Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2004., 14:00   #1
Thumbs down Puma

Postoje valjda u svim mogucim bojama,ima ih svaki drugi covjek na cesti,sad se jos furaju i majce puma,hlace puma,torbe puma....ta puma se fakat razmnozava!!!!ja mislim da su totalno isfurane???
ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 14:43   #2
ne znam, ja imam adidaske universal.
__________________
enhancing colours since 1938

w! pssst! it's a secret!!
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 16:49   #3
to sma i ja primjetila , pa na prste mogu na ulici nabrojati zenske koje na sebi nemaju te pumine tenisica... meni se ne svidjaju , a kad nosim tenisice nosim klasicne naikice
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 16:55   #4
Re: Pumice

Quote:
ifka kaže:
Postoje valjda u svim mogucim bojama,ima ih svaki drugi covjek na cesti,sad se jos furaju i majce puma,hlace puma,torbe puma....ta puma se fakat razmnozava!!!!ja mislim da su totalno isfurane???
Meni vis nije opce jasno zakaj ljude "uzbuduju" oakve stvari. Recimo, jel ti ljudi koji furaju Pumine tenke/hlace/torebe/picke materine, smetaju ti? Ne. Jel te uznemiravaju? Ne. Jel ti cine nesto nazao? Ne.

Pa? Boli te qurac kaj neko nosi. Ak hoce nek si cijeli grad stavi vrecu za smece na glavu, razreze rupice za jedno oko, drugo nek bude skriveno i rupicu za nos da moze disat, jebe se meni. Kaj ja imam s tim?

Ak misis da su tenke "isfurane" okej, nemoj ih kupit. Te neko tera da ih kupis i nosis? Ne. Prema tome - brini svoju brigu.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 17:26   #5
mene baš briga ak ih svi imaju. ako mi se nešto sviđa kupim. kad si skupim nofca kupit ću si jedne plavo-žute
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 17:50   #6
slazem se s dorom. ako vam se ne svidjaju...pa sta onda.
ono sto mi se ne svidja kod pumica je njihova prokleta cijena. imaju jedne roze...predivne i kostaju j... 900kn. ono, no way
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 22:53   #7
je ima ih puno ljudi. ja imam starke. i to isto ima puno ljudi. baš me briga.
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 22:58   #8
Re: Re: Pumice

Quote:
dora kaže:
Meni vis nije opce jasno zakaj ljude "uzbuduju" oakve stvari. Recimo, jel ti ljudi koji furaju Pumine tenke/hlace/torebe/picke materine, smetaju ti? Ne. Jel te uznemiravaju? Ne. Jel ti cine nesto nazao? Ne.

Pa? Boli te qurac kaj neko nosi. Ak hoce nek si cijeli grad stavi vrecu za smece na glavu, razreze rupice za jedno oko, drugo nek bude skriveno i rupicu za nos da moze disat, jebe se meni. Kaj ja imam s tim?

Ak misis da su tenke "isfurane" okej, nemoj ih kupit. Te neko tera da ih kupis i nosis? Ne. Prema tome - brini svoju brigu.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 00:17   #9
Re: Re: Re: Pumice

Quote:
Crow Jane kaže:
Uf jebote idem u grad kuzis i vidim plakat za koncert Nick Cavea. I paz asocijacije. Nick Cave--> Crow Jane... pa ja znam Crow Jane. Pukla sam.



Rezime: manje postat, manje postat.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 00:29   #10
ruzne su mi te tenisice ..nije da ih sanjam po noci i cesto razmisljam o njima...al kad ih vidim pomislim u sebi ..da ih nikad ne bih obukla..

ko voli nek izvoli
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 00:44   #11
Quote:
debelakrava kaže:
slazem se s dorom. ako vam se ne svidjaju...pa sta onda.
ono sto mi se ne svidja kod pumica je njihova prokleta cijena. imaju jedne roze...predivne i kostaju j... 900kn. ono, no way
Upravo to.

Pumice su mi baš lijepe. Al jbg nemam para za njih.. Možda jednog dana
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 00:47   #12
A ja baš volim Skechersice i baš sam si kupila nove za 419 kuna što je vrlo prihvatljivo!
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 01:23   #13
Evo predmalo su u Puli bile nekakve na sniženju i jedna cura ih je kupila (bile su 500kn) i baš su lijepe.

Stalno si govorim kako ću si kupit jedne al neda mi se baš davat 1000kn za tenisice koje ću obut tri puta godišnje

Inače, sviđaju mi se one koje su iznad gležnjeva.. baš su slatke
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 09:19   #14
Re: Re: Re: Re: Pumice

Quote:
dora kaže:
Uf jebote idem u grad kuzis i vidim plakat za koncert Nick Cavea. I paz asocijacije. Nick Cave--> Crow Jane... pa ja znam Crow Jane. Pukla sam.



Rezime: manje postat, manje postat.
Mogle bi onda na kavu. Il u šoping u Lush
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 12:28   #15
ja imam pumice. Nisam ni znala što je to dok mi muž jedan dan nije doša s njima pod rukama i reka da su mu baš sjatke
Obula sam ih valjda tri puta, red je red.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 12:37   #16
A koji ono broj noge imas...
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 12:53   #17
Ne smin ti dat, jes' luda?
To mi je jubav kupila
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 12:56   #18
Pa nisam ni mislala da mi ih das,nego ono da ih otkupim ako ti ih ukradu iz auta,u ducanu,u fitnessu
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 13:11   #19
Re: Pumice

Quote:
ifka kaže:
Postoje valjda u svim mogucim bojama,ima ih svaki drugi covjek na cesti,sad se jos furaju i majce puma,hlace puma,torbe puma....ta puma se fakat razmnozava!!!!ja mislim da su totalno isfurane???
a ti nikad nisi cula za izraz 'modni trend'?
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 13:39   #20
Quote:
Acid kaže:
ne znam, ja imam adidaske universal.
ja vec godinama nosim te adidasice....onako najobicnije, tamno plave, smedji don...ma milina i traju duugo....

nego kad sam prije par godina vidjela te pumice u amsterdamu abs su mi bile slatke, sad su fakat postale isfurane.....
Vel'ka seka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.