Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2011., 20:40   #1
Bend i glazba na svadbi - PROČITAJTE PRVI POST

Zatvaramo staru i otvaramo novu temu o bendovima, namijenjenu prvenstveno za raspravu i razmjenu iskustava mladenaca koji traže bend za vjenčanje.

Nova tema će se strože moderirati, a svaki će pokušaj samoreklamiranja ili obračunavanja s konkurencijom, bez obzira čini li se to otvoreno ili pod krinkom lažnih mladenaca, biti kažnjen.

Temu započinjemo popisom bendova koji su složili vrijedni forumaši Zlocka, Hipnotzy i Zfrknt. Ako je neki bend izostavljen ili su neki podaci u međuvremenu promijenjeni, molim da to javite nama moderatorima pa ćemo srediti izmjene.

Zadnje uređivanje Mayo : 20.03.2011. at 20:59.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 20:40   #2
Bendovi bez ženskog vokala

4 Sebastijan www.svirka.info/bend/4sebastian/
737 www.grupa737.com/
All Stars www.grupa-all-stars.com/
Amadeo https://www.facebook.com/grupa.amadeo/
Amaro www.grupaamaro.com/
Andrija Kos & Duša band www.dusaband.com
Anđeli Show Band http://www.facebook.com/pages/SHOW-B...LI/96382547242
Aquarius www.grupaaquarius.com/
Aurora www.grupa-aurora.com/
Babylon band www.babylon-band.com/
Bankrot band http://www.facebook.com/group.php?gi...8323099&ref=ts
Barok www.barok.com.hr
Blue Rock www.markolukanec-bluerock.com
Bolero Band www.bolero-band.info/
Bonaparte http://grupa-bonaparte.com/o-nama/
Bonus www.grupa-bonus.com/
Bravo band www.bravo-band.com/new_page_1.htm
Carioca Band www.carioca-band.com/
Casanova www.grupa-casanova.com/
Casino Band www.casinobandzagreb.com/
Classic Band www.reverbnation.com/musicbandclassic
Classic band www.classicband.net/
Cocktail Bend www.cocktailbend.com/
Coctail Band
Cool Band band-cool.webstarts.com/
Country boy www.country-boys.net/
Crni ribar www.crni-ribar.hr/index.htm
Desperado www.grupa-desperado.com/
Domino www.grupa-domino.com/
Drvenjaki www.drvenjaki.com
Duo Atlantis www.duoatlantis.tk/
Duo Party www.duoparty.com
Ekvinocij www.ekvinocij.com/
Etaloni Band hr-hr.facebook.com/pages/E-T-A-L-O-N-I-band/133424423382411
Expres band www.thenightexpressband.com/
Ex Zodiac www.exzodiac.com/
Fakini - Zagorje www.fakini.net/
Falset band www.falsetplay.com/
Fenix www.youtube.com/user/glazbenisastavfenix
Fenomen www.fenomen.com.hr/
Fest www.grupafest.com/
Festival www.grupa-festival.com/
Flash grupaflash.com/
Fortuna Live
Gabriel www.grupa-gabriel.com/
Galla Band gallaband.com/
Garcia Band www.garcia-band.com/
Globus Band www.globusband.com
Grega Band grega-bend.com/
Hard Band www.facebook.com/group.php?gid=117491421630782
Harmony band www.harmony-band.com/
Havana Band www.band-havana.com/
Hit www.grupahit.co.cc/
Inpulls www.inpulls.host56.com/
Izazov www.grupa-izazov.com/
Joker Bend www.joker-band.net
Karizma www.grupa-karizma.com
Kim grupa-kim.com/
Kings free-zg.t-com.hr/kings/clanovi.htm
Koktelsi www.koktelsi.com/
Kondori www.facebook.com/group.php?gid=62920311547
Kontiki www.kontiki.tk/
