Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2011., 23:02   #1
Ćakule sa ruba (chat tema)

Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Nemre bit nuklearna na ugljen, ali na ugljen i helij već nekako. Defekt mase je taman za kurenje a produkt fuzije je kiseonik, baš ono što je trebalo da mali zeleni iz utrobe ne pozelene do daske. Evo, riješili smo stvar. U tunelima ispod pirhamida Bosanci tovare ćumur u bezdan, on se gravitacijski zalaufa i golemom brzinom ulijeće u zvijezdu ćumurušu gdje se prisajedini heliumu a izmetak je kiseonik. Udarni presijek ćumura je reda veličine lopate sirotanovićke.
... ćekaj !

Jes ti bio u 4be razredu OŠ "Zenica" godište ´72. ?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 23:07   #2
A gle, ako ja na poslu zamislim neku sjajnu i nadasve bajnu zgradu, a ne dam uz njezin nacrt proračun iz kojeg se vidi da ta zgrada neće se srušiti, nema para. Pa ne vjerujem nikom bez proračuna.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 23:10   #3
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... ćekaj !

Jes ti bio u 4be razredu OŠ "Zenica" godište ´72. ?
Jok. 4.c a i koju godinu kasnije. Kroz Zencu samo prošo na putu za Visoko gdje sam sopćući uz pirhamidno brdo razradio ideju gravitacijskog akceleriranja nuklearnog ćumura. Kad se ja tolko izmučih pentrajuć se nabrdo, kako li se tek ćumur zakotrlja nizrupu pa dole od Jadrana do Kitaja.
Old 19.02.2011., 23:11   #4
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
A gle, ako ja na poslu zamislim neku sjajnu i nadasve bajnu zgradu, a ne dam uz njezin nacrt proračun iz kojeg se vidi da ta zgrada neće se srušiti, nema para. Pa ne vjerujem nikom bez proračuna.
Ako si iz gradevinske struke ne dobijes ti pare ni ako napravis dobar proracun.
Old 19.02.2011., 23:13   #5
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
... ma sve je to o.k. i ljudski, al nemožemo tako zato pljuvati po tuđim mišljenjima (i životima, na kraju)... treba neke nekad i spustit na zemlju malo...

... ako tražimo razumijevanje, uvažavanje i suosjećanje, moramo ga i sami dati...

... moj stav

Zadnje uređivanje haram : 19.02.2011. at 23:32. Reason: smajli
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 23:21   #6
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Jok. 4.c a i koju godinu kasnije. Kroz Zencu samo prošo na putu za Visoko gdje sam sopćući uz pirhamidno brdo razradio ideju gravitacijskog akceleriranja nuklearnog ćumura. Kad se ja tolko izmučih pentrajuć se nabrdo, kako li se tek ćumur zakotrlja nizrupu pa dole od Jadrana do Kitaja.
... uuuu mašala! Ja isto! Svaki razred barem dvaput! (mislim nisam iš´o do Kitaja... još...)
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 23:37   #7
Quote:
... uuuu mašala! Ja isto! Svaki razred barem dvaput! (mislim nisam iš´o do Kitaja... još...)
Ma nisam se ja baš zadržavo po razredima, prošo sam sve nako. Do Kitaja htjedoh transsibirskom ali se nekako zaratilo pa nisam. Do Jadrana jesam. Nego, sad kad imamo pećku i generator kiseonika, što ćemo sa nezgodnom činjenicom da je centrifuga najjača na ekvatoru. One luftrupe bi trebale biti na ekvatoru a ne na polovima, a za razliku od pola ekvator nije točka već crta. U stvari, Zemlja je raspuknuta na ekvatoru i kroz taj jarak pirka svježi oksigen iz njedara njenih. Vidljiva manifestacija pukotine su Viktorijini vodopadi a na ostalim mjestima je zabranjen pristup. Ovo ima jednu važnu posljedicu koje su svjesne belosvetske barabe. Možemo bez pardona krčiti tropske šume jer se kisik u stvari proizvodi u ćumurnom reaktoru.
Old 19.02.2011., 23:59   #8
... a da poljepimo neku traku ?

... mislim po ekvaatoru...

