Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija
Korisničko ime
Lozinka

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2003., 15:05   #1
Aganor
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2002.
Pošalji poruku preko AIM korisniku Aganor Pošalji poruku preko Yahoo korisniku Aganor
Je li islam Anti-Kristova religija?

Svima nam je poznata Muhamedova biografija, a nadam se i njegovo nadahnuto djelo Qur'an!
Svi znamo, da je Allah, pustinjski demon, koji se zajedno sa drugim demonima i laznim bogovima slavio u "Kabi" u Meki, vec 300 godina prije Muhamedova rodjenja.

Taj tzv. pustinjski demon je imao tri kceri: Al-Lat=bozicu sunca; Al Uzza=bozica moci; te Manat=bozica sudbine. I Mohamed je to u pocetku slavio kao i njegovi sugradjani u Meki. Tek kasnije je on to onda dao ukloniti iz nauke.

Ovom prilikom, bih zelio napomenuti, da u Bibliji izricito stoji, da se proroke moze prepoznati po njihovim djelima, da li su lazni proroci.

Pa onda pogledajmo Mohamedovu sliku u ogledalu njegovih djela.
Mohamed ispunjava sve uvjete jednog laznog proroka.

On propovijeda jednu demonsku nauku, Qur'an, o pustinjskom demonu Allahu, a poucava ga demon "Gabrijel"(psihoza!op.pi.), pervertirajuci Bibliju, Gnozu, Manihejizam i Arijanizam..
Mohamed je nemoralna osoba: bludnici sa 13 zena, pedofilan je jer koitira sa devetogodisnjom djevojcicom, ubojica je i zlocinac, kao i zastitnik istih, lazov i prevarant, koji krsi pismene ugovore i usmene dogovore, propovijeda nasilje i tzv. Dzihad, tj. sveti rat- za Allaha. I nigdje kraja zlim djelima. Nigdje nikakvo dobro djelo na vagi, koje bi govorilo u njegov prilog. On je bio praznovjeran i pun straha od demona, iako je s njima u kontaktu. (psihoza! op.pi.)
Vec od ranog djetinjstva sto su primjetili i njegova dadilja i njezin muz.
Naime, svi biografi ovoga laznog proroka, pisu o ovom dogadjaju.
Kod Ibn Ishak-a stoji, da je njegova dadilja "HALIMEH", zena Banu-Saad-Bekr-a, pricala, kako je jednom njezin sin, dok se igrao sa Mohamedom pred kucom, pun straha uletio u kucu i priopcio im, da je vidio dvojicu u bijelom rublju, koji su uzeli Mohameda i otvorili mu prsa, i trazili nesto po njima.
Kad je "Halimeh" ispricala svoju pricu muzu, on je odmah zatrazio da vrate dijete odakle je i doslo, jer da je opsjednuto demonima.
Dakle, price o ovom laznom proroku su frapirajuce. On je prorok zla, koji propovjeda zlo, a Islam je religija netolerancije sile i terora prema tzv. nevjernicima, pa cak i onima knjige, tj. Zidovima i Krscanima.

On propovjeda "Takiju"= sakrivanje istine, to ce reci, Takija je zadaca svakog Muslimana, na Allah-ovom putu, na putu osvajanja svijeta za Allaha. Milom ili silom, tu nema razlike.
Islam zeli vladavinu svijetom, svim sredstvima, terorom, ratom, i Dzihadom.

U Suri 9; 30 stoji napisano:"Krscani kazurist je Sin Boziji. Takvo nesto se usudjuju izgovoriti. Ovi od Allaha prokleti ljudi, neka ih Allah ubije. Kako mogu biti tako ludi"?

Na jednom drugom mjestu u njegovoj biografiji stoji: " Prorok je zapovjedio, da se iskopaju grobovi. Kada se je to napravilo, onda se dovelo ljude iz zidovskog plemena Quraiza, i tamo su im se svima odsjekle glave."

On ova ubojstva opravdava Allahom, koji mu je toboze zapovjedio da ubije sve one, koji ne slave Allaha, dakle nevjernike.(Hadith). A sve one, koji bi se usudili napustiti Islam, moze se ubiti.
Dakle, osim Muslimana, Islam sve mrzi, i sve zeli misionirati i prevesti u Allahovu vjeru.
Mohamed je u svom zivotu bio stalno poprskan ljudskom krvlju.
Vodio je 66 ratova, od kojih je u 27; sam imao zapovjednu ovlast.
Sto je onda Islam po vasem misljenju?
Antikristova Religija?
Sto je tzv. prorok Mohamed?
ANTIKRIST?
Sto mislite o ovome?

Ich bin der Meister !!!
A.

Zadnje uređivanje Aganor : 02.03.2003. at 20:54.
Aganor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 15:12   #2
Mileny
Pacijent

Re: Da li je Islam Antikristova religija ?

Quote:
Aganor kaže:
Mohamed je u svom zivotu bio stalno poprskan ljudskom krvlju.
Vodio je 66 ratova, od kojih je u 27; sam imao zapovjednu ovlast.
Sto je onda Islam po vasem misljenju?
Antikristova Religija?
Sto je tzv. prorok Mohamed?
ANTIKRIST?
Sto mislite o ovome?
Strašno! Što reći na sve ovo, osim da tako nešto može biti samo od Antikrista.

Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 17:36   #3
kaskader
Registrirani korisnik

Smijesno...

a koja religija koja nije uz Krista (koja nije krscanstvo) nije antikristova?

Sve sto nije krscanstvo jest nasuprot krscanstvu...

prema tome ateizam je antikristov takodje...budizam, hinduizam...itd itd...

No..to je samo jos jedan izgovor krscnskim fundamentalistima da dijele svijet na "nas" i "ostale".....blago sotoni, nema posla sa ljudima uopce jer ima dosta koji vjerno obavljaju njegov posao...

na svim stranama...
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 17:43   #4
Roga Baba
barbarogenius

Roga Baba Avatar

Exclamation Prosvjed protiv lažnog predstavljanja Muhameda kao Antikrista !!!

Znamo dobro da je jedini Pravi Antikrist Sid Vicious !!!

Sam se deklarira tako u riječima svoje vrlo uvjerljive pankerske himne "Anarchy in UK".

Prema tome, molim vas da mi nikakvog Muhameda ne gurate na Sidovo mjesto !!!!

Advertisement

Advertisement
Advertisement Sponsored links

Old 01.03.2003., 18:36   #5
krshcanin
Pacijent

Quote:
kaskader kaže:
Smijesno...

a koja religija koja nije uz Krista (koja nije krscanstvo) nije antikristova?

Sve sto nije krscanstvo jest nasuprot krscanstvu...

prema tome ateizam je antikristov takodje...budizam, hinduizam...itd itd...

šta reći...?

znaš ti i ostatak priče

Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 20:46   #6
Semargl
Gospodin Gavran

Quote:
Svi znamo, da je Allah, pustinjski demon…
Joj terminologije…

Svi, također, (ne)znamo da ono što ti nazivaš svetim Trojstvom, potječe od Baalovog brata Jaha, (poznatijeg i kao Jahve....)

Now the sun's gone to hell
And the moon's riding high
...
Semargl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 20:47   #7
svastikuti
jedan od najozbiljnijih

Registracija: Jan 2003.
Red face Sto mislite o ovome?

Fuga idearum .
Sve najbolje u "borbi" sa tvojom psuhozom!
svastikuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 21:08   #8
Uspon
Registrirani korisnik

Uspon Avatar

Registracija: Feb 2003.
Je li Islam anti- krist ili oni koji se lazno kunu Kristovim imenom, pitanje je sad!
Sveti Ivan kaze da antikrist nema veze sa muslimanima. Tad kad je to pisao, islam nije ni postojao.
Uspon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 22:54   #9
Super Hrvoje
Banned

Super Hrvoje Avatar

S obzirom na to da je Muhammed po svemu bio sušta suprotnost Isusu, mislim da zaista ima razloga vjerovati da je islam Antikristova religija!
Super Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 00:00   #10
C'Tebo
Sa najvećim!!!!!!

C'Tebo Avatar

Registracija: Nov 2002.
Quote:
Semargl kaže:
Joj terminologije…

Svi, također, (ne)znamo da ono što ti nazivaš svetim Trojstvom, potječe od Baalovog brata Jaha, (poznatijeg i kao Jahve....)
Aj malo više o tome reci, baš me zanima
Old 02.03.2003., 02:11   #11
odgovorko
Gutač slova

Hm, da jel' ovaj

A, da li je krscanstvo antiislamska religija
Old 02.03.2003., 03:24   #12
Rima
dobra stara Rima

Rima Avatar

pozdrav:
Islam nije antikristova religija ,islam i Krscanstvo imaju mnogo toga zajednickog ali na zalost vidi se da nisi upoznat sa istinitim islamom

dragi prijatelju imam jedan savjet za tebe:

licnost poput Abraham , Mojsija , Isus pa i Muhamed su necija svetinja , iako nije tvoja svetinja ti ipak moras o njima pricati sa postovanjem
Muhamed nije tvoj kolega skim si sluzio vojsku , vec je svetinja za muslimane
ovo sto ti radis je znak tvoje neznanje , navodis neki citati kao dokazi a od toga se vidi da nemas pojma , i da nisi nikada citao Kuran, niti znas sta je islam

ovakve teme su samo ponizavanja tudje svetinje a ti ako si Krscanin zaboravio si osnovne Isusove ucenje , da nikome necinis zlo

mislis li da niko nemoze napisati slicne teme sa citatima iz Biblije , ali kuda to vodi ..nikud samo cemo se medjusobno mrziti , otjeraces nekolica clanova muslimana koji su ovdje , onda ces sam sa sobom pricati
kritika je uredu , ali imaj uvidu da je to necija svetinja , i kako tebi boli kad bi neko ponizavao tvoju svetinju tako boli i njima

pozdrav
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 03:28   #13
Rima
dobra stara Rima

Rima Avatar

Quote:
Super Hrvoje kaže:
S obzirom na to da je Muhammed po svemu bio sušta suprotnost Isusu, mislim da zaista ima razloga vjerovati da je islam Antikristova religija!
pozdrav Hrvoje :
jedno pitanje ako moze ali se nadam iskren odgovor :

koliko si ti poznat sa islamom
hocu da kazem jesi li ucio islam iz Islamskih izvora ili iz antiislamskih sajtova (poput answering islam)

ja bih te zamolila da mi iskreno odgovoris ...

ja zaista nevidim u vasim postovima Krscansko ponasanje , gdje li one poruke : ljubi bliznjega , ljubi neprijatelja , neuzvrati zlo za zlom i slicno
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 19:33   #14
Gideon 2003
Registrirani korisnik

Quote:
Semargl kaže:
Joj terminologije…

Vukane previše brzo i olako mijenjaš vjeru iz boljega u gore.

Otkud ti samo ovake budalaštine.
Old 02.03.2003., 21:08   #15
Aganor
Registrirani korisnik

Pošalji poruku preko AIM korisniku Aganor Pošalji poruku preko Yahoo korisniku Aganor
[QUOTE]Rima kaže:
[B]pozdrav:
Islam nije antikristova religija ,islam i Krscanstvo imaju mnogo toga zajednickog ali na zalost vidi se da nisi upoznat sa istinitim islamom

dragi prijatelju imam jedan savjet za tebe:

licnost poput Abraham , Mojsija , Isus pa i Muhamed su necija svetinja , iako nije tvoja svetinja ti ipak moras o njima pricati sa postovanjem
Muhamed nije tvoj kolega skim si sluzio vojsku , vec je svetinja za muslimane
ovo sto ti radis je znak tvoje neznanje , navodis neki citati kao dokazi a od toga se vidi da nemas pojma , i da nisi nikada citao Kuran, niti znas sta je islam

ovakve teme su samo ponizavanja tudje svetinje a ti ako si Krscanin zaboravio si osnovne Isusove ucenje , da nikome necinis zlo

mislis li da niko nemoze napisati slicne teme sa citatima iz Biblije , ali kuda to vodi ..nikud samo cemo se medjusobno mrziti , otjeraces nekolica clanova muslimana koji su ovdje , onda ces sam sa sobom pricati
kritika je uredu , ali imaj uvidu da je to necija svetinja , i kako tebi boli kad bi neko ponizavao tvoju svetinju tako boli i njima

Ako je on svetinja za nekoga, za mene on to nije. Ja kritiziram njega i njegovu nauku, jer je satanistickog porijekla. Sva kritika je napisana u islamskim svetim knjigama, covjek je treba samo istinski tumaciti. Ja osobno, ne mrzim nikoga, a najmanje Muslimane, ali ja ne cijenim njihovu laznu nauku, koja je pervertirana Biblija, Gnoza, Manihejizam i Arijanizam! A to je dozvoljeno. A ti izgleda da ne poznas Islam, kakav je on u sustini.
Oni, koji tvrde (Al Ghazzali), da je Satanas uzor svim Muslimanima kao primjer najvecg monoteiste, govori mi dovoljno, o cijoj je religiji ovdje rijec!

Ja osobno cijenim i volim sve ljude, ali ja niti volim niti cijenim lazne i satanisticke doktrine! A to nije zabranjeno!
A da Muslimani moje svetinje gaze nogama, poznato je svakom covjeku dakle i zeni, a ti si jedna zena, ako se ne varam, koja u Islamu, ne samo da nema nikakvih prava, nego je i diskriminirana, i opet ne zeli pisati istinu o toj pogibeljnoj doktrini, koja zene unakazava, deklitorizira i koristi samo kao "porodiljne masine!". A to je onda previse, i jasno govori o kakvoj religiji je tu rijec!
Budi mi zdrava i vesela, kao i 150 000 000 drugih Muslimanki, deklitoriziranih , psihicki i fizickih unistenih za cijeli zivot.

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 21:18   #16
Aganor
Registrirani korisnik

[QUOTE]Rima kaže:

ja zaista nevidim u vasim postovima Krscansko ponasanje , gdje li one poruke : ljubi bliznjega , ljubi neprijatelja , neuzvrati zlo za zlom i slicno
__________________________________________________ _

Islam se moze dobro ocijeniti, kada se samo pogleda njegova "politika" djelovanja. Govorim politika, jer Islam je ujedno i politicki sustav. Kojim metodama se koristi, sto propagira i kako izlazi sa svojim bliznjima na kraj? KAKO TRETIRA DRUGE RELIGIJE, i kako provodi Dzihad, u ostvarivanju "Dar al Islam-a", a smanjuje "Dar al Harb"?
Kritika nauke, ne implicira kritiku pojedinca. Ja osobno cijenim i volim sve ljude, ali niti cijenim niti volim lazne i opasne doktrine, niti nacin na koji ih se primjenjuje u zivotu. Zato je moja kritika opravdana! A ti ne "kuzis" ono sto sama pises! Kritika nauke nije mrznja njegova nosioca. To je bedastoca. Ti ne razumjes stvari! Ako bi to cinila, onda bi pisala nesto drugo!?

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 22:44   #17
Semargl
Gospodin Gavran

Quote:
Aj malo više o tome reci, baš me zanima
O tome će uskoro ići poseban topic. Do tada pogledaj ovo (ako ranije nisi):

http://www.teme.org/showthread.php?s=&threadid=5719

Now the sun's gone to hell
And the moon's riding high
...
Semargl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 22:54   #18
tuk'bah
The Greatest

tuk'bah Avatar

Registracija: Feb 2003.
A je li kršćanstvo antimuhamedovska religija? Mislim, kakve su to bedastoće?
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 01:26   #19
Roga Baba
barbarogenius

Roga Baba Avatar

Quote:
tuk'bah kaže:
A je li kršćanstvo antimuhamedovska religija? Mislim, kakve su to bedastoće?
Old 03.03.2003., 01:44   #20
Seraphin
AMD inside

Seraphin Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku Seraphin Pošalji poruku preko Yahoo korisniku Seraphin
Aganor-e neznalico

Djeliš savjete a sam nemaš pojma o sotonizmu ili crnoj bibliji, brbljaš, napadaš.
Pročitaj malo literature jer ćeš primjetiti da sotonizam, antikrist, itd...... su prizvodi dr. vjera.
Ima li što lakše nego prebaciti debilnost većine vjera na antikrista.

Daj mi definiraj tvoje osobno mišljenje ili znanje o antikristu i sotonizmu, jer ja pripadam toj skupini ljudi.
Zar nije vatikan potpisao sa Hitlerom i Mussolinijem ugovor u kojemu se govori o nemješanju u ratne zločine (postoji i film).
Zar nisu u ime alaha i isusa izvršeni najveći zločini u povjesti čovječanstva,a za razliku mi reci koja zla su se radila u Luciferovo ime.
Sam Lucifer je po bibliji bio božji lučonoša!!
--------------------------------------------------
A što se tiče islama ,ni sam sotona ne bi nešto tako pogano smislio.
Advertisement

Advertisement
Sponsored links

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja