Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2004., 13:08   #1
tetovaža

gdje u zgbu otici napraviti tetovazu? kakve su cijene? jel jako boli? ja si jos premisljam, al ono za sad sam na 90 %
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 13:12   #2
Tratinska, imas dva - Robi i Zagreb.
Ribnjak - Gandalf
Ne znam ima li ih jos "registriranih".

Za cijene pogledaj na njihovim web stranicama (google pomaze ).

Bol se mjeri prema tvojem tipu koze (dakle samo tebe boli na taj nacin na koji boli), mjestu tetoviranja, vrsti tetovaze, bojama itd......
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 14:19   #3
Exclamation

ja sam otkrio privremene tetovaže.. i suppeer su


cijena - 3,4 kune,
drže i izgledaju dobro..
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 14:21   #4
Quote:
Cro Fag kaže:
ja sam otkrio privremene tetovaže.. i suppeer su


cijena - 3,4 kune,
drže i izgledaju dobro..
ah, ta djeca...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 00:21   #5
ima i tattoo salon "ra" kod kvatrica..nemrem se sjetit kaxe ulica zove ali poslat cu kasnije ako te zanima. (cula sam da je dobar)
ja sam isprobala dva salona, jedan je bio grozan pa preporucam "zagreb"; zagarantirana ljubaznost i higijena!
cijene su ti od 180 kn najmanje (za znakice promjera 3*3 cm recimo) ali cijenu povisuju prema mjestu tetovaze (recimo na ledima,rukama,vratu je skuplja 20% il tak nekak). racunaj ako zelis nesto vece od 400kn pa na dalje...
ne boli jako nigdje jer da ne znam kak boli ne bi bilo tako mnogo ljudi tetovirano, mislim bol je u svakom slucaju izdrzljiva.. zapravo mene nije ni bolilo nego me vibrirajuce peckalo.
za bilo kakvo pitanje obrati se mailom (adresu mozes pronaci na stranici salona koji te zanima), /zagreb ce ti ziher odgovoriti drugi dan najkasnije/ oni ti ionako mogu najbolje objasniti sve a mozes i otici bez ikakve obaveze otici u bilo koji salon samo po informacije.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 01:05   #6
Re: tetovaža

Quote:
Zelda kaže:
gdje u zgbu otici napraviti tetovazu? kakve su cijene? jel jako boli? ja si jos premisljam, al ono za sad sam na 90 %
Ja sam bila u Tratinskoj, ko Zeleta. Cijene zavise od velicine tetovaze, dal je u boji ili ne, a i na kojem je dijelu tijela jer npr. ista tetovaza na nogama i rukama je 25% jeftinija nego ta ista totovaza na npr. ledima.
Sad cijene su otprilike od nekih 100-150 kuna pa nadalje. Najbolje da odes tam, pregledas hrpetine kataloga pa se odlucis (ili ak vec imas ideju sto bi tetovirala onda odneses slikicu njima u salon).

Dal boli? Mene je bolilo poprilicno, znam ljude koje nije bolilo uopce... zapravo to ti zavisi na kojem je dijelu tijela odnosno jel tetovaza na kosti ili misicu (na kosti, tipa lopatica boli vise neg da se tetoviras na guzici).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 21:28   #7
ja sm se isto tetovirala u "zagrebu"
sve je cisto i uredno i ljudi koji tamo rade su oke
sto se tice boli..ja imam visoku tolenranciju na bol ..ali svejedno..tetovirala sam donji dio trbuha (ispod kupaceg) i iako je dost osjetljivo mjesto..mene nije jako boljelo..
a cuj..i on (koji te tetovira) moze radit polagano..i nece puno boljet...
Daemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 17:22   #8
Nije li pogresno sad radit tetovazu?
Mislim, to je rana koja se dva tjedna mora prat i sterilno drzat,
a jos dva mjeseca ne smijes na sunce...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 15:18   #9
da to sam htjela reci..kad se tetoviras ne smijes dva mjeseca na suunce..i u solarij..mozda ti je bolje pricekat zimu
Daemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 15:37   #10
Quote:
Zmijica kaže:
Nije li pogresno sad radit tetovazu?
Mislim, to je rana koja se dva tjedna mora prat i sterilno drzat,
a jos dva mjeseca ne smijes na sunce...
optimum je da prodje 9 mjeseci od tetoviranja. tek nakon toga moze se bez brige na sunce.

