Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 11:34   #1
Meryem Uzerli

Meryem Uzerli je tursko - njemačka glumica. Državljanstvo ima njemačko i tursko. Građanin je Njemačke i Turske. Aktivna je od 2002 godine. Učila je glumu. Trenutačno glumi glavnu ulogu Hurrem Sultan u novoj seriji Muhtesem Yuzil. Partner u novoj seriji joj je Halit Ergenc. Serija Muhtesem Yuzil je historijska serija pod taktirkom scenaristice Meral Okay.

Rođena je 12.8.1983., od oca Turčina i majke Nemice. Ima dva starija brata i sestru. Govori nemački i engleski jezik. Turski jezik govori još uvek slabo.Visoka je 173 cm. Bavi se jahanjem, plivanjem i košarkom. Jedno vreme je radila i kao fotomodel. U Nemačkoj je glumela u nekoliko tv filmova (Das total verrückte Wochenende, The Line, Sterne über dem Ei, Journey of No Return) i tv serija (Inga Lindström, A Case for Two). Sada glumi u seriji SV glavnu žensku ulogu. Posle 8 meseci potrage po Nemačkoj za glumicom, koja će dočarati lik Rokselane-Hurrem, izbor je pao na Meriem. Presudan je bio fizički izgled i poznavanje jezika.
srogac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 15:58   #2
put ljubavi je posut trnjem i ružama

strogac2 drago mi je što si napravila ovu stranicu, nadam se da će nas biti dosta,ja obožavam Meryem i Hurem

sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 16:33   #3
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
strogac2 drago mi je što si napravila ovu stranicu, nadam se da će nas biti dosta,ja obožavam Meryem i Hurem

http://i1231.photobucket.com/albums/...inaba/19-2.jpg

http://i1231.photobucket.com/albums/...ba/cats-19.jpg

http://i1231.photobucket.com/albums/...-30-crop-1.png
Ćao!

Nisi jedina.

Super su ti kolaži ovdje i na MY temi.

Zadnje uređivanje srogac2 : 13.06.2011. at 17:06.
srogac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 17:12   #4
Samo da pozdravim forumašice. Super da se otvorila ova tema. Ova žena je "odvaljena" 100 na sat ( u pozitivnom smislu) i jako mi je simpatična. Sigurna sam da će tema biti posjećena i da će biti dosta komentara i sličica.
Old 13.06.2011., 17:50   #5

sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 17:56   #6

hvala strogac ovo je samo poćetak da se počne
avalon drago mo je što si snama
ja Meryrem volim što je prirodna u svakom trenutku,a ne ufurana kao neke tv. zvjezde, i što je vesela.
sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:18   #7
Quote:
avalon amelie kaže: Pogledaj post
Samo da pozdravim forumašice. Super da se otvorila ova tema. Ova žena je "odvaljena" 100 na sat ( u pozitivnom smislu) i jako mi je simpatična. Sigurna sam da će tema biti posjećena i da će biti dosta komentara i sličica.
Pozdrav i tebi pa svima forumašicama. Da, stvarno je jako simpatična.

Quote:
hvala strogac ovo je samo poćetak da se počne
avalon drago mo je što si snama
ja Meryrem volim što je prirodna u svakom trenutku,a ne ufurana kao neke tv. zvjezde, i što je vesela.
Lep poćetak teme s kolažima.

Slažem se sa tobom, da je vesela. Jako je bila nasmijana i u dobrom traspoloženju u Beyaz showu, kad ja bila gost s Halitom, Selmom i Selimom.
srogac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:21   #8
aiiii, pa i ona dobila temu? je li pozoristance svracala ovde?
bbojanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:30   #9
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
Ne nije još bila.

Ali zahvalila bi pozorištance, što mi je pomogla, da sam otvorila temu.
srogac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:48   #10

obečala je poz. da će navratiti,da nas obiđe
strogac jedno pitanje imam problem otvorim stranicu,pročitam sve komentare ali ne mogu poslati piše mi nisam korisnik ,registruj se i kad to odradim ponavlja se isto, znaš li ti, a tamo osuli sa svih strana po Hurem, mora je neko braniti šalim se ,ali je ozbiljno da mi pomogneš ako se u to razumiješ hvala unaprijed (nadam se da svačaš šta je pisac hjeo da kaže)
sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:54   #11
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
Hahaha, samo je čekam na ovoj temi. Njena ljubav prema Hurrem je legendarna .

Meryem je zaista interesantna ličnost. Zrači životnom energijom. Nosi to u očima i cijeloj pojavi. Ima toliko "odvaljenih" izjava. Najbolja mi je kad su je pitali da li je zadovoljna svojim izgledom (aludirajući na njene kilograme). Odgovorila je : Kad se pogledam u ogledalo, zadovoljna sam onim što vidim, mogla sam i gore proći.

