Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva
Korisničko ime
Lozinka

Arhiva Sve one stvari koje nisu više aktualne. Read only.

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2010., 11:33   #1
MateSt123
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2009.
1001 noć spoileri

Nova serija na RTLu
Pisite sto ce se dogadat

http://www.diziunited.com/images/res...binbirgece.JPG
MateSt123 is offline  
Old 23.08.2010., 12:45   #2
Neuhvatljivaa
Banned

Registracija: Jun 2009.
Kan ce uraditi operaciju i bice zdrav ko dren . Seherezada ce se zaljubiti u Onura, a i Kerem takoge ce se zaljubiti u nju pa tu malo ce da bude bum-tras, Kerem ce odustati tako da Seherezadi i Onuru ostaje slobodan put ona je jako tvrdoglava zena i uvek on je moli za oprostaj, .. Kerem i Benu ce se vjencaju, benu ce ostati trudna, u 9 mesec ce izgubiti bebu i postati tezak alkoholicar, Kerem ju vara sa jednom zlobnom zenom koju ju zaposljavaju u Binjapi, ali ona na kraju ce pokusati da ubije Kerema (on ce se izvuci) i ce se ubije sama sebe. Ta zlobna zena ce pokusa da ubije Seherezadu, ali samo ce uspije da ubije njenu bebu u stomaku. Na samom kraju Seherezad ce se vjencati sa jednim drugim covekom ali na svadbu Kan ce pobeci kod Onura tako da oni opet ostaju zajedno,Ali Kemal do samog kraja ce da pravi gluposti, ljubavnicu, sina, zenu orospiju, kocka se, krade.
Ali Kemal nalazi ljubavnicu koju ce da voli ona ce da rodi sina i umrijece malo iza porodjaja.Kerem ce saznati da je usvojen.Pojavice se sestra od Benu koja ce da se spandja sa bratom od Kerema.....
Old 23.08.2010., 12:54   #3
Latinovicz
Vicodin Addict

Latinovicz Avatar

Registracija: Apr 2008.
zvuči dobro

Zadnje uređivanje Latinovicz : 23.08.2010. at 13:01.
Latinovicz is offline  
Old 23.08.2010., 13:08   #4
Neuhvatljivaa
Banned

Ovbo0 je jos jako malo,puno ce toga biti tu.Onur i Seherzada ce pokusavati da se vjencaju nekoliko puta,uvjek ce ih nesto sprijeciti.Prvi put skandal na TV,onda ce da se sazna da je bila ta crna noc i Seherzada ce da pobjegne.....ma bice svega
Advertisement

Advertisement
Old 23.08.2010., 13:19   #5
Nicole_Lilly
Hic et Nunc

Nicole_Lilly Avatar

Registracija: Nov 2007.
Čekaj, ne kužim, u zadnjoj epizodi se Šeherezada prvo uda za nekog drugog tipa?

Malo mi je too much ovo s ubijanjem Šeherezadine bebe.

Što je s onom snahom od staroga, ona odurna, što je u prve 2 epizode sve radila samo da napakosti Šeherezadi i Kanovoj baki?

Hoće biti scena između Onura i Šeherezde, ili će većinu epizoda biti razdvojeni?
Old 23.08.2010., 14:29   #6
SekaSis
Winter rose

SekaSis Avatar

Registracija: Nov 2008.
Fusun, Ali Kemalova zena zapravo ne ceka sina nego curicu . Bit ce jako bijesna kada to sazna jer u tom slucaju Kan je glavni nasljednik bogastva. Kasnije ce imati rak(ili neku drugu bolest ne sjecam se tocno), ali ce se izlijeciti. No, nece moci imati vise djece. Stalno je nadrkana, svada se s poslugom, poziva na red Nadidu, vrsi pritisak na Ali Kemala, ma grozna je. Bit ce ljubomorna na Š. i Kana jer ona zeli biti jedina snaha u obitelji.
U seriji nema puno ljubljenja, a seksa pogotovo. Dosta je cedna, tako da bez problema mozete gledati sa starcima, mamom, tatom, babom, dedom, nece iskociti nikakva "nemoralna" scena radi kojih je meni uvijek neugodno .
Onur i Seherezada ce se stalno miriti i svadati, uvijek ce se pojaviti neki problem koji ce ih razdvojiti. Mene je Š. dosta nazivcirala sa svojim ponasanjem u seriji, ali oprastam joj s obzirom koja je sranja prosla u zivotu.
Old 23.08.2010., 14:49   #7
Latinovicz
Vicodin Addict

Latinovicz Avatar

Da, ali budući da sam pogledala zadnju epizodu (tj. zadnje minute iste) mislim da sam mirna kad znam da je sve

Deli Yurek je trebao tako završiti
Old 23.08.2010., 15:56   #8
Halloween
Registrirani korisnik

Halloween Avatar

Registracija: May 2007.
Ne kontam koji je smisao ove teme??? Serija ima npr 300 epizoda, vi taman pogledali 1. epizodu i dodjete ovdje pitati sta ce biti u 300.? I onda jos komentirate to i govorite da vam je glupo jer ce to biti?? wtf
Halloween is offline  
Old 23.08.2010., 16:04   #9
Nicole_Lilly
Hic et Nunc

Nicole_Lilly Avatar

Ok...

Serija ima 90 epizoda.

Neki od nas jednostavno vole spoilere. To je nekako i smisao ovog podforuma.
Old 23.08.2010., 20:39   #10
nicky2009
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2009.
Pošalji poruku preko MSN korisniku nicky2009 Pošalji poruku preko Skype korisniku nicky2009
slažem se Nicole...
nicky2009 is offline  
Old 23.08.2010., 22:23   #11
ema_kali
budni spavač

Registracija: Jun 2010.
I ja se isto slažem s Nicole
Ja volim znati unaprijed kad nešto gledam, to mi ne kvari gledanje, naprotiv

Nego, u vezi Kerema i Benu. Da li oni na kraju ostaju zajedno? Mislim nakon svih zavrzlama...
I onaj stari jarac Burhan, šta se on popravi u odnosu prema Šeh?
ema_kali is offline  
Old 23.08.2010., 22:34   #12
Nicole_Lilly
Hic et Nunc

Nicole_Lilly Avatar

Također, ništa me ovo ne 'spojla', drugo da sad idem na YT gledati epizode, to već da. Ovako mi je sve samo napetije.

A Šeherezada i Onur, nije mi to sa zadnjom epizodom jasno, Šeherezada se ipak uda za nekog drugog tipa, ali onda ode Onuru?

Kada ona i Onur prvi puta priznaju jedno drugome da se vole? Znam da on u 6. (tj. po našem 12.) epizodi saznaje zašto je trebala novac.
Old 24.08.2010., 11:39   #13
Latinovicz
Vicodin Addict

Latinovicz Avatar

prema zadnjoj sceni ostaju zajedno, mada Šeh dolazi do Onura u vjenčanici ali se grle i sve i glas nešto govori ali budući da nisam vidjela titlove ne znam.

i sa wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Binbir_Gece
They will get together by the end of the third season and live happily ever after.
Old 24.08.2010., 15:08   #14
Neuhvatljivaa
Banned

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Nego, u vezi Kerema i Benu. Da li oni na kraju ostaju zajedno? Mislim nakon svih zavrzlama...
I onaj stari jarac Burhan, šta se on popravi u odnosu prema Šeh?
Benu i Krem ce ipak ostati na kraju skupa.A Burhan ce zavoljeti Seherzadu kao svoju kcerku
Old 24.08.2010., 15:10   #15
Neuhvatljivaa
Banned

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
A Šeherezada i Onur, nije mi to sa zadnjom epizodom jasno, Šeherezada se ipak uda za nekog drugog tipa, ali onda ode Onuru?
Kada ona i Onur prvi puta priznaju jedno drugome da se vole? Znam da on u 6. (tj. po našem 12.) epizodi saznaje zašto je trebala novac.
Seherzadi ce trebati dugo da prizna Onuru da ga voli.
Benu ce se razvesti od Kerema i u posljednju epizodu ulazi u avion za da ide pojma nemam gde, ali da pocne novi zivot, ali tada Kerem ce ici po nju i zajedno sas njom ce otputovati, ali finta je to sto ona celo vreme je zelela da on njuma moli i da joj dokaze on da on nju stvarno voli... sto na kraju ce uspeti Melek i Burak nista... A Seherezad tacno na svadbu sa njenom novom sefom (u tu novu firmu u koju ona ce da radi), Kan ce pobegne sa svadbu i otici ce kod Onura i tada Onur (iako prije on je znao da ona se udaje zato sto prije to za prvi put u njenom zivotu ona njega je molila da se pomire ali sada je on bio gord i nije hteo popustiti) zajedno sa Kan i sa njegovom cerkom (koju ce pronaci tako sto njezin ujko ce je dovesti zato sto on joj je otac a njena majka je umrla izgleda u saobracajku, i njena majka je bila njegova verenica) otici ce na svadbu i tu ona ce se zagrliti sa njim i nece kazati to sudbonosno da na onome sefu i to je to tu zavrsav

Zadnje uređivanje Neuhvatljivaa : 24.08.2010. at 15:19.
Neuhvatljivaa is offline  
Old 24.08.2010., 15:19   #16
Nicole_Lilly
Hic et Nunc

Nicole_Lilly Avatar

Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Seherzadi ce trebati dugo da prizna Onuru da ga voli.I oni ce ipak iostati skupa,kada se Seh bude trebala vjencati sa tim covjekom mali Kan ce pobjeci kod Onura.....

Sto sae tice Ali Kemala on i Fusun ce se razvesti ali ce se na kraju serije ipak pomiriti
Hvala na odgovorima!

Dobro je, bitno da se ne uda. Mali Kan je sjajan, čitala sam malo sadržaj, vidim da će mali stalno navijati za Onura.

Vidim da ću se načekati dobrih scena između Onura i Šeherezade, plus toliko peripetija...

Bah, oboje su mi užas. Ona para živce nenormalno, a nije ni on ništa bolji.
Old 24.08.2010., 20:26   #17
Nicole_Lilly
Hic et Nunc

Nicole_Lilly Avatar

Sad ne znam je'l mi drago da je RTL otkupio seriju ili ne, previše sam se navukla.

Jedno pitanje...kako će se događaji između Šeherezade i Onura odvijati nakon što on sazna istinu? Hoće li joj odmah reći da zna ili kako?
Old 24.08.2010., 20:40   #18
Tasha416
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2010.
Jedno pitanje...kako će se događaji između Šeherezade i Onura odvijati nakon što on sazna istinu? Hoće li joj odmah reći da zna ili kako?[/QUOTE]

Onur ce saznati za sta joj je bio potreban novac u Seherezadinom prisustvu. Naime, u Onurovom office-u se susresti Onurovu majku, koju je upoznala prethodne noci na sastanku organizacije za pomoc deci oboleloj od leukemije (bolesto od koje je mali Kan bolovao). On ce dakle saznati da ima sina i za sta joj je bio potreban novac - odlicna scena...

Posle ce osecati veliku grizu savesti i ipokusati da se iskupi....
Tasha416 is offline  
Old 24.08.2010., 20:50   #19
Nicole_Lilly
Hic et Nunc

Nicole_Lilly Avatar

Quote:
Tasha416 kaže: Pogledaj post
Onur ce saznati za sta joj je bio potreban novac u Seherezadinom prisustvu. Naime, u Onurovom office-u se susresti Onurovu majku, koju je upoznala prethodne noci na sastanku organizacije za pomoc deci oboleloj od leukemije (bolesto od koje je mali Kan bolovao). On ce dakle saznati da ima sina i za sta joj je bio potreban novac - odlicna scena...

Posle ce osecati veliku grizu savesti i ipokusati da se iskupi....
Hvala!

Jao, našla sam scenu na YT, suzdržavam se kao nikad, ne želim si upropastiti gledanje ovako svake večeri, jer to bi mi bilo pravo spojlanje, ovako me samo još više zanima.

Dakle negdje u 12. epizodi, pošto naši dijele epizodu na 2?
Old 24.08.2010., 20:51   #20
Dumber
Registrirani korisnik

Dumber Avatar

Registracija: Nov 2009.
Što nije petkom cijela epizoda?
Advertisement

Advertisement

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja