Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2004., 11:28   #1
Vodeni usisavač

Kakva su vaša iskustva sa njima.
Iskreno, kakav je onaj zepterov vodeni usisavač, nekako mi se čini da je preglomazan i da ga neću imati gdje staviti.
Da li je možda onaj ususavač što ga reklamiraju na tv, jednako dobar kao i zepterov, a za puno manje love???

Obzirom da imam poprilično smrdljivog psa, čini mi se da bi mi takav usisavač dobro došao, jer je onaj stari popio sve njegove mio mirisa...
waana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 11:43   #2
Od kad sam ga kupila preporodila sam se. Ja sam kupila Kärcherov u metrou na akciji za 1.600 kn, i prezadovoljna sam. Poveći je, ali s obzirom da ima vodeni filter to je normalno, jer mora imati mjesta za vodenu kupelj. Zepter je preskup za ono što nudi, da stvar bude još gora na srpskoj televiziji se preko satelita reklamira za 299 eura, zašto bi ga mi u hrvatskoj onda plaćali 500 eura?
Inače, vodeni filteri su zakon, nema smrada, ja još stavim eteričnog ulja u vodu, i stan se osvježi bez problema.

Zadnje uređivanje Ivsha : 13.09.2004. at 13:24.
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 11:48   #3
Mi smo ga dobili jos jeftinije,kupili smo neispravnog,snizenog za 50 posto-u biti mu je falila samo cijev,nju smo dobili kod servisera za 100kn.

I super je,onaj klasicni imam osjecaj da samo razbaca prasinu.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2004., 14:37   #4
Re: vodeni usisavač

Quote:
waana kaže:

dobar kao i zepterov

Dotični je dobro fercerao - dok nije pregorio.
voyager is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 08:37   #5
Ja imam Zepterov i nisam bas odusevljena, ustvari otkad sam ga kupila mrzim usisavanje.
Radnje, predranje, postradnje.....svaki put ribat kadu nakon usisavanja jer postoji nekakav spuzvasto-mrezasto-plasticni filter dio koji ne znam kako bi drukcije oprala osim pod tusem a bude uzasno prljav jer kroz njega cirkulira voda(treba ga prat poslje svakog usisavanja jer kad usisavac ne radi onda taj filter nije u vodi pa se prljavstina sasusi).
Taj dio se ne smije odmah nakon pranja vratiti u usisavac - treba ga sasvim osusiti jer ako slucajno sutra preskocim usisavanje onda se usmrdi. Ljeti bi se usmrdio i za 1 dan.
Je - ne cuje se miris prasine kad se usisaje, stavim jos nekakvu zepter tekucinu u vodu pa cijeli stan svjeze mirise nakon usisavanja i sl. ali prije bi samo steknula usisivac i usisala a sad mi ovo stvarno ide na zivce.
Mislim da cu kupit neki regularni pa Zeptera koristit povremeno. Sigurna sam da ce dragi bit presretan kad mu kazem , i ovako je grintao na kupovinu usisavaca od 500eura a sad jos jedan .
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 17:31   #6
vidjela sam u emezeti nekakav vodeni za 500 kn. No name, da li je itko kupio nešto slično?
waana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 23:59   #7
Re: vodeni usisavač

Quote:
waana kaže:
Iskreno, kakav je onaj zepterov vodeni usisavač, nekako mi se čini da je preglomazan i da ga neću imati gdje staviti.
Da li je možda onaj ususavač što ga reklamiraju na tv, jednako dobar kao i zepterov, a za puno manje love???

Obzirom da imam poprilično smrdljivog psa, čini mi se da bi mi takav usisavač dobro došao, jer je onaj stari popio sve njegove mio mirisa...
Dobili smo zepterov cleansy na pokon. (Punac i punica bili na prezentaciji, pa ajde da oni nama nesto kupe za useljenje).

Posto smo imali malo tezi tepih za usisavanje, nista nije islo sa tim zepterom van.

Na kraju smo ga prodali u pola cijene (uz blagoslov punac+punica, sta je dovoljan dokaz neucinkovitosti istog), jedva.

Meni je to nesto grozno, ali nek smo ga se rjesili.

Sad imamo vorwerk (valjda se tako pise na valjda njemackom), i taj usisava ko veliki.

Nije na vodu, ali sama ideja da stalno moras izbacivati prljavu vodu negdje bas i nije nesto.

Uglavnom, otkad te velike beskorisne i preskupe zepterove bube nema
Billy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 09:57   #8
Quote:
TriviA kaže:
svaki put ribat kadu nakon usisavanja jer postoji nekakav spuzvasto-mrezasto-plasticni filter dio koji ne znam kako bi drukcije oprala osim pod tusem a bude uzasno prljav jer kroz njega cirkulira voda(treba ga prat poslje svakog usisavanja jer kad usisavac ne radi onda taj filter nije u vodi pa se prljavstina sasusi).
Kod Kärchera nema takvog filtera, tamo se samo izbaci prljava voda van, kantica se malo isplače pod vodom da se očisti i to je to..Nikakva muka. Frendica isto ima zepter, i kad je vidjela moj Kärcher, poludjela je jer je Zepter platila 500 €, a Kärcher je za vbiše u pola cijene praktičniji....
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 19:29   #9
Mi baš planiramo u Merkuru kupiti Batagelov vodeni usisavač i to Aqua plus pa me zanima dal ga je neko možda koristio. Čini mi se super. http://www.batagel.com/main/sesalniki/aguaplus.htm
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2005., 12:27   #10
Klasičan je 100x bolji.
- ovo buči nekom čudnom frekvencijom i jako je glasan, poludiš od tog zvuka
- moraš ga stalno praznit - za jedno usisavanje malo većeg stana bar 5x moraš praznit vodu jer inače još jače bruji i klopoče kad se nakupi prašine
- smrdi kod usisavanja (ma kakav vodeni filter), trebalo bi stavljat neke kemikalije u vodu prije (svašta)
- skup je
- veliki
- kad ga napuniš vodom da možeš usisavat onda je i težak naravno

Najradije bi ga poklonio nekom (neprijatelju).
Ko ga je smislio treba ga objesit a one koji ga reklamiraju na telki kao nešto posebno spalit na lomači, baš me zanima dal i oni kod kuće koriste to sranje.

Kod običnog uzmeš vrećicu i baciš u kantu kad je puna ili isprazniš i opereš kod nekih modela (obično sa njim dobiš par tih perivih vrečica), jeftiniji je, manji, lagan...
m!Ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2005., 12:36   #11
Quote:
Kikica kaže:
Mi baš planiramo u Merkuru kupiti Batagelov vodeni usisavač i to Aqua plus pa me zanima dal ga je neko možda koristio. Čini mi se super. http://www.batagel.com/main/sesalniki/aguaplus.htm
Ma taj ti je odličan, pazi najveća prednost mu je aromaterapija. Daj zamisli, kao opušteno usisavaš i uživaš u aromaterapiji. Ak ti je do aromaterapije kupi si mirisne svijećice i legni u kadu pa se odmaraj.
Da zaboravio, jedina prednost im je što mogu usisavati vodu - možeš recimo usisati vodu iz kade nakon kupanja ak ti je začepljen vodovod (ali najviše 2dl).
m!Ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2005., 13:27   #12
kupili smo ga jučer. na akciji u Merkuru. Još smo dobili na poklon i hidromasažni uložak za kadu i cijelu večer smo se namakali u kadi ko neki penzići
super je stroj, meni je najvažnije da usisava zrak jer nam je stan prepun prašine i mali nam kašlje svako malo zbog toga.
ima milijun nastavaka i na prvi pogled mi se učinio kompliciran, ali je ustvari jako jednostavno s njim rukovati i prezadovoljna sam.,
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2005., 20:25   #13
Imam alergije,muza i zepterov usisivac.Od kad smo kupili zepterov,muz rado usisava,ja manje kisem.Ostale vodene nisam isprobala,ali ovi na suho su mi uzas.
Maree is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 08:08   #14
Quote:
Kikica kaže:
kupili smo ga jučer. na akciji u Merkuru. Još smo dobili na poklon i hidromasažni uložak za kadu i cijelu večer smo se namakali u kadi ko neki penzići
Koliko ste platili?

Da li netko ima Končarev usisivač sa vodenim filtrom? Mislim da košta oko 1200 kn. Kako ste zadovoljni sa njime?
veliv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 08:51   #15
puno 4 000 (i to je na sniženju, inače je 4 800) al uzeli smo onaj s kvalitetnijim filterom koji i pere podove i prozore (s nastavcima za pranje prozora i električnom četkom koja ima svoj motor), ovi ostali su ti oko 2000.
ali stvarno sam prezadovoljna i nije mi žao ni lipe.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2005., 16:23   #16
hoover je prvi poceo sa tehnikom u sluzbi naroda za ciscenje tepiha i tepisona gdje se koristi voda u tu svrhu,ima jedan takav sauger, koristiti ga mogu na suho(klasicna vrecica) ili mokro(vodeni filter) a i sto tako moogu koristiti ga za pranje jer ima poseban rezervoar z acistu vodu....
Old 22.02.2005., 12:56   #17
Question vodeni ili "klasični" usisavač, pitanje je sad!?

dragi forumaši, pomagajte!

u velikoj dilemi sam, kupiti usisavač sa vodenim filtrom ili "klasični"?
naime, smeta me prašina, alergična sam pa mi ovi vodeni djeluju nekako čistije i bolje za tu moju slabost Zepterov mi obećava, ali je ultra skup

koja su vaša iskustva, koje mi proizvođače preporučujete koji bi, ako nisu "vodeni", zadržali što više prašine u sebi

hvala unaprijed!
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 13:01   #18
zasto bi vodeni usisivac morao biti bas zepterov? Ima i jeftinijih a jednako dobrih rjesenja.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 13:06   #19
jasno da ne moraju biti bolji, objasnila sam da mi se ovi "čine" boljima....imaš neki prijedlog?.....proizvođača?....
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 13:49   #20
Re: vodeni ili "klasični" usisavač, pitanje je sad!?

Quote:
fish_51 kaže:

koja su vaša iskustva, koje mi proizvođače preporučujete koji bi, ako nisu "vodeni", zadržali što više prašine u sebi

hvala unaprijed!
Antiallergic, "ne-vodeni", nekoliko filtera, 2 motora za dubinsko izvlačenje prašine, granule za olakšavanje disanja , nastavci za ispuhivanje prašine iz teško dostupnih mjesta, nastavak za osvježivanje i usisavanje npr. dima, itd...

Samo, ako imaš problema s prašinom, izbaci sve tepihe i slično iz stana/kuće.

Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.