I ti još ne vidiš manjkavost svoje strategije?
Zahtjeva baš i nema. Dakle, kakvo god bilo svjetlo u kojem se prikazuješ, i ma koliko mislio da je taj prikaz vjeran i vjerodostojan, strategija ti ne daje rezultate. To je znak da bi promjena mogla biti korisna – ili barem ne štetnija od sadašnje strategije.

Quote:
Znaš li ti kako je teško naći osobe sa sličnim ili identičnim interesima, nevezano uz veze?
Znam.

Ali gle čuda: moja cura i ja nemamo previše zajedničkih interesa.
Glazbeni nam se ukusi poklapaju tek djelomice. Čitamo različite knjige. Studiramo različite stvari (izuzev jedne studijske grupe). Volimo i učimo različite jezike. Uglavnom gledamo različite serije, a i filmski nam se ukus tek djelomice preklapa. Imamo različite sportske sklonosti – ona se bavila raznim momčadskim sportovima, ja individualnim. Ukus u hrani također nam se ne poklapa baš jako – mnoge stvari koje ja obožavam, ona ne može smisliti. Imamo različit bioritam: ja se budim rano, ona kasno; slično vrijedi i za odlazak na spavanje. Meni više paše jutarnji seks, njoj večernji. Ona pija kavu, ja pijem čaj… Mogao bih tako do sutra.
A opet smo sretni zajedno i imamo zajedničkih aktivnosti. Nadopunjujemo se umjesto da budemo dosadne kopije. Naravno, postoje neke stvari u kojima smo podudarni, naročito zato što smo oboje iznimno tolerantne osobe – ja, recimo, ne bih bio u vezi s pušačicom ili zagriženom vjernicom ni da se u hrpi drugih stvari slažemo.

Zajednički interesi, ovako u množini, obično su previsok kriterij.
Jedan zajednički interes kojim se istovremeno bavite više je nego dovoljan – bitno je da se upoznate. Biologija dalje uglavnom čini svoje neovisno o svim drugim stvarima.
I nema veze što si ružan, ako si ružan. Više od izgleda, koji je dobar prvenstveno za prvi dojam i za paradiranje, znače gard, miris i još mnoge druge stvari koje se internetom ipak ne prenose.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 13:06   #19
Dok bih si na iskrici našla jednog, na forumu nađem barem 10 tipova.

Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Najvažniji kriteriji, je li udana ili u vezi S takvima osim pametnog razgovora ne želim ništa više Tuđu sreću ne kvarim, životno pravilo
Valjda je to tako kad očajnički tražiš vezu. Što bi falilo tome da sudjeluješ na forumu i kad ti se neka svidi po postovima, javiš se na pm. Ako se slažete, lako kasnije to saznaš. Zar se mora odmah sad odmah saznati je li netko u vezi? Opusti se. Komuniciraj sa ženama bez namjere da nešto uhvatiš pod svaku cijenu. Prije će ti tako nešto naletjeti.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 13:07   #20
Quote:
Ajujana kaže: Pogledaj post
Pa tu na forumu vidiš cijelu povijest bolesti, tko je bio u kakvoj vezi i njegovo osobno mišljenje, a šta ti je bitno kaj se nadaš vezi uopće?
Na iskrici svi manje više pišu bajke...
Možda pišu, ali Andersene znam prepoznati
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.