Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2011., 01:17   #1
ne radi kamera..

Pozdrav, opet uglavnom.. Radi se o uređaju iPh4, VIP, nikada JB i tak to.. Sve je normalno funkcioniralo i odjednom je KAMERA prestala raditi.. Napravio sam update, uz malo muke sa 1013 errorom, međutim napravio, i sada je na 4.3.1 softwareu.. Upalio sam kameru, normalno je radila ali kad sam upali da snimim sebe, dakle onu malu za FT kameru, opet je zablokiralo i jedino što se vidi je ova slika.. i ne mrda odatle.. Da li netko ima neko riješenje ili da ga nosim u servis..?


[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Yolee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 02:36   #2
...može se dogoditi da kemera kadkada zablesa,
ali poput svih sitnih kvarova često je dovoljno
samo dugo držati tipke Power i Home...
...kada se ugasi, i pojavi jabuka, tada pustiš...

...no tebi se to nastavilo i nakon update na iOS4.31, pa budi spreman za servis...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 10:09   #3
Da.. to je ono što me najviše nervira.. Napravio sam ja odmah master reset, nije pomoglo.. tako da reko, možda restore ili čak update.. Okej, Tomica, ako ti kažeš, nema se šta dalje raspreavljati.. Ali ima još jedna zanimljivost u svemu tome.. Recimo skinuo sam aplikaciju Camera plus i ona radi najnormalnije sve dok se ne okrene i uključi FaceTime.. Onda se opet zablokira.. tako da mislim da je nešto do te male kamere.....
Yolee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:19   #4
...ček, da li ti je nastao kuršlus nakon instaliranja aplikacije Camera +,
ili je već bilo i prije..?
...nekada se zna pokazati da smo instalirali aplokaciju
koja nije kompaktibilna sa našim iUređajem...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:31   #5
ma i prije.. dakle uzeo sam ga sa 4.2.1. i lošom kamerom, potom sam napravio master reset, ništa nije pomoglo. došao doma, update, greška 1013, riješio, kamera radila i kad sam okrenuo da snimim sebe sa FT kamerom, opet greška! tu je i stalo, sada je ova slika gore koju vidiš.. Skinem Camera+ i radi, međutim opet ne radi FT camera, opet se smrzne aplikacija.. Zaključak: iPh kamera uopće ne radi, a Camera+ radi samo ova stražnja, a FT ne ..
Yolee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 09:32   #6
Quote:
Yolee kaže: Pogledaj post
ma i prije.. dakle uzeo sam ga sa 4.2.1. i lošom kamerom, potom sam napravio master reset, ništa nije pomoglo. došao doma, update, greška 1013, riješio, kamera radila i kad sam okrenuo da snimim sebe sa FT kamerom, opet greška! tu je i stalo, sada je ova slika gore koju vidiš.. Skinem Camera+ i radi, međutim opet ne radi FT camera, opet se smrzne aplikacija.. Zaključak: iPh kamera uopće ne radi, a Camera+ radi samo ova stražnja, a FT ne ..
Ako je tako od kada si ga kupio servis ne gine. Samo se dugo čeka popravak.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:59   #7
Sreća pa nije meni, nego curinoj sestri.. Al svejedno.. Radilo je sve normalno mjesec dana i onda tup, ništa.. Sad uz sve treba tražit i kvalitetan zamjenski uređaj
Yolee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 04:10   #8
Naime... imam sličan problem kao što je opisan u prvome postu samo što se radi o iphonu 3g. čačkala sam nešto u cydiji i instalirala mms video 2g/3g.
kasnije sam shvatila da ne odgovara mom firmwareu (koji je 4.2.1.) i deinstalirala. kada sam deinstalirala kamera ali niti jedna od drugih pet aplikacija koje imam a koriste kameru se nisu mogle otvoriti (prizor je bio identičan kao na slici iznad). zatim sam od očaja opet instalirala to 2g/3g sranje i kamera je proradila ali se na njoj ništa ne vidi (sve je mutno, neke crte..kao na starim televizorima)..znači kamera snimi sliku i spremi je u library ali što mi to vrijedi kada ne vidim što uslikavam -.-. isto tako kada je to instalirano nestane mi ikona za pozive. moram napomenuti da mi je kamera prije ovoga normalno radila.

što mi je činiti??
dust91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 15:40   #9
...ubuduće ugasiti i upaliti iPhone, svaki puta kada nešto instaliraš ili brišeš...
...ako restart sada ne pomogne, napravi Hard Reset:
drži tipke Home i Power neka se iPhone ugasi,
tek kada se upali, i pojavi logo jabuke - tipke pustiti...
...ako ni to ne pomogne, bojim se da češ morati Restore raditi...
...pročitaj malo i vodič za one koji prvi puta koriste iPhone i imaju pitanja...
__________________

Zadnje uređivanje tomisličak : 21.08.2011. at 21:07.
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 20:41   #10
Probala sam i ništa. Znači jedino mi restore preostaje.. a to zasad neću. Izdržat ću, makar bila jedina osoba bez kamere na mobu..haha. Na 3g je kamera ionako preloša.


---
- Sent from my iPhone using Tapatalk
dust91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 21:08   #11
...a čuj, postoje i posebne aplikacije
kojima uspiješ povečati oštrinu i rezoluciju...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 00:19   #12
neka mi netko objasni ovo: kamera na iphonu je otisla, sve neke greske po ekranu. pod garancijom je, dam ga u t centar, oni ga posalju na servis i zovu me da su napravili azururanje i restore i da je sad sve ok. zar nebi trebao dobit novi iphone? pokusavaju li oni mene to preveslat? meni se cini da pokusavaju. vase misljenje molim, hvala
debelitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 00:35   #13
pa jel ti radi? ako radi, zašto misliš da bi trebao dobiti novi mob?
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 00:44   #14
...ili ti misliš njih preveslat,
a oni nisu popušili foru..?
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 09:41   #15
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...ili ti misliš njih preveslat,
a oni nisu popušili foru..?
nemam sta ja njih preveslat , bilo je tako kako sam napisao, ajde mi ti reci , sta je trebalo biti, novi iphone ili ''azuriranje i restore''??
debelitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 18:37   #16
A zasto bi ti dali novi iPhone ako su ovog popravili ?
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 18:52   #17
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
A zasto bi ti dali novi iPhone ako su ovog popravili ?
btw, jucer bio u t centru i uopce ga nisu popravli , koliko ja znam ostecena kamera se ne moze spojit usb kabelom i azurirati. to valjda pokusavaju jedino idioti iz mobisa
debelitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 19:21   #18
Fizicki ostecena kamera ?
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 21:03   #19
...ako je u pitanju mehaničko oštećenje,
to ti neSpada pod garanciju...
...dakle, neBudeš dobio novi iPhone...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 00:38   #20
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...ako je u pitanju mehaničko oštećenje,
to ti neSpada pod garanciju...
...dakle, neBudeš dobio novi iPhone...
prijatelju moj iphone nema crtice na sebi, dakle nema ni m od mehaničkog ostecenja. idioti su ga vratili sa servisa kao da je ''popravljen''. vracen im je nazad, i napisano je da se trazi novi aparat, iako sam cuo sta ovi majmuni iz mobisa rade kad se ovako nesto desi
debelitis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.