Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 22:14   #1
Cvjetni



U travnju 2011. trebao bi biti gotov projekt Cvjetni gdje će se na tri etaže (-1, 0, +1) smjestiti brojni dućani, restorani, kafići...

Središnji dio javnog prostora u Cvjetnom, onaj u prizemlju, na razini 0, bit će prava pravcata, ali natkrivena ulica koja će se zimi grijati, a ljeti hladiti, i po kojoj, upravo zato što je natkrivena, nikada neće padati kiša. Njezin će početak biti široki ulazni portal od 24 metra koji će se, u smjeru od istoka (tj. od Cvjetnog trga) prema zapadu (Gundulićevoj), sužavati u lijevak.

S posebnim se interesom očekuje otvaranje trgovine jednoga od najvećih proizvođača mode u svijetu, švedskoga H&M-a. Horvatinčić tvrdi da će taj proizvođač, prvi put zastupljen u Hrvatskoj, “biti u Cvjetnome najbolje pozicioniran i s najvećom kvadraturom”.

Od ostalih brandova zastupljenih u Cvjetnome bit će tu i Timberland, s. Oliver, Porsche Design, Hallmark, Cartier, Omega, Havaianas, Chantelle, Guess, Monsoon, T. Hilfiger, Douglas, Pepe Jeans, Konzum...

U prizemlju bi se trebao naći i jedan talijanski restoran.



Napomena; molimo sve prosvjednike da preskoče ovu temu. Hvala.

Zadnje uređivanje mokry : 06.11.2010. at 22:29.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:32   #2
Opa, bas dobro izgleda, iako mi se tako moderan izgled centra uopce ne uklada sa cvjetnim trgom,ali moram priznati da je projekt zaista dobar.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 23:51   #3
Što se neće taj centar zvati Hoto, a ne Cvjetni?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 00:32   #4
Ponavljam upozorenje - komentari vezani uz arhitekturu, urbanizam, GUP, uklapanje kompleksa u gradsku sredinu i sl. neće se tolerirati. Ovo je pdf Moda.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 00:39   #5
Mokry, di si našao popis dućana?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 00:45   #6
Horvatinčić je bio dao Globusu intervju vezan za projekt pa je tamo naveo te dućane.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 01:53   #7
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ponavljam upozorenje - komentari vezani uz arhitekturu, urbanizam, GUP, uklapanje kompleksa u gradsku sredinu i sl. neće se tolerirati. Ovo je pdf Moda.
Ispricavam se, nisam znala. Ja se veselim samo H&M-u i to je to
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:31   #8
H&M

no, nemremo samo nabrajat dućane, ne? tema bude umrla


ak bude uživo ovak, spirale svjetlosti i drveće - fakat vauuuuuuu! obožavam dobre interpolacije


nadam se da mi strogi mokri ne bu zbrisal post
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:08   #9
mokry, nadam se da ce biti i replay

drago mi je radi pepe jeansa i hilfigera :-)
Animamundi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 12:04   #10
Dakle, otvorenje nam se bliži - 7.4. Siguran sam da svi (sve ) s velikim nestrpljenjem odbrojavamo dane do otvorenja prve H&M trgovine.

Evo kako centar izgleda trenutno:



Još neki dućani koji će se otvoriti su Replay (), Ungaro, Dolce & Gabbana, Moschino, L’Occitane, Apple, Tag Heuer... Bit će tu i dućana za djecu, igraonica, kozmetički bar u Dermacare centru te spa oaza u trgovini Rituals.

Radit će radnim danom i subotom od 9-21 sat, a bit će otvoren i nedjeljom do 19 sati.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 14:19   #11
Super izgleda i jedva čekam da se otvori!
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 14:48   #12
mokry, promijeni naziv teme, dodaj "i"
(mada mislim da je gramaticki nepravilno, ali vidim da su oni napisali i)
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 15:21   #13
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
mokry, promijeni naziv teme, dodaj "i"
(mada mislim da je gramaticki nepravilno, ali vidim da su oni napisali i)
Di, pa svugdje piše Cvjetni, i na stranici i na ovoj desnoj sličici?
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 15:23   #14
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
mokry, promijeni naziv teme, dodaj "i"
(mada mislim da je gramaticki nepravilno, ali vidim da su oni napisali i)
Svugdje piše bez i.


