Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2010., 22:34   #1
Koliko ste dugo nakon prekida voljeli osobu s kojom ste bili u vezi?

Pozdrav!

Ovako, mene samo zanima koliko dugo ste poslije prekida neke veze još uvijek voljeli tu osobu. Pitam jer konkretno meni je prošlo 2 i pol godine i još je volim.

Ako je to neka boleština slobodno mi recite...

I nemojte pričat nađi drugu, preboljenja i slično, bilo svega, ne pomaže, she's the one.

Samo želim čuti iskustva ovdje dragih anonimnih ljudi. Živili!
IlPrincipe88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 22:51   #2
ne duze od 2 tjedna.
a sa jendom sa kojom sam bio 5 godina, odmah po prekidu sam se odljubio. ni jedan dn mi nije trebao.

pitanje je kako to tebi moze pomoci?
Off|Set is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:10   #3
Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ovako, mene samo zanima koliko dugo ste poslije prekida neke veze još uvijek voljeli tu osobu.
ovisi koliko mi je osoba "legla" i koliko su jake emocije bile. ja se teško zaljubim, al' kad jesam, onda puknem ka kokica

i treba mi dugo da "odlipin"

Quote:
Pitam jer konkretno meni je prošlo 2 i pol godine i još je volim.
možda više ne voliš nju, već neku predodžbu nje i nečeg što je bilo i što je moglo biti.

Quote:
Ako je to neka boleština slobodno mi recite...: top:
nije boleština, al' u svakom slučaju nije dobro za tebe.

Quote:
I nemojte pričat nađi drugu, preboljenja i slično, bilo svega, ne pomaže, she's the one.
she's not the one, čim ona tebe neće ili ako zbog nekog razloga nije išlo
druge ti neće pomoći dok nju ne "provariš" i zatvoriš ladicu.

preboljet je možeš tek kad se prestaneš nadat (nada je kurva i produžuje agoniju) i istinski se pomiriš s tim da je gotovo. u glavi . ti to očito ne radiš, a kako mi se čini, ni ne želiš.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:15   #4
ma ne tražim ja pomoć....nego samo pitam...znam ja da sam mogo zamrzit, opljuvat, ogovarat i istjerat iz sebe odma tu curu, ali na taj način bi popljuvao sam sebe, budući da smo ipak bili zajedno dvije godine.
IlPrincipe88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:19   #5
Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post
znam ja da sam mogo zamrzit, opljuvat, ogovarat i istjerat iz sebe odma tu curu, ali na taj način bi popljuvao sam sebe, budući da smo ipak bili zajedno dvije godine.


a zašto bi išao pljuvat po nekome ako za to nema osnove?? debilizam, ako mene pitaš. a preboljet se može nekoga i bez da ti "padne" u očima

promisli malo, doćeš i sam do tog zaključka.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:33   #6
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ovisi koliko mi je osoba "legla" i koliko su jake emocije bile. ja se teško zaljubim, al' kad jesam, onda puknem ka kokica

i treba mi dugo da "odlipin"



možda više ne voliš nju, već neku predodžbu nje i nečeg što je bilo i što je moglo biti.



nije boleština, al' u svakom slučaju nije dobro za tebe.



she's not the one, čim ona tebe neće ili ako zbog nekog razloga nije išlo
druge ti neće pomoći dok nju ne "provariš" i zatvoriš ladicu.

preboljet je možeš tek kad se prestaneš nadat (nada je kurva i produžuje agoniju) i istinski se pomiriš s tim da je gotovo. u glavi . ti to očito ne radiš, a kako mi se čini, ni ne želiš.


Eto...ne slažem se...možda je VOLIM prejaka riječ, neznam kak da to napišem bolje....

Ne nadam se baaš ničemu....sretan sam zbog nje...jesam...

I mogo bi biti sad s bilo kojom, ne bi bio problem....

Nego je meni više ko u onom filmu o Forrest Gumpu, samo kaj Forrest frende živi normalno život, trči all the way i tu i tam se sjeti di je ona, bez neke patnje...

Zato pitam ekipu, jer ovdje na forumu ima stvarno svakakvih slučajeva, da li ima još tak nekog......

ili su svi use nase i podase, sebični i sam daj da ne bi izgledali ni približno jadni, jer nisam ni ja bio drugačiji....i naravno nije mi ta cura neka prva ljubav, ni druga ni treća.....ona je neko malo čudo....
IlPrincipe88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:38   #7
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post


a zašto bi išao pljuvat po nekome ako za to nema osnove?? debilizam, ako mene pitaš. a preboljet se može nekoga i bez da ti "padne" u očima

promisli malo, doćeš i sam do tog zaključka.

Ima osnove, jako velike...tak velika večina radi...zapravo neznam tko to ne radi...i ponavljam ne radi se o preboljevanju i ne traži se pomoć...

zanima me samo koliko dugo ti netko može ostat drag poslije prekida....

Nema nadanja, nema snova, stvari su jasne, budućnost vidiš....

neznam kaj me nateralo na ovo, možda sam trebal na LJES ovo nalijepit...
IlPrincipe88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:40   #8
jako brzo, kad me se povrijedi odmah se pocnem hladit, al mislim na ono malo teze stvari, jednostavno tako funkcioniram nisam tip osobe da idem plakat za nekime i molit itd, ako me nece ili ako sam ja prekinula to je to, nema natrag
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:42   #9
Od najbitnije veze još uvijek traje... niti vidim naznake da će uskoro proći.
Broken Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:46   #10
Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post
Eto...ne slažem se...možda je VOLIM prejaka riječ, neznam kak da to napišem bolje....
ma ne, ja sam samo navela jednu mogućnost. ti sam trebaš dokučiti svoje osjećaje prema njoj. jedna od njih je i mogućnost da je istinski voliš. to samo po sebi nije loše, dapače. no, loše je voljeti nekoga uz patnju i čežnju za njim. loše za tebe.

Quote:
I mogo bi biti sad s bilo kojom, ne bi bio problem....
moga bi bit s bilo kojom drugom, a čkomit za njom? ne ide to tako

Quote:
Nego je meni više ko u onom filmu o Forrest Gumpu, samo kaj Forrest frende živi normalno život, trči all the way i tu i tam se sjeti di je ona, bez neke patnje...
jopet forrest! ...bila je ovdi tema- može li forrest istrčati maraton?

Quote:
ona je neko malo čudo....
dosta nas je imalo svoje malo čudo ništa neobično. al ne kužim što ti hoćeš? jesi zabrija da je ona ta i da će jednog dana opet bit tvoja ili govoriš u smislu da nikad nećeš upoznati nekoga tko će ti toliko pasati i značiti? po meni je oboje zajeb, a ti kako hoćeš.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:48   #11
Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post

zanima me samo koliko dugo ti netko može ostat drag poslije prekida....
cijeli život? al velika je razlika između drag i she's the one
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:05   #12
Quote:
katari kaže: Pogledaj post
jako brzo, kad me se povrijedi odmah se pocnem hladit, al mislim na ono malo teze stvari, jednostavno tako funkcioniram nisam tip osobe da idem plakat za nekime i molit itd, ako me nece ili ako sam ja prekinula to je to, nema natrag

Mi smo se nakon prekida vidli možda sve skupa 5 puta, a bili smo zajedno 2 godine....bez moljenja, ne čujemo se ne vidimo 2 i pol godine.

Ali kak vrijeme prolazi i cure prolaze i sve, samo ona ostane...svi putovi dođu nekak smješno do nje...

OK cure su osjećajnije pa mi jasno da se brzo ohlade kod povreda...to hlađenje je usput nabrijano izljevima mržnje prema tom nekom i usredotočenost na nekog novog...ali iskreno, takve stvari mogu ne imat kraja.....
IlPrincipe88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:07   #13
Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post
Mi smo se nakon prekida vidli možda sve skupa 5 puta, a bili smo zajedno 2 godine....bez moljenja, ne čujemo se ne vidimo 2 i pol godine.

Ali kak vrijeme prolazi i cure prolaze i sve, samo ona ostane...svi putovi dođu nekak smješno do nje...

OK cure su osjećajnije pa mi jasno da se brzo ohlade kod povreda...to hlađenje je usput nabrijano izljevima mržnje prema tom nekom i usredotočenost na nekog novog...ali iskreno, takve stvari mogu ne imat kraja.....
koliko godina imas?
Off|Set is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:08   #14
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ovisi koliko mi je osoba "legla" i koliko su jake emocije bile. ja se teško zaljubim, al' kad jesam, onda puknem ka kokica

i treba mi dugo da "odlipin"



možda više ne voliš nju, već neku predodžbu nje i nečeg što je bilo i što je moglo biti.



nije boleština, al' u svakom slučaju nije dobro za tebe.



she's not the one, čim ona tebe neće ili ako zbog nekog razloga nije išlo
druge ti neće pomoći dok nju ne "provariš" i zatvoriš ladicu.

preboljet je možeš tek kad se prestaneš nadat (nada je kurva i produžuje agoniju) i istinski se pomiriš s tim da je gotovo. u glavi . ti to očito ne radiš, a kako mi se čini, ni ne želiš.

tri godine je prošlo odkada me istavila. i od tada sam patio i nisam nimamo želju za ničin. jHvatao sam druge cure u to je zavržavao je 1 većer, Našla si je dečka,a aja sam se usrano osječao . Jednostano na tjedan-dva svatio sam da me ona uopće ne zanima i želilm loj svu sreću. Samo de nadam da neču vidjeli
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:15   #15
Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post
Ovako, mene samo zanima koliko dugo ste poslije prekida neke veze još uvijek voljeli tu osobu. Pitam jer konkretno meni je prošlo 2 i pol godine i još je volim.
Sve dok sam odbijao pustiti. Nisi bolesna, nije bolest
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:21   #16
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ma ne, ja sam samo navela jednu mogućnost. ti sam trebaš dokučiti svoje osjećaje prema njoj. jedna od njih je i mogućnost da je istinski voliš. to samo po sebi nije loše, dapače. no, loše je voljeti nekoga uz patnju i čežnju za njim. loše za tebe.



moga bi bit s bilo kojom drugom, a čkomit za njom? ne ide to tako



jopet forrest! ...bila je ovdi tema- može li forrest istrčati maraton?



dosta nas je imalo svoje malo čudo ništa neobično. al ne kužim što ti hoćeš? jesi zabrija da je ona ta i da će jednog dana opet bit tvoja ili govoriš u smislu da nikad nećeš upoznati nekoga tko će ti toliko pasati i značiti? po meni je oboje zajeb, a ti kako hoćeš.

Draga Dalmatinko...

meni je jako drago kaj mi ovdje diskutiramo, ali nikak se dogovorit...nije lako s vama, divojkama s juga...

1. nije ljubav, neka sjetna pojava.
2. nemam namjere biti s tom osobom
3. ne tražim pomoć pobogu imam 22.g.
4. ionako planiram uskoro ići van na magisterij
5. ne tražim ne želim nemam potrebe imat djevojku, bilo ih je za mene previše
6. pitam ekipu da li ima sličnih situacija, kada shvatiš da je ta djevojka fkt iznad drugih, makar si to mislio i prije nego kaj si prohodao s njom...očito nema, nije bitno, tema zatvorena!
IlPrincipe88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:23   #17
a dok si govoris da je ipak mozda imalo smisla, nade za uspjeh i slicno ne prolazi. Kad prihvatis da je kraj i da je to jedini nacin na koji je moglo i trebalo zavrsiti ide brzo. Bez obzira na snagu osjecaja i bez potrebe da si tu osobu blatis, da ju zamrzis zbog necega ili bilo sto slicno. Daleko od toga da ces prema njoj osjecati u trenutku isto sto i prema petom susjedu ali dovoljno se ociste i glave i srce da se moze ici dalje.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 01:07   #18
Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post
.. pitam ekipu da li ima sličnih situacija, kada shvatiš da je ta djevojka fkt iznad drugih, makar si to mislio i prije nego kaj si prohodao s njom...očito nema, nije bitno, tema zatvorena!
Uvijek postoji netko iznad. Strpi se.
LaidBack is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 04:45   #19
Srećom, vrlo kratko.

S time da je zaljubljenost nestala davno davno prije finalnog prekida, i nije se vratila više. Ono što je ostalo, a ja sam mislila da je ljubav, nije to bila. Svima oko mene je to bilo jasno, samo meni ne. Bio je to nekakav miks straha od samoće i neke vrste ovisnosti. Naravno da sam bila povrijeđena ponašanem dotičnog i silnim lažima koje sam otkrila (bolje rečeno - potvrdila) nakon prekida, no to nije bila ljubav.


Neću reći da si bolestan, no nezdravo je to što se i dalje ne uspijevaš emotivno distancirati. Dvije i pol godine je puno vremena. Već si trebao nastaviti dalje.

Quote:
IlPrincipe88 kaže: Pogledaj post
3. ne tražim pomoć pobogu imam 22.g.
Nisam znala da postoji dobna granica, bilo gornja ili donja, za traženje pomoći.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 10:12   #20
3, a možda i 4 godine.

magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.