Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Ostali mobiteli

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2010., 17:16   #1
Nokia N8

ovako za oko mi je zapela nova nokia N8 pa me zanima da li ima itko iskustva s tim mobitelom? ako da, koja?

i zna li itko gdje kupiti?? ja ni cijenu nemogu naci

unaprijed hvala
brook19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:28   #2
mislim da je još nema u prodaji (kod nas), gsm arena kaže:
Quote:
"Coming soon. Exp. release 2010, October"
Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 01:50   #3
[N8] Iskustva, mišljenja, komentari i savjeti

uskoro izlazi nova nokia n8 pa me zanmi dali je neko malo detaljnije ulazio u karakteristike ovog uredaja i koje je vase misljenje dali ce taj mobitel moci konkurirati na trzistu s obzirom da nokia vec par godina ostaje na symianu te svaki novi model ima gotovo iste karakteristike????
realmadrid23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 03:58   #4
da mobitel dolazi kod nas krajem ovog pocetkom iduceg mjeseca tako mi je bar reko covjek iz nokie
Old 09.10.2010., 17:26   #5
N8 je u prodaji vec sedmicu dana u Ita po 499e i opcenito ljudi nisu bas najzadovoljniji sa njom,nemoze se mjeriti sa Desireom i iPhoneom...
Sve vam pise na Telefonino.net...
Juventino84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 11:33   #6
Nokia N8 - SPB Mobile Shell 3.7

Now, THIS I like...!

Lijepo, lijepo, vrijedno pažnje. Vjerujem da će se većina složiti. Komplimenti developerima.

http://www.youtube.com/watch?v=IzUeDABMmo8. Posebno obratite pažnju na cca 6m35sek.
viktorgewehr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 16:49   #7
strašno dobar mob šteta što mi netreba tako jak mob s toliko mogućnosti ali savršeno dobro izgleda
IVAN115 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 20:29   #8
N8 savrseno izgleda i odlicno lezi u ruci. Osjeca se kvaliteta izrade, pogotovo zbog aluminija - cijeli uredjaj djeluje kompaktno i cvrsto. Touch radi poprilicno dobro, nije na razini iPhone-a, ali definitivno napredak u odnosu na prijasnje Nokijine toucheve. To je onak na prvu ruku opis..
Jedino sto ce sva ta unapredjenja rezultirat paprenom cijenom..
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 15:33   #9
Meni je ova Nokia predobra! Nesumnjivo kvalitetan i moderan smartphone i napokon Nokijin uređaj koji je dorastao trenutnoj konkurenciji.

Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 09:25   #10
da li možda netko zna u kojoj će se mreži pojaviti ovaj telefon?

hvala unaprijed
AShole is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 19:35   #11
Evo dobio sam je na test, za koji dan bit će recenzija na mob.hr

Uglavnom sam zadovoljan dosad viđenim i ukupan dojam je iznad očekivanja. Što se prodaje tiče, trebala bi stići svaki čas i pretpostavljam da će je sva tri operatera ponuditi.
Bizarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 09:43   #12
Isprika na dva posta za redom, recenzija Nokije N8 je gotova, ugodno čitanje http://mob.hr/test-nokia-n8/
Bizarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 12:57   #13
Iz Vip-a su mi odgovorili da će ju imati u ponudi, kad se pojavi kod nas na tržištu.

@Bizarro - odlična recenzija. Pročitao sam ih dosta ovih dana počevši od Engadgeta, GSM arene i ostalih, ali ova mi se čini prilično realna.
Navikao sam na Nokiu, a trenutno imam HTC Desire, ali bih se ponovo vratio na Nokiu i ova N8 mi je zapela za oko.

Zadnje uređivanje WiseGuy : 09.11.2010. at 13:27.
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:03   #14
ako imam točnu informaciju u t-mobajlu se treba pojavit oko 20.12.

kak taj svemir i sve to?
kaj_buljiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 15:02   #15
Pozdrav!

Frend je bio na Nokijinoj konferenciji gdje je pokupio prototip Nokie N8 i sad mi ju nudi za nešto povoljnije pa me zanimalo što vi mislite,vrijedi li uzimati prototip?

Mogu li ga update-ati i staviti novi softver, mogu li se tako ukloniti eventualni bugovi ili da bolje ne riskiram?

U ponudi naših operatera sigurno će biti dosta skuplja pa mi žao ne iskoristiti tu ponudu, a opet, riskantno je.
Lady_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 19:22   #16
definiraj "nešto povoljnije", pola očekivane cijene?
Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 20:21   #17
Pa vidim da je ovo nešto malo što ih se nudi na Njuškalu, recimo, sve iznad 4000kn, a on mi nudi za 2500kn.
Lady_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:36   #18
prototip često osim testne verzije sw-a može imati i nekompletan HW, tako da pokušaj stavljanja normalnog sw-a ili bude nemoguće ili završi smrću telefona

uzmi ako stvarno dobro radi i ako ti je stvarno tako super
Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 23:18   #19
Pa vidi da ga prvo pregledaš jer je poprlično "zeznuto" uzimati prototip.. Ne znam, ja ne bih riskirala.. :/
Ova mi Nokia super izgleda i najvjerovatnije da ću je uzeti ako cijene još spadnu, ili ako dodje u VIP ponudu. Ludnica više sa ovim smartphone-ima, svako malo izađe nešto dobro pa na kraju ne znam ni šta bih uzela, nikad da se odlučim Možda bi ipak bilo pametnije čekati one sa dual-core procesorima
Morrigan69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 21:45   #20
Znaci u HR je jos nema?!Cjena je oko 2500kn na netu..izgleda dobro momentalno imam N97 sad bi N8 ma da citam kom samo malo brza od N97 i kamera bolja..a to sam se i sam uvjerio u ducanu...al opet bi htio cuti druge komentare....
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 18:45.