Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 16:10   #5981
Quote:
Bubica40 kaže: Pogledaj post
Mi bi možda mijenjali naš veći stan od 96 kvadrata u D bloku(četverosobni)za manji,ali opet ne premali,jer su nam se četri člana odselila u inozemstvo.Mi smo u javnom najmu od 2010 god.i jako smo zadovoljni,ali sad nam je prevelik stan.Dali je uopće moguće da si medjusobno zamijenimo stanove ,da nemora ići preko nekog natječaja?Dali netko zna gdje bi se mogle dobiti informacije u gradskom poglavarstvu o takvoj opciji?
Da li ste možda saznali kako napraviti ovakvu kombinaciju? ja bi išla u veći stan, a imam manji. Pa svakako i mene zanima ova tema.
sany30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 09:39   #5982
Ja samo znam sta su meni rekli u gradu Zg, dakle-cekajte iduci natjecaj i opet pripremite svu citabu....
Nisu me bas skuzili ili im se nije dalo, kad sam spomenula da bi mi interno to napravili mozda, do iduceg natjecaja, pa onda da sluzbeno oformimo...
neznam, treba nekoga od tamo naci tko ce se htjet pozabavit s pitanjem, ovak na telefon nema sanse ista saznat.
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:56   #5983
Uniformama se ubija individualnost i samoizražavanje djece. Fali još da im svima obriju glave kao u zatvorima i da im umjesto imena daju brojeve.
Mnogi ipak žale ta vremenima dok su bili Titovi pioniri![/QUOTE]


Kakve veze imaju Titovi pioniri? pa pionir je bilo biti čast,(ako ti uopće znaš što je bilo biti pionir) učio se rad, red i disciplina, danas šalju djecu u škole musave,prljavih nokti a prije si minuse dobijao ako dođeš neuredan i neurednih prstića, i nisu uopće bile uniforme u školama bar dok sam ja išao 80,ih uniforme su bile 60,ih a mnogi stanuju u Jelkovcu po principu iz Titovog vremena odnosno 90% nas, a što se tiče uniformi u školama osobno nisam "za" ne zato što se nosilo u bivšoj državi prije 60 godina nego je to moj osobni stav ali ako većina želi uniforme onda neka budu, manjina nije nikad upravljava većinom pa tako će očigledno biti i danas,neću se ubijati ako mi djeca budu nosila uniforme,.

Ako Svećenik sa sobom vodi na posvećenje domova djevojku gole guzice u poderanim hlačama i ne smeta mu što misle drugi vjernici, zašto bi meni onda smetalo ako su djeca u školama prikladno obučena,.
sesvetćan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:09   #5984
pa pionir je bilo biti čast,

Ako Svećenik sa sobom vodi na posvećenje domova djevojku gole guzice u poderanim hlačama i ne smeta mu što misle drugi vjernici, zašto bi meni onda smetalo ako su djeca u školama prikladno obučena,.[/QUOTE]

Vidim da časnim pionirima i dalje smetaju svećenici, koji uopće nisu tema rasprave...
Sesvetćanin, ne žalim za Titom i bivšoj državi, a slažem se s tobom jedino u tome da većina treba odlučiti.

Neću se ni ja 'ubijati' , ako uvedu uniforme. Ovo je forum na kojem se iznose razne teme , o kojim se javno raspravlja. Kao što rekoh, većina roditelja se po mom iskustvu protivi uniformama, kao što se i većina škola u Zagrebu izjasnilo protiv uvođenja uniformi, pa zato postavljam ovo pitanje.
Mir s tobom
Reformator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:31   #5985
Pozdrav, zanima me zna li netko imamo li ikakva prava na popravak ulaznih vrata od stana? U najmu smo i u zadnje vrijeme imamo problema s otvaranjem i zatvaranje vrata, brava nam se skroz rasklimala. Ako je netko popravljao da mi napiše kome se mogu javiti. Hvala
ebeliin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:42   #5986
Quote:
Reformator kaže: Pogledaj post
pa pionir je bilo biti čast,

Ako Svećenik sa sobom vodi na posvećenje domova djevojku gole guzice u poderanim hlačama i ne smeta mu što misle drugi vjernici, zašto bi meni onda smetalo ako su djeca u školama prikladno obučena,.
Vidim da časnim pionirima i dalje smetaju svećenici, koji uopće nisu tema rasprave...
Sesvetćanin, ne žalim za Titom i bivšoj državi, a slažem se s tobom jedino u tome da većina treba odlučiti.

Neću se ni ja 'ubijati' , ako uvedu uniforme. Ovo je forum na kojem se iznose razne teme , o kojim se javno raspravlja. Kao što rekoh, većina roditelja se po mom iskustvu protivi uniformama, kao što se i većina škola u Zagrebu izjasnilo protiv uvođenja uniformi, pa zato postavljam ovo pitanje.
Mir s tobom[/QUOTE]




Gle ja sam ti građansko ne seljačko odgajano dijete, iako sam u tom vremenu kao i danas bio i ostao katolik a ne katotaliban zatucani iz 16 stoljeća zajedno sa inkvizicijom nego je u mom domu 21 stoljeće i tradicija koju smo obilježavali i slavili i u nenarodnom režimu kak to netko veli i to kao pionir Titov Maršalov,.

Mene prozivaš kako meni smetaju svećenici, ne znam po čemu si zaključio ali očigledno da tebi smetaju pioniri kako si naveo u prvom postu,znači pljuješ po pionirima vjerojatno po ocu i majci i samome sebi a meni držiš prodiku kak mi smetaju svećenici,čudno od nekoga tko kaže mir s tobom a proziva oca,majku,didu,bajku ili sebe zbog Titovih pionira, pravo kršćanski ( 10 zdravo marijo i 5 očenaša ) biće ti oprošteno,znaš već kak to ide,.

Ima jedna narodna

Može se seljak riješiti sela ali selo iz seljaka nikad, ma gdje on došao,.
sesvetćan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 09:00   #5987
Quote:
ebeliin kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me zna li netko imamo li ikakva prava na popravak ulaznih vrata od stana? U najmu smo i u zadnje vrijeme imamo problema s otvaranjem i zatvaranje vrata, brava nam se skroz rasklimala. Ako je netko popravljao da mi napiše kome se mogu javiti. Hvala
nama ti je nakon useljenja, jedno 2-3 tjedna, kvaka ulaznih vratiju ostala u rukama
popravak o svoj trosak, nije bilo nikakve refundacije.
Nije mi bilo bed jer sam ionako htjela promjeniti bravu/kljuc, neznam tko je prije bio korisnik stana pa ono.....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 01:27   #5988
Nalazim se u Novom Jelkovcu pa ako nekome treba pomoć oko bilo čega navedenog slobodno se javite. Nudim:

- Instrukcije iz matematike, fizike, kemije i biologije za osnovnu školu (od 1. do 8. razreda)- višegodišnje iskustvo u radu s djecom svih uzrasta uz odlične rezultate
- Prevođenje tekstova i radova sa hrvatskog na engleski i obratno
- Izrada seminaskih i diplomskih radova
- Pisanje molbi i životopisa
- Izrada prezentacija, plakata, eseja i sastavaka svih razina i vrsta

Kontakt: mob- 099 3535 533 ; e-mail- [email protected]
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:42   #5989
A imamo li pravo na popravak stolarije? Kad pada kiša curi u sobu kroz prozor.
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
nama ti je nakon useljenja, jedno 2-3 tjedna, kvaka ulaznih vratiju ostala u rukama
popravak o svoj trosak, nije bilo nikakve refundacije.
Nije mi bilo bed jer sam ionako htjela promjeniti bravu/kljuc, neznam tko je prije bio korisnik stana pa ono.....
mia** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 10:05   #5990
Mislim da i to 0 bdovova....
nama je curilo u hodniku fleke na zidu, dosla komisija 3x, neznam iskreno po sta, prijavila na urudzbeni 4x u gradu zg i nista.....odgovor je da imaju spor s izvodacem radove bas te nase zgrade pa dok to ne rijese nista
pitajte ih bas u gradu pa javite....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:56   #5991
zna li netko što se uređuje u prizemlju zgrade B2, preko puta Lidla?
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:22   #5992
Quote:
passat96 kaže: Pogledaj post
zna li netko što se uređuje u prizemlju zgrade B2, preko puta Lidla?
Pretpostavljam da su izbori tema za obnovu, ne samo preko puta Lidla nego i na drugim mjestima u B bloku se radi,.


http://zgexpress.net/novi-jelkovec-b...invaliditetom/
sesvetćan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:28   #5993
Quote:
passat96 kaže: Pogledaj post
zna li netko što se uređuje u prizemlju zgrade B2, preko puta Lidla?
Neznam konkretno za te zgrade, ali na drugom mjestu u B bloku se uređuje dnevni centar za osobe sa posebnim potrebama. Da ima pameti u jelkovačke poslovne prostore moglo se useliti čudo raznih udruga koje po centru zauzimaju atraktivne prostore.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 14:00   #5994
Da li netko zna kada se otvara bazen? Koji termini ce biti za građanstvo i cijene?
Kira Frenchie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:23   #5995
Izvjesno je da će otvaranje biti 15.5. s tim da informacija nije provjerena. Imao sam priliku ovih dana pogledati bazen i dvoranu iznutra mogu reći da je zbilja vrhunski i možemo svi biti sretni zbog sadržaja koje smo dobili u Jelkovcu. Radi se o sadržajima na kojima će nam mnogi zavidjeti, a siguran sam da će podignuti cijelo naselje iz žabokrečine i negativnosti kojima se karakterizira Novi Jelkovec.
STAN B7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 17:45   #5996
mora biti prije izbora - pa zar mislite da se slučajno sve radi baš sada?
ali kad budete glasovali sjetite se da smo to trebali imati još prije osam godina kad smo mi prvi doselili
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 18:00   #5997
Tako je! A, s obzirom na brzinu izvedbe, upitna je kvaliteta. To ćemo vidjeti jako brzo.

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Walkira34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:03   #5998
Siguran sam da će biti kritičara na kvalitetu na Bandića, na izbore na ovo na ono ali ovo što ćemo mi imati u Novom Jelkovcu je zbilja vrhunski. Ako Bandiću to nešto znači briga me neka ga otvori 15.5. što se mene tiče može i 21.5. samo neka napokon otvori, što se mene tiče svejedno moj glas sigurno neće dobit.
STAN B7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 00:59   #5999
Netko zna što se radi na desnoj strani nedaleko skretanja za kvart sa Slavonske (veliko gradilište)?
__________________
19.09.2011.<3TiN<3
13.05.2014. <3Mark<3
tina3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:10   #6000
internet preko optike

zanima me da li netko ima internet preko optike jer ja sam pitao terakom i bnet i nakon početnih obećanja ispostavilo se da nisu u mogućnosti,prvo kao provjere i obećaju,a onda ao ništa
terakom je na akciji 100kn,a bnet mislim 130kn
sedam77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.