Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 14:44   #1
Što vam je smetalo kod bivših (karakterno i fizički)?

Evo , meni je smetalo to što :

.. rijetko kada je pokazivao osjećaje

.. nosio je onu repersku obleku ( to mi nije ni smetalo , ali mu je pola dupeta bilo vani )

.. od sedam dana u tjednu , on je dva-tri bio napušen

.. nije volio govoriti o tome što ga muči

.. kada bih došla do njega znao je igrati COD i mislim da ne bi ni primjetio tada da sam otišla nekamo

.. jedan je bio tolio škrt da je uvijek plaćao samo svoju cugu

.. volio se hvaliti time koliko para ima i bio je pun sebe :asshole:

.. lajkao je sam sebi fotke, statuse itd. na fejsu pa se čudio zašto ga ljudi vide kao narcisoidnog šupka

Sjetiti ću se još toga.

Išla sam random kako mi je što padalo na um, tako da se ne radi o istoj osobi
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 14:50   #2
Da naglasim da se ne radi o istom čovjeku, ali ovo me smetalo kod bivših:

1. sve je slušao svoju mamu
2. nije mi dao da "dišem"
3.poslovni partneri su se mješali u njegov privatni život
4.sami su sebi bili na prvom mjestu, bez imalo kompromisa

Sreća, nisam više s njima....
bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 14:52   #3
Između ostalih "sitnica" mrzila sam njegovo kašnjenje - kasnio je uvijek!! Bilo na dogovor, bilo na posao,... uvijek!!! I ne po 5 ili 10 minuta nego barem pola sata. Samo mamici nikada nije kasnio
__________________
always optimistic
djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 14:53   #4
isto je bio tolko skrt da mu nikada nije palo na pamet pocastiti me ali je zato bez "hvala" uzimao sve cuge koje sam ja njemu platila...
kad sam dobila mizerno povecanje place od par sto kn predlozio da ga vodim na veceru ,a on je zaradjivao duplo vise od mene; i nikad mu nije palo na pamet nazvati dostavu a kamoli izvest me na veceru....

uvijek je bio u pravu, sve je znao, nije postojala tema o kojoj sam ja znala vise ili bila u pravu( tnx na guglu...kolko rasprava je srezao)

bio je ocajno, jebeno ocajno los u krevetu i svo moje zensko razumijevanje i razgovori nisu prodrijeli do njegovog mozga i uvjerenja da jeben jebac

ovo nije jedna te ista osoba....
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:16   #5
Auuu, bilo je tu mnogo štošta...
Hmmm...

Previše je bio zagrijan, pa hladan, pa zagrijan, pa hladan, nikad nije imao zlatnu sredinu, jedan dan je bio spreman skinuti zvijezde sa neba, drugi dan niss...

Nije nikad imao vremena za mene, iako smo u istom gradu, viđali smo se jednom u 15 dana, zbog njegovih mnogobrojnih obaveza...

Mama je na prvom mjestu, ako mama kaže subotom naveče da treba ići u goste s njom, to se moralo poštovati i ni u kom slučaju odgoditi za drugi dan...

Poslovne večere vikendom, o da, jako su mi smetale...

Nije imao "osjećaj" za izlaske. Ja: "Hoćemo li vani noćas?", On: "Zašto? Pa vidjeli smo se prije 10-ak dana. Hoćeš opet da se vidimo?", Ja: "Pa neko te poželio!", On: "A, znam to.."


Dalje... Nimalo mu nije smetalo da ja izlazim sa frendicama i s kim god ja želim, čak i da mu ne kažem. Nego nekad poslije u razgovoru tek. Ne bi čak ni pitao ko je bio u društvu.


Pomalo narcisoidan. Kod njega je sve naj, naj. Sve djevojke "lete" za njim, ne mogu da odole njegovom šarmu i posjeduje neki "magnetizam" (to je njegova spika), iako ima djevojaka koje su mu se tada nabacivale, kao i meni drugi muškarci, osim toga, ništa neobično.



Ovo je sve jedna osoba.

Zadnje uređivanje _MB_ : 27.08.2010. at 15:30.
_MB_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:16   #6
.. napravio mi je mobajl fejs kako bi se mogli čuti preko poruka , da on ne bi morao toliko često zvati , jel' .. joj kako je bio škrt .. da nije smiješno , bilo bi trgaično !

.. uvijek me ispravljao kada bi bilo npr 01:15 , a ja bih rekla " aj čujemo se sutra "

.. nazvao me usred koncerta od Depeche Modea da me pita kakav je koncert .. to mi je bilo onak

.. jedan je pak imao prečeste izljeve ljubavi


Hvala Bogu , nije riječ o istoj osobi
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:19   #7
- uvijek je morao biti u centru pažnje kad bi negdje došao. najglasniji u društvu, onaj koji je uvijek zbivao šale i vodio glavnu riječ je bio, ON.. to mi je smetalo jer sam ja više ovako povučena osoba i ne volim se eksponirati..
da napomenem da je uvijek puštao preglasnu muziku u autu, onda bi svi na semaforu gledali u nas... a meni tako neugodno

- bio je ili predebeo ili preizdefiniran, nikako zlatna sredina..

- bio je škrt.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:30   #8
Sebičnost, sebičnost i sebičnost.

Autorica teme je (JAKO) opsjednuta bivšima
__________________
Webić

Zadnje uređivanje stunt46 : 27.08.2010. at 15:57.
stunt46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:49   #9
fizički
- apsolutno ništa, bile su mi fora njegove klempave uši, njegov način hodanja, njegov nos...
karakterno
- bio je užasno neodlučan
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:50   #10
Quote:
stunt46 kaže: Pogledaj post

Autorica teme je opsjednuta bivšima
Hahaha .. tek sad vidim .. Učinilo ti se

ON : .. nakon prekida se ponašao kao da smo i dalje u vezi , znači .. slao mi je poruke , ispitivao me gdje i sa kime idem van .

Bio je strašno ljubomoran neko vrijeme
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:03   #11
-svaki dan od 7 navečer do 5 ujutro je morao na kompu igrat igrice (što bi značilo da ga se ne ometa, ne zove, ne dolazi do njega itd)
-ne bi se javio po 2 dana jer je spavao/igrao komp/pisao seminar/zaboravio
-bilo mu je tlaka čuti se jednom na dan
-nije se javljao na mob
-nije želio prati jezik već samo zube
-nije želio posebnu higijensku pažnju posvetiti intimnim dijelovima
-nije shvaćao da se ne želim baš po cijele dane pretrpavat i ugljikohidratima (kao on)


to je sve ista osoba
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:03   #12
uuu svašta nešto..u nekoliko momaka- svašta nešto.

meni su većinom svi bili dosadni , a onaj koji to slučajno nije bio - bio je neodlučan, egotriper, nenormalno posesivan, bojao se mame, bio zaljubljen u ekpu iz kvarta, navaljivao da imamo djecu-ni dan danas mi to nije jasno u čemu je bila stvar , ... a kod dečka s kojim sam bila najduže najviše mi je išlo na živce jer je bilo sve po mojem (nemojte me osuditi prije reda, to ne uključuje samo moje želje,odabir namještaja i pločica već i SVE odluke. a ni ja nisam bila ziher da sam svaki put u pravu)
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:08   #13
Glupa ko kokoš, toliko glupa da me ostale stvari nisu ni interesirale, lažljiva, narcisoidna... narcisoidna... narcisoidna...

Glavno da je lijepa, ali zdravlje je nešto totalno nepotrebna stvar. (gladno da ima lijepe zube, ako teško diše to je manji problem) Simpleks. Nisam zadovoljna trenutnom životnom situacijom, ali neću ništa mjenjati jer nemam muda. Ja znam da ti imaš neki problem, ali nema potrebe razgovarati o njemu.

Imam male grudi i zato ne idem na kupanje.
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:48   #14
glup, uvijek sam mu morala objasnjavat sve "teške" riječi a bilo ih je tolko da sam mu mogla napisati vlastiti rječnik. Laži i izgovori su mu bili tolko glupi da bi se sutra smijala kak je tak nešto uopće smislio.a kako je bio glup isuse nekad mi je bilo neugodno kad bi pred prijateljima pitao šta to znači sad kad se sjetim prolazi me sram valjda otud svi ostali njegovi problemi
Leori is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:59   #15
Nije mi dao "disat".
Kad sam se ustala morala se javit, kad išla ručat morala se javit, kad išla na wc morala se javit, kad išla spavat morala se javit...
A ako se slučajno nisam javila... jao meni! A nedaj Bože da sam s frendicom prošla na kavu...
Škrt uz sve to... Kave uglavnom plaćala ja, uvijek...
Hvala Bogu riješila ga se... jedva
nh85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:55   #16
Pa jedna je imala gadnu facu i bila je glupa i egoistična. I htjela je isporobat seksualnu igru s oštrim predmetom, što je bilo van granica mog povjerenja. Ali nije mi ništa od toga previše smetalo, nego što je htjela ostat sa mnom to mi je smetalo
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:56   #17
Nekako me ubolo u oči u nekoliko postova kako su bili škrti. Nevjerovatno. Zar su se stvari toliko promijenile iz jedne krajnosti u drugu? Nekako je davno prije bio običaj da muški plaćaju, a onda smo se mi izborile da budemo ravnopravne, pa smo i u plaćanju cuge postale ravnopravne i to je ok, ali ovo je stvarno već pomalo simptomatično. Da mu žena uvijek plaća cugu.
Imala istu situaciju kada sam davno jednom, bivšem plaćala cuge, iako je i on radio, i nekako me to počelo smetati do jednom kad mi je jedna legica koja je radila u jednom kafu rekla:"kakav ti je to tip, kad dolazi sam na šank kupiti si pivo?" Ja ostala u šoku, ali da i nakon toga je jednom prosvjedovao platiti cugu kada smo nas troje, prijateljica, on i ja derali po tekili i napravio se popriličan račun. Dobio je tada što ga sljeduje i naravno nogu. Parazit jedan!!!

Inače mi je kod bivših partnera znalo smetati što su bili previše posesivni, introvertirani, i naravno taj jedan škrt ko vrag.
panonskimornar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 18:04   #18
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
isto je bio tolko skrt da mu nikada nije palo na pamet pocastiti me ali je zato bez "hvala" uzimao sve cuge koje sam ja njemu platila...
kad sam dobila mizerno povecanje place od par sto kn predlozio da ga vodim na veceru ,a on je zaradjivao duplo vise od mene; i nikad mu nije palo na pamet nazvati dostavu a kamoli izvest me na veceru....

uvijek je bio u pravu, sve je znao, nije postojala tema o kojoj sam ja znala vise ili bila u pravu( tnx na guglu...kolko rasprava je srezao)

bio je ocajno, jebeno ocajno los u krevetu i svo moje zensko razumijevanje i razgovori nisu prodrijeli do njegovog mozga i uvjerenja da jeben jebac

ovo nije jedna te ista osoba....
Ista stvar, ali mogu sve nabrojano pripisati jednoj osobi.

I nadodajem škrtost: od jednog dobro plaćenog državnog službenika, ja sam na poklon dobivala reklamne majice, koje bi mu se već našle pri ruci, t-com i sl. Uuuuu, lažem, 1x je kupil meni i mojima neku kutijicu sa figuricama unutra, neki mornari, kao za svakog jedna - cijena je ostala na kutiji, cijelih 9kn u Konzumu. Mene bilo sram to mojima dati. Kad smo prekinuli vratila sam mu sve što sam dobila od njega - reklamnu majicu, te figurice, SDP kemijsku, licitarsko srce, i prsten koji sam ja platila pola.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 18:13   #19
-dugačka i ogromna jezičina. imala sam feeling da mi je netko uvalio ogromnu spužvu u grlo
-stalno spominjanje bivših i opisa ko kako jebe
-slinjenje nad svime što hoda
-škrtost, tolika da sam morala nositi sa sobom hranu, cigarete i vino ako sam nešto od toga htjela
-zabijanje u kuću
-sveznalica, nije bilo te teme o kojoj nema sve podatke
-fejk smijanje u svakoj prilici
-loš dah
-skrivanje osjećaja ljutnjom i napadima na mene

ovo nije jedna osoba
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:09   #20
Meni je npr. glupo kod ovakvih situacija...Jedan dan dogovorili se za kavu s prijateljem i prijateljicom koji hodaju... Ja dogovarala kavu preko sms-ova jer si jako s tom frendicom dobra. I na kraju ja platim tu kavu za sve nas, nije htio ni reć da bi platio. (btw. situacija sa sadašnjim dečkom)
nh85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.