Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2010., 13:38   #1
Shopping Nights Zagreb



Kupujte do ponoći po sniženim cijenama na drugoj Shopping Night Zagreb, u srijedu, 29.9.2010. od 20:00 do 24:00.

Neki od dućana:
Adidas (Ilica 28) -30%
Algoritam (Gajeva 1) 10-30%
Benetton (Bogovićeva 9, Ilica 26, Margaretska 2) -20%
Calvin Klein (Frankopanska 12) 70-80%
Camel Active (Gajeva 2) -10%
Champion (Ilica 12) -10%
Chicco (Ilica 47) -15%
Converse (Ilica 45) -20%
D&G (Frane Petrića 7) do 60%
Diesel (Frankopanska 4, Tkalčićeva 1, Gundulićeva 5) -10%
DM (Ilica 5) -10%
Ecco (Ilica 14) -10%
Emporio Armani (Frane Petrića 5) -10%
Furla (Teslina 13) -10%
Gaastra (Ilica 37) 30-50%
Givenchy (Gajeva 1) do 50%
Heruc Galerija (Ilica 26) do 15%
Hugo Boss (Petrinjska 3) -10%
Je*s (Bogovićeva 4, Gajeva 12) -10%
Karla (Jurišićeva 18, Frankopanska 20) 10-15%
Kenzo (Varšavska 4) -20%
Mango (Ilica 20) -10%
Mode Line (Ilica 10) -20%
Nike (Trg bana Jelačića 4) -20%
Replay (Frankopanska 4) -15%
Scotch&Soda (Ilica 14) -10%
Shoe Be Do (Gajeva 7) -10%
Sisley (Margaretska 1) -20%
s. Oliver (Tkalčićeva 4) -20%
Stiefelkönig (Ilica 33) -10%
The Core (Masarykova 7) -10%
Hilfiger Denim (Frankopanska 11) -10%
Women's Secret (Ilica 45, Petrićeva 4) -20%
X-nation (Ilica 12, Gundulićeva 9) -30%


I brojni drugi...

Zadnje uređivanje mokry : 27.09.2010. at 13:44.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 15:14   #2
ovi s jednom zvjezdicom daju popust na ''veliki dio asortimana''', s dvije zvjezdice na novu kolekciju. a sto je s ostalima (vecina)? snize li bas sve ili su vecina pi*de koje snize samo manji dio asortimana? fala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 15:20   #3
Oni bez zvjezdice daju popust na cijeli asortiman.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 15:48   #4
sto nije propao replay u frankopanskoj?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 15:51   #5
Ne, od kud ti to?
Samo je preseljen u lokal do, gdje je nekad bio onaj Divas dućan; odmah do Diesela. Ali ima tome već dugo...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 15:54   #6
bit ce zato znam da ga nisam vidila na uobicajenom mjestu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:07   #7
opet? fino.
samo pitanje - jel prosli put bila guzva? kako je to sve skupa izgledalo? puno je ducana u igri pa pretpostavljam da se ljudi rasprse, ali svejedno bih voljela znati kako ce to izgledati da se znam pripremiti.
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:24   #8
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ne, od kud ti to?
Samo je preseljen u lokal do, gdje je nekad bio onaj Divas dućan; odmah do Diesela. Ali ima tome već dugo...
Mokry, jesi bio kaj u Divasu u Martićevoj?? Ima li kaj tamo pametnoga?
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:31   #9
Nisam, nikad. Ne znam niti da tamo postoji.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 11:46   #10
Hvala na otvaranju teme mokry. Ak ekipa ima kakvih pitanja i tsl. rado cu odgovarat ispred organizatora, magazina The Best Shop, al vidim svima je sve jasno :-)

Jos samo vremenska prognoza koja obecava da kise nece biti ili ce tek skrapati po sitno
duracelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:08   #11
Quote:
nickolina kaže: Pogledaj post
opet? fino.
samo pitanje - jel prosli put bila guzva? kako je to sve skupa izgledalo? puno je ducana u igri pa pretpostavljam da se ljudi rasprse, ali svejedno bih voljela znati kako ce to izgledati da se znam pripremiti.
prosli put je bila guzva po gradu,ko da je subota spica 11;00 sati a ne 23;00..katastrofa..a i ko je to izmislio volio bi njega gledat kak bi radio do ponoci..ja sam protiv toga..
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:26   #12
Zamisli, jedan dan će raditi do ponoći. Koliki ljudi rade noćne smjene pa nikom ništa.
Ionako se većina dućana u gradu otvara tek u 10 ujutro.
Btw, koliko ja znam, ovo se (kao i one radne subote do 20:00 sati) radi da bi se ponovo dovelo ljude da kupuju u centru grada jer od kad su se pootvarali ovi shopping centri, većina ljudi ide u njih jer imaju sve na jednom mjestu i ne moraju puno hodati.

Ja sam svakako za ovakve akcije.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:30   #13
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Zamisli, jedan dan će raditi do ponoći. Koliki ljudi rade noćne smjene pa nikom ništa.
Ionako se većina dućana u gradu otvara tek u 10 ujutro.
Btw, koliko ja znam, ovo se (kao i one radne subote do 20:00 sati) radi da bi se ponovo dovelo ljude da kupuju u centru grada jer od kad su se pootvarali ovi shopping centri, većina ljudi ide u njih jer imaju sve na jednom mjestu i ne moraju puno hodati.

Ja sam svakako za ovakve akcije.
da ali koji je cilj toga, da ljudi bauljaju ulicama centra grada radnim danom u ponoc??
ducanima u ilici je odzvonilo i nista tome nece pomoci, shopping centar je logican izbor svima jer je sve na jednom mjestu
ja prva necu doci sopingirati u ponoc, niti mi pada na kraj pameti jer se ujutro dizem i obicno sam sretna ak uspijemo i house-a pogledati prije nego sto zaspimo
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:34   #14
To si ti. Meni je još uvijek draže otići do centra grada.

Iako se slažem da je sredina tjedna malo loš (glup) izbor; petak ili subota bi, po meni, bili bolji.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:41   #15
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
To si ti. Meni je još uvijek draže otići do centra grada.

Iako se slažem da je sredina tjedna malo loš (glup) izbor; petak ili subota bi, po meni, bili bolji.
draze ti je bauljati naokolo po kisi, snijegu, vrucini..probijati se medju tramvajima,prelaziti cestu sto puta.....nego biti u zatvorenom, suhom, grijanom i klimatiziranom??
bome, mora da si jedina

da imas dvoje male, vristave djece, razmislila bi o odabiru mjesta za sopingiranje
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:45   #16
Mislim da svakom tko je rođen u Zagrebu otići do centra nije nikakva muka. I ne, to mi ne predstavlja nikakav problem, dapače.

Btw, tvoja vrištava djeca su još jedan dodatan razlog zašto ne ići u shopping centre.

I daj mi pročitaj nick; zar je stvarno ženski?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:56   #17
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
da ali koji je cilj toga, da ljudi bauljaju ulicama centra grada radnim danom u ponoc??
ducanima u ilici je odzvonilo i nista tome nece pomoci, shopping centar je logican izbor svima jer je sve na jednom mjestu
ja prva necu doci sopingirati u ponoc, niti mi pada na kraj pameti jer se ujutro dizem i obicno sam sretna ak uspijemo i house-a pogledati prije nego sto zaspimo
Ko kaže da je njima odzvonilo? Pa ja kad je lijepo vrijeme više volim otić do centra, malo se prošetat i vidjet kaj ima nego sjest u auto, dopeljat se do centra i bit u zatvorenom. Pogotovo sad kad će u Ilici bit Zara, Miss Selfridge, Esprit, Dorothy Perkins, Top Shop i Accessorize, svi dućani u kojima kupujem.
I tko kaže da ti moraš doć u ponoć, dođi u 8, upikni nekaj na sniženju ako ti treba i ideš doma. Ja recimo večeras idem po Timberlandice, na 1300 kuna njihovih 20% mi nije malo A i to što se radi do ponoći, joj zamisli, pa ne rade svaki drugi dan nego možda tri puta godišnje.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:57   #18
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Mislim da svakom tko je rođen u Zagrebu otići do centra nije nikakva muka. I ne, to mi ne predstavlja nikakav problem, dapače.

Btw, tvoja vrištava djeca su još jedan dodatan razlog zašto ne ići u shopping centre.

I daj mi pročitaj nick; zar je stvarno ženski?
nemam djecu ali prijatelji imaju

i zar je stvarno tvoja poanta bila da samo zene imaju djecu ili sta? to nisam bas pohvatala jel
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:57   #19
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Ko kaže da je njima odzvonilo? Pa ja kad je lijepo vrijeme više volim otić do centra, malo se prošetat i vidjet kaj ima nego sjest u auto, dopeljat se do centra i bit u zatvorenom. Pogotovo sad kad će u Ilici bit Zara, Miss Selfridge, Esprit, Dorothy Perkins, Top Shop i Accessorize, svi dućani u kojima kupujem.
I tko kaže da ti moraš doć u ponoć, dođi u 8, upikni nekaj na sniženju ako ti treba i ideš doma. Ja recimo večeras idem po Timberlandice, na 1300 kuna njihovih 20% mi nije malo A i to što se radi do ponoći, joj zamisli, pa ne rade svaki drugi dan nego možda tri puta godišnje.
sta nisu popusti samo od 10 do ponoci?????

edit, zemska u ducanu mi je tak rekla
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 14:02   #20
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
i zar je stvarno tvoja poanta bila da samo zene imaju djecu ili sta? to nisam bas pohvatala jel
Ha?!

Htio sam reći da me nerviraju mala djeca koja vrište u shopping centru (bez obzira čija su) i da sam muško (obzirom da si mi se gore obraćala u ženskom rodu).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.