Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2009., 11:01   #981
Evo ovo je jedna od moje dvije male curice...sada im je 7 tjedan u tijeku (jedna je jos slobodna)

linkina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 11:07   #982
Za stavljati slikice pasa gdje se svi mogu diviti i komentirati "kak su slatki" i slično imate Fotoalbum. Molio bih da teme o pasminama ostanu čiste od besmislenih komentara i slika.

Teme o pasminama trebaju biti korisne i konkretne, za sve ostalo imate Fotoalbum, chat i podforum off-topic gdje možete chatat, spamat i pisat što god želite do mile volje.

Hvala.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 19:40   #983
Quote:
linkina kaže: Pogledaj post
Evo ovo je jedna od moje dvije male curice...sada im je 7 tjedan u tijeku (jedna je jos slobodna)



sorry na linku sam od maloga pa se ispričavam za ime. Zanima me da li je vaša curica još uvijek slobodna. ako je kolika je cijena. Molim vas brzi odgovor jer sam nestrpljiva od želje te kako vas mogu kontaktirati.
kurcin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 20:26   #984
Meni je drugarica rekla da se psi moraju setati uvek u isto vreme...Da li je to tacno?...Koliko puta se maltezeri moraju setati?
Vanessa:)))) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 00:43   #985
Pozdrav.Što ih više ledam više mi se sviđa.Nisam čitala cjeli topic ali budem ,htjela bi pitat dali svi oni imaju onako dugačku dlaku ili to ovisi kako ga šišaš po želji...Naime meni su preslatki oni koji nemaju onako ful dugačku dlaku.Sad još samo nagovorit muža i maltezerčiću moj si
Ennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 13:15   #986
Nemaju svi skroz dugu dlaku.
GloriaPearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 17:26   #987
Molim vas da mi netko, ukoliko zna, napiše gdje u Istri kupiti maltezera?
Zahvaljujem na odgovoru :*
daisy dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 22:07   #988
A kako onda znati razliku između "dugodlakog" i "kratkodlakog"maltezera?Jako bih voljela imati jednog a nisam do sada imala iskustva s ovom pasminom.I da,živimo u kući pa me zanima dali su oni isključivo kućni psi?
Ennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 23:04   #989
Pozdrav Ennna,

Maltezer je dugodlaka pasmina koja se ne linja i nema mirisa... To je pasmina kod koje dlaku dugu do poda možete postići jedino ispravnom njegom i brigom (papilotiranje - pakovanje psa u papilotne/paketiće, dobra kozmetika i naravno dobra genetika)...
Većina vlasnika maltezera neće da se muči sa češljanjem i čvorićima, ili nemaju vremena, previše obaveza itd. pa ih radije ošišaju... Lakše im je tako održavati...
Postoji mnogo slatkih frizurica za maltiće, tako da ako želiš, svog psića možeš šišati... Mada, moje mišljenje je da svaku dugodlaku pasminu treba održavati takvom kakva jeste, tj. da ako je propisano standardom da maltezer treba imati dugu, ravnu, svilenu, "tešku" dlaku koja se proteže do poda, onda takav treba i biti... Međutim, na našim prostorima samo izložbeni psi imaju takvu dlaku (nađe se naravno i izuzetaka koji vole da im pas ima dužu dlaku i većina vlasnika svoje maltiće šiša)...

Evo, po meni, jedne od najslađih frizurica za maltiće...

Ch Tilly White Whit; Vlasnica: Mirna Rupčić (White World kennel)




Nadam se da ćeš se odlučiti za ovu predivnu pasminu! U svakom slučaju je toplo preporučujem...

Srdačan pozdrav!
Maltese-LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 11:44   #990
Ajoj Lulu pre pre preslatki mi jeee......ajoj!!!Definitivno maltezer.Pročitala sam 10-ak stranica i piše da nepuštaju baš dlaku-to mi je drago.A najviše zbog toga jer imam malo djete.Zato sam htjela nekog koji ima malo kraću dlaku.
Ennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 04:35   #991
Quote:
Jacky kaže: Pogledaj post
dobila sam maltezera na poklon prije tri dana.....:-) star je 2 mjeseca i zove se Jacky....zanima me kad ga mogu prvi put okupati???Hvala...
Jacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:10   #992
Kupila sam maltezera prije tri tjedna,presretna sam.Puno mi je pomogao ovaj forum raznim savjetima i vašim iskustvima.
30.01. Pongo će imati tri mjeseca,cijepljen je,čišćen i jako,jakooo drag-prava maza.
ana zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 09:31   #993
Mene zanima koliki je mjesečni trošak imati maltezera što se tiče hrane + redovna cijepljena i sve što treba?
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 15:12   #994
Razmisljam o kupovini maltezera..tocnije maltezerice..

