Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija
Korisničko ime
Lozinka

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2004., 07:55   #61
kpt. Willard
Hellbilly

kpt. Willard Avatar

Registracija: Jan 2004.
Quote:
Kesten kaže:
Link prvi: Lažni steroidi

Link drugi: Kako prepoznati lažne steroide?

Žao mi je što sad ne mogu naći link koji je prikazao bar tri-četiri fotke PRAVE i LAŽNE kutije za različite steroide.

Ukratko, Laganini, ili lažeš ili si teška naivčina. A sudeći po općeprisutnoj kombinaciji debilizma i lopovluka u Hrvata, za pretpostaviti je da su lažnjaci itekako prisutni kod nas. I da, vjerojatno ih dila onaj najveći kuler u teretani.
Koje ti nebuloze Kesten pričaš pa to je za popišat se od smijeha i k tome misliš da si pametan.

Ti nama pokazuješ Sustanon, Winstrol koji nema nikakve veze sa proizvodima Twinlab, Prolaba, Weidera, itd.

Daj prije nego počneš lupat bez veze, malo se bolje informiraj.

A da lažnjaka ima, to je sitina.

Ja sam u zadnjih 6 tjedana spucal 6x500 mg Sustanona u sebe, i u dva mjeseca 120 metana i uz ostale dodatke sam dobio 12 kila koje prije nisam imal, znači nisam se vratil na staru težinu nego čisto dobivanje mase.

To bi bio jebački rezultat da su svi ti preparati lažni.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 09:16   #62
Joe Black
Nepismen

Joe Black Avatar

Registracija: Jun 2003.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Joe Black
Re: Korištenje proteina

Quote:
Dipsey kaže:
Namjeravam poćeti koristiti proteine da bi dobio mišićnu masu. Jel mi može neko malo pojasniti šta je to, kako radi i dali ima nuspojava??
www.hrana.com

nauči prvo malo i o prehrani, pa se baci na suplemente...
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 11:57   #63
Joe Black
Nepismen

Joe Black Avatar

Pošalji poruku preko MSN korisniku Joe Black
...nije daleko vrijeme kada su za Cedevitu razni samozvani 'stručnjaci' nazivali štetnom...

najveći neprijatelj ljudskog roda je neznanje
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 14:51   #64
Laganini
The Clash

Laganini Avatar

Registracija: Dec 2002.
Quote:
Kesten kaže:
Usput, sjeća li se tko "Fight cluba"?

Ima tamo jedan zanimljiv lik, zove se Bob. Glumi ga Meatloaf.

Bob: I was a juicer. Diabonol, then, Wisterol -- it's for racehorses, for Christsake.
Now I'm bankrupt, divorced, my two grown kids won't return my calls.

Bob cried. Six months ago, his testicles were removed. Then hormone therapy. He developed bitch tits because his testosterone was too high and his body upped the estrogen. That was where my head fit -- into his sweating tits that hang enormous, the way we think of God's as big.
Koristiti nekakve citate iz filmova kao argumente u ozbiljnoj raspravi u najmanju je ruku - neozbiljno.
Nije Diabonol, nego Dianabol, i to uopće nije veterinarski steroid. Što je Wisterol? Možda winstrol, ali nisam siguran. Oba naziva krivo napisana - znači da ne poznaješ temu o kojoj se ovdje govori.
Na kraju krajeva, nije sve crno-bijelo. Na jednu stranu možeš stavit dijalog iz Fight cluba, na drugu možeš npr. Marlenne Ottey i Heike Drechsler: obje imaju 40+, obje imaju iza sebe 20 godina juicanja i obje su prilično zdrave, jer da nisu ne bi tako izgledale i trčale oko 11 sekundi na 100 metara - i to sve u petom desetljeću života.
Dakle, nije sve tako jednostavno, temu treba ozbiljnije poznavati da bi se o njoj razgovaralo.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 30.09.2004., 17:41   #65
Kesten
Registrirani korisnik

Kesten Avatar

O lažnim preparatima:

Koristite malo logiku. Ako postoje lažirani steroidi, postoji i lažirano sve ostalo. Laganini, misliš li da postoji ijedan kvalitetan proizvod na tržištu koji se negdje NE lažira? Čisto sumnjam.

Ne tvrdim da prave i kvalitetne marke nisu dostupne. Ali tvrditi da ne postoje "no name" marke je NEODGOVORNO. I kao što sam već rekao, živimo u Hrvatskoj. Ovdje se SVE može nabaviti švercano. Ja sam realan, ti pričaš bajke za naivčine.

O Fight Clubu:

To ti u stvarnom svijetu izgleda ovako: korporacije sumnjivih morala koriste odvjetnike kao vojsku protiv kritičara. Nazivi proizvoda u navedenom citatu nisu krivo ispisani, autor knjige/filma ih je NAMJERNO ISKRIVIO. Kako bi mogao u javnost doturiti svoje svjedočanstvo bez da ga nakon toga vojska odvjetnika financijski uništi. I da, te iste korporacije rade proizvode u koje vi slijepo vjerujete.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 17:51   #66
TiNa.
devojce

TiNa. Avatar

Quote:
*cactus* kaže:
vidi...moraš shvatiti da je i genetika tj. postojeća tjelesna građa,predispozicija, jako bitan faktor u body buildingu...

mislim, zakon za frenda, voljela bih ga vidit

e bas tako...jako jako bitna. a frenda vjerojatno znas "iz vidjenja"...

sto se tice false steroida, sigurno da ima..al o tom ne znam nista, osim sto mogu da potvrdim to da sise pocnu rasti, tj formirati se u zenske grudi. prvo bradavice dobiju onu kao plocicu sto se moze napipati, pocnu se razvlaciti bas kao u zene i to je jako zajebano. mozes zaustaviti proces al ne i povratiti na prvotno stanje.

ma steroide uzimaju samo iskompleksirani frajeri...ti nikad ne misle da su dovoljno dobri.ni psihicki ni fizicki..
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 21:46   #67
Laganini
The Clash

Laganini Avatar

Quote:
Kesten kaže:
O lažnim preparatima:

Koristite malo logiku. Ako postoje lažirani steroidi, postoji i lažirano sve ostalo. Laganini, misliš li da postoji ijedan kvalitetan proizvod na tržištu koji se negdje NE lažira? Čisto sumnjam.

Ne tvrdim da prave i kvalitetne marke nisu dostupne. Ali tvrditi da ne postoje "no name" marke je NEODGOVORNO. I kao što sam već rekao, živimo u Hrvatskoj. Ovdje se SVE može nabaviti švercano. Ja sam realan, ti pričaš bajke za naivčine.
Uopće me to ne zanima. Svi znamo koje su kvalitetne suplement-tvrtke, a to ako će netko glup kupovat neke nepoznate brandove sa Tajlanda ili iz Gruzije, to uopće nije moj problem, a niti problem ljudi koje znam.

Quote:
O Fight Clubu:

To ti u stvarnom svijetu izgleda ovako: korporacije sumnjivih morala koriste odvjetnike kao vojsku protiv kritičara. Nazivi proizvoda u navedenom citatu nisu krivo ispisani, autor knjige/filma ih je NAMJERNO ISKRIVIO. Kako bi mogao u javnost doturiti svoje svjedočanstvo bez da ga nakon toga vojska odvjetnika financijski uništi. I da, te iste korporacije rade proizvode u koje vi slijepo vjerujete.
Teorije zavjere me ne zanimaju, kao ni svjedočanstva nekih ljudi koji režiraju neki film. Imam svjedočanstva tisuća ljudi na relevantnim forumima (anabolex.com i dr.) te desetke svjedočanstava mojih frendova i drugo mi ne treba.
Old 30.09.2004., 21:54   #68
Laganini
The Clash

Laganini Avatar

Quote:
TiNa. kaže:
e bas tako...jako jako bitna. a frenda vjerojatno znas "iz vidjenja"...

sto se tice false steroida, sigurno da ima..al o tom ne znam nista, osim sto mogu da potvrdim to da sise pocnu rasti, tj formirati se u zenske grudi. prvo bradavice dobiju onu kao plocicu sto se moze napipati, pocnu se razvlaciti bas kao u zene i to je jako zajebano. mozes zaustaviti proces al ne i povratiti na prvotno stanje.

ma steroide uzimaju samo iskompleksirani frajeri...ti nikad ne misle da su dovoljno dobri.ni psihicki ni fizicki..
Što se tiče sisa (ginekomastije): može se dobit samo u slučaju uzimanja velikih količina jakih steroida uz istovremeno NEuzimaju osnovnu zaštitu. Događa se iznimno rijetko.
Što se tiče generaliziranja oko kompleksaša - o tome uopće ne treba raspravljat. Izjavit da su svi uzimatelji steroida kompleksaši isto je kao reći da su svi Hrvati ustaše
Za kraj, još jednom molim da oni koji ne poznaju materiju da ne raspravljaju jer samo ispadaju (blago rečeno) neznalice.
Old 01.10.2004., 09:08   #69
kpt. Willard
Hellbilly

kpt. Willard Avatar

O lažnim preparatima:

Kesten, sve tvoje priče se temelje na nekim tvojim pretpostavkama a raspravljaš o temama o kojima nemaš blage veze.

Niti jednoj renomiranoj marki ne bi palo na pamet da prodaje lažne proizvode jer šteta koju bi time mogu napravit je daleko veća od zarade.

"No name" tvrtke postoje ali ovdje uopće o njima nije riječ i neznam kak si do toga došel.

Spominjanje nekakvih filmova u ovakvoj raspravi je ekstremno glupo i neozbiljno.

A kad stekneš nekakvo osobno iskustvo o treninzima, uzimanju dodataka prehrani, uzimanju steroida onda se možeš uključit u raspravu jer ovo nema nikakvog smisla.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 15:37   #70
Kesten
Registrirani korisnik

Kesten Avatar

Ok, ako ste svi tak iskusni, objasnite mi jednu stvar.

Zašto jednom dijelu bildera nisu dovoljne vježbe, prehrana i suplementi prehrane, već uzimaju i steroide?
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 15:51   #71
*cactus*
.

*cactus* Avatar

Registracija: Jan 2003.
Quote:
TiNa. kaže:
a frenda vjerojatno znas "iz vidjenja"...

ummmm

pa tko ti je taj frend i kako bih ga ja mogla znati iz vidjenja?
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 22:43   #72
Laganini
The Clash

Laganini Avatar

Quote:
Kesten kaže:
Ok, ako ste svi tak iskusni, objasnite mi jednu stvar.

Zašto jednom dijelu bildera nisu dovoljne vježbe, prehrana i suplementi prehrane, već uzimaju i steroide?
Zato što žele postići više od onoga što postižu "prirodnim" putem.
To se ne odnosi samo na bildere, nego i na druge sportaše, prvenstveno atletičare i dizače utega.
Old 02.10.2004., 15:16   #73
Kesten
Registrirani korisnik

Kesten Avatar

Quote:
Laganini kaže:
Zato što žele postići više od onoga što postižu "prirodnim" putem.
To se ne odnosi samo na bildere, nego i na druge sportaše, prvenstveno atletičare i dizače utega.
Zašto su steroidi zabranjeni? Zašto se atletičari na natjecanjima testiraju - i ako se pokaže da su koristili steroide - diskvalificiraju?
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 01:13   #74
Laganini
The Clash

Laganini Avatar

Iz istog razloga zašto je marihuana zabranjena, a alkohol nije, iako je jasno da je alkohol štetniji.
Doping kontrola uopće nije mjerilo je li nešto dobro ili nije i je li nešto zdravo ili nije: sportaš popije 2 kave ili 2 coca cole i pada na doping testu, ali to uopće ne znači da kava ili kola mogu biti fatalni za zdravlje. Spomenuo sam kavu i kolu, a takvih je stvari mali milijun - sve su to stvari koje ljudi svakodnevno konzumiraju.
Ako su AAS tako štetni za zdravlje kako ti to naglašavaš, kako to da se sve te stvari redovno koriste u medicini: ne daju valja liječnici pacijentima AAS da ih izlječe od jedne bolesti ali da umru od druge, i to u mukama, sa ginekomastijom i odumirućim testisima?
Old 04.10.2004., 13:05   #75
Kesten
Registrirani korisnik

Kesten Avatar

Quote:
Laganini kaže:
Ako su AAS tako štetni za zdravlje kako ti to naglašavaš, kako to da se sve te stvari redovno koriste u medicini: ne daju valja liječnici pacijentima AAS da ih izlječe od jedne bolesti ali da umru od druge, i to u mukama, sa ginekomastijom i odumirućim testisima?
razlika između korištenja bilo koje supstance na način lijeka i na način droge je:

a) ako koristiš nešto kao lijek, koristiš to kratkotrajno u najmanjoj potrebnoj dozi, s ciljem da se što prije izliječiš i prestaneš ga uzimati.

b) ako koristiš nešto kao drogu, ideš u suprotnu krajnost - nastavak uzimanja i povećavanje doze. Slijedi život isprepleten kemikalijama, pojačavanje nuspojava i eventualni krah.

