Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2010., 08:58   #1
Erion - prodaja kućnih uređaja putem prezentacije

Pozdrav svima,

ima li netko iskustva s tvrtkom Erion iz Kutine koji diljem Hr radi one večere-prezentacije za penziće, a prodaju razne kućne uređaje? Moji roditelji su bili na jednoj takvoj večeri i zagrizli su na jednu parnu stanicu + peglu, kuhinjski robot (multipraktik) i parnu pećnicu tj. pekač.

Pošto sam sumnjiva prema svim sličnim tvrtkama koje prodaju svoje proizvode putem prezentacija, a cifra navedenih uređaja nije mala, htjela bih dobro provjeriti prije u šta se to oni upuštaju. Pa ima li netko kakva saznanja o samoj tvrtci odnosno njihovim proizvodima???
__________________
Ne postoje problemi, samo rješenja koja treba pronaći..
beady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 10:41   #2
Ne znam ništa o samoj tvrtci i njihovim proizvodima, ali svim tim firmama koji prodaju po prezentaciama ja ništa ne vjerujem. Općenito su to sve uređaji koji bi u redovnij prodaji stajali barem duplo jeftinije ako ne i više.

Možda su to uređaji super kvalitete, ali čisto sumnjam.
Bolje nek pogledaju po nekoj trgovini električnih uređaja i to će sve tamo naći po raznim cijenama ovisno o marki proizvoda.
__________________
E520 DZK
BaracudaVk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 10:47   #3
Upravo je to i moje stajalište - da sve te stvari koje oni prodaju imaju toliko nabijenu maržu, koliko god ti oči mazali popustima i beskamatnim kreditiranjem. No problem je u tome, sta nemam nikakve podatke koji su to uređaji, koje marke itd. Sve će navodno dobiti kada im se isporuči roba.

Jedino sta sam doznala jest ta parna stanica, talijanskog proizvođača koji se već 20 godina bavi iskljucivo proizvodnjom parnih uređaja što profi, što za kucansku namjenu. To onda i ne zvuci tako loše jer zbilja izgleda kvalitetno, a ne kao ona top-shop prevara iz Kine.

Znači nikakva konkretna iskustva??
__________________
Ne postoje problemi, samo rješenja koja treba pronaći..
beady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 15:02   #4
Quote:
beady kaže: Pogledaj post
Upravo je to i moje stajalište - da sve te stvari koje oni prodaju imaju toliko nabijenu maržu, koliko god ti oči mazali popustima i beskamatnim kreditiranjem. No problem je u tome, sta nemam nikakve podatke koji su to uređaji, koje marke itd. Sve će navodno dobiti kada im se isporuči roba.

Jedino sta sam doznala jest ta parna stanica, talijanskog proizvođača koji se već 20 godina bavi iskljucivo proizvodnjom parnih uređaja što profi, što za kucansku namjenu. To onda i ne zvuci tako loše jer zbilja izgleda kvalitetno, a ne kao ona top-shop prevara iz Kine.

Znači nikakva konkretna iskustva??
i mene zanimaju iskustva...ak netko zna
da ne bude...
viktory is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:29   #5
A čuj, moji su isto bili često po tim prezentaicjama (n e znam jel ista firma), i imaju svega pomalo doma. S multipraktik uređajem je mama jako zadovoljna, stvarno super radi. ALi bolje da ja ne znam koliko je koštao jer mi para obično krene na uši...

ALi recimo masažna stolica me iznervirala jer su je dobili na super popustu za 5000 kn, a tada sam u dućanima ni dva mjeseca poslije nalazila još razrađenije modele za 2-3 tisuće. A za onu posteljinu s nekim kakti magnetskim zaštitama sam ih natjerala da je vrate jer stvarno mislim da su te stvari polu-dokazane, a za konkretnu firmu niti ne znam jel ima samo priču ili i stvarno ugrađenu tu "tehnoloigju" u proizvode. Mislim 10.000 kn kad im ja moram posuđivati svaki par mjeseci za režije, ne dolazi u obzir. Ionkao su prije desetak godina kupili Bavaria Wolteks i niti sve od toga ne koriste...

Uglavnom, sestra i ja smo im nekako "zabranile" da idu više po tim prezentacijama... AL prije koji tjedan im je na jednom štekeru osvanuo neki "ionizator". Nisam htjela ni pitati koliko je koštalo da ne dobijem fraze. PREtpostavljam da su dali više nego da su to kupili negdje u dućanu bijele tehnike...
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 09:38   #6
Quote:
BaracudaVk kaže: Pogledaj post
Ne znam ništa o samoj tvrtci i njihovim proizvodima, ali svim tim firmama koji prodaju po prezentaciama ja ništa ne vjerujem. Općenito su to sve uređaji koji bi u redovnij prodaji stajali barem duplo jeftinije ako ne i više.

Možda su to uređaji super kvalitete, ali čisto sumnjam.
Bolje nek pogledaju po nekoj trgovini električnih uređaja i to će sve tamo naći po raznim cijenama ovisno o marki proizvoda.
Pametno! Sve postoji u trgovinama i nema takve gotovo anonimne prodaje, pa još po astronomskim cijenama, Stvarno je to pravi mamac za penziće koji se ne informiraju na internetu, koji ne obilaze trgovine, koji ne kuže tehniku, a "padaju u nesvijest" kad vide nešto što "potpuno samo radi".
Zanimljivo je kako su te prezentacije poput tajnih sastanaka. Voditelj se predstavi samo imenom!!! jer prezime valjda nema???? i kako pokupi sve pozivnice na prezentaciju, da ne ostane traga za njima??? Da, da, ako nešto kupim, dobiti ću ugovor, a ugovor već ima nekakvo utisnuto ime direktora. Postoji li uopće taj direktor? Bila sam na prezentaciji i mislim kako sam bila jedina koja se nešto kuži, oko mene stvarno starci, otvorenih očiju i usta gledaju tu pećnicu koja "sama peče" i koja košta po nekoliko njihovih mirovina, ali ne mari, dobiti će to na rate, čak 24 rate....i tako pokleknu i kupe stvar koja poslije samo stoji u ormaru, jer ništa nije tako dobro i sigurno kao stara dobra pećnica njihovog štednjaka. I stvarno, što fali pećnici?
Da ne spominjem parni čistač od 10.000 kuna, pa taj bi valjda trebao očistiti i pepeo oko vulkana.
azra_stella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2020., 15:59   #7
Sramota neka ih bude! Najgori sj moguci primjer neprofesionalizma i jada! U doba najveceg broja zarazenih koronom, djelatnici Eriona setaju po kucama bez ikakve zastitne maske ili rukavica sa velikom mogucnoscu da zaraze stare ljude u cije kuce ulaze. Mojim roditeljima,koji su oboje vrlo tesko bolesni, djelatnica Eriona je dosla bez ikakve mjere zastite, sa ugovor da potpisu. S
Sve nadlezne institucije su o ovome obavijestene. Namjerno ugrozavaju ugrozenu populaciju. Erion je smece!
Zvjezdana90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.