Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2004., 10:59   #1
Dimije

...ojla-la...zanima me (zasto bi inace otvarala ovaj topic, jel da ) da li vam se svidaju, da li ih furate, da li se furaju kod vas ak niste iz nase dezele i gdje bi se mogao naci kroj za iste?
..meni to zgleda mrak, al ofkors sad kad jos nisu prevec rasprostranjene i nema ih svaka druga cura u gradu..zasad imam samo par hlacki koje su dolje stegnute i jedne crne koje cak malo i jesu dimijaste...cula sam da je kroj totalno cudan i fakat nisam uspjela skuziti kak bi ih mogla solo izvesti...i tako to...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 11:44   #2
odvratno mi to
kao dio narodne nosnje, postujem
kao dio mode
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 11:46   #3
furale su se negdje '87e, 8e..... tad sam kupila crne od makoa, čini mi se da se butik zvao wgw? nije bitno, zapravo kroj je simple, gore špaga, široko, jako široko, a tur je jako jako nisko

a one profinjenije, od nekakve sintetike ili svile, plus maštoviti dodaci - to je složeno, nisam od velike pomoći na žalost
probaj prosurfati možda naletiš na kroj (ili skoči u Sarajevo
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 11:58   #4
...ma jok...ni kroj sam tak, vjeruj mi...ide nekak naokruglo..ja bi kombinaciju starinsko-modernog...ne bi onak jako viseci tur...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 14:18   #5
vidjela sam nekidan neku ženu u dimijama i pomislila WTF
znači, to se sad nosi?
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 14:23   #6
Quote:
Leona81 kaže:
...ma jok...ni kroj sam tak, vjeruj mi...ide nekak naokruglo..ja bi kombinaciju starinsko-modernog...ne bi onak jako viseci tur...
Eeeeee, u osamdesetima sam ja imala nesto slicno tome...bio kroj u "Burdi"...zaviri tamo, mozda nesto nadjes.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 15:18   #7
ne sviđa mi se, ne stoji mi
al tko voli.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 22:14   #8
to je moja sestricna furala ranih 80=ih...ona je inace rob marki i trendova,a posto je jos k tome bila fotomodel,onda si je svasta dozvolila...sjecam se samo kak su se starci po cesti krizali kad je bila puna extravagancije...a mi curice slinile kak bi jednog dana htjele biti lepe ko ona...danas je to ozbiljna zena,ali jako atraktivna i moderna stanovnica i ugledna osoba u zgb-u...nesmim kasti-tko je-!

inace,ja ih ne volim..samo za halloween!kad sam jednom(taman kad sam upoznala svog komada)na poslu bila maskirana u trbusnu plesacicu...ono dimije,goli trbuh,puna perli...taj dansmo imali najvise pacijenata!!!!!!!! i medu njima on...to sam zato i napravila,jer kad sam ga upoznala,tjedan prije,bila sam u kuti bjeloj i medicinskoj odori...pa sam mu htjela pokazati sta se krije ispod...treci puta smo profurali!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 05:38   #9
u americi dozvoljavaju med. sestrama da rade prerusene u trbusne plesacice?

amerika

vjerujem da dozvoljavaju i obrnuto
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 16:16   #10
Quote:
AFRODITA69 kaže:
danas je to ozbiljna zena,ali jako atraktivna i moderna stanovnica i ugledna osoba u zgb-u...nesmim kasti-tko je-!
ajme afro, opet te hvata ono tvoje

netko je spomenuo butik WGW, to je bilo u vlaskoj, odmah kod kvatrica. mislim da to tad (u 80-ima i pocetkom 90-ih) nije bio WGW, nego nesto drugo... i prodavali su neobicne stvari od makoa, imala sam jedan komplet otamo, suknju i bluzu, suknja nije bas vukla na dimije, ali look je bio prilicno nekonvencionalan za to vrijeme (89/90)
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 16:29   #11
Quote:
violent_femmes9 kaže:
WGW, to je bilo u vlaskoj, odmah kod kvatrica. mislim da to tad (u 80-ima i pocetkom 90-ih) nije bio WGW, nego nesto drugo... i prodavali su neobicne stvari od makoa, imala sam jedan komplet otamo, suknju i bluzu, suknja nije bas vukla na dimije, ali look je bio prilicno nekonvencionalan za to vrijeme (89/90)
raznježim se kad se sjetim tih neponovljivih 80ih
te od makoa (idem staru nazvat da prekopa ormar, skroz sam ih zaboravila) sam nosila ko mutava, uz klompe 'holanderice', bile su osobito zgodne za sakrit kakav šalabahter.... sjećam se da sam samo jednom vidjela ženu u dimijama (u ZG) koje su bile turbo komplicirane, malo militaristički look (afro, da nije to bila ta tvoja ka'zn?
sjećam se da sam se morala zarotirati oko osi, izgledalo je mrak dobro; istina, sad u eri anti-fundamentalističkih nazora neće bit lako progurat takvu 'krpu'
to se i inače u naprednijem arapskom svijetu (sirija, jordan) ne vidi na mladim ljudima (so I've been told)
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 16:44   #12
a ja brze bolje
Quote:
377chiara kaže:
u americi dozvoljavaju med. sestrama da rade prerusene u trbusne plesacice?

amerika

vjerujem da dozvoljavaju i obrnuto
ne ne dozvoljavaju!jako su striktni.ali to je bio halloween pa onda mozes sto hoces-opet ovisno od firme.dapace ja sam imala na to kutu,ali mi je sef rekel da si ju skinem inace se ne kuzi da sam esmeralda! a ja brze bolje skinula prije nego moj omiljeni pacijent dode...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 16:51   #13
Quote:
hirondelle kaže:
raznježim se kad se sjetim tih neponovljivih 80ih
te od makoa (idem staru nazvat da prekopa ormar, skroz sam ih zaboravila) sam nosila ko mutava, uz klompe 'holanderice', bile su osobito zgodne za sakrit kakav šalabahter.... sjećam se da sam samo jednom vidjela ženu u dimijama (u ZG) koje su bile turbo komplicirane, malo militaristički look (afro, da nije to bila ta tvoja ka'zn?
sjećam se da sam se morala zarotirati oko osi, izgledalo je mrak dobro; istina, sad u eri anti-fundamentalističkih nazora neće bit lako progurat takvu 'krpu'
to se i inače u naprednijem arapskom svijetu (sirija, jordan) ne vidi na mladim ljudima (so I've been told)
ne moj ka'zn je bila supertrendseterica.sjecam se da je u 8 razredu jedina ona iz cjele njene skole i uopce djece tog izrasta furala stikle i pravu bundu za koju su joj starci dali basnoslovnu lovu.jer za nju je kaput i trapke bilo totalno prosto.a bila je uzasno ljepa,kad je znala doci kod nas,frajeri su samo zujali oko kuce...al ono fakat prekrasna.i jest bila je malo tamnija isto,imala je crnu kosu,zelene oci ,super cube...velim ti idol svake curice koja ju je vidla.i nitko joj od frajera nije bio po cefu,zato je jos danas slobodna.doduse dates muskarce tu pa tam ali nema zenidbe ili zajednickog zivota...kako rekoh,danas je 44 god.jos uvjek je atraktivna zena,malko drugacija nego prije,ali sexy i zgodna. i jos uvjek fura samo marke i sto je u trendu.ugledna je osoba i radi na jako poznatom mjestu,tako da ne mogu slati njene slike okolo i to...nikad se nezna ko ju prepozna.
ali dimije vise ne nosi!
ali kad ih je imala,bile su tirkizne sa necim sjajnim usivenim,i onda jedan top isto arapski tirkizno se preljevao u svjetlo zelenkasto,i imala je onu maramu/traku oko glave...to je u to vrjeme nabavila u milanu jer je tamo puno bila...i rulja je blejala i ogovarala jer se look samo vidao u magazinima,ali ne bas i u zgb-u...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 15:29   #14
Quote:
AFRODITA69 kaže:
a ja brze bolje

ne ne dozvoljavaju!jako su striktni.ali to je bio halloween pa onda mozes sto hoces-opet ovisno od firme.dapace ja sam imala na to kutu,ali mi je sef rekel da si ju skinem inace se ne kuzi da sam esmeralda! a ja brze bolje skinula prije nego moj omiljeni pacijent dode...

ODLIČNO! Barem malo razbijete monotoniju bolničke postelje!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 21:17   #15
pa nije bas postelja jer je to outpatient klinika...dodes i odes...u bolnicama to ne rade!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 14:06   #16
svejedno bi bilo simpa doći i vidjeti sheherezadu tamo!!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 14:43   #17
Re: Dimije

Quote:
Leona81 kaže:
...ojla-la...zanima me (zasto bi inace otvarala ovaj topic, jel da ) da li vam se svidaju, da li ih furate, da li se furaju kod vas ak niste iz nase dezele i gdje bi se mogao naci kroj za iste?
..meni to zgleda mrak, al ofkors sad kad jos nisu prevec rasprostranjene i nema ih svaka druga cura u gradu..zasad imam samo par hlacki koje su dolje stegnute i jedne crne koje cak malo i jesu dimijaste...cula sam da je kroj totalno cudan i fakat nisam uspjela skuziti kak bi ih mogla solo izvesti...i tako to...
ma to je super...
onak široko,ja se osječam ugodno u njuma pogotovo kad ih nosim bez gačica
e pro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 19:57   #18
Zna li tko gdje bi se u zg mogle kupiti dimije...a da nisu s potpisom,tj.ne preskupe (vidjeh jedne super od Ivane Popović ali tko zna koliko koštaju)...a da su slatke za dnevnu varijantu....?
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 21:00   #19
ja osobno ih ne bi obukla ,nije to moj stil...

ali nisu mi ruzne

primjetila sam da ljepse pristaju visokim zenama nego manjim
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2004., 01:45   #20
povlačim što sam rekla...
vidla nekoliko cura u gradu u nečemu što mi je nalikovalo na dimije.....
do malo ispod koljena, ko neki balon šos (se jećate toga ) samo što je spojenu između nogu, ali skrooooz nisko....

Me like it

Di toga ima za kupit?
Obišla indian shopove, ali oni nemaju.....
Di? Di?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.