Kontrola zvuka kontrolazvuka.com/
Kužiš stari moj scena.hgu.hr/kuzisstarimoj/
Laganini bend www.laganini-band.net
Laguna Band (Slatina) http://www.facebook.com/pages/LAGUNA...e/335930477546
Laguna band (Međimurje) http://www.facebook.com/pages/Laguna...249836?sk=info
L'amour bend www.band-lamour.net
Le Monde Band http://www.erovinj.info/tvrtka/rovin...0828_1091_1091
Lepi cajti www.lepicajti.hr/
Loco www.grupaloco.com/
Lotos band www.lotosband.com/
Lui www.grupalui.com/
Luna band www.luna.com.hr/ind3x.htm
Lutalice www.lutalice.com/
Metro afktime.com/grupametro/
Mondeo www.grupa-mondeo.com/
Mozaik band & Mario Brkić www.mariobrkic.com/
Music band 100's www.musicband100s.com/
Mystic www.grupamystic.com/
Noćni život nocnizivotband.com/
Nova Band www.nova-band.net/
Oaza oaza-band.com/
Oldtimer Band www.oldtimerband.com/
One man band onemanband.blog.hr
Playcode bend http://playcodeband.com
Plava noć grupa-plavanoc.com/
Plima free-zg.htnet.hr/grupa-plima/
Polo band www.polo-band.com/
Poštari www.bend-postari.com/
Prava prilika www.grupapravaprilika.com/
Prva liga www.prva-liga.hr/#/start
Prva ljubav www.prva-ljubav.com
Prvi ples www.prvi-ples.net/
Quattro Band www.quattro-band.com/
Quattro Band Osijek www.quattro-band-osijek.com
Premium www.grupa-premium.com/
Rea www.grupa-rea-zg.com/
R.E.A. band www.reaband.com
Respect www.gruparespect.com
Revolt www.revolt-band-hr.com
Rubini www.gruparubini.info/index.php
Ritam noći hr-hr.facebook.com/grupa.r.noci
Rockatansky Band www.rockatansky.com.hr/
Safari Band www.safaribend.com/Index.html
Samoborski maestral samoborski-maestral.com
San V.Gorica www.grupasan-vg.net/
San Virovitica www.grupasan-virovitica.com/
Saturnus Band www.saturnusband.com/
Scorpion band www.scorpionband.com/
Showtime www.showtime-band.com
Sick swing orchestra www.sickswingorchestra.net/
Skitnice www.skitnice.com/o-nama
Sound www.gs-sound.com/
Soprano band www.soprano-band.com/
Stari džuboks www.staridzuboks.com/
Still Band www.stillband.net/
Sunset www.grupa-sunset.com/
Sve5 www.grupa-sve5.net/
Symphony Band www.symphony-band.net
Škorpion band www.scorpionband.com/
Tabako band www.tabako-band.com/
Taxi Band www.taxibend.com/
Tempera www.grupa-tempera.net/
The Night Express band www.thenightexpressband.com
Ti i ja www.muzikatiija.com/
Tomo i Plave sjene bendovi.com/?p=1379
Treća sreća www.treca-sreca.net/
Triler podaci na youtubu
Trio Andreas www.trioandreas.com/
Trio Marinero http://www.trio-marinero.net/
Twist www.grupatwist.com/
Uhvati ritam www.grupa-uhvatiritam.com
Venera www.grupa-venera.com/
Viking www.grupaviking.net/
Viva Band - Bjelovar www.vivaband-bjelovar.jimdo.com/
Vizija Band www.vizija-band.hr/o_nama.htm
Volare www.bandvolare.com/
Xclusive band www.facebook.com/group.php?gid=38225084705
Xlarge www.xlarge.com.hr/
Zadar express www.zadar-express.com
Zakon šutnje www.grupa-zakonsutnje.com
Zlatne sjene www.zlatne-sjene.com/pocetak
Zlatne strune www.zlatne-strune.com/
Zona www.grupazona.com/

Zadnje uređivanje Mayo : 23.05.2016. at 13:34. Reason: dopuna
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 20:41   #3
Bendovi sa ženskim vokalom

100% www.sto-posto.net/
Apokalipso bend www.apokalipso.com
Avalon www.grupa-avalon.com.hr
Avangard band
Banana Band www.banana-band.com/
Beatta Band www.beatta-band.com/
Bitanga i princeza https://www.facebook.com/duobitangaiprinceza?ref=hl
Black & White www.grupa-blackandwhite.com/
Blitz Band www.blitz-band.com/
Blue Moon Band www.bluemoonband.info/
Boje noći www.boje-noci.com/
Botto www.botto.com.hr
Cabaret Band www.band-cabaret.com
Creativo band www.creativo-band.com
Daddy Cool www.daddy-cool-band.com/
Duo Step by Step www.duo-stepbystep.com/
Dynamic Band www.dynamic-bend.com/
Dzuboks Band hr-hr.facebook.com/dzuboks.band.osijek
Euroart www.euroart-band.com/
Excite www.excite.com.hr
Extra band www.extra-band.com
Face www.grupaface.com
Fortunal www.grupa-fortunal.com/
Harmonija www.facebook.com/tsharmonija
Highlanders
Ixes www.ixes.hr/
Joker plus www.topbend.com/Joker%20plus.htm
Joy http://www.grupa-joy.com
Keep Cool band www.keepcoolband.com
Koala www.grupakoala.com/
Kocka www.music-band-kocka.com
Kocka Šećera www.kockasecera.com.hr
Lady Luna www.ladylunaband.com/
Light Cast Band http://www.facebook.com/pages/Light-...2608624?v=info
Mačak Miša band (Novi sad) www.macakmisa.com/
Nova Band www.nova-band.net/
New York Band www.newyband.com
Nova Odiseja www.svirka.info/bend/novaodiseja/
Pamela Ramljak & Andersoni feat. Max Hozić www.pamelaramljak.com
Panorama www.grupa-panorama.com/
Parobrod www.parobrod.com/
Picasso band www.picasso-band.info/
Pink Panter band www.pinkpanter-band.com/
Prijatelji Live www.prijatelji-live.com/
Prva liga www.grupaprvaliga.com
Rio www.grupa-rio.com/
Ritam bend www.ritam-bend.com
Romansa www.grupa-romansa.com/
Samoborski fakini www.fakini-samobor.com
Smooth Band www.smooth-band.com/
Spice Grills www.spice-grills.com
Staklena dama www.inet.hr/~bkrivec/
Status www.grupa-status.com/
Stil www.stilband.net
Studio band www.studio-band.com
Sunny Day www.grupasunnyday.com
Supernova www.bandsupernova.com/
Šliper Band www.sliperband.hr/
Špica Band spicaband.yolasite.com/
The Company Band www.thecompanyband.info/o-nama.html
The Speen Band www.thespeen.com/
Treća smjena www.3smjena.com
Turbo-x band www.turbo-x.hr/html/show_band.html
Twist Off
Viša sila http://www.glazba-muzika-zabava-show...visa-sila.com/
Viva www.grupa-viva.com.hr/
Vrijeme ljubavi www.vrijeme-ljubavi.com/
Zodiac Band www.zodiacband.com/

Zadnje uređivanje Mayo : 11.01.2016. at 15:55.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 10:59   #4
Sretno novoj-staroj temi!
hipnotzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 15:40   #5
dojmovi o grupi Tempera

bok ,nisam se stigao prije javit ,vikend je bio naporan .
kako sam i reko otišli smo poslušat grupu Tempera u westgate ,pa ovo par dojmova.nismo im se ništa najavljivali ,nego smo htjeli prvo čut o čemu se radi .i mogu vam reći da su prvi dojmovi odlični .ima ih četvero u bendu mlađa ekipa ,veseli nasmijani ,svirali su repertuar (urbano ;pop-rock,strano-naše) .što nama i odgovara,a i jako dobro zvuče.Kasnije smo im se ipak otišli javit,saznali smo sve kaj nas je zanimalo.pa cemo vidit.
Javim se sljedeči tjedan sa novim inf. za vikend idemo kod rodbine u zagorje pa cemo valjda ič poslušat smoth bend.a i dosta mi se bendova javilo na pp .treba to sve obić.
mateo- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 20:42   #6
Jel znaš možda koliko Smooth računa za svadbu?
Dario1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 13:05   #7
Baš tako...ovisi što se traži.
Mi smo se ful namučili dok smo napravili listu top 5 bendova koji nam dolaze u obzir. Vagali smo sve i svašta.
Tražimo bend koji dobro zvuči na hrvatskom i na engleskom, koji se snalazi i sa rock repertoarom i sa zabavnom i sa halidom, koji nije više od 1600 eura, koji ima svu opremu....itd.
Pa smo recimo vagali između bendova sa 7 članova...rekli smo ako ih je već toliko onda ne želimo one di su samo muški nego mora biti i ženski vokal.
Pa smo vagali cijene. Recimo plafon same svirke nam je bio 1600 eura. K tome naravno moramo računat i stolice za njih. Znači uvijek je bolje da ih je manje. Ali ne presudno.
Pa smo vagali iz kojeg su grada, jer onda tu ima i putnih troškova. Otpali su neki jer su predaleko makar super sviraju.
Gledali smo i kako se obuku za svadbu, iako ni to nam nije bilo presudno jer bili smo na jednoj svadbi gdje je band izgledao kao hrpa klošara ali odlični su bili, stvarno odlični.