Quote:
Ovo ima jednu važnu posljedicu koje su svjesne belosvetske barabe. Možemo bez pardona krčiti tropske šume jer se kisik u stvari proizvodi u ćumurnom reaktoru.
... jes´ mašala!...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 10:24   #9
Ćakule sa ruba

Izdvajam ovdje dijelovi drugih rasprava da ne moram brisati kao chat, pa ako je vama po volji, možete nastaviti ovdje.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 22:17   #10
Ubi mi tešku riječ.
Old 20.02.2011., 22:33   #11
... eh da, fali nam inspiracije ovđeka... pa s kim ćemo sad ovdje razotkrivat tajne svemira ?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 00:25   #12
ovo ti je odlicna ideja Begemotice
bas sam se pitala zasto svi imaju cet, samo na alternativi ne
a dosad sam se nekoliko puta i suzdrzala od komentiranja jer mi se cinilo previse off

ovo ce bit raspasoj, samo da se naspavamo
laku noc ljudi
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 00:48   #13
Molim lijepo, samo da se zna : ja-nemam-ništa-stime !!!

... ja sam uredno pridonosio jednoj drugoj temi...

... lukav potez, Begemotice... manipulacija dostojna Iluminata...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 08:51   #14
da nebude offtopic ova tema, ja bi pokrenio raspravu dali je haram reptil?
White Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:20   #15
Quote:
Molim lijepo, samo da se zna : ja-nemam-ništa-stime !!!

... ja sam uredno pridonosio jednoj drugoj temi...
gotovo ti je sad, za vijeke internetz vjekova bit ces poznat kao The Haram, autor cet teme na alternativi

ćujem da si reptil ?
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 18:30   #16
Lagano pitanjce:
Koliko će vremena trebati da se tu pojavi jedna ovakva teorija?
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 19:42   #17
Quote:
... lukav potez, Begemotice... manipulacija dostojna Iluminata...
BAHAHAHAHAH
car
Old 21.02.2011., 20:01   #18
Quote:
MaliMaleni kaže: Pogledaj post
Lagano pitanjce:
Koliko će vremena trebati da se tu pojavi jedna ovakva teorija?

al zapravo nije stvar u tome da se topi polarni led, nego vanjsko-zemaljsko vrijeme postaje neusklađeno sa vremenom unutarnjozemaljske reptilske civilizacije. i onda reptili ne znaju koje je točno vrijeme kad se djeca vani igraju i ne mogu ih pohvatat da ih okrenu na roštilju.

urota!!!

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 20:46   #19
Quote:
Equilibrium kaže: Pogledaj post

al zapravo nije stvar u tome da se topi polarni led, nego vanjsko-zemaljsko vrijeme postaje neusklađeno sa vremenom unutarnjozemaljske reptilske civilizacije. i onda reptili ne znaju koje je točno vrijeme kad se djeca vani igraju i ne mogu ih pohvatat da ih okrenu na roštilju.

urota!!!
Ali, ali, ali... ja sam mislio da unutarnjozemaljski reptili surađuju sa svjeckom vladom i elitom. A po ovoj teoriji sve je to urota svecke vlade i velikih korporacija.
Meni zapravo ima više smisla da su unutarnjoreptilska civilizacija i svecka vlada u kompi da bude čim više dnevnog svjetla da čim više dječice bude vani te ih tako mogu lakše pohvatat da ih zroštiljaju. Ili možda pod pekom speku. Wikipedia i google su dosta slabi što se tiče šupljoreptilskih kuharica. Hebiga, još se moraju afirmirati kao haute cuisine
I onaj dio o zemlji u obliku kruške ima smisla - tamna materija od koje je zemlja napravljena je teška, pa se malo spustila. Od težine i od starosti. Ko stara sisa.
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 21:16   #20
Quote:
White Strike kaže: Pogledaj post
da nebude offtopic ova tema, ja bi pokrenio raspravu dali je haram reptil?
Quote:
tequila kaže: Pogledaj post
gotovo ti je sad, za vijeke internetz vjekova bit ces poznat kao The Haram, autor cet teme na alternativi

ćujem da si reptil ?
ko, ja ?! ... niisam majkemi...

doduše, moram priznat... :ehm:... [pšiušuššuš]... imao sam jednu babu u crnom... al nemojte nikom reć!...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.