Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2010., 00:54   #1
Nešto čudno se dešava

dakle moj muž je u našem bračnom krevetu našao nekoliko pramena crne odrezane kose... nitko tamne kose nije bio kod nas u stanu i sad mi sve ovo nema objašnjenja... jel se ikome ikad nešto slično desilo?
mlada.mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:57   #2
Sigurno ga neka crnka hoće zbarit.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:58   #3
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Sigurno ga neka crnka hoće zbarit.
pa si je zato rezala kosu???
mlada.mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:58   #4
salis se?
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:59   #5
nažalost ne...
mlada.mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 01:00   #6
Quote:
mlada.mamica kaže: Pogledaj post
nažalost ne...
ok,ionako mi je dosadno pa...sta muz misli o tome?
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 01:00   #7
Quote:
mlada.mamica kaže: Pogledaj post
pa si je zato rezala kosu???
Ma to su one trebice šta misle da znaju ''coprat'' pa si režu svakakve dlake da ostave svoj miris.
Ne mora to biti kosa, mislim gornja kosa
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 01:02   #8
da baš mi nije za jeb. se... malo mi je to čudno...
mlada.mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 10:38   #9
Quote:
mlada.mamica kaže: Pogledaj post
dakle moj muž je u našem bračnom krevetu našao nekoliko pramena crne odrezane kose... nitko tamne kose nije bio kod nas u stanu i sad mi sve ovo nema objašnjenja... jel se ikome ikad nešto slično desilo?
Hmm možda nije žena u pitanju možda je frajer ostavio kosu mislim da je meta netko drugi
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 10:49   #10
Quote:
mlada.mamica kaže: Pogledaj post
dakle moj muž je u našem bračnom krevetu našao nekoliko pramena crne odrezane kose... nitko tamne kose nije bio kod nas u stanu i sad mi sve ovo nema objašnjenja... jel se ikome ikad nešto slično desilo?
To je klasična crna magija. Podmetne se negdje i onda na neki nepoznat način, taj simbol ili putokaz privlači negativnu energiju i entitete u život onoga tko tu živi, što se može ispoljiti na bezbroj načina, ali nijedan nije dobar. Čak i ako ukloniš, nije sigurno da će se stvar riješiti, a moguće je i da ima toga još po stanu skriveno. Netko vas ne voli.

Ako je sve to istina što pišeš.
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 11:53   #11
"crna magija" ili to sto ti nazivas privlacenjem negativne energije pomocu dlaka i kojekakvih izmisljotina moguce je samo onome ko vjeruje da mu to donosi zlo.
Onaj kome te crne dlake ne znace ama bas nista i ko ih je naso i reko, gle ovu budalu čerupala se jer misli da mi tak moze naudit, njemu od toga nemoze biti ma bas nista. sve je u glavi pojedinca!

Onaj ko vjeruje u svakoje sljedeceoj lošoj stvari - pa cak i kad mu ispadne četkica za zube u wc reci ce da je od cne magije :P
White Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 11:56   #12
ne ja u to ne vjerujem mada sam več 3 godine u braku i samo sr... ali dobro to smo si sami krivi... mene samo zabrinjava od kud ta kosa jel nitko sa crnom kosom nije bio kod nas u stanu... zato mi je to potpuno neobješnjivo!!! što se uroka tiće nisam baš sigurna ko bi se sa tim zajeb... i mučio pa imaju svoje živote i probleme ljudi...
mlada.mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 12:11   #13
Quote:
mlada.mamica kaže: Pogledaj post
ne ja u to ne vjerujem mada sam več 3 godine u braku i samo sr... ali dobro to smo si sami krivi... mene samo zabrinjava od kud ta kosa jel nitko sa crnom kosom nije bio kod nas u stanu... zato mi je to potpuno neobješnjivo!!! što se uroka tiće nisam baš sigurna ko bi se sa tim zajeb... i mučio pa imaju svoje živote i probleme ljudi...
Nema to nikakve veze sto ti nije bio u stanu. Onaj tko je to stavio zna cija je kosa, i zna cemu sluzi ta "vradzbina". Ima i najgorih slucajeva gdje se stavlja kosa umrle osobe.