Sve u svemu, nisu bendovi jeftini, barem ne oni koji se nama sviđaju i uvijek su lokalni jeftiniji.....ali mi smo rekli ili uzimamo jedan od 5 koji su nam top ako ćemo si moći priuštiti ili ćemo rađe uzeti Dj-a
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:28   #8
Quote:
Dario1 kaže: Pogledaj post
Jel znaš možda koliko Smooth računa za svadbu?
1800.
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:31   #9
mali info:

positivo nema razglas.

tj., nije ga imao krajem prosle godine.

daklem, em sto ih mladenci moraju platiti (vise nego ostale), em jos moraju rentati i razglas.

cisto da si mladenci znaju posloziti racunicu
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 12:52   #10
razglas

ne pristajte ni u kojem slučaju da bandu koji nema vlastit razglas još dodatno plačate rentanje. to mi je kao da si želiš pozvati taxi pa dođe šofer i kaže: stari idemo tvojim autom, ja ću voziti.
UncleAlbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 14:45   #11
Quote:
UncleAlbert kaže: Pogledaj post
ne pristajte ni u kojem slučaju da bandu koji nema vlastit razglas još dodatno plačate rentanje. to mi je kao da si želiš pozvati taxi pa dođe šofer i kaže: stari idemo tvojim autom, ja ću voziti.
ili da kaze da moras bengu platit
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 18:47   #12
Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
1800.
kaj nisu 1900?
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 21:02   #13
Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
mali info:

positivo nema razglas.

tj., nije ga imao krajem prosle godine.

daklem, em sto ih mladenci moraju platiti (vise nego ostale), em jos moraju rentati i razglas.

cisto da si mladenci znaju posloziti racunicu
To je info od prošle godine... sada Positivo ima razglas...
hipnotzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 21:53   #14
Quote:
Mekintoš kaže: Pogledaj post
Baš tako...ovisi što se traži.
Mi smo se ful namučili dok smo napravili listu top 5 bendova koji nam dolaze u obzir. Vagali smo sve i svašta.
Tražimo bend koji dobro zvuči na hrvatskom i na engleskom, koji se snalazi i sa rock repertoarom i sa zabavnom i sa halidom, koji nije više od 1600 eura, koji ima svu opremu....itd.
Pa smo recimo vagali između bendova sa 7 članova...rekli smo ako ih je već toliko onda ne želimo one di su samo muški nego mora biti i ženski vokal.
Pa smo vagali cijene. Recimo plafon same svirke nam je bio 1600 eura. K tome naravno moramo računat i stolice za njih. Znači uvijek je bolje da ih je manje. Ali ne presudno.
Pa smo vagali iz kojeg su grada, jer onda tu ima i putnih troškova. Otpali su neki jer su predaleko makar super sviraju.
Gledali smo i kako se obuku za svadbu, iako ni to nam nije bilo presudno jer bili smo na jednoj svadbi gdje je band izgledao kao hrpa klošara ali odlični su bili, stvarno odlični.

Sve u svemu, nisu bendovi jeftini, barem ne oni koji se nama sviđaju i uvijek su lokalni jeftiniji.....ali mi smo rekli ili uzimamo jedan od 5 koji su nam top ako ćemo si moći priuštiti ili ćemo rađe uzeti Dj-a
i kojih 5 su na kraju u igri?
albinokiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 22:44   #15
Quote:
hipnotzy kaže: Pogledaj post
To je info od prošle godine... sada Positivo ima razglas...
odlicno

bravo oni
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 22:45   #16
Quote:
Lena_88 kaže: Pogledaj post
kaj nisu 1900?
mi ih placamo 1800.
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 00:07   #17
Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
mi ih placamo 1800.
Blago vama...
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:35   #18
HITNO!!!! BAND ZA SVADBU JAAAkO POVOLJNO!!!!

Ne znam zašto mi je obrisan post ali zbilja mi je hitno! Naime odgodila sam vjenčanje koje je trebalo bit 30.4. a kaparili smo super band prek frendova i dobili dobar popust, sad mi ih je totalno bed zeznut (mislim ih uzet za drugi termin) i prepuštam termin i kaparu ako kome odgovara datum Cijena bi bila 1300 eura, band je sa pjevačicom, oni su grupa Romansa, imaju stranicu a ima nekaj i na you tubeu. Ak je netko zainteresiran može ih zvat (javila sam im situaciju ) il meni na inbox ak vas kaj zanima.
rhaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 15:10   #19
Quote:
rhaea kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto mi je obrisan post ali zbilja mi je hitno! Naime odgodila sam vjenčanje koje je trebalo bit 30.4. a kaparili smo super band prek frendova i dobili dobar popust, sad mi ih je totalno bed zeznut (mislim ih uzet za drugi termin) i prepuštam termin i kaparu ako kome odgovara datum Cijena bi bila 1300 eura, band je sa pjevačicom, oni su grupa Romansa, imaju stranicu a ima nekaj i na you tubeu. Ak je netko zainteresiran može ih zvat (javila sam im situaciju ) il meni na inbox ak vas kaj zanima.
Jako lijepa gesta. Svaka čast!!!
Martynez is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 00:53   #20
Super je gesta, ali teško da netko tko se ženi 30.04 nema već odavno kaparen band
Dario1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.