Mozda ce vam se moja pitanja ciniti glupa, ali vjerujte mi nemam trenutno vremena citati sve postove, a jednostavno mi trebaju inf..

1. kako se maltezeri slazu sa drugim psima...naime, susjede imaju nekakvog mjesanca, ogromnog...i taj kad se zalaufa po stubistu ne gleda hoce li koga srusiti ili ne...ne bih htjela da mi se to dogodi, pa da mi pesek dozivi neki šok ili kaj ja znam...

2. dal laju?? Naime, imam mogucnosti voditi psa na posao..ali mi bas ne bi bilo fora da mi laje na svaku stranku koja mi udje u ured...

Eto, to su neka pitanja...nadam se da se ne ljutite sto sam uletila ovak na blef
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 20:17   #995
bok svima....imam jedno pitanje u vezi vožnje autom....svaki put kad ga vozimo nekud on povrati!!dali možda postoje kakve taablete protiv toga???
star je 4 mj ....

Zadnje uređivanje Jacky : 30.01.2010. at 20:19. Reason: krivi link
Jacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:27   #996
Veliki pozdrav svima, uz vasu pomoc pre nekih 20 dana kupila sam stene maltezera.
Malisa je presladak, vec smo naucili gde spava, gde jede, komandu sedi... I sve to bez kazne , vec samo sa velikim strpljenjem i nagradom za poslusnost.
Interesuje me samo on sada ima 3 meseca , pa me interesuje kada je najbolje vreme da se sa njim izadje malo napolje? Hvala na odgovoru
ns baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 19:01   #997
Veliki pozdrav svima,imam maltezera 9 mj. e sad me zanima koliko često se treba kupati i koliko ga dnevno treba izvoditi u šetnje(koliko duge).Hvala
__________________
ABS DESIGN
UPHOLSTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:50   #998
ns baby možeš s njim van u šetnju ali ne vjerujem da će ti htjeli biti dugo jer će mu biti hladno... upholster imaš ga 9 mj ili ima pesek 9 mj? Kada ga kupaš kupaj samo s blagim šamponom, pogle u pet shop ima baš za maltezer, imaš i za suho pranje pa ako se malo zmaže da ga ne močiš bezveze, inače mislim da s tim specijalnim šamponom 1 mj nebi bilo ništa iako svatko ima svoje mišljenje... a šetnja pa bar 1 dnevno na malo dužu šetnjicu da se rastrči tj. ako ti obavlja nuždu vani onda bar 3 puta ili kako je već naviknut pa na kraće... ovisi kako je naučen pesek, evo nadam se da sam bar malo pomogla...
__________________
...živi svaki dan ko da ti je zadnji i jednom ćeš biti u pravu... ;)
_mayya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 15:05   #999
Quote:
_mayya_ kaže: Pogledaj post
ns baby možeš s njim van u šetnju ali ne vjerujem da će ti htjeli biti dugo jer će mu biti hladno... upholster imaš ga 9 mj ili ima pesek 9 mj? Kada ga kupaš kupaj samo s blagim šamponom, pogle u pet shop ima baš za maltezer, imaš i za suho pranje pa ako se malo zmaže da ga ne močiš bezveze, inače mislim da s tim specijalnim šamponom 1 mj nebi bilo ništa iako svatko ima svoje mišljenje... a šetnja pa bar 1 dnevno na malo dužu šetnjicu da se rastrči tj. ako ti obavlja nuždu vani onda bar 3 puta ili kako je već naviknut pa na kraće... ovisi kako je naučen pesek, evo nadam se da sam bar malo pomogla...
Pa tako sam i mislija ,doduse on je vani i ćesće jer se motamo oko kuće tu radimo.Hladno mu nije jer smo u Dalmaciji s tim kad je extremno onda izademo samo nuzno i brzinski.E cim oprati područije oko očiju a da nije neka kemija,nije nuzno da se to područije izbjeli jer je i ovako simpa znači čisto radi higijene
__________________
ABS DESIGN
UPHOLSTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 19:13   #1000
ja sam s vodom i lagano počešljati da se maknu i ne naprave krmeljice... al mlaka voda, ne kamilica nikako jer će dlaka požutit.
__________________
...živi svaki dan ko da ti je zadnji i jednom ćeš biti u pravu... ;)
_mayya_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.