A prica da je to samo u glavi, i ja sam tako mislio, ali malo radim sa energetskim svijetom i drzim se podalje od takvih stvari i poceo sam vjerovati jer vidim da je relativno lako upravljati takvim silama. Da ispricam slucaj koji sam cuo - svojim usima bukvalno jer mi je hipnotizer kod kojeg sam bio pustio snimak seanse jedne mladje zene koja je imala psihickih problema. Odjednom u toku seanse je ona rekla da tu ima jos netko. Hipnotizer je pitao da se taj netko oglasi i oglasio se muskarac, muski glas (?!). Bio je uplasen, nije htio pricati prvo, ali ga je hipnotizer mic po mic naveo da isprica i svoje ime i kako je umro i tko ga je poslao u auru te zene i sto mu je "zadatak". Puno se bojao te zene koja ga je poslala tu. Prica je luda skroz jer ga je takvim ritualima "poslala" svekrva jos prije nego ju je poznavala. Zasto? Njen sin je taksista i oni su relativno siromasna obitelj. Nekako su dosli u kontakt sa mladom zenom i njenom obitelji (koji su bili bogati prema njihovim standardima) i ona je skovala plan da se njen sin taksista ozeni njom i da se dokopaju imovine. I stvarno se to dogodilo. Plan je bio da je otjeraju u ludnicu i sami upravljaju imovinom.

On je uspio da izbaci tu stranu osobe iz mlade zene i ova se ubrzo oporavila i razvela, naravno.

Nepotrebno je reci da nisam vjerovao u ono sto slusam, napominjem da je hipnotizer ozbiljna osoba sa registriranom ordinacijom i diplomom iz Svicarske. Kod mene, srecom, nije imao tko drugi da se oglasi, iako sam se nadao Sandri Bullock

Slucajeva kao tvoj mozes lako naci na internetu jer je dosta takvih prica i iskustava, ali se u njih ne vjeruje.
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 16:33   #14
Ili te muž vara ,pa se pravi blesav ili netko baca uroke na vas
Imaš ti pdf Magija i mistika, možda je bolje da pitaš tamo.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 17:17   #15
Quote:
mlada.mamica kaže: Pogledaj post
dakle moj muž je u našem bračnom krevetu našao nekoliko pramena crne odrezane kose... nitko tamne kose nije bio kod nas u stanu i sad mi sve ovo nema objašnjenja... jel se ikome ikad nešto slično desilo?
Imala sam slično iskustvo...ne znaš kome da se obratiš..ako pričaš što ti se dogodilo proglase te ludim ili ignoriraju tvoju priču kao nešto izmišljeno.
Netko iz vaše blizine bavi se magijom. Želi razdor u vašoj obitelji. Sjeti se tko ti je zadnji put bio u gostima..osoba na koju bi zadnju posumnjali.
Pretpostavljam da imate i drugih problema na koje ste se već navikli i mislite da je to normalno.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 17:27   #16
Pozdrav

Slažem se sa Natthali,ja bih se na tvojem mjestu malo posavjetovala...kako ima zlih ljudi pa to je za ne povjerovati
kikicazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 18:59   #17
Dali je to bilo u krevetu, ispod plahte, ispod madraca, ispod jastuka...? Gdje točno?
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 22:41   #18
U biti mlada mamica ti si jedna mala lažljivica koja si ovo izmislila.

I to ja i ti znamo a da se ni ne znamo.

Dosadno ti je, razmišljaš o glupostima, pomalo si zločesta ali ne znaš biti opaka.

Znaš šta je filozof Niče rekao - ne grizi me otrovnice jer nisi dovoljno bogata da me daruješ, evo ti nazad tvoj otrov.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 00:08   #19
nisam ja zločesta... niti sam te vlasi ja našla nego moj muž... ja ih nisam vidjela... ali eto pošto se moj muž upleo u jednu temu nadam se da će su i u ovu...

Meni vjeruj nije dosadno... neznam kud bi se okrenula koliko problema imam tako da mi je ovo zadnje na pameti... samo me zanimalo jel imao ko slična iskustva...


VISOKA PETA nisam sigurna gdje je bilo ako sam dobro shvatila na plahti...

Zadnje uređivanje mlada.mamica : 31.12.2010. at 00:08. Reason: greška
mlada.mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 01:28   #20
Quote:
mlada.mamica kaže: Pogledaj post
dakle moj muž je u našem bračnom krevetu našao nekoliko pramena crne odrezane kose... nitko tamne kose nije bio kod nas u stanu i sad mi sve ovo nema objašnjenja... jel se ikome ikad nešto slično desilo?

gdje sušiš veš?dali je netom stavljen na krevet tj.prije nego li je on to našao?
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.