Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 13:59   #1
TRX iskustva

Ćao svima, ja sam grogo bezgaći patuljak

Elem iđem već 2 godine u teretanu i moram reć zercu mi dosadilo pa škicam unaokolo šta i kako. Inače sam pomodan pa imam iPod, iPhone (četr) i iPad*, pa sam usvojijo nove trendove u fitness krugovima, dakle koncentriro sam se na core.
Uredski sam štakor lupam po kompovi cijeli dan pa da se jadan ne skvrčim.
Vidjeh da u dvorani di idem da neki vježbaju sa visećim rekvizitom po imenu TRX ođe je poveznica tude klikni

E sad zanima me da li je netko od cijenjenih forumaša isprobao ovo? Bio bih vrlo zahvalan ako je netko probao, pa da napiše štogodarce'
Naime čini mi se poprilično zgodan komad opreme, a od par trenera čuh samo hvalospjeve, a i u jednoj knjizi po kojoj vježbam refrenciraju se na isti.

Naime ne bih želio bacit pare pa da to ispadne kao čudotvorna kugla ili pače super krečko.

TNX!

*službeni uređaji, nikad to ne bih kupio : mig:
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:47   #2
Oj patuljče, rađe provijeri http://www.gymnasticbodies.com/ i njiove karike. Kompletniji sistem vježbanja od ovi tude TRX.
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:00   #3
oj kume, fala ti za upis.

surfujć bespućima jubita naletih na dotično web sjedište, čuj ja sam već ocvao, a to je žešća altetika, nije to zame
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:06   #4
Veslanje u pretklonu, rumunjsko mrtvo dizanje i ruski twist
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:09   #5
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
Veslanje u pretklonu, rumunjsko mrtvo dizanje i ruski twist
to radim

izjasni se o TRX i ne spamaj
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:16   #6
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
oj kume, fala ti za upis.

surfujć bespućima jubita naletih na dotično web sjedište, čuj ja sam već ocvao, a to je žešća altetika, nije to zame
Jedan postariji gospon je aktivni član foruma koji je počeo vježbati u kasnim 60-im godinama. Sad ima 70 i radi iron cross bez problema. Ako ima volje, ima i načina.
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:28   #7
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
to radim

izjasni se o TRX i ne spamaj
Ođe mi ne moraš dati karton
Ća ću se izjasniti ?
Koliko san pogledaj tvoj link to je uzaludno natezanje hulahop gume

Mani se ćoravog dela, zemi si fino proverenu robu i ne delaj novi GNU(TM) šrot.
Sve te vježbe koje su dobivene pomoću TRX-a su izvedene iz osnovnih vježbi sa slobodnim utezima.
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 18:07   #8
koristim TRX od 1.mjeseca

mogu reći da mi je drago što ga koristim i dobar je dodatak mom načinu treniranja

minus je taj što je relativno skup (čini mi se) - ljudi nešto pričaju o 200 eur

mi smo ga nabavili za 100 eur i nismo požalili

ali vjerujem, onaj tko je malo vješt, da ga može i sam napraviti za 100 kn

"edit - sad vidjeh ovaj žuti u linku u prvom postu - isti takav koristim
shewo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:14   #9
@shewo hvala ti za upis, ajde molim te ako ti nije tlaka napiši koje vježbe radiš baš me zanima
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 08:44   #10
http://www.youtube.com/watch?v=3MJUYCwy4-g

evo na ovom klipu 1., 2., 3. i 5. vježba uglavnom...

možda izgleda lagano ali opterećenje se podešava nagibom tijela -

odlično mi je to što cijelo vrijeme tijelo mora biti napeto - dosta se radi "core"

također vježbe radim na vrijeme i bez odmora

samo ponavljam - TRX nije jedina sprava koja će vam ikada trebati ali je odličan dodatak i evo ja si ne mogu zamisliti treninge bez njega
shewo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:50   #11
evo mene sa ovizin, našao sam povoljno na njuškalu trx
jedno 5 trenera je reklo da je ok sprava, ali da je samo dodatak
spremam se na godišnji, bit ću skoro mjesec dana bez dvorane, pa istu nosim sa sobom, idem u žeću vukojebinu pa nema baš zabave

ideja je pocepati se ovako:
momak sa jubito

muka mi je samo od gledanja
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 17:01   #12
jeli itko kupio na njuškalu trx (ima jedna ponuda od 800kn bez pdva)? Je li ispravna roba?

Osim na njuškalu nisam nigdje u Zagrebu našao za kupiti. Zna li netko gdje ima?
nokat_u_prstu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 10:04   #13
pa evo meni paket došo tek danas, sa njuškala, 750kn čini se da nije fejk, vrećica, dvd, knjiga i tako.

jedva čekam danas za pocepat se

i to ona vojna verzija.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 21:48   #14
op op op samo da iznesem dojmove od prije sat vremena.

jel' nadobudno sam upalijo youtube ovaj gore link i iđe grogo razbijat ulimate cruncher trx kurac palac

majku ti milu kako su sve te vježbe brutalno teške. sreća moja da sam u zadnjih par mjeseci radio plankove i malo se fokusirao na core.

elem drago mi je da je teško, znači moramo raditi da se poboljšam

kad se za mjesec dana vratim u dvoranu, definitivno nosim trx sa sobom i ubacujem par nekih core vježbi
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 22:09   #15
drago mi je da osjećaš da si napravio dobru stvar....

težinu vježbe uvijek možeš podesiti vlastitim tijelom (nagibom) no najbolji savjet koji ti mogu dati jeste da ti leđa uvijek budu ravna i core cijelo vrijeme napet (ali to vjerojatno već i sam znaš)...

sretno
shewo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 16:35   #16
www.extreme-fitness.tv

tu ćeš nać sve što trebaš!
noexcuses is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 13:00   #17
ljudovi, ja naručila jungle gym trake, upravo su stigle.. no međutim stigle su u običnoj prozirnoj vrećici, užas izgleda, a vidjela sam prije neki dan da postoji kutija, kako od trx, tako i od jungle gym traka.

mislim, totalno glupo, nit kutija, nit uputstvo neko..
bez veze mi je to.. želim znat istinu! tko je kupovao, tko zna iz prve ruke?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 15:16   #18
ima u sparu za čini mi se 300kn na sniženju (inače je 500) neka kopija trx traka, od xplorera
već neko vrijeme gledam dal da si to kupim ili ne
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 16:34   #19
Original trx kosta oko 1500-2000kn, sve ovo po nasim stranicama je fejk kolko god se oni tudili drugacije pokazat. No nebitno, ja sam svoj "trx" kupio na njuskalu za 200kn, lik ih doma solo radi od super cvrstih materijla i evo imam ga vec cca pol godine, kacim se ja po njemu, cimeri, cura, svi moji klijenti tj vecina njih (jucer na njemu radila osoba od 150kg) tako da je izdrzljiv i kvalitetan samo sto nije fensi šmensi original xD Inace odlicna stvar, doslovno se cijelo tijelo na njemu moze odradi, core najbrutalnije radi od svih sprava koje sam probao a vjezbi ima od pocetnickih za bakice do nekih koje ne mogu izvesti a rekao bi za sebe da sam dobroj formi.

Uglavnom moj savjet, kupit neki "home made" a zaobilazit ove skuplje jer na kraju ista stvar!
Dumbledore69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 16:44   #20
aj mi pliz reci tko to radi doma, radije dam tu 200kn nego 300-500kn u trgovini
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.