Nego, ja sam već isplanirao dan otvorenja. Taman četvrtkom imam predavanje na faksu do 11:45, i nakon toga jurim tamo.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 15:28   #15
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Di, pa svugdje piše Cvjetni, i na stranici i na ovoj desnoj sličici?
ja sam bila uvjerena da na ovoj desnoj slicici pise "i".
vidim duplo
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 15:30   #16
A jeste vidjeli tramvaje?

http://i174.photobucket.com/albums/w...011800x599.jpg
http://i174.photobucket.com/albums/w...012800x600.jpg


Cijeli Zagreb će postat jedna velika H&M reklama.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 15:33   #17
Gisele B. na tramvajima
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 16:25   #18
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
ja sam bila uvjerena da na ovoj desnoj slicici pise "i".
vidim duplo
Opet piješ

Ma super je, ja svaki put kad vidim bijeli tramvaj ko da nikad nisam vidjela tramvaj uopće Čak sam sanjala noćas šoping

Jedva čekam otvorenje
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 10:57   #19
D&G otvara ili DG?
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 16:51   #20
evo jos malo informacija, tj. detaljnijeg popisa ducana

Luksuzni i pristupačni brandovi
Trgovine u Cvjetnom će biti monobread i multibrend što znači da će u pojedinoj trgovini shoppingholičari moći pronaći i po nekoliko poznatih brandova.

Cvjetni će u ponudi imati 60-ak brendova među kojima će osim H&M-a naći Timberland, s. Oliver, Porsche Design, Hallmark babies, Chantelle, Trussardi Jeans, Monsoon, Accessorize, Douglas, Tag Heuer, Guess, Ugg, Wolford, Pepe Jeans, Ungaro, Dolce&Gabanna, Apple, Sony, Kenzo, Dermacare, optika Salmoiraghi&Vigano, L’ Occitane Provance, Jane Iredale, Mass, Shoxxes, Gerbe, Replay, Passionata, Zimmerli, Cavallino, Moschino, Bagghy, Via Uno, DM, Scotch&Soda, Lucky Brend, Konzum, Rituals i One2play.

U Cvjetnom će se tako naći high class, ali i brandovi koji su dostupni svima jer je cilj da ovaj centar uistinu živi kao mjesto koje će ponudom privlačiti posjetitelje. Odabir brendova usklađen je sa specifičnostima trgovina koje se nalaze u centru grada, pa zato ima nešto više modnih brendova i parfumerija, a primjerice nema trgovina s bijelom tehnikom.

Za one kojima se interijer ovog shopping centra učini kao nekakva ulica – bit će u pravu. Naime, interijer predstavlja novu natkrivenu ulicu u središtu Zagreba. Unutrašnjost je zapravo pješačka zona površine 2.500 četvornih metara koja se poput lijevka otvara prema Cvjetnom trgu, a na drugoj strani izlazi na Varšavsku ulicu. Natkrivena ulica, odnosno prolaz unutar centra će se zimi grijati, a ljeti hladiti i za građane bi trebao biti otvoren 24 sata.

Osim trgovina s popularnim brendovima u Cvjetnom se nalazi nekoliko gastronomskih utočišta, luksuznih i snack barova čiji će jelovnici zadovoljiti i najzahtjevnije gurmane te šarolikih kafića i svega ostalog što združeno čini puls grada.

U prizemlju će se nalaziti ugostiteljski objekt, s talijanskom kuhinjom, nekoliko vrhunskih restorana te mnoštvo kafića s posebnom i standardiziranom uslugom. To znači da će svi ugostiteljski objekti u Cvjetnom morati poštivati jednak standard usluge i cijene. Cilj je prilagoditi se potrebama građana koji će po pristupačnoj cijeni u svakome od lokala dobiti vrhunsku uslugu od profesionalaca. Ugostiteljski objekti radit će do dva sata poslije ponoći.
tachmiii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.