Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2011., 21:43   #41
kome treba dm bonova javite se...imam još
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 03:15   #42
mijenjam dm kupon s 25 % popusta na proizvod po izboru za nivea ručnik
gizmolina10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 06:57   #43
meni su ostala 2 kupona: lino keksolino (8 kn popusta) i hipp krekeri 2+1 gratis. poklanjam - šaljem samo na jednu adresu

cure, u dm-u bi kupila psića sveznalicu, kako upariti popuste? kolko bdova treba?
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:42   #44
Quote:
vešmašina kaže: Pogledaj post
meni su ostala 2 kupona: lino keksolino (8 kn popusta) i hipp krekeri 2+1 gratis. poklanjam - šaljem samo na jednu adresu

cure, u dm-u bi kupila psića sveznalicu, kako upariti popuste? kolko bdova treba?

Trebaš ukupno skupiti 200 bodova da dobiješ maksimalan popust. Prvo, kada skupiš 50 bodova isprintaš kupon za knjižicu od 50 bodova u kojoj dobiješ kupon od 25% popusta na artikl po izboru. Drugo, kada sakupiš dodatno 150 bodova, isprintaš kupon za knjižicu od 150 bodova u kojoj se pored brojnih kupona nalazi i kupon za 15%popusta na ukupnu potrošnju u dm. Dakle, prilikom kupovine na blagajni predaš oba ta dva kupona i dobiješ skoro popust od 40%, ali ako kupuješ više stvari obavezno naglasi da kupon od 25% koristiš na psića sveznalicu.To je to, nadam se da si razumjela.;-) Ako ne uspiješ skupiti dovoljno bodova, isplati ti se i samo s kuponom od 25%popusta za koji ti je potrebnosakupiti svega 50 bodova.
lole is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 21:38   #45
imam sve naljepnice potrebne za onu akciju na Lego kockice u Intersparu + dodatnih 7 naljepnica pa ako kome treba nek se javi
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:51   #46
ja bi vas lijepo molila ako imate kupone za Dm za pampersice i nivea vl.maramice
Old 28.03.2011., 14:54   #47
Quote:
Komax Alpha kaže: Pogledaj post
Poklanjam Poklon Bon od Centravit Prenatala.Jer se može samo jednom dobiti, a ja dobila kad sam prvi put bila trudna.Tako da mi je ovaj viška
ak može ja bi,jer ja nisam dobila to nikad...tj nisam ni znala za to
Old 31.03.2011., 08:41   #48
Talking

Quote:
lole kaže: Pogledaj post
mijenjam dvoje nivea čarapice, nestle žličicu i bebivita majicu (bijela s kratkim rukavima s medekom na prednjoj strani, vel.6-12 mjeseci) za nivein privjesak za dudu
Zamjena obavljena
lole is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 09:39   #49
Quote:
lole kaže: Pogledaj post
Trebaš ukupno skupiti 200 bodova da dobiješ maksimalan popust. Prvo, kada skupiš 50 bodova isprintaš kupon za knjižicu od 50 bodova u kojoj dobiješ kupon od 25% popusta na artikl po izboru. Drugo, kada sakupiš dodatno 150 bodova, isprintaš kupon za knjižicu od 150 bodova u kojoj se pored brojnih kupona nalazi i kupon za 15%popusta na ukupnu potrošnju u dm. Dakle, prilikom kupovine na blagajni predaš oba ta dva kupona i dobiješ skoro popust od 40%, ali ako kupuješ više stvari obavezno naglasi da kupon od 25% koristiš na psića sveznalicu.To je to, nadam se da si razumjela.;-) Ako ne uspiješ skupiti dovoljno bodova, isplati ti se i samo s kuponom od 25%popusta za koji ti je potrebnosakupiti svega 50 bodova.
hvala, skontala
i sveki i ja skupljamo bodove, svaka na svoju karticu pa ću vidjet koja ima kolko, sad imam dosta za ovaj od 25%, al ću vidjet kojoj manje fali do 150 da i taJ nekako navučemo oh, sve za to pseto lajavo
Old 31.03.2011., 09:52   #50
Možeš si i od doma pogledati tko ima koliko bodova:
http://www.dm-drogeriemarkt.hr/arhiva/3
Pa klikneš na "active beauty internet terminal" tj:
https://secure.cardsys.at/idmshr/
Old 31.03.2011., 10:36   #51
Molim Interspar naljepnice
Hvala
Josipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 11:50   #52
poklanjam ulaznicu za 2 osobe za zoološki vrt u Zagrebu vrijedi zaključno s 01.04.2011 tj. danas i sutra.
kupon pošaljem na mail gdje upišete svoje podatke, provjereno u zoo-u vrijedi s ispravljenim podacima.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 15:57   #53
Quote:
vešmašina kaže: Pogledaj post
hvala, skontala
i sveki i ja skupljamo bodove, svaka na svoju karticu pa ću vidjet koja ima kolko, sad imam dosta za ovaj od 25%, al ću vidjet kojoj manje fali do 150 da i taJ nekako navučemo oh, sve za to pseto lajavo
Ja sam jučer dobila poštom kupon za 25% od DM-a jer slave 15. rođendan, možda i ti dobiješ, pričekaj još koji dan, tako da ne koristiš bezveze 50 bodova za 25% nego skupljaj dalje za 150 bodova
lole is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 20:47   #54
Molim ako netko ima knjižicu bodova za 150kn, treba mi svašta, a ja nedavno ispucala bodove
sve primam
mijenjam za čokoladu
Old 31.03.2011., 20:52   #55
Quote:
vjesttica kaže: Pogledaj post
Molim ako netko ima knjižicu bodova za 150kn, treba mi svašta, a ja nedavno ispucala bodove
sve primam
mijenjam za čokoladu
Imam ja skroz cijelu, mogu ti dati. A najvise volim Milku sa bademima i karamelom.
Old 01.04.2011., 11:22   #56
Quote:
vjesttica kaže: Pogledaj post
sve primam
mijenjam za čokoladu
Imam i ja , dvije knjižice, skoro cijele, a volim onu Jogurt Milku!
danijela m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 13:50   #57
Kada obično Kozmo šalje kupone za mame?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 14:05   #58
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Kada obično Kozmo šalje kupone za mame?
Ja ih dobila danas na mail
MojaDora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 14:06   #59
Quote:
danijela m. kaže: Pogledaj post
Imam i ja , dvije knjižice, skoro cijele, a volim onu Jogurt Milku!
Može nama 1 onda, Milku šaljemo naravno
MojaDora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 16:47   #60
molim ako ima tko a netreba mu naljepnice za lego za interšpar
hvala
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.