Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2011., 18:31   #61
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Samo polako. Danas je trul dan, pa imamo vremena za ćakulu
Imaš pravo, da nije prijenosa Gira na RAI sport, mogla bi cijeli dan komotno prespavati.
Begemotica is offline  
Old 16.05.2011., 01:46   #62
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, da nije prijenosa Gira na RAI sport, mogla bi cijeli dan komotno prespavati.
A i na pdf-u je zanimljivo. Posebice u chemtrail temi
Old 17.05.2011., 16:21   #63
Neka bude na vrhu. Ako ne bude interesa lako je maknemo.
Old 17.05.2011., 16:51   #64
Nisam vjernik, ali na nekim temama ovdje mi često pada na pamet ona "bože, bože... zašto si me ostavio" :duboki očaj:... zašto je tolikom broju ljudi toliki napor razmišljati po elementarnim principima logike ? U kojoj točki života pođe u krivo ona linija koja nas drži pri zdravom razumu, i završimo sa nazorima koji su slični najgorim halucinacijama ?
haram is offline  
Old 17.05.2011., 16:57   #65
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Nisam vjernik, ali na nekim temama ovdje mi često pada na pamet ona "bože, bože... zašto si me ostavio" :duboki očaj:... zašto je tolikom broju ljudi toliki napor razmišljati po elementarnim principima logike ? U kojoj točki života pođe u krivo ona linija koja nas drži pri zdravom razumu, i završimo sa nazorima koji su slični najgorim halucinacijama ?
Mislim da se to dogodi u trenutku kad subjekt prvi put cuje tekstove pjesama Vjekoslave Huljic.
Old 17.05.2011., 17:02   #66
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Mislim da se to dogodi u trenutku kad subjekt prvi put cuje tekstove pjesama Vjekoslave Huljic.
... strah me i guglat o tome...
haram is offline  
Old 17.05.2011., 21:19   #67
pozdrav i svako dobro

Ćao , da bi napredovali moramo pobjediti taj strah, u nama je ono naše dubinsko JA , to moramo probuditi , preispitati sve što bi bilo moguće ili ne logici , intuiciji , intelektu ,srcu.Danas sam inspiriran nadahnutim mislima, većina tih koji su manipulisani itd. , u ovom društvu-globalnom , te lokalnima -Balkan nas koji smo svjesniji svega oko nas smatraju čudnim , naivnim i sl., a oni ustvari nisu toga svjesni da ih drže ONI u "šakama" ...oprostite ako je spam.
OVAKO preko dest puta sam vidio NLO-e ,4-5 su bili prilično blizu i stvarni, i već osjećam u sebi "neke"promjene pa makar umislio ili ne.
El-Fatih is offline  
Old 17.05.2011., 21:26   #68
Quote:
... strah me i guglat o tome...
Evo da ne moraš guglati
Begemotica is offline  
Old 18.05.2011., 10:29   #69
Quote:
El-Fatih kaže: Pogledaj post
Ćao , da bi napredovali moramo pobjediti taj strah, u nama je ono naše dubinsko JA , to moramo probuditi , preispitati sve što bi bilo moguće ili ne logici , intuiciji , intelektu ,srcu.Danas sam inspiriran nadahnutim mislima, većina tih koji su manipulisani itd. , u ovom društvu-globalnom , te lokalnima -Balkan nas koji smo svjesniji svega oko nas smatraju čudnim , naivnim i sl., a oni ustvari nisu toga svjesni da ih drže ONI u "šakama" ...oprostite ako je spam.
OVAKO preko dest puta sam vidio NLO-e ,4-5 su bili prilično blizu i stvarni, i već osjećam u sebi "neke"promjene pa makar umislio ili ne.
Ja isto osjećam promjene.......
Ali mislim da me pere ulazak u menopauzu, a ak je za to kriv NLO , pas masnu kost....
Old 22.05.2011., 04:55   #70
... ja osjećam promjene tek nakon treće runde...
haram is offline  
Old 22.05.2011., 05:04   #71
... jel ima neko onlajn? alo?... ljudi, žene,... reptilijanci, duhovi, elijeni... biloko ?
haram is offline  
Old 22.05.2011., 10:57   #72
Osjecam se nekako promjenjivo.

Mozda sam shapeshifter.
Old 22.05.2011., 13:42   #73
Di ste? Kako je prošao Smak?
Old 22.05.2011., 13:51   #74
Quote:
Štaaa !? Opet sam nešto propustio ? Smak svjeta ? Pa mogao sam i poginut a da nebi ni primjetio !
haram is offline  
Old 22.05.2011., 15:53   #75
Quote:
Odgođen je
Begemotica is offline  
Old 22.05.2011., 19:50   #76
Quote:
Štaaa !? Opet sam nešto propustio ? Smak svjeta ? Pa mogao sam i poginut a da nebi ni primjetio !
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Odgođen je
Old 22.05.2011., 23:44   #77
Molim lijepo, a jeste li vi sigurni da smaka svijeta nije bilo?
Moguće da ga je bilo, al su nas reptili (svemogući) prebacili u paralelni svemir (jerbo jelte, još nisu gotovi sa eksperimentiranjem).
A sa tim (lukavim) potezom su odmah stvorili ogromnu masu skeptika koji će slijedeći put kad se nađe istinski prorok (koji je očigledno najebao u smaku svijeta, nigdje ga ne mogu pronaći ušutkan je), odmah popljuvati istoga jer "kaj on zna, već su ih nekoliko puta najavljivali, pa nikad ništa od toga".
Ja sam vikend proveo u planinama, just in case.
Pogled bi bio bolji
Old 22.05.2011., 23:48   #78
Quote:
MaliMaleni kaže: Pogledaj post
Molim lijepo, a jeste li vi sigurni da smaka svijeta nije bilo?
Moguće da ga je bilo, al su nas reptili (svemogući) prebacili u paralelni svemir (jerbo jelte, još nisu gotovi sa eksperimentiranjem).
A sa tim (lukavim) potezom su odmah stvorili ogromnu masu skeptika koji će slijedeći put kad se nađe istinski prorok (koji je očigledno najebao u smaku svijeta, nigdje ga ne mogu pronaći ušutkan je), odmah popljuvati istoga jer "kaj on zna, već su ih nekoliko puta najavljivali, pa nikad ništa od toga".
Ja sam vikend proveo u planinama, just in case.
Pogled bi bio bolji
Sve to samo pokazuje dimenzije njihovog zla.
Spremni su i smak svijeta odgoditi samo da bi nas unistili.
Old 23.05.2011., 00:06   #79
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Sve to samo pokazuje dimenzije njihovog zla.
Spremni su i smak svijeta odgoditi samo da bi nas unistili.
Sunce im njihovo (unutarnje) jebem.

Ja odsad držim jedan jaki ventilator na balkonu uperen u zrak. Tako da sve s čime nas zaprašuju pošaljem natrag prema gore. Što bi se reklo, give them a taste of their own medicine!
Pa nek si misle.
Hm!
Old 23.05.2011., 00:09   #80

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.