Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 11:00   #2801
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Prošćenja, hodočašća, hodanje, kretanje, radost i pjesma. To je OK.

A možemo nakratko zaboraviti da se radi o tvrdnji Vatikan-crkve da je materijalno tijelo Isusove majke Mirijam (lika "Što_ja_imam_s_tobom_ženo?") prije cca. 2000 godina uzletjelo iz njezina groba u vis, u nebesa, i tamo ostalo do danas.

Mislim, ono, WTF?
Henok i Ilija su dvije osobe(Božji proroci) koje je Bog uzeo na nebo bez da su prethodno umrli.

Da li ti zbilja misliš da bi Gospodin učinio, išta manje od ovoga, za svoju majku?
__________________
Po pregorkoj muci Isusovoj ,Budi milosrdan nama i cijelome svijetu.
Sveti Bože,Sveti Jaki Bože,Sveti Besmrtni Bože,smiluj se nama i cijelome svijetu.
zoki0307 is offline  
Old 16.08.2017., 15:09   #2802
Quote:
zoki0307 kaže: Pogledaj post
Henok i Ilija su dvije osobe(Božji proroci) koje je Bog uzeo na nebo bez da su prethodno umrli.
Superman i Superwoman također lete po nebesima.

Quote:
Da li ti zbilja misliš da bi Gospodin učinio, išta manje od ovoga, za svoju majku?
Po rodbinskoj vezi do uzimanja materijalnog tijela u nebo? Rajska korupcija?
Kraljica Hrvata ima prednost jer ju je Bog učinio podatnom za rađanje?
Nepoznati is offline  
Old 16.08.2017., 15:20   #2803
Dr. Josipović u (zakašnjeloj) "akciji" povodom TV praćenja blagdana uzleta Marijina tijela iz groba u nebo (Velike Gospe):

Na svom javnom profilu dr. Ivo Josipović, redoviti profesor na Pravnom fakultetu u Zagrebu i predsjednik političke stranke „Naprijed Hrvatska! – Progresivni savez”, prenio je komentar Ivice Maštruka u kojem se konstatira:

"Ovo što se radi za blagdane prešlo je sve moguće granice dobrog ukusa. I nisu tu u pitanju religijska osjećanja gledatelja nego je to očito podilaženje crkvenim institucijama." Ispod te objave dr. Josipović, odgovarajući na komentar, napisao je: "Hrvatska je sekularna država. Nije katolička džamahirija."

U udruzi Vigilare smatraju kako je dr. Josipović javno upotrijebio uvredljiv i vulgaran neologizam stavljajući uz riječ 'katolička' i pojam 'džamahirija', pri čemu potonja označava zločinačke islamističke režime.

Džamahirija označava zločinačke islamističke režime?
Nepoznati is offline  
Old 16.08.2017., 18:02   #2804
Quote:
zoki0307 kaže: Pogledaj post
Henok i Ilija su dvije osobe(Božji proroci) koje je Bog uzeo na nebo bez da su prethodno umrli.

Da li ti zbilja misliš da bi Gospodin učinio, išta manje od ovoga, za svoju majku?
Tko bi rekao, još jedna Rkc kriza, ovog puta kriza znanja.

Nego, reci nam, jučer po prazniku gospe, jesu li sve katoličke crkve po državi lijepoj našoj bile prepune katoličkih vjernika? Sjećam se, pokojna mi baka nikad nije preskočila blagdan gospe, tam u zagorju, marija bistrica, ak znaš gdje se nalazi, makar pretpostavljam pohodio si taj teren barem jednom u životu, tamo se vrši velka slava.
Pravi Život is offline  
Old 16.08.2017., 20:01   #2805
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Tko bi rekao, još jedna Rkc kriza, ovog puta kriza znanja.

Nego, reci nam, jučer po prazniku gospe, jesu li sve katoličke crkve po državi lijepoj našoj bile prepune katoličkih vjernika? Sjećam se, pokojna mi baka nikad nije preskočila blagdan gospe, tam u zagorju, marija bistrica, ak znaš gdje se nalazi, makar pretpostavljam pohodio si taj teren barem jednom u životu, tamo se vrši velka slava.
Bio sam ja prije desetak godina i ponovno prije dvije, lijepo niću kafići oko svetišta, a za gospu bude i bogat vašar; od krunice do plastične puške.
Ako netko javi da ima noćnog života, vidimo se dogodine, mlade seoske katolikinje i prasetina...
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 16.08.2017., 20:13   #2806
Neka kafića, mora čoek negdi sjesti odmorit noge popiti kavu, pa i oprati ruke od svega toga.

Pilate, gdje li si, sjetila sam se te te teBe.
Pravi Život is offline  
Old 23.08.2017., 19:42   #2807
Pulska palača od princeze ide na dar biskupima ...

Palača vrijedna 20 milijuna na ekskluzivnom mjestu u Puli, poklonjena biskupima i uzeta mirovincima.

http://100posto.hr/news/plenkovic-je...snu-vilu-crkvi

Riječ je o sveukupno 5.016 četvornih metara ukupne vrijednosti nešto više od 19,7 milijuna kuna, na adresi Veruda 63.

Odluka kojom se, u konačnici, Vila Idola, kojom sad upravlja Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje (HZMO), daruje Porečkoj i Pulskoj biskupiji za smještaj Biskupijskih ureda donesena je ovog ljeta na sjednici u Kninu.

"Želim da ova darovnica na prostorima Istre ne bude samo materijalna korist, nego da bude i duhovna svježina", zaključio je ministar Marić.

http://www.regionalexpress.hr/site/m...nsa-von-klossa

Duhovna svježina u skupocjenoj palači s pogledom na more?



Quote:
Princeza Eleonora Maria bila je prva kći austrougarskog admirala i nadvojvode Karla Stephana von Habsburga - Lothringena i supruge Marie Therese, koji su odlučili nastaniti se u Puli.
Nepoznati is offline  
Old 24.08.2017., 13:36   #2808
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Palača vrijedna 20 milijuna na ekskluzivnom mjestu u Puli, poklonjena biskupima i uzeta mirovincima.

http://100posto.hr/news/plenkovic-je...snu-vilu-crkvi

Riječ je o sveukupno 5.016 četvornih metara ukupne vrijednosti nešto više od 19,7 milijuna kuna, na adresi Veruda 63.

Odluka kojom se, u konačnici, Vila Idola, kojom sad upravlja Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje (HZMO), daruje Porečkoj i Pulskoj biskupiji za smještaj Biskupijskih ureda donesena je ovog ljeta na sjednici u Kninu.

"Želim da ova darovnica na prostorima Istre ne bude samo materijalna korist, nego da bude i duhovna svježina", zaključio je ministar Marić.

http://www.regionalexpress.hr/site/m...nsa-von-klossa

Duhovna svježina u skupocjenoj palači s pogledom na more?

Kakva kriza u RKC, vidiš da im cvatu same ruže. Posao Crkve je držati narod poslušnim i glupim uz izdašnu proviziju od onih za koje ta Crkva oblikuje masu kmetova i podanika ili kako to Glas Koncila kaže, rulje.
konjokradica is offline  
Old 03.09.2017., 13:06   #2809
U Ludbregu ...

Tu se u crkvi pokazuje komadić Isusova mesa koje se čarobno pojavio kad je neki svećenik posumnjao da se u "euharistijskom slavlju" STVARNO tijesto pretvara u meso Isusovo.

na propovijedi biskup (vrhunaravni moralni uzor) reko ovo:

Mons. E.Živković:

"Ne bavite se pločama"

(zapravo: ne bavite se s uklanjanjem Pavelićevog ustaškog pokliča ZDS koji je ekvivalentan "Zieg Heil" naci Hitlerovom poviku)
"i sekularizmom,"
(onemogućavanjem posezanja Crkve prema državi)

već ljudskim srcima i optimizmom

Šlag na kraju....
Pa kaže:
Biskup Egidije Živković između ostalog:

"Ljudi krvavih ruku koji su proizvod okrvavljene ideologije"
(staljinisti = zločinci = sekularisti = ateisti)
"ne mogu voditi časno ovaj narod i Hrvatsku."
(danas postoje? ali kao sekularisti - ateisti - "okrvavljenih ruku, krvave ideologije", osnivači Auschwitza)
"Recite im stop! Europa je to davno rekla."

Huškanje na iste s propovjedaonica... Europa koja se odrekla kršćanskih korijena i grabi prema sekularizaciji i ljudi sve više svjesno i informirano napuštaju klanjanje nekom Bogu.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 03.09.2017., 17:14   #2810
Mislim da je rekao i to da on ne zna koju je krvnu grupu Isus imao, ali misli da je to bila krvna grupa 0, jer je svoju krv dao svima.

(nešt' si mislim... pa ja nisam tražio ničiju krv da je cuclam. Uzeo bih je naravno da mi je po život potrebna, ali u obliku transfuzije).
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 03.09.2017., 17:26   #2811
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Mislim da je rekao i to da on ne zna koju je krvnu grupu Isus imao, ali misli da je to bila krvna grupa 0, jer je svoju krv dao svima.
Platnolozi koji cijelog života izučavaju Torinsku krpu u koju je netko se umotao, a ovi misle da je Isus, tvrde da su tamo našli AB negativnu krv. A to je univerzalni primatelj.

Quote:
(nešt' si mislim... pa ja nisam tražio ničiju krv da je cuclam. Uzeo bih je naravno da mi je po život potrebna, ali u obliku transfuzije).
U Ludbregu se radi o mesu Kristovu a ne krvi Isusovoj ....
To pak imamo po talijanskim crkvama u bočici koja se čudesno pretvori u tekuću krv Isusovu na dan svetoga Januarijusa ili whatever, koju ljubi Papa Franjo.

__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 18.09.2017., 23:26   #2812
Na svjetlo dana izbio još jedan skandal:
(ok, članak je prije par gdina, ali tek sam sam ga pročitao, a hrvatska javnost kada će?)

Sveta majka Tereza je štitila pedofilskog svećenika Donald McGuire-a, iako je znala što taj čini.
Pa je isti vraćen na svoj "posao", nakon Terezinog pismenog zalaganja za istoga.
Nakon toga je počinio barem 8 dodatnih seksualnih zlostavljanja, nakon čega je konačno uhićen i strpan u zatvor, gdje služi kaznu od 25 godina (ako nije već umro).

U svom pismu svetica Tereza licemjerno zanemaruje njegove pedofilske zločine i kaže da "treba paziti na čistoću i ugled svećenstva".

(On je) priznao indiskretnost u svome ponašanju ... Shvaćam kako je težak taj skandal koji dodiruje svećeništvo u SAD-u i kako brižno moramo paziti na čistoću i reputaciju toga svećenstva. Moram, međutim, reći da imam pouzdanje i povjerenje u fra. McGuirea i želim vidjeti da nastavi svoju vitalnu svećeničku službu što je prije moguće.

/"imprudence" op. prev. ne zna čuvati tajne/

According to reports, she also defended a priest, Donald McGuire, who she knew to be a pedophile, campaigning for him to be returned to his position after he had been removed from it following allegations of abuse. After he was returned to his position at her urging, he went on to molest at least eight additional boys until he was finally arrested in 2005. He is currently serving a 25 year sentence in federal prison stemming from those charges.

In a letter Mother Teresa wrote to the priest’s superior, she said that he had admitted to what he had done but that the reputation of the priesthood was the more important consideration, writing:

(He has) admitted imprudence in his behavior…I understand how grave is the scandal touching the priesthood in the U.S.A. and how careful we must be to guard the purity and reputation of that priesthood. I must say, however, that I have confidence and trust in Fr. McGuire and wish to see his vital ministry resume as soon as possible.

http://guardianlv.com/2013/10/mother...nt-says-study/
http://abc7chicago.com/archive/6652683/
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 20.09.2017., 11:20   #2813
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Na svjetlo dana izbio još jedan skandal:
(ok, članak je prije par gdina, ali tek sam sam ga pročitao, a hrvatska javnost kada će?)

Sveta majka Tereza je štitila pedofilskog svećenika Donald McGuire-a, iako je znala što taj čini.
Pa je isti vraćen na svoj "posao", nakon Terezinog pismenog zalaganja za istoga.
Nakon toga je počinio barem 8 dodatnih seksualnih zlostavljanja, nakon čega je konačno uhićen i strpan u zatvor, gdje služi kaznu od 25 godina (ako nije već umro).

U svom pismu svetica Tereza licemjerno zanemaruje njegove pedofilske zločine i kaže da "treba paziti na čistoću i ugled svećenstva".

(On je) priznao indiskretnost u svome ponašanju ... Shvaćam kako je težak taj skandal koji dodiruje svećeništvo u SAD-u i kako brižno moramo paziti na čistoću i reputaciju toga svećenstva. Moram, međutim, reći da imam pouzdanje i povjerenje u fra. McGuirea i želim vidjeti da nastavi svoju vitalnu svećeničku službu što je prije moguće.

/"imprudence" op. prev. ne zna čuvati tajne/

According to reports, she also defended a priest, Donald McGuire, who she knew to be a pedophile, campaigning for him to be returned to his position after he had been removed from it following allegations of abuse. After he was returned to his position at her urging, he went on to molest at least eight additional boys until he was finally arrested in 2005. He is currently serving a 25 year sentence in federal prison stemming from those charges.

In a letter Mother Teresa wrote to the priest’s superior, she said that he had admitted to what he had done but that the reputation of the priesthood was the more important consideration, writing:

(He has) admitted imprudence in his behavior…I understand how grave is the scandal touching the priesthood in the U.S.A. and how careful we must be to guard the purity and reputation of that priesthood. I must say, however, that I have confidence and trust in Fr. McGuire and wish to see his vital ministry resume as soon as possible.

http://guardianlv.com/2013/10/mother...nt-says-study/
http://abc7chicago.com/archive/6652683/
To i nije novost da KC svakakve luđake/inje i pokvarene osobe proglašava svetim, ako prosude da su dostojna propaganda moćne poslovne i političke organizacije.
Meni je tu zanimljivije od svećenikove jebačine http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...li/995616.aspx s kurabama činjenica da je ucjenjivačima pljunuo više od 950 000 kuna. Ali prema onoj novinarskoj "Nije vijest kad pas ugrize čovjeka, nego kad čovjek ugrize psa", ova bi tema mogla pod ključ. KC se ionako ponosi svojim zločinima i skandalima kada kaže "Katolička Crkva je i sveta i grešna".
konjokradica is offline  
Old 20.09.2017., 15:10   #2814
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Meni je tu zanimljivije od svećenikove jebačine http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...li/995616.aspx s kurabama činjenica da je ucjenjivačima pljunuo više od 950 000 kuna.
Osobno odobravam i podržavam pravo svakog svećenika na posjet prostitutkama, ako to poželi.

Radi se o vrebanju i podmetanju tom katoličkom svećeniku u BIH, gdje interes imaju mnoge sukobljene strane u svojim političkim borbama. Čovjek je tjelesno biće, i lako ga je navesti na "grijeh" ako se to planirano čini, a vjerujem da to po pravilu jest u ovakvim slučajevima. Ionako svećenici za sebe kažu da su "grješni i da se bore sa svojom prirodom".

Puna podrška svakom svećeniku kojega ucjenjuje mafija, prevaranti kao i politička mafija u svezi njihovih posjeta prostitutkama. Ne dajte se ucjenjivati. Odmah prijavite policiji i ne zabrinjavajte se oko toga. Zar se nije i lik Isus Krist družio s prostitutkama?
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 20.09.2017., 16:48   #2815
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Osobno odobravam i podržavam pravo svakog svećenika na posjet prostitutkama, ako to poželi.

Radi se o vrebanju i podmetanju tom katoličkom svećeniku u BIH, gdje interes imaju mnoge sukobljene strane u svojim političkim borbama. Čovjek je tjelesno biće, i lako ga je navesti na "grijeh" ako se to planirano čini, a vjerujem da to po pravilu jest u ovakvim slučajevima. Ionako svećenici za sebe kažu da su "grješni i da se bore sa svojom prirodom".

Puna podrška svakom svećeniku kojega ucjenjuje mafija, prevaranti kao i politička mafija u svezi njihovih posjeta prostitutkama. Ne dajte se ucjenjivati. Odmah prijavite policiji i ne zabrinjavajte se oko toga. Zar se nije i lik Isus Krist družio s prostitutkama?
A pare za seksualne usluge bi trebale dolaziti od državnog novca ili od lemojzije koju daju vjernici?

Sve ostalo što si napisao je pogodak u sridu. Isus je oženio Mariju Magdalenu i tako su mislili čak i neki eminentni biskupi. Jedan od onih koji su tako mislili bio je neki biskup (iz Kelna?) koji je djelovao za vrijeme Naci-vladavine. On je također bip protiv povečavanja uloge laika u Katoličkoj crkvi.

Isus je morao imati družicu ako si je mislio uizeti titulu Rabi. Možda ju je kao prostitutku samo formalno oženio a da nije konzumirao brak, nego ju je uzeo samo pro forme da moe imati tu titulu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 20.09.2017., 22:24   #2816
Istaknuti publicist, nakladnik i intelektualac, jedan od osnivača Hrvatske socijalno-liberalne stranke (HSLS), Slavko Goldstein umro je u srijedu u Zagrebu u 90. godini.
MORBIDNA PORUKA

'OBRADOVALA ME JE VIJEST DA JE UMRO GOLDSTEIN. JEDAN MRZITELJ HRVATSKE NESTAO JE S OVOG SVIJETA' Objava hvarskog svećenika Don Plenkovića šokirala i njegove vjernike
Za to smo svi čuli.

Kad to izjavi katolički svećenik Don Plenković, moralni velikodostojanstvenik, onda je to mig da se neki sposobni za to, odvaže na nasilje i prema živim sličnim "mrziteljima Hrvatske" i smjeste ih "s one strane groba". Da se kakav svećenik obraduje...

Jedan Englez na privremenom radu u RH, kad je na facebooku izjavio slično za Bozanića (poželio mu smrt), pokajao se i dao otkaz na radno mjesto. Bio bi red da hvarski svećenik napravi isto... da ima moralnog obraza.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 20.09.2017., 23:26   #2817
Ni katolici iz Bosne nisu bezgriješni.
Kudum is offline  
Old 20.09.2017., 23:29   #2818
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Ni katolici iz Bosne nisu bezgriješni.
Niti oni sami za sebe ne kažu da su bezgrješni. nego grješni. Zato ja uvijek kažem da podržavam odlazak svećenika prostitutkama, ako im zatreba.
I svećenik je ljudsko biće, a prostitutka obavlja častan i težak posao.

A ovakve koji im podmetnu zgodnu žensku, pa to potajno snimaju i ucjenjuju onda očajnog čovjeka, to su pravi banditi i gnjide.

Imali smo tu istu vijest već ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post65598489

A ti, kao musliman, misliš li da su islamske hodže bezgriješne?
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 20.09.2017., 23:57   #2819
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Niti oni sami za sebe ne kažu da su bezgrješni. nego grješni. Zato ja uvijek kažem da podržavam odlazak svećenika prostitutkama, ako im zatreba. I svećenik je ljudsko biće, a prostitutka obavlja častan i težak posao.
Hm. Zar nije za njih bolje da se ožene čestitim ženama, da sa njima rađaju djecu i podižu svoju obitelj, umjesto da idu kod tih prostitutki?

Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
A ovakve koji im podmetnu zgodnu žensku, pa to potajno snimaju i ucjenjuju onda očajnog čovjeka, to su pravi banditi i gnjide.
Nije tako bilo. Nisu mu podmetnuli da bi ga snimali, nego je on tražio usluge a oni su snimali uz put, znajući da će im davati pare. Samo su bili gladni i pretjerali u iznuđivanju, pa se na kraju morao obratiti miliciji. Inače, da su bili manje gladni, ne bi do ovoga došlo.

Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
A ti, kao musliman, misliš li da su islamske hodže bezgriješne?
Ne mislim, vjerovatno ima neki poremećen i među muslimanskom ulemom, ali budući da je celibat zabranjen, time su i manje šanse za takvo što. A i da narod osjeti takvu osobu, gadno bi prošla.
Kudum is offline  
Old 21.09.2017., 12:10   #2820
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Hm. Zar nije za njih bolje da se ožene čestitim ženama, da sa njima rađaju djecu i podižu svoju obitelj, umjesto da idu kod tih prostitutki?
Kao da ja tebi popujem i nagovaram te da je bolje jesti svinjetinu, čvarke i šunku, jer je to jako ukusno i dobro u umjerenim količinama, i što ne jedeš to? Takva ti je religija....

Quote:
Nije tako bilo. Nisu mu podmetnuli da bi ga snimali, nego je on tražio usluge a oni su snimali uz put, znajući da će im davati pare. Samo su bili gladni i pretjerali u iznuđivanju, pa se na kraju morao obratiti miliciji. Inače, da su bili manje gladni, ne bi do ovoga došlo.
Bili jadničci gladni.

A banda kriminalaca spremna da čovjeka otjeraju u samoubojstvo iz očaja.
Naravno da je to smišljeno podmetnuto. Rijetko tko ne bi pao na zgodnu žensku da ga zavodi. No razumijem da navijaš za te kriminalce, jer nisi iz kršćanskog tabora, nego njima neprijateljskog. No to nije razlog predrasudama i sljepilu u ovom slučaju.

Quote:
Ne mislim, vjerovatno ima neki poremećen i među muslimanskom ulemom, ali budući da je celibat zabranjen, time su i manje šanse za takvo što. A i da narod osjeti takvu osobu, gadno bi prošla.
Navijaš za masovni linč?

Kakogod, katolik bi ti mogao reći da više cijeni svećenika koji se zavjetovao da se neće seksati i bolje posvetiti Bogu, nego da nakon dobra i žestoka seksa sa svojom ženicom, ode održat svoj vjerski obred.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.