Srogac, kao doprinos tvojoj temi i glumici koja zaista nosi uz Okana Yalabika seriju MY, prevešću njen intervju u kome govori o privatnom životu, ali moraćeš se malo strpiti. Do tada, malo gifova koji pokazuju samo dio njenih lica.

Old 13.06.2011., 19:35   #12
Evo, svratila i ja malo u goste. Moj skromni doprinos ovoj temi.
Vjerujem da je sabinab sada došla na svoje

[SLIKA OBRISANA]
thali DD is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 20:24   #13

sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 20:29   #14

thali zar se ne vidi iz priloženog šaljem
sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 21:36   #15
Quote:
obečala je poz. da će navratiti,da nas obiđe
strogac jedno pitanje imam problem otvorim stranicu,pročitam sve komentare ali ne mogu poslati piše mi nisam korisnik ,registruj se i kad to odradim ponavlja se isto, znaš li ti, a tamo osuli sa svih strana po Hurem, mora je neko braniti: šalim se ,ali je ozbiljno da mi pomogneš ako se u to razumiješ hvala unaprijed (nadam se da svačaš šta je pisac hjeo da kaže)
Probaj ovako, tamo gdje ti piše korisničko ime i loznika imaš i opciju zapamti me. Na opciji zapamti me uvijek klikni s gumbom na mišu u kvadratu, pa mora da se ti pokaže kvačica. Kad se ti pokaže kvačica na opciji zapamti me onda tako to samo pusti, neka samo tako bude i ostane.

Quote:
milidrak kaže: Pogledaj post
Hahaha, samo je čekam na ovoj temi. Njena ljubav prema Hurrem je legendarna .

Meryem je zaista interesantna ličnost. Zrači životnom energijom. Nosi to u očima i cijeloj pojavi. Ima toliko "odvaljenih" izjava. Najbolja mi je kad su je pitali da li je zadovoljna svojim izgledom (aludirajući na njene kilograme). Odgovorila je : Kad se pogledam u ogledalo, zadovoljna sam onim što vidim, mogla sam i gore proći.

Srogac, kao doprinos tvojoj temi i glumici koja zaista nosi uz Okana Yalabika seriju MY, prevešću njen intervju u kome govori o privatnom životu, ali moraćeš se malo strpiti. Do tada, malo gifova koji pokazuju samo dio njenih lica.
Hvala ti unaprijed na prevodu. Dobri gifići. Ali baš si uhvatila izraze lica: tužno, veselo, plačljivo. Vrlo zanimljivo.

Zadnje uređivanje srogac2 : 13.06.2011. at 22:02.
srogac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:01   #16

strogac smanji malo preširoko je ne smije biti toliko,dobit ćeš crveni bon, probala sam to ali ne ide neznam šta nije u redu,na svim stranicama može samo na my ne u svakom slučaju veliko hvala
sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:14   #17
Angry Svašta

Eh,šta je neću zbog vas da radim.
Pošto ni jedna od vas večeras nije gledala dodelu Zlatnog leptira, moram ja da vam slikam ljubimicu.
I da znate ovo vam je sad i nikad više.
Da li je nagrađena ili nije ne znam.Obratila se publici putem video linka sa seta MY.
Pre toga su voditeljke zbijale šale na račun nje i Beyaza, koji je vodio priredbu.Očito da se ona dopala Beyazu, čim su ga onako zavitlavale.
Slike su malo mutne, ali bićete zadovoljne.

Link sam ostavila na temi MY, a vreme kad se ona pojavljuje je 23:43.

Želim da vam tema bude živahna i da imate puno posetilaca.
Za ubuduće, snalazite se same.
pozorištance is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 00:36   #18
Pozdrav osnivačicama stranice i ljubiteljicama naše bajne i bujne Hurrem.

Ja dolazim u prolazu, ali kao pozvani misafir.

Želim vam puno uspjeha u održavanju ove stranice na životu.

Moj mali doprinos - tisuću i jedno lice Hurrem (i to samo iz drugog djela 22. epizode )

Tzipora1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 07:33   #19
Malo slika od Meryem

srogac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 08:08   #20

pozorištance ti si srce,gledala sam ja sinoč, priznaj da je bila preljepa,slike su ti ekstra hvala,i opet ti nas ovako prijatno iznenadi,uvijek si dobrodošla i ti i svi ostali,
tizipora uvijek ti nama navrati, dobrodošlica uvijek stoji jer mi ne napuštamo my. hvala na kolažu preljep je
sabinab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 23:13.