Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2010., 01:44   #1
Nakon paljenja laptopa imam samo crni ekran ili još neka čuda

I na vrhu crnog ekrana mi blinka mala crtica ili mi se dogodi da nakon paljenja se pojavi znak za dolar po cilom ekranu koji je tad plav, a jednom mi se upalio ljubičasti ekran prošaran vodoravnim crtama

Što je sad to? Sve je riknilo ili?

To mi se dogodilo prije neki sat vremana i od tad mi se otvaraju samo ta čuda

Ajme, poludit ću, imala sam toliko toga novoga na njemu i sve sam mislia evo sad ću to prebacit na vanjski disk i sve tako u krug i naravno ništa novo nisam sačuvala

Help
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 02:10   #2
Kad kliknem F12 otvore mi se 3 opcije o kojima ne znam ništa, ali ne znam da li vama to što pomaže pa sam došla to napisati.

Gledala sam po netu što pišu o tom problemu i čini mi se da je moj laptop totalno
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 02:22   #3
I da, nije dolar na plavom ekranu već slovo f, onako kao napisano krasopisom
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 20:14   #4
serviser ne zna o čemu se radi
da je radio na njemu u toku popodneva ali da jednostavno ne zna
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 20:51   #5
Nosi drugom serviseru, po mogućnosti u ovlašteni servis. Očito nitko ovdje ne zna, a ne vidim ni kako bi znao iz takvih objašnjenja.
Warthog is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:26   #6
Ne znam što bi drugo objasnila, bila sam na netu i blokalo mi je sve na laptopu, smrznuuo se ekran, nije pomoglo Ctrl, Alt+Del pa sam laptop ugasnila na botun i kad sam ga pokušala upaliti vidilo se samo onaj početak, marka laptopa i nakon toga umisto da su se digli Windowsi pojavio se crni ekran, s tim da je na vrhu blinkala jedna crtica.
Kad sam opet ugasila i upalila pojavilo se ono f sa plavom pozadinom a onda jednom neke vodoravne crte.
Uglavnom je bio samo crni ekran sa tom crticom (laptop sam upalila i ugasila jedno 10 puta ).

Svaki put bi pri paljenju uspila ući sa F12 na SetUp ili što već, ali to ne razumim pa mi nije puno pomoglo.

I to je to.
Na servisu je već danima, rekli su mi da mi mogu spasiti hard disc, ali da ne kuže što je sa laptopom
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 17:55   #7
probaj laptop spojiti na externi monitor, ako radi na vga izlaz i na dvi onda je do ekrana, a ako nema slike ni onda onda je grafička najvjerojatnije. O kojem se laptopu radi? jer ako je grafička onda je vjerovatno ili crkla ili je hladni lem, dali je integrirana na matičnu ili nije?
eKICh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 21:24.