niko ti nece preporucit da se tetoviras u 5 mj, ako ides u 7. na more.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 13:50   #11
ja nisam imala problem s tetovazom, napravila sam ju krajem sedmog mjeseca i za 10 dana otisla na more, morska voda nece ostetit tetovazu nego sunce a ako prek tetovaze namazes debeli sloj one bepanthen masti nece joj biti nis i ostat ce ljepa tamna. btw rekla sam i u salonu da idem na more i tam su mi rekli da to nema veze. meni je veca zafrkancija bila preko zime, kad imas 5 majci na sebi pa onda jos mazi tetovazu i mora onda biti pokrivena jer je prehladno da ju luftas na zraku...unistila sam pol obleke.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 15:01   #12
Re: tetovaža

Quote:
Zelda kaže:
gdje u zgbu otici napraviti tetovazu? kakve su cijene? jel jako boli? ja si jos premisljam, al ono za sad sam na 90 %
ja sam se htjela istetovirati dok nisam vidjela kak to izgleda; krvi i bol, oboje mrzim, ali ako zelis, pricat ces nam kak je bilo...
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 17:02   #13
ma nije istina da toliko ima krvi..ja sam se tetovriala na dost osjetljivom mjestu..donji dio trbuha..ispod razine kupaceg..i nije bilokrvi..bilo je kasniej malo sukrvice..a skoro nista..a i bol je individualna..ali moze ti tip radit pomalo i onda ne boli toliko..a dok sjenca ne boli nista
to se naravno ne odnosi na homemade tetoviranje..gdje sam od vise njih cula da vise boli i da bude krvi
Daemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 22:47   #14
Ja sam se tetovirala u Tratinskoj u Zagrebu davne 1993. Onda je mala tetovaža veličine cca 5 cm koštala oko 50 maraka. Bolilo je, ali nije to tako strašno. Najvažnije je da dobro razmisliš što i gdje tetovirati. Jednog dana ti neće koža biti tako lijepa i napeta, obrati pažnju na to.
Ja sam tetovirala guzu, pa se moj mali tetovirani lik deblja i mršavi sa mnom, ali uvijek je fora. A vidim ga samo ja i On!

Sretno!
__________________
"Baby's got blue eyes..."
Goge is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 23:39   #15
Hebote kad cujem ovo krv i bol

Zbog takvih prica sam zelila prvo gledati druge kad se tetoviraju i stvarno krv nisam nigdje vidila...
Sta se boli tice svatko ima drugu toleranciju...
Mene je skakljalo , ozbiljno!
tip mi je cijelo vrijeme govorio da se nemicem, a ja sam krepavala od smijeha, sve dok nije krenuo preko trticne kosti prema guzi...
Onda sam odustala od produzivanja...
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 14:57   #16
e ovo je za krepat , kakva krv i velika bol . pa ja sam se tetovirala na lopatici i nije uopće boljelo , malo sam svrbi , a od krvi nisam vidjela ni k. pa nisu to mesari , već ljudi koji znaju svoj posao.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 16:20   #17
ja se idem tetovirati u 10om mjesecu. najvjerojatnije u gandalf.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 10:07   #18
ja sam se tetovirala u salonu u sesvetama, na lopatici. malo se osjeti, ali trajalo je oko 15 min.
i planiram jos jednu malu stavit na nogu.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 10:19   #19
Krvi i boli ima, ali ne na ovim malim tetovažicama kaj si vi delate, već kada se obuhvati veća površina.
Prizor uistinu nije lijep, dosta curi i limfna tekućina, a i boli.
Potrebno je tretiranu površinu zamatati u plastične folije nekih 10 dana barem..
Tretman traje satima i cijena mu nikako nije ispod 1000 Kuna.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 12:01   #20
Quote:
maristella69 kaže:
Krvi i boli ima, ali ne na ovim malim tetovažicama kaj si vi delate, već kada se obuhvati veća površina.
Prizor uistinu nije lijep, dosta curi i limfna tekućina, a i boli.
Potrebno je tretiranu površinu zamatati u plastične folije nekih 10 dana barem..
Tretman traje satima i cijena mu nikako nije ispod 1000 Kuna.
jes..moja najveća, velika je oko 15 x 10 cm i trebalo joj je dosta da zacijeli..nije nešto pretjerano krvarila, ali više nego ostale..došla je 1.300 kn, a robi me mrcvario nekih 4 sata..

al je zato kewl
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.