Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2013., 21:59   #21
Saudijska Arabija ima pravo odlučivati o tome što će dopustiti,a što ne na svom teritoriju.Meni je žao kršćanske braće,ali Isus je rekao kako će nas zbog njega progoniti.

To što se sekularna EU odriče kršćanstva,a istodobno pod krinkom ljudskih prava na svom teritoriju sije sjeme svog uništenja mene niti malo ne zabrinjava ili zanima.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:02   #22
Muslimani u svojim državama postaju sve okrutniji prema drugim religijama, a u Europi im se dozvoljava da pozivaju na Jihad i po svojim kvartovima su defakto uveli šerijat. Neki dan sam se vozio u tramvaju, i na stanici Borovje (gdje se nalazi džamija) su ušle dvije vehabije. Nije ih bilo ugodno vidjeti, nadam se da će Europa početi sa deportacijom svih ekstremnih i neprilagođenih muslimanskih imigranata. Svoje su države pretvorili u zoološki vrt, naše neka ne diraju.
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:02   #23
Ovo jednostavno nije istina. Upravo sam zvao prijatelje koji studiraju u Medini, oni nemaju pojma o ovome. Dakle, jos jedna u nizu proamerickih i prozidovskih propagandnih budalastina na koje mogu nasjesti samo neuki tipovi.
HbVelid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:04   #24
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Saudijska Arabija ima pravo odlučivati o tome što će dopustiti,a što ne na svom teritoriju.Meni je žao kršćanske braće,ali Isus je rekao kako će nas zbog njega progoniti.

To što se sekularna EU odriče kršćanstva,a istodobno pod krinkom ljudskih prava na svom teritoriju sije sjeme svog uništenja mene niti malo ne zabrinjava ili zanima.
Stoljecima broj krscana u arapskim zemljama nikada nije opadao niti su vam oduzimana bilo kakva prava. Jos za vrijeme poslanika Muhameda arapima je jasno dato do znanja da svaki krscanin ima pravo ispovijedati vjeru koju on odabere. Ova vijest nije istinita. Ne nasjedajte tako lahko bez da provjerite nesto
HbVelid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:13   #25
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Stoljecima broj krscana u arapskim zemljama nikada nije opadao niti su vam oduzimana bilo kakva prava. Jos za vrijeme poslanika Muhameda arapima je jasno dato do znanja da svaki krscanin ima pravo ispovijedati vjeru koju on odabere. Ova vijest nije istinita. Ne nasjedajte tako lahko bez da provjerite nesto
kako nije opadao kad su u vrijeme arapskih osvajanja krščani bili gotovo kompletna populacija od iraka do maroka??
naravno da je opadao, sad o razlozima se možena široko, ali da nije opadao je glupost.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:19   #26
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Jos za vrijeme poslanika Muhameda arapima je jasno dato do znanja da svaki krscanin ima pravo ispovijedati vjeru koju on odabere.
Izgleda da Arapima u Egiptu to nije jasno jer stalno progone Kopte.
__________________
"Tuđmanu bi ja oprostija da je priša u pedere, eto, da skratim priču.
A zamisli tek Mesića, on je pobijedija i 41. i 45. i 71. i 91. i 95. i 2000." - Casey
Buddhallah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:25   #27
S. Arabija je šerijat i to svi znamo, zar je potrebna još jedna tema ?
Pogotovo: "Voice of blah, blah".
Kojeg vraga da sruše kad nema niti jedne crkve, sâma sebi uskačeš u usta ?

S druge strane, ovo je jednako iritantno:
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Stoljecima broj krscana u arapskim zemljama nikada nije opadao niti su vam oduzimana bilo kakva prava. Jos za vrijeme poslanika Muhameda arapima je jasno dato do znanja da svaki krscanin ima pravo ispovijedati vjeru koju on odabere. Ova vijest nije istinita. Ne nasjedajte tako lahko bez da provjerite nesto
Broj kršćana opada, oduzimaju im se prava, nestaju.

A ovo je još gore.
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Dakle, jos jedna u nizu proamerickih i prozidovskih propagandnih budalastina na koje mogu nasjesti samo neuki tipovi.
Fakat ste svi isti. Za sve su vam krivi židovi.


Ja bih ovdje ključ.
Ili se govori o SA, ili se govori o nečem drugom. A to drugo je položaj kršćana u muslimanskim zemljama, en général.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 23:05   #28
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
S. Arabija je šerijat i to svi znamo, zar je potrebna još jedna tema ?
Pogotovo: "Voice of blah, blah".
Kojeg vraga da sruše kad nema niti jedne crkve, sâma sebi uskačeš u usta ?

S druge strane, ovo je jednako iritantno:
Broj kršćana opada, oduzimaju im se prava, nestaju.

A ovo je još gore.
Fakat ste svi isti. Za sve su vam krivi židovi.


Ja bih ovdje ključ.
Ili se govori o SA, ili se govori o nečem drugom. A to drugo je položaj kršćana u muslimanskim zemljama, en général.

"Zlim" i "primitivnim" desničarima je odavno jasna istina o muslimanima. Štete što će(te) svi paneuropski lijevo-liberali jednog dana izbjeći odgovornost i suđenja što ste sav taj šljam pustili u Europu.
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 23:16   #29
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Ovo jednostavno nije istina. Upravo sam zvao prijatelje koji studiraju u Medini, oni nemaju pojma o ovome. Dakle, jos jedna u nizu proamerickih i prozidovskih propagandnih budalastina na koje mogu nasjesti samo neuki tipovi.
Sto nije istina? Ima li bilo kakvih crkvi u Saudiji?
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 23:41   #30
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
"Zlim" i "primitivnim" desničarima je odavno jasna istina o muslimanima. Štete što će(te) svi paneuropski lijevo-liberali jednog dana izbjeći odgovornost i suđenja što ste sav taj šljam pustili u Europu.
Ovo je s.ranje od teme. Kakav je to zakon S. Arabije vezan za crkve u regiji, pobogu ?

Da je gadno kršćanima na B.Istoku, jest. Al to nema veze s nemuštim uvodnim komentarom.
(tko je uopće Todd Nettleton, glasnogovornk Voice of The Martyrs USA ?)

Dalje.
Da nam je jasno jest, desnica ili lijevica irelevantno.

Medjutim, tvoje definiranje ljudi po osnovi lijevica vs desnica samo pokazuje ograničenost u promišljanju teme.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:13   #31
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Pazi malo šta govoriš, riječ je o našim saveznicima I prijateljima. Sa njima naši saveznici sa Zapada grade zajednički front za slobodu, demokraciju I ljucka prava na Middle East.
Imaj to u vidu please!
Nisu oni naši saveznici možda Izrael i Turska jesu ali Saudijska Arabija nikako,nemoj ti mene ispravljati živimo u demokraciji a ne u jednoumlju.Zašto Saudijska Arabija financijski podržava vladu u Gazi i Palestini? Zar se tako ponaša prema savezniku.
Dominiquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:14   #32
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Saudijska Arabija ima pravo odlučivati o tome što će dopustiti,a što ne na svom teritoriju.Meni je žao kršćanske braće,ali Isus je rekao kako će nas zbog njega progoniti.

To što se sekularna EU odriče kršćanstva,a istodobno pod krinkom ljudskih prava na svom teritoriju sije sjeme svog uništenja mene niti malo ne zabrinjava ili zanima.
Znači mi možemo odlučivati o njihovim pravima u Europi i Americi.
Dominiquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:22   #33
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Ovo jednostavno nije istina. Upravo sam zvao prijatelje koji studiraju u Medini, oni nemaju pojma o ovome. Dakle, jos jedna u nizu proamerickih i prozidovskih propagandnih budalastina na koje mogu nasjesti samo neuki tipovi.
Zovi ti koga hočeš čitam i arapske medije isto pišu tako da nemoj kriviti amerikance i židove za istinu koja svima poznata.
Dominiquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:32   #34
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
kako nije opadao kad su u vrijeme arapskih osvajanja krščani bili gotovo kompletna populacija od iraka do maroka??
naravno da je opadao, sad o razlozima se možena široko, ali da nije opadao je glupost.
Opadao je u malom procentu srazmjerno migraciji, ali ne zbog nekakvih pritisaka i tome slicno. Ova vijest je bila prije godinu dana i pokazala se kao laznom, pa vam danas opet ponavljaju istu pricu, samo promjene naslov.LOL

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ku/604642.aspx

http://www.vecernji.hr/vijesti/vijes...-clanak-493672

Zadnje uređivanje HbVelid : 30.04.2013. at 01:29.
HbVelid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:36   #35
Quote:
Dominiquee kaže: Pogledaj post
Zovi ti koga hočeš čitam i arapske medije isto pišu tako da nemoj kriviti amerikance i židove za istinu koja svima poznata.
Na tom linku pise da je nekakav poluanonimni muftija to izjavio. Pa kada bi mi pratili sta svaki svecenik na svijetu govori o islamu i od toga pravili clanke sta bi tek onda bilo?? Daj nemojte biti naivni. Reko muftija ovaj i reko muftija onaj. A 99,99% drugih arapskih muftija nisu ni spomenuli nista slicno i sad mi pravimo dramu oko ovoga.
HbVelid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:38   #36
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Sto nije istina? Ima li bilo kakvih crkvi u Saudiji?
http://www.youtube.com/watch?v=tDuTuC36IqA I na youtube ljudi raspravljaju o istoj temi
Dominiquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:39   #37
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Sto nije istina? Ima li bilo kakvih crkvi u Saudiji?
Ima li bilo kakvih dzamija u Vatikanu??? Link govori o crkvama u cijeloj Arabiji, dakle arapskom poluostrvu i da, crkava ima ogroman broj u arapskim zemljama jer sam zivio tamo i dobro znam stanje. Vise crkava ima nego sto ima dzamija po vecini zapadnih zemalja
HbVelid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:47   #38
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Na tom linku pise da je nekakav poluanonimni muftija to izjavio. Pa kada bi mi pratili sta svaki svecenik na svijetu govori o islamu i od toga pravili clanke sta bi tek onda bilo?? Daj nemojte biti naivni. Reko muftija ovaj i reko muftija onaj. A 99,99% drugih arapskih muftija nisu ni spomenuli nista slicno i sad mi pravimo dramu oko ovoga.
http://www.youtube.com/watch?v=AILsvyQrgm0 To je Grand Muftija Saudijske Arabije ako si musliman i znaš što to znači onda ga ne bi smio usporedivati sa običnim islamskim svečenikom.
Dominiquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:50   #39
Quote:
Saudijski ministar: Nema gradnje neislamskih bogomolja na saudijskom tlu http://minber.ba/index.php?option=co...esti&Itemid=80
Izgleda da nakon ovoga nečeš imati argumenata.
Dominiquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 00:51   #40
Quote:
Dominiquee kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=AILsvyQrgm0 To je Grand Muftija Saudijske Arabije ako si musliman i znaš što to znači onda ga ne bi smio usporedivati sa običnim islamskim svečenikom.
Dobro znate da je nedavno bila vijest kako je jedan od najvecih Saudijskih muftija pozvao Sirijce na masovno silovanje zena, cijeli svijet je to objavio, ali srecom je taj muftija imao svoj profil na FB i Twiteru tako da je demantovao tu vijest pa smo se mogli uvjeriti. Dakle nemojte odmah vjerovati u svaku glupost koju procitate, pa barem bi svako trebao znati da su mediji jedno obicno govno lazljivo
HbVelid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.