Isto tako vrijedi spomenuti da su liječnici puno profesionalnija organizacija od skupine nepismenih bildera koji testiraju steroide sami na sebi i na temelju toga na web-sajtu (čije postojanje nije nikakav dokaz stručnosti) vade svoje zaključke.

A što se doping kontrole tiče, nisi odgovorio zašto ona uopće POSTOJI. Nije stvar samo u zdravlju nego i u nesportskom pristupu sportu. Ili misliš da doping kontrole jednostavno treba ukinuti?

Kako komentiraš "roid-rages", nekontrolirane izljeve bijesa i nasilja uslijed uzimanja steroida? Sitna nuspojava koju treba zanemariti? Ili jednostavno imamo dovoljno divljaka u društvu pa smo ionako navikli?

I za kraj, svjedočanstvo koje sam dobio u živo. Od još jednog tipičnog mladog Hrvata koji je popušio "natjecateljski duh" i slične spike. Kad je došao u teretanu, bio je mršav i smijali su mu se. Onda je on počeo marljivo vježbati i uzimati steroide. I postigao je nezapamćeno brz rast. Postao je golem. Onda su ga se drugi dečki bojali. Popriličan uspjeh, zar ne? Osim što su mu od prebrzog rasta pucale tetive, nakon nekog vremena je doživio živčani slom, a danas mu se ruke tresu.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 13:35   #76
kpt. Willard
Hellbilly

kpt. Willard Avatar

Get a life.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:33   #77
Kesten
Registrirani korisnik

Kesten Avatar

Quote:
kpt. Willard kaže:
Get a life.
U prijevodu, "Gle, pametno zbori taj Kesten."

Imam ja život. Zato imam i što napisati. Hvala ti na sudjelovanju u raspravi.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 00:51   #78
TiNa.
devojce

TiNa. Avatar

Quote:
Laganini kaže:

Što se tiče generaliziranja oko kompleksaša - o tome uopće ne treba raspravljat. Izjavit da su svi uzimatelji steroida kompleksaši isto je kao reći da su svi Hrvati ustaše
Za kraj, još jednom molim da oni koji ne poznaju materiju da ne raspravljaju jer samo ispadaju (blago rečeno) neznalice.
ne serendaj. da sam htijela raspravljati bio bi upitnik na kraju.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 06:47   #79
kpt. Willard
Hellbilly

kpt. Willard Avatar

Quote:
Kesten kaže:
U prijevodu, "Gle, pametno zbori taj Kesten."

Imam ja život. Zato imam i što napisati. Hvala ti na sudjelovanju u raspravi.
Kesten, ljudi koji imaju život ne provode dan raspravljajući o nečemu o čemu nemaju pojma pa onda kad skuže da su u banani, guglaju, pa se vrate nakon nekog vremena sa novim informacijama i novim setom pitanja i spremnim protupitanjima.

I ljudi koji imaju život ne dolaze u točno vrijeme i točno mjesto koje je joujou napisala da bi ju slikali i stavili sliku na forum.

Get a life.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 09:23   #80
joujou
material world

joujou Avatar

Quote:
kpt. Willard kaže:
I ljudi koji imaju život ne dolaze u točno vrijeme i točno mjesto koje je joujou napisala da bi ju slikali i stavili sliku na forum.

Get a life.
jesi sladak....

ja sam samo rekla da imam sastanak tada.. i to ono, poslovini ..

to što me netko slikao nije bila moja namjera...

ma da... imaš pravo nemam ja život

kad bi spamala, kao neki , na 5 foruma odjednom.. to bi bio vrlo vjerodostojan dokaz da doista imam život

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja