Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2010., 15:38   #1
Witch Shop u Rijeci?

Da li netko zna jel uopće postoji takav dućan s amuletima, talismanima itd? Ili neku osobu koja takve stvari prodaje il izrađuje?
(samo me zanima na području Rijeke i okolice)
malla-rockerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 18:27   #2
da ne otvaram novu temu, ako zna netko za istu stvar u Zagrebu.. Slobodno nam recite.

Iako ja inače nisam za kupovanje amuleta i tih stvari.. ja mislim da nositelj od npr.obične ogrlice stvara svoj amulet... ako kužite kaj hoću reč
__________________
:)
:)
moj album :)
nemo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 01:58   #3
witch shop ti je bio u rijeci, zatvoren je prije par mjeseci......sad, dal postoji jos neki koji je otvoren - neznam....ako postoji - javi.... =)
misica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 22:24   #4
Ej, misica111, na koji shop misliš?
Nisam par mjeseci bila u akciji, ali ako misliš na Luč, nadam se da nije zatvoren...
malla-rockerica, što te točno zanima?
__________________
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Dianora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 22:31   #5
Iako ja inače nisam za kupovanje amuleta i tih stvari.. ja mislim da nositelj od npr.obične ogrlice stvara svoj amulet... ako kužite kaj hoću reč [/QUOTE]

Potpuno se slažem..najbolji talisman je onaj kojeg si osoba sama napravi, u vlastitom miru, koncentrirajući se na ono što njime želi postići..ipak nitko tko za tebe radi talisman to ne može toliko jako doživjeti..no, dapače, i takvi kupljeni talismani djeluju,pogotovo ako ih za tebe radi osoba koja zna što radi..)
__________________
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Dianora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 00:47   #6
Quote:
Dianora kaže: Pogledaj post
Ej, misica111, na koji shop misliš?
Nisam par mjeseci bila u akciji, ali ako misliš na Luč, nadam se da nije zatvoren...
malla-rockerica, što te točno zanima?
dada, luc je zatvoren.....tj. pisalo je na vratima da je premjesten, ali ne i gdje.....neka glupava recenica - nemojte traziti svjetlo kod nas, vec u samom sebi....nesto u tom stilu.....a ne uspijeva mi saznati gdje je premjesten.....
misica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 09:34   #7
Quote:
misica111 kaže: Pogledaj post
dada, luc je zatvoren.....tj. pisalo je na vratima da je premjesten, ali ne i gdje.....neka glupava recenica - nemojte traziti svjetlo kod nas, vec u samom sebi....nesto u tom stilu.....a ne uspijeva mi saznati gdje je premjesten.....
Opala,to nije baš fora..prokopat ću ja to pa javim Ako uspiješ ti šta saznat prije, svakako javi!
__________________
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Dianora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 23:58   #8
Quote:
Dianora kaže: Pogledaj post
Opala,to nije baš fora..prokopat ću ja to pa javim Ako uspiješ ti šta saznat prije, svakako javi!
dogovoreno....al nemoj me zaboravit ako saznas prije mene.....
misica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 23:03   #9
Quote:
misica111 kaže: Pogledaj post
dogovoreno....al nemoj me zaboravit ako saznas prije mene.....
hehe, neću, ne brini..u petak sam u gradu pa ću pronjuškat..
__________________
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Dianora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 22:23   #10
niš još nisam saznala..osim da mi se čini da ga više uopće nema, jer nema informacije o premještanju...hm..
__________________
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Dianora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:31   #11
Quote:
Dianora kaže: Pogledaj post
niš još nisam saznala..osim da mi se čini da ga više uopće nema, jer nema informacije o premještanju...hm..
rekla sam ti da je neka banalna glupost pisala na vratima kad se tek zatvorio, jos su stvari sve bile unutra....neznam dali su jos, ali tad je bio zalijepljen papir i pisale su te gluposti o svjetlu....
pojma nemam, voljela bih znati gdje je odleprsao.....ali to nitko ne zna, ocito.....ako sta saznam - javit cu....
misica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 11:00   #12
Da li zna netko i za Split?
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 17:38   #13
A di ima u Zg osim Nove arke? Oni su mi skupi
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 19:21   #14
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
A di ima u Zg osim Nove arke? Oni su mi skupi
Di je to? Ja sam neiskusno dijete, nisam nikad kupovala u takvim dućanima, ali zanimalo bi me ići pogledati
__________________
:)
:)
moj album :)
nemo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 16:29   #15
Nova Arka je u Tkalcicevoj,prodjes sa desne strane kroz jedan volt i tamo je ducan,gledaj desno i ne mozes promasiti,pise Nova Arka iznad volta.Nisam znao da se Luc u Rijeci zatvorio,nisam bio dugo tamo Bio je i ducan od bivse zaposlenice Luca tamo kod Capitana,zvao se Zenit ili tako nekako ali on ne radi vec neko vrijeme.
Burzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 01:41   #16
Ništa od Luči..zatvoren..nigdje premješten..saznala da je vlasnik razočaran slabim prometom i više niš od toga..ah, koja šteta..pogotovo za nas koji ne kupujemo preko neta, ibeja i sličnih mjesta..
__________________
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Dianora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 01:42   #17
Burzum, da, Zenit već jako dugo ne radi...
__________________
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Dianora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 01:14   #18
Quote:
Dianora kaže: Pogledaj post
Ništa od Luči..zatvoren..nigdje premješten..saznala da je vlasnik razočaran slabim prometom i više niš od toga..ah, koja šteta..pogotovo za nas koji ne kupujemo preko neta, ibeja i sličnih mjesta..
e sad stvarno ne kužim ništa...ok...znam da je luč zatvoren i da nije otvoren tamo di je bio i prije...ali kako je onda mogao bit pokrovitelj halloweena u kalvariji
damned_princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 02:15   #19
i jel netko nesto saznao / iskopao na kraju????
__________________
~ No person deserves your tears, and who deserves them - won`t make you cry. ~
misica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 13:36   #20
Quote:
Dianora kaže: Pogledaj post
Burzum, da, Zenit već jako dugo ne radi...
Zenit nije bas ni dugo radio,to je drzala ona zena sto je prije radila u Lucu.Luc nemam pojma da li se zatvorio ni preselio,nisam pratio ali kao sto je netko spomenuo moguce da se preselio.Ebay je najbolji ili Zagreb tko putuje tamo ili preko drugih izvora
Burzum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.