Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2011., 15:19   #1
Spectre
Schadenfreude

Spectre Avatar

Registracija: Jun 2006.
Dead Space 2 [*]

Uskoro izlazi Dead Space 2, nastavak igre iz 2008.

Kako bi pokazali da je nova igra cool, izbacili su sljedeći filmić: Your Mom Hates Dead Space 2.

Obavezno pogledati!
Old 21.01.2011., 17:14   #2
Archangel
je Hugo Weaving

Archangel Avatar

Registracija: Nov 2004.
Ako igra ima istu perspektivu i iste debilne nivoe mislim da cu preskociti. Kod prve igre jedina dobra stvar je bio crtić koji su napravili za igru.
"Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot." Prokleta pravila da nema novog reda pa eto ovako: Starcraft Saga Edition - Work in Progress
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 23:53   #3
alen76
Registrirani korisnik

alen76 Avatar

Registracija: May 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku alen76
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Kako bi pokazali da je nova igra cool, izbacili su sljedeći filmić: Your Mom Hates Dead Space 2.
ovo je najzabavniji promo za igricu ikad!

Nisam igrao prvi Dead Space, ali od onog sto sam vidio na youtube-u, prilicno sam uzbuđen za nastavak. Veliki hype se stvara... a i pocela je igra odlicne ocjene dobivat.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 15:34   #4
matecro007
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2009.
Negdje sam na pola puta igre i nekako mi se cini se ista radnja vrti kao u prvom dijelu. Krvi ima koliko hoces
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 23.01.2011., 11:23   #5
lexluthor84
Registrirani korisnik

Registracija: May 2010.
Pošalji poruku preko MSN korisniku lexluthor84
Neznam,prvi mi je bio ok,ali nikako najbolja horror igra koju sam odigrao.što se drugog tiče odigrat ću ga da vidim kakav je,možda me čak i ponese.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 13:46   #6
TheColossus
Registrirani korisnik

TheColossus Avatar

Registracija: Nov 2007.
Meni je prvi dio jedna od naj igrara u zadnji 5,6 godina tako da očekujem još nešto više od dvojke. I zanima me kakav će biti multiplayer. Vidio sam da ima za skinit al još nema crack. Igra je 18 GB jbt. Al kontam si možda uzet original ipak. Piše da 28. dolazi kod nas u prodaju.
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:13   #7
Spectre
Schadenfreude

Spectre Avatar

Isprobao sam igru, kakvih sat vremena. Kamera je ista, ali su kontrole puno brže, jednostavnije je igrati. Atmosfera je i dalje prejebena, oružja ima i istih i različitih, sad postoji i Special Node prilikom upgradea koji dodatno nabrijava oružje. Naravno, dosta je daleko od početnih upgrade polja.
Za sada mi se jako sviđa, a za početnike čak postoji i video od par minuta koji opisuje događaje u Downfallu i Dead Spaceu. Mislim da ću opet pričekati s gledanjem novog filma dok ne prođem igru, priča je "mistična" za sada i ne želim si ju upropastiti.

Edit: E da. Svima koji su odigrali Dead Space, barem na Normal težini, toplo prepurčujem Survivalist težinu. Treba jako paziti na municiju i HP, čak ih i povremeno kupovati. Ako želite izazov, a najteža opcija vam se ne dopada za prvi playthrough, Survivalist je savršena.

Zadnje uređivanje Spectre : 29.01.2011. at 14:38.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 12:25   #8
Kambe
antijunak

Kambe Avatar

Registracija: Mar 2007.
Odlična igra po gameplayu i po optimiziranosti. Možda je prerano al definitivno kandidat za igru godine iako neke poznate fanšize izbacuju nastavke.
Old 31.01.2011., 13:12   #9
alen76
Registrirani korisnik

alen76 Avatar

Registracija: May 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku alen76
jel bolje ak igram prvi dio prije drugog? dal se isplati uopce?
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 13:14   #10
Spectre
Schadenfreude

Spectre Avatar

Da, apsolutno. Prođi prvi dio na Normal, a onda Dead Space 2 na Survivalist
Old 31.01.2011., 14:09   #11
Spectre
Schadenfreude

Spectre Avatar

Upravo prošao igru na Survivalist... Izvrsna je! Nešto je duža od originala, prošao sam ju za kakvih 9 i pol sati. Grafika i optimizacija su odlični, priča je puno bolja od DS1, atmosfera je i dalje prejebena (pogotovo kad se Isaac vrati na Ishimuru), oružja ima puno više te su stvarno raznovrsna... Naravno, i dalje postoji New Game+ opcija prolaska, koju ću i iskoristiti, no sad postoji i Hard Core difficulty koji se otvara nakon prelaska igre. Na Hard Core težini je moguće sejvati samo 3 puta, a Isaac se nakon smrti ne respawna prije sobe u kojoj je poginuo već na zadnjem Save gameu... Stvarno hardcore!

Ne znam šta više reći, igra je odlična! Dead Space 1 i 2 su po meni među najboljim igrama u zadnjih par godina, rijetko me neka igra ovoliko zadovolji. Toplo preporučujem apsolutno svima, bez obzira koji tip igara inače preferirate.

Edit: Zaboravio napomenuti da Dead Space 2 sadrži i MultiPlayer mod, još jedan argument za kupovinu.

Zadnje uređivanje Spectre : 31.01.2011. at 14:19.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:22   #12
holograf
Registrirani korisnik

holograf Avatar

Registracija: Aug 2010.
sviđa mi se igra, dostojan nastavak originalnog Dead Space-a...dobro optimizirana, i ide glatko bez grešaka...trenutno sam zapeo na chapter 5, gdje treba složiti ona tri prstena koji se vrte jedan oko drugog...
holograf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:42   #13
TheColossus
Registrirani korisnik

TheColossus Avatar

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Edit: Zaboravio napomenuti da Dead Space 2 sadrži i MultiPlayer mod, još jedan argument za kupovinu.
Jedino što se tiče tog multiplayera, mogli su malo više modova napravit, a ne samo ovo 4vs4. Npr. ne znam neke co-op misije il nešta takvo, pa bi bilo zanimljivije. Ja sam htio uzet original jer mi je Dead Space jebeno fantastičan serijal, ali sam se razočarao kad sam čuo da će nas PC-aše uskratiti za nadolazeći DLC, koji će za konzole normalno izaći. Prejadno.
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 16:41   #14
Spectre
Schadenfreude

Spectre Avatar

Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
trenutno sam zapeo na chapter 5, gdje treba složiti ona tri prstena koji se vrte jedan oko drugog...
Spoiler:

...

Spuštaš "ruke" sa strane pomoću TeleKinesisa, možeš usporiti prstenove pomoću Stasis guna, imaš sa strane punjače.
Uglavnom uvijek vrijedi pravilo: ako je na zidu Stasis punjač, onda Stasis treba i koristiti.
Old 01.02.2011., 13:51   #15
TheColossus
Registrirani korisnik

TheColossus Avatar

Evo jučer instalirao i odma u jednom cugu došao do chaptera 8. Igra je fantastična. Jeziva atmosfera, odlična priča, zvuk od kojeg ti se ledi krv u žilama, nove sheme kojih nema u jedinici i predobra grafika.
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 16:16   #16
holograf
Registrirani korisnik

holograf Avatar

Registracija: Aug 2010.
evo prošo igru, na save-u mi piše oko 7 sati, al realno vrijeme je mislim oko 7 + 1,2 sata...super mi je igra, mada je još rano pričati salžem se da bi mogla uć u izbor "game of the year", jedini možda mali minus mi je samo jedan završetak, nema alternativnog izbora na kraju...
holograf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 09:39   #17
kvakomekiki
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2008.
pomoć

kako usporiti napadače sa telekinezom nikako ne uspijevam jesam li zaboravio negdje nešto ili ......naime tak sam počeo igrati 1.chapter i ono nemogu tip usporiti da ga ubijem...kako to..telekinezu okrenem njemu stisnem f i ništa se ne događa
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 10:19   #18
Kambe
antijunak

Kambe Avatar

Registracija: Mar 2007.
Quote:
kvakomekiki kaže: Pogledaj post
kako usporiti napadače sa telekinezom nikako ne uspijevam jesam li zaboravio negdje nešto ili ......naime tak sam počeo igrati 1.chapter i ono nemogu tip usporiti da ga ubijem...kako to..telekinezu okrenem njemu stisnem f i ništa se ne događa
Ne telekinezom nego Stasis gunom (tipka C) al ga prvo moras pokupit. Telekinezom mozes pomicat objekte ili ih korist kao oruzje npr. pokupis neku sipku i "ispalis" prema protivniku kao javelin gun.
Old 02.02.2011., 10:29   #19
Sycho
Registrirani korisnik

Definitivno najbolji su mi oni monsteri koji izgledaju ko mutirani pilići i nikad te ne napadaju vec se igraju skrivaca, cvile , trce oko tebe, tu i tam se zalete i opet begaju.. bila jedna soba jedno 5 ih bilo, ja sam u kutu cekal e kako sam se nasmijal kaj su radili...
Old 02.02.2011., 10:31   #20
kvakomekiki
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2008.
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Ne telekinezom nego Stasis gunom (tipka C) al ga prvo moras pokupit. Telekinezom mozes pomicat objekte ili ih korist kao oruzje npr. pokupis neku sipku i "ispalis" prema protivniku kao javelin gun.
a ha znači da ga nisam pokupio ...da li se neko sijeća gdije se nalazi pri početku sam na onom dijelu kada trebam prvi puta hakirati
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja