Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2011., 01:47   #21
Ne možete vi toliko sranja napisat koliko ja mogu pobrisat i poslat vas na hlađenje.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 01:54   #22
Dobro si ovog trolera maknuo? Ali zašto moj post o čipiranju? Sve se dogodilo kako je napisano.
LininLjud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 10:22   #23
Quote:
Duhpravde kaže: Pogledaj post
Ne kužim čemu ismijavanje ove teme. Čipiranje pasa je sasvim normalno makar po meni nije. Ne znam jeste li znali, ali američke zatvorenike čipiraju ali da, važno da ismijavate nešto u čemu ste laici.
Zasto ti nije normalno, teorija zavjere se sad krije u svemu?
Je l' tebi ne bi bilo lakse da znas da ti je pes cipiran? Nedaj Boze da se izgubi vrlo lako se ocita vlasnik peseka.
Ne bi li bilo lijepo kazniti sve one nevlasnike koji napuste svoje ljubimce za vrijeme go? I tko je onda tu zivotinja? Takav vlasnik ili neduzno pseto?

Smatram da je cipiranje fenomenalna ideja, samo mislim da u RH jos uvijek nema smisla.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:18   #24
Quote:
Limačica. kaže: Pogledaj post
Smatram da je cipiranje fenomenalna ideja, samo mislim da u RH jos uvijek nema smisla.
Ne?
Znaš li koliko sam pasa vratio zbog čipa?
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:56   #25
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Ne?
Znaš li koliko sam pasa vratio zbog čipa?
Ne kazem da nije niti jedan cipiran, ali znas li ti koliko pasa je zavrsilo u dumovcu ili kod privremenih vlasnika jer nisu imali cip? Posjeti pdf plava sapa pa ces vidjeti da ipak nije najidealnija situacija.
Ljudi koji su ipak iz nekog razloga odlucili ne cipirati psa, nisu kaznjeni. Ne postoji ustanova, udruga ili sto vec koja se bavi kontoliranjem takvih stvari, bar ne u RH.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:59   #26
Quote:
Limačica. kaže: Pogledaj post
Ne kazem da nije niti jedan cipiran, ali znas li ti koliko pasa je zavrsilo u dumovcu ili kod privremenih vlasnika jer nisu imali cip? Posjeti pdf plava sapa pa ces vidjeti da ipak nije najidealnija situacija.
Ljudi koji su ipak iz nekog razloga odlucili ne cipirati psa, nisu kaznjeni. Ne postoji ustanova, udruga ili sto vec koja se bavi kontoliranjem takvih stvari, bar ne u RH.
Pa u tome i jest problem.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:25   #27
Znam u cemu je problem, zato mi je to sve i smijesno. A da ne kazem da 2009. nekih pola godine uopce nije bilo vet. ambulante koja je imala cip.
Al' dobro, malo sam off, ipak je ova tema o teoriji zavjere

I, ne, moj pesek nije nista mirniji s cipom nego sto je bio bez njega
Poludi i laje jedino na kvartovske cigice i starog prdonje sa stapom, koji lupa po ogradi.
Inace, mislim da nam ne treba nikakav cip da bi nas se moglo pratit. Imamo mobitele
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 09:16   #28
Quote:
Limačica. kaže: Pogledaj post
Inace, mislim da nam ne treba nikakav cip da bi nas se moglo pratit. Imamo mobitele
Mobitele, kreditne kartice, iskaznice zdravstvenog osiguranja (s čipom) i tko zna što sve ne.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 11:45   #29
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Mobitele, kreditne kartice, iskaznice zdravstvenog osiguranja (s čipom) i tko zna što sve ne.
Karticu za digitalni receiver
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 13:18   #30
Imam jedno pitanje... uskoro bih trebala pesicu furati na cijepljenje protiv bjesnoće i čip.. Kad smo ju vodili na cijepljenje protiv zaraza vidjela sam kak izgleda taj čip i nekak mi je to...
Užasno se bojim kak bude ona to podnijela
Čula sam da je to neka injekcija li jako debela
Frendica mi je rekla da su njenog psa čipirali kad je bila pod anestezijom zbog sterilizacije... Jel mogu ja sad samo cijepiti pesicu protiv bjesnoće i kad ju budem vodila na sterilizaciju onda ju čipirati?
Ima li to kakvog smisla uopće? I pristaju li vetovi na to ?
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 14:13   #31
Ne možeš. Psa ti neće cijepiti protiv bjesnoće ako nije čipiran. I psu ti neće ništa biti.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 14:46   #32
psa je dovoljno jednom cijepiti i niti jednom cipirati (ako je dobar da se ne izgubi)

ovim cijepljenjem svake godine samo uzimaju pare
Ante Šteković is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 14:48   #33
Čipiranje je obavezno po zakonu, a sada hoće li neki korumpirani veterinar to odbiti, ne znam.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 08:12   #34
Cijepivo djeluje dvije godine, tako da mi nije jasno zašto po zakonu treba cijeliti psa svake godine, ali kako je to propisano zakonom, ja se toga pridržavam. I čipirala sam svoje pse svakako, a da su i svi drugi su čipirani, ne bi bilo toliko napuštenih životinja.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:46   #35
Cjepivo traje čak do tri godine. Cilj svake države, svakog sistema je uzeti novce...A psi se ostavljaju bez obzira na čip. Kao slučajno je zbrisao...
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 04:56   #36
Uzima se da kad bjesnoca prelazi s zarazene zivotinje na novu zrtvu moze mutirati i zato treba svake godine cijepit psa slicno kao i gripa...da je ubiranje para, je, moglo bi bit i besplatno buduci da na taj nacin kontrolirate opasnu bolest...

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
c.e.z is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:19   #37
Quote:
c.e.z kaže: Pogledaj post
Uzima se da kad bjesnoca prelazi s zarazene zivotinje na novu zrtvu moze mutirati i zato treba svake godine cijepit psa slicno kao i gripa...da je ubiranje para, je, moglo bi bit i besplatno buduci da na taj nacin kontrolirate opasnu bolest...

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
Da, zato se u Njemačkoj psi cijepe svake druge godine. I pogledaj naljepnicu sa cjepiva. Svake je godine isto, Da virus mutira svake bi godine cjepivo bilo novo.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 12:25   #38
Osobno bih volio da mi i djecu čipiraju i da se taj čip ne može izvaditi, da se dijete putem GPS-a može pronaći.
Pitajte sve one kojima su djeca nestala, oteta, poslije ubijena bi li voljeli da je nešto takvo urađeno njihovoj djeci prije tog nesretnog događaja.

Pročitajte malo na webu koliko djece i odraslih za "stalno" nestane godišnje u svijetu pa ćete pasti na dupe
__________________
Volim sve moderatore, supermoderatore i administratore.
FojumRvacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 13:46   #39
Quote:
FojumRvacka kaže: Pogledaj post
Osobno bih volio da mi i djecu čipiraju i da se taj čip ne može izvaditi, da se dijete putem GPS-a može pronaći.
Slobodno čipiraj svoju djecu. Podnesi negdje zahtjev ako treba i van hrvatske, fino im plati ugradnju gps prijemnika i uživaj bez brige do kraja svoga života ti i tvoja djeca
Ja sam ispalio kad su mi žena i stara odveli psa na čip. Žene...
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 13:52   #40
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Slobodno čipiraj svoju djecu. Podnesi negdje zahtjev ako treba i van hrvatske, fino im plati ugradnju gps prijemnika i uživaj bez brige do kraja svoga života ti i tvoja djeca
Ja sam ispalio kad su mi žena i stara odveli psa na čip. Žene...
Veliš, sad te frka da te NETKO ne promatra.
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.