Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 11:44   #4181
Quote:
ary_os kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li netko ima prijedlog neke ubrzane pjesme za drugi ples, da je na hrvatskom
Malo je teško ovako bezveze davati prijedloge... ubrzanih pjesama na tisuće, ovisi što slušate, je li druga pjesma za kumove/roditelje, je li prva pjesma lagana pa da udarite kontru... probaj malo usmjeriti što tražiš.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:43   #4182
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Malo je teško ovako bezveze davati prijedloge... ubrzanih pjesama na tisuće, ovisi što slušate, je li druga pjesma za kumove/roditelje, je li prva pjesma lagana pa da udarite kontru... probaj malo usmjeriti što tražiš.
Prva pjesma je od Dine Merlina da sutiš,druga pjesma bi trebala biti poslije ponoći,prilikom ulaska u salu, e sad pošto je prva pjesma lagana htjela bih nešto življe da se odmah podigne atmosfera.
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 07:50   #4183
Quote:
Prva pjesma je od Dine Merlina da sutiš,druga pjesma bi trebala biti poslije ponoći,prilikom ulaska u salu, e sad pošto je prva pjesma lagana htjela bih nešto življe da se odmah podigne atmosfera.
u kojem điru muziku slušate? nešto od novog vala? stari zabavnjaci tipa magazin? ili nesto od sad aktualne nase muzike?
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 12:04   #4184
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
u kojem điru muziku slušate? nešto od novog vala? stari zabavnjaci tipa magazin? ili nesto od sad aktualne nase muzike?
Sve slušamo,od zdravka ćolića, joksimovića itd, do olivera,joleta, gibonija...Može i starije pjesme i nove.
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 09:22   #4185
Mi se još nismo odlučili, imamo par opcija, jedna od je i Shape of you Ali ne znam koju vrstu plesa na to plesati? Heeelp
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 10:47   #4186
Shape of you ti je samba, možeš pronać po YouTube koreografija iako je to za početnike malo zahtjevno. Hip hop koreografija se isto slaže, ali ne znam koliko je to za prvi ples iako danas ljudi svašta biraju, ne želi svatko valcer ili foxtrot...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 07:55   #4187
Quote:
Sve slušamo,od zdravka ćolića, joksimovića itd, do olivera,joleta, gibonija...Može i starije pjesme i nove.
Evo ovo je meni palo na pamet, pa malo vidi oni svi imaju brze pjesme :
Prljavo kazaliste, Bijelo dugme, Plavi orkestar, Parni Valjak, Divlje jagode, Crven jabuka, Bajaga, Film, Jole, Grašo, Novi fosili....
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.