Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika
Korisničko ime
Lozinka

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2011., 21:20   #1461
madeira
Na kozmetičkom odjelu

madeira Avatar

Registracija: Mar 2009.
U vitalumiere aqua ga ima 5,6%
madeira is offline  
Old 03.03.2011., 21:50   #1462
mardar
Registrirani korisnik

mardar Avatar

Registracija: Dec 2009.
Quote:
legicaa kaže: Pogledaj post
Kuma sam u svatovima i sama se šminkam i stvaaarno trebam odličan puder...dakle: da ne izgleda bijelo od blica, da ima odlično prekrivanje, žuti podton! Cijena nije bitna! Pliiiz
Guerlain extreme
mardar is offline  
Old 04.03.2011., 00:14   #1463
panties
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2006.
Quote:
Krešencija kaže: Pogledaj post
...probajte ovaj Lancome puder...savrsen je :-)

http://www.popusti-akcije.com/kozmet...ajnim-mjestima
meni je taj puder katastrofa bio. alkohol je medju prva tri-cetiri sastojka, uzas.
Old 04.03.2011., 08:55   #1464
martincius
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2008.
imam komentar u vezi clarins everlasting foundation.
vidjela sam ovdje dosta postova gdje se hvali taj puder jer nema alkohola, a vidim mu na sastavu da ima, na sestom je mjestu u popisu sastojaka.
to je prihvatljivo ili?
martincius is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 04.03.2011., 09:09   #1465
Hana020
Registrirani korisnik

Hana020 Avatar

Registracija: Apr 2004.
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
U vitalumiere aqua ga ima 5,6%
ja sam normalno ispadala sa tim puderom..
Old 04.03.2011., 10:04   #1466
mala_zg23
Registrirani korisnik

mala_zg23 Avatar

Registracija: Jul 2008.
i dior forever extreme ima alkohol mislim da je na 3 ili 4 mjestu a clarins everlasting negdje na 6 mjestu
Old 04.03.2011., 10:13   #1467
legicaa
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2010.
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Guerlain extreme
SPF 25
legicaa is offline  
Old 04.03.2011., 10:31   #1468
madeira
Na kozmetičkom odjelu

madeira Avatar

Registracija: Mar 2009.
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
ja sam normalno ispadala sa tim puderom..
ja ću ga tek isprobati na slikama, pa ćemo vidjeti
madeira is offline  
Old 04.03.2011., 11:50   #1469
dark_star
restless&adorable

dark_star Avatar

Registracija: Oct 2006.
evo vam za nude
Note: The amount of alcohol, whlie seemingly high, is not cause for concern. The same holds true for the fragrance chemicals (such as limonene) in this foundation. Of course, the formula would be better without these ingredients!

i ja sam primjetila to da je u everlastingu alkohol na 5. mjestu, no paola b. to ne spominje kao problem, više se okomila na "trostruku zaštitu od slobodnih radikala", ali generalno hvali puder.

Everlasting Foundation has a supremely silky texture with decent slip, so blending isn’t difficult. It goes on nearly opaque, and is tricky to soften to less than medium to full coverage, so if you’re looking for sheer coverage, this is not the foundation for you. The powdery matte finish is definitely long-wearing, but 15 hours as claimed is pushing matters, especially if you have oily skin. This is assuredly a foundation to test before purchasing because not everyone with oily skin will like the amount of coverage and the finish. Where Clarins really excels is their shade selection: There’s not a bad one in the bunch and there are plenty of options for fair to light skin tones. The darkest shade isn’t all that dark, but Clarins foundations don’t typically cater to women with dark skin tones. As for the claims of “triple protection against free radicals,” don’t count on it. The sunscreen provides protection from free-radical damage from the sun, but the tiny amount of one antioxidant (green tea) in this foundation isn’t going to provide much, if any, protection from anything.

btw, neke tvrtke uopće ne naznače koji je alkohol u pitanju, kao recimo clarins u slučaju everlastinga. možda ga zato nije spomenula . piše samo alkohol. nije isto jesu li cetearyl i stearyl - oni služe samo da vežu neke tvari i nisu štetni - ili benzyl, ethanol, methanol, SD ili alkohol denat., koji su očajni.
dark_star is offline  
Old 05.03.2011., 20:33   #1470
mali miš
aka mišek

mali miš Avatar

Registracija: Jan 2008.
danas sam probala po doma ovaj Lancome tester iz Sephore i nije mi dobar. Nastranu to sto mi boja ne odgovara... nije mi dobar jer ne prekriva bas najbolje, a nakon dva sata mi se nakupio na nekim djelovima..btw imam lagano masnu kozu.

a nista, trazim dalje..
mali miš is offline  
Old 05.03.2011., 21:55   #1471
Luciferia
Muluc

Luciferia Avatar

Registracija: Mar 2008.
Pohvaljujem Bourjois healthy mix serum Dobila danas tester, namazala i Rijetko je da mi se puder "na prvi pogled" tako svidi baš lijepo izgleda na koži.
Luciferia is offline  
Old 06.03.2011., 11:14   #1472
rubrum
Registrirani korisnik

rubrum Avatar

Da, zaista je dobar. Koju si nijansu isprobala? Ja cekam da Plavooka uradi recenziju i poredjenje sa obicnim HM, pa da krenem u kupovinu.
rubrum is offline  
Old 06.03.2011., 11:53   #1473
NoStress
Registrirani korisnik

NoStress Avatar

Registracija: Sep 2010.
Ja sam jucer skupila 6 testera(Chanel mat lumiere,Revlon CS,Clarins everlasting,Clinique even better,Dior skin forever, Estee Lauder double wear) i sad sam u procesu isprobavanja.Za sad su isprobani Estee,Revlon a Clinique trenutno na meni.Kad sa svima zavrsim javim dojmove
NoStress is offline  
Old 06.03.2011., 12:37   #1474
charlizeos
Registrirani korisnik

charlizeos Avatar

gdje si dobila testere chanela i clarinsa?
jel u vrećicama ili si donijela posudicu?
charlizeos is offline  
Old 06.03.2011., 13:06   #1475
dark_star
restless&adorable

dark_star Avatar

Registracija: Oct 2006.
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
danas sam probala po doma ovaj Lancome tester iz Sephore i nije mi dobar. Nastranu to sto mi boja ne odgovara... nije mi dobar jer ne prekriva bas najbolje, a nakon dva sata mi se nakupio na nekim djelovima..btw imam lagano masnu kozu.

a nista, trazim dalje..
znam da sam već pomalo ko papiga s tim, ali to je radi alkohola. pošto matira na prvu, a potom provocira lučenje masnoće, uzrokuje brže cijeđenje pudera s lica.

inače, jel itko probao ovo

bezuljan je, spf 10 mislim (bolje bi bilo 15), daje dewy look
dark_star is offline  
Old 06.03.2011., 13:36   #1476
Bubamaraaaa
Registrirana raspikuća

Bubamaraaaa Avatar

Registracija: Jan 2009.
Za cure jako svijetlog tena ako mogu narucivati preko neta, u Americi ima jedan novi puder - Maybelline Fit me. Jedna cura je pisala da ona ima svjetliju kozu od MAC NC15 i inace koristi Bobbi Brown (ne sjecam se tocno koji puder) u nijansi 00 Alabaster i da joj super odgovara nijansa 110.
Ja sam malo prosvrljala po ebayu i nasla par pudera nijanse 115, ne znam sad na kojim stranicama se jos prodaje.
I bocica mi se svidja:

Zadnje uređivanje Bubamaraaaa : 06.03.2011. at 13:43.
Bubamaraaaa is offline  
Old 06.03.2011., 13:40   #1477
Plavooka25
Registrirani korisnik

Plavooka25 Avatar

Registracija: May 2008.
Quote:
rubrum kaže: Pogledaj post
Da, zaista je dobar. Koju si nijansu isprobala? Ja cekam da Plavooka uradi recenziju i poredjenje sa obicnim HM, pa da krenem u kupovinu.

budem početkom sedmice, serum je fantastičan
uzela sam 53 i na prvu mi se činilo da će mi bit mrvicu pretaman ali s tako lijepo ramaže i stopi s licem da se nijansa potpuno prilagodi
Old 06.03.2011., 13:43   #1478
Luciferia
Muluc

Luciferia Avatar

Quote:
rubrum kaže: Pogledaj post
53 . I odgovara mi . Kupujem prvom prilikom .
Luciferia is offline  
Old 06.03.2011., 14:01   #1479
rubrum
Registrirani korisnik

rubrum Avatar

Hvala, cure! I ja sam probala tester, nijansa 53 i cinio mi se kao savrsen puder za dan. Medjutim, kako sam citala vise utisaka o njemu, pomislila sam da nema razloga ne kupiti ga i ne koristiti sve vrijeme. Jedva cekam recenziju!
rubrum is offline  
Old 06.03.2011., 14:15   #1480
mali miš
aka mišek

mali miš Avatar

Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
znam da sam već pomalo ko papiga s tim, ali to je radi alkohola. pošto matira na prvu, a potom provocira lučenje masnoće, uzrokuje brže cijeđenje pudera s lica.
hvala dark star, procitala sam cijelu temu..sve znam. ali svejedno isprobavam svaki tester koji negdje dobijem

evo danas je na redu MF xperience, nije mi dobar. ista prica opet, samo sto mi je ovaj put pogodjena boja, mrvicu tamnija od mog tena, bas kako volim.. na prvi dojam bio je savrsena tekstura, ali nakon 2 sata sjajim se i boja se mijenja prema narancastoj

sljedeci na redu je clarins - trully matte, true comfort i extra firming. znam da ste dosta hvalile clarins pa jedva cekam da ih isprobam
